Dit was bijna Jong PSV joh.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:55 schreef Scarface88 het volgende:
Diep triest als je tegen zoveel matige tegenstanders het telkens weer moeilijk hebt. Dit PSV gaat echt geen kampioen worden, zal zaterdag ook wel weer een moeizame wedstrijd worden.
Het ding is natuurlijk wel dat tegen sterkere tegenstanders, PSV in de regel wel prima voor de dag komt.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:55 schreef Scarface88 het volgende:
Diep triest als je tegen zoveel matige tegenstanders het telkens weer moeilijk hebt. Dit PSV gaat echt geen kampioen worden, zal zaterdag ook wel weer een moeizame wedstrijd worden.
Heb het niet alleen over deze wedstrijd. Het loopt al een weken niet.quote:
Hé Dick, tegenwoordig wifi op de reservebank daarquote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:52 schreef Kenju het volgende:
[..]
We zijn niet met een kleuterklas bezig....
Dat is verloren moeite als je tegen de kleine ploegen weer punten verspeelt. En het is nog maar afwachten hoe PSV er in de grote wedstrijden staat zonder Toivonen die toch wel erg belangrijk was.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:56 schreef Kenju het volgende:
[..]
Het ding is natuurlijk wel dat tegen sterkere tegenstanders, PSV in de regel wel prima voor de dag komt.
Al zie ik het ook wel gebeuren dat Advocaat de opstelling weer door elkaar gaat schuiven, zodat er ook verloren word in wedstrijden waar we wel de ruimte krijgen....
Done.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:58 schreef Dj_Day-V het volgende:
31-10-2012 - PSV - EHC , 3-1
Beker
1. Locadia 1
1. Depay 1
1. Wijnaldum 1
1. Zanka 1
1. Derijck 1
1. Maria 1
Voor de OP
Wat bedoel je met die eerste zin?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:59 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat is verloren moeite als je tegen de kleine ploegen weer punten verspeelt. En het is nog maar afwachten hoe PSV er in de grote wedstrijden staat zonder Toivonen die toch wel erg belangrijk was.
Dat er wel werd gewonnen van bijvoorbeeld Feyenoord en AZ met overtuiging omdat deze spelers op een of andere manier zich wel mentaal op kunnen laden voor grote tegenstanders (supercup tegen Ajax), maar er tegen de kleine ploegen als RKC en Utrecht wordt verloren. Iets wat al jaren structureel het probleem is en juist tegen zulke kleine ploegen moet je 3 punten halen en kun je het kampioenschap mis lopen als je dat verzuimt.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:05 schreef Kenju het volgende:
[..]
Wat bedoel je met die eerste zin?
Dat over Toivonen in de grotere wedstrijden ben ik ook benieuwd naar...
Vorig seizoen duurde het zelfs erg lang voordat er van een top 10 club gewonnen werd.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:09 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat er wel werd gewonnen van bijvoorbeeld Feyenoord en AZ met overtuiging omdat deze spelers op een of andere manier zich wel mentaal op kunnen laden voor grote tegenstanders (supercup tegen Ajax), maar er tegen de kleine ploegen als RKC en Utrecht wordt verloren. Iets wat al jaren structureel het probleem is en juist tegen zulke kleine ploegen moet je 3 punten halen en kun je het kampioenschap mis lopen als je dat verzuimt.
Al werden er onder Rutten wel weinig toppers gewonnen.
Ja allemaal leuk en aardig, maar uiteindelijk gaat het natuurlijk hier om he!quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
blabla
Positief:
- Manolevs eerste voorzet was goed
Negatief
- Manolev gaf maar 1 goede voorzet
Tegen de spitsen van EHC ja. Waar baseer je het op dat hij het tegen professionals uit die drie klassen hoger spelen het ook zal kunnen?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
Net terug uit het stadion. Was koud. En slecht. PSV domineerde 80 minuten, maar was alleen de eerste 5 minuten echt scherp. Na de 2-1 leek het helemaal nergens meer op.
Positief:
- Zanka wordt gewoon onze beste verdediger
Op basis van wat hij in de juegdcompetitie laat zien en in het 1e, ben ik het hier wel mee eens. Maar op basis van een wedstrijd tegen verdedigers van een Hoofdklasser waar met moeite van gewonnen wordt?quote:- Locadia wordt een goede spits
Wat dacht je van dat ze niet verder uitgelopen waren dan 2-0?quote:- Tot de 2-1 was er niets aan de hand
Nee het gaat erom dat de nieuwe chips lekker is, kan je nagaan dat ze het veranderen en het valt tegen!quote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:26 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ja allemaal leuk en aardig, maar uiteindelijk gaat het natuurlijk hier om he!
Godverdomme jaquote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:38 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Nee het gaat erom dat de nieuwe chips lekker is, kan je nagaan dat ze het veranderen en het valt tegen!
quote:"Wij voelden de onzekerheid bij PSV. Die gasten gingen zelfs tijdrekken en Wilfred Bouma en Orlando Engelaar begonnen op elkaar te schelden. Dat maakte ons sterker. We mogen trots zijn"
Doen ze altijd. Aan beide kanten.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 23:28 schreef vivelafete het volgende:
Wel even een dikkevoor die droeftoeters op Oost die bij elke spelhervatting van de Keeper van EHC hooooooooooommoo gingen roepen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |