tof? ze moeten wel, anders gaat volgend jaar niemand meer een dvd kopen. ik heb er geen respect voor, ze kijken steeds hoever ze kunnen gaan en dit keer was het over de grens. als er minder ophef was op facebook waren ze gewoon doorgegaan. het gaat al lang niet meer om de muziek...quote:Op vrijdag 2 november 2012 16:38 schreef robuust89 het volgende:
Wel tof dat ze er iets aan doen en niet hun kop in het zand steken
Dit dus, volledig mee eens en imo ook een volledige minachting van je bezoekers/klanten hoe je het ook wil noemen. Ik ben er ook vrijwel zeker van dat dit gewoon bewust gedaan is en kan dat echt niet snappen. Je hebt overal camera's. Lijkt erop alsof ze hoopten dat iedereen het zou pikken en dat ze over een half jaar een "extended" versie of zo konden uitbrengen met alle extra's.quote:Op vrijdag 2 november 2012 16:57 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
tof? ze moeten wel, anders gaat volgend jaar niemand meer een dvd kopen. ik heb er geen respect voor, ze kijken steeds hoever ze kunnen gaan en dit keer was het over de grens. als er minder ophef was op facebook waren ze gewoon doorgegaan. het gaat al lang niet meer om de muziek...
iets net zo lang verkloten totdat het te erg is en het dan pas een klein beetje terugdraaien om het "goed te maken", nee, dat werkt bij mij niet.
quote:On the 19th of January the Heineken Music Hall will once again be the setting for the next edition of X-Qlusive. The host of the evening is one of the most successful hardstyle dj-producers: Wildstylez!
XQ Wildstylezquote:Op vrijdag 2 november 2012 17:29 schreef benniesnugger het volgende:
[..]
Dit dus, volledig mee eens en imo ook een volledige minachting van je bezoekers/klanten hoe je het ook wil noemen. Ik ben er ook vrijwel zeker van dat dit gewoon bewust gedaan is en kan dat echt niet snappen. Je hebt overal camera's. Lijkt erop alsof ze hoopten dat iedereen het zou pikken en dat ze over een half jaar een "extended" versie of zo konden uitbrengen met alle extra's.
Verders, kwam Wildstylez toch heel erg naar voren op die DVD?:
[..]
Q-Dance heeft eigenlijk ook een soort van PvdA-baantjescarrousel.quote:
Zeer terecht natuurlijk, maar ik hoef er niet heenquote:Op vrijdag 2 november 2012 17:29 schreef benniesnugger het volgende:
Verders, kwam Wildstylez toch heel erg naar voren op die DVD?:
[..]
x80493850280284084338432048084302quote:
quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:20 schreef Neo-Mullen het volgende:
Om maar even een wat ouder, maar magisch nummer er doorheen te gooien
Dit kost ze klauwen met geld, maar imo niet meer dan terecht. Hoewel ik er ook niet van op zou kijken als men dit vooraf ingecalculeerd heeft als proef of men er mee weg kan komen.quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:53 schreef ReMcOrE het volgende:
en wat betreft die Q-dance kijk-ons-eens-falen-met-die-dvd-en-dus-nu-flink-aan-de-bak-moeten-om-de-rest-van-het-materiaal-om-te-toveren-tot-een-dvd-in-tien-procent-van-de-tijd-die-er-normaal-voor-staat-actie;
matig, heel matig. vallen ze even hard door de mand, door van een heel weekend alleen de main op de dvd te zetten en denken dat het daarmee wel voor elkaar hebbenen allemaal leuk en aardig dat ze nu nog een dvd gaan uitbrengen, maar dat combopack gaat vast meer kosten dan de ene dvd nu; terwijl het toch echt hun fout is!
dat bedacht ik me dus net ookquote:Op vrijdag 2 november 2012 14:34 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Als je alles van Gangam style en het dubstep stukje eruit haalt valt de plaat nog wel mee.
quote:Op vrijdag 2 november 2012 20:56 schreef Levitas het volgende:
Frontliner heeft zojuist het beste nieuws ooit ontvangen, maar mag er niks over zeggen..
DQ anthem? Toevoeging op Qlimax? 2 XQ's in 2013? Wat zal het zijn.. ghehe
quote:A second Qlimax anthem ? A second X-Qlusive in 2013 ? The Defqon.1 Festival 2013 anthem ? A gig in Zimbabwe ?
Of zijn vriendin is zwanger natuurlijk...quote:Op vrijdag 2 november 2012 20:56 schreef Levitas het volgende:
Frontliner heeft zojuist het beste nieuws ooit ontvangen, maar mag er niks over zeggen..
DQ anthem? Toevoeging op Qlimax? 2 XQ's in 2013? Wat zal het zijn.. ghehe
Pracht EP inderdaad!quote:Op donderdag 1 november 2012 20:50 schreef luckass het volgende:
[..]
Sowieso die EP van de Noisecontrollers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |