nog niet, va ik morgen doenquote:Op donderdag 1 november 2012 22:44 schreef yvonne het volgende:
[..]
Heb je de docu bekeken? Het is écht interessant, maar het gaat tegen alles in wat je geleerd hebt, en ik denk dat we dat nodig hebben in onze Westerse wereld, anders gaan denken over voeding.
Ja die had ik al open staanquote:Op donderdag 1 november 2012 22:43 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
http://spartantraining-bl(...)/04/Eat-Stop-Eat.pdf
Ook een heel handig pdfje. Is in het Engels maar is makkelijk te lezenDit bestand heeft me overtuigd om IF te gaan doen
Ja, ik denk het ook dat jagers in de prehistorie zoiets hadden van: ''hey jongens, niet eten hoor! Anders zijn we straks niet gefocust onder de jacht!''quote:Op donderdag 1 november 2012 22:35 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Jagers gingen ook alleen jagen op een lege maag omdat ze dan meer gefocust zijn.
Eet jij sowieso 6/7 keer per dag? Ik doe meer waar ik me prettig bij voel eigenlijk.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:41 schreef yvonne het volgende:
[..]
Echt, het druist tegen alles in, 6/7 per dag eten, vasten is slecht want dan gaat je lijf juist alles opslaan.
Ik ga die artikelen nog lezen, maar dit zet in feite ons hele, vooral Westerse, beeld over voeding op z'n kop.
Ik graasde de hele dag door want ik had honger met een hoofdletter, daardoor vond ik het de eerste week even lastig maar het went heel snel.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:34 schreef Mirjam het volgende:
[..]
had je het er in het begin niet heel moeilijk mee? Of ging het meteen al goed?
Ik denk dat een volgevreten jager nou niet echt gefocust isquote:Op donderdag 1 november 2012 22:46 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja, ik denk het ook dat jagers in de prehistorie zoiets hadden van: ''hey jongens, niet eten hoor! Anders zijn we straks niet gefocust onder de jacht!''
DrFrank klinkt als troep, net zoals Sonja Bakker. Geld.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:39 schreef yvonne het volgende:
[..]
Oa, DrFrank dieet, daar zou je een kilo perweek mee afvallen. Maar een eiwit gebruik waarvan ik echt dacht dat kán niet gezond zijn.
Nee, dat ontstaat door een low-carb dieet waarbij de energie uit vet genomen wordt in plaats van koolhydraten. En daar is een ketose het gevolg van.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:40 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dat onstaat als je te weinig glucose in je bloed hebt ja.
Valt mee. Wij eten volgens bepaalde maatstaven. Bijvoorbeeld 1,5 gram eiwit per kg lichaamsgewicht.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:40 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ik zie veel bodybuilders ook veel schermen met het eten van veel eiwitten inderdaad.
Denk eens logisch na. Wat willen voedingsfabrikanten? Een hoge omzet. Hoe krijg je een hoge omzet? Als mensen veel consumerenquote:Op donderdag 1 november 2012 22:41 schreef yvonne het volgende:
[..]
Echt, het druist tegen alles in, 6/7 per dag eten, vasten is slecht want dan gaat je lijf juist alles opslaan.
Ik ga die artikelen nog lezen, maar dit zet in feite ons hele, vooral Westerse, beeld over voeding op z'n kop.
Let wel op dat dit iets heel anders is. Dat wat jij doet is 24 uur vasten, dat wat o.a. ik doe is een bepaald aantal uren vasten en in een de overige uren eten.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:43 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
http://spartantraining-bl(...)/04/Eat-Stop-Eat.pdf
Ook een heel handig pdfje. Is in het Engels maar is makkelijk te lezenDit bestand heeft me overtuigd om IF te gaan doen
Klopt.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:46 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja, ik denk het ook dat jagers in de prehistorie zoiets hadden van: ''hey jongens, niet eten hoor! Anders zijn we straks niet gefocust onder de jacht!''
Ik denk niet dat men aan jagen denkt als men volgevreten isquote:Op donderdag 1 november 2012 22:51 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik denk dat een volgevreten jager nou niet echt gefocust is
Nou datquote:Op donderdag 1 november 2012 22:48 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik graasde de hele dag door want ik had honger met een hoofdletter, daardoor vond ik het de eerste week even lastig maar het went heel snel.
Ik eet van 12.00 tot 18.00 uur. De eerste 24 uurs vast was wat wiebelig maar honger komt echt in golven en dan vergeet je het weer. Het went heel snel. En ideaal want op een werkdag zoals vandaag, ben ik 's ochtends zo weg want ik plan de 24 uur vast op een werkdag. Ben dan hartstikke productief en hoef niet te eten voor en tijdens het werk.
God, ik klink echt als een idioot want het druist zo in tegen de oude leer maar ik geloof in deze shit.
nouja, voor jou werkt het kennelijk, en ik vind het echt heel interessante materie. Ook die twee apen naast elkaar, dat geeft wel aan dat er zeker veel waarheid achter deze gedachte zit.ook het feit dat dit zo lijnrecht tegeover de oude leer staat, maakt het heel interessant.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:48 schreef Noek het volgende:
[..]
Ik graasde de hele dag door want ik had honger met een hoofdletter, daardoor vond ik het de eerste week even lastig maar het went heel snel.
Ik eet van 12.00 tot 18.00 uur. De eerste 24 uurs vast was wat wiebelig maar honger komt echt in golven en dan vergeet je het weer. Het went heel snel. En ideaal want op een werkdag zoals vandaag, ben ik 's ochtends zo weg want ik plan de 24 uur vast op een werkdag. Ben dan hartstikke productief en hoef niet te eten voor en tijdens het werk.
God, ik klink echt als een idioot want het druist zo in tegen de oude leer maar ik geloof in deze shit.
Heeft 16/8 meer voordelen dan 24 uur?quote:Op donderdag 1 november 2012 22:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
DrFrank klinkt als troep, net zoals Sonja Bakker. Geld.
[..]
Nee, dat ontstaat door een low-carb dieet waarbij de energie uit vet genomen wordt in plaats van koolhydraten. En daar is een ketose het gevolg van.
[..]
Valt mee. Wij eten volgens bepaalde maatstaven. Bijvoorbeeld 1,5 gram eiwit per kg lichaamsgewicht.
[..]
Denk eens logisch na. Wat willen voedingsfabrikanten? Een hoge omzet. Hoe krijg je een hoge omzet? Als mensen veel consumeren
Waarom staat er op verpakking 0% vet in plaats van 0% suiker. Vet is geen boosdoener, vet is van belang voor de hormonale huishouding. Die suikers in dat prut voedsels zijn wel slecht. Waarom zijn er zoveel mensen in het westen zo dik? Omdat ze niet beter weten. Mensen worden dom gehouden, ze slapen.
[..]
Let wel op dat dit iets heel anders is. Dat wat jij doet is 24 uur vasten, dat wat o.a. ik doe is een bepaald aantal uren vasten en in een de overige uren eten.
[..]
Klopt.
Je vast, dus energie wordt opgenomen uit vet.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Nee, dat ontstaat door een low-carb dieet waarbij de energie uit vet genomen wordt in plaats van koolhydraten. En daar is een ketose het gevolg van.
Kijk morgen de docu maarquote:Op donderdag 1 november 2012 22:52 schreef Mirjam het volgende:
[..]
nouja, voor jou werkt het kennelijk, en ik vind het echt heel interessante materie. Ook die twee apen naast elkaar, dat geeft wel aan dat er zeker veel waarheid achter deze gedachte zit.ook het feit dat dit zo lijnrecht tegeover de oude leer staat, maakt het heel interessant.
Als je per se IF wilt doen wel.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:52 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
Ik ben sinds kort fanatiek aan het sporten. Starting Strength. En nu met massa opbouwen eet ik zo'n 3800 kcal per dag. Prop ik dit allemaal in die paar uur of is dat niet handig?
Het is net wat je zelf prefereert. Ik wou alleen even aanduiden dat het in dat boek van jou om 24-uur fasts gaat.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:52 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
Heeft 16/8 meer voordelen dan 24 uur?
Maar heeft het wel nut want afvallen en vet verliezen is niet mijn primaire doel op het moment. Ik ben aan het bulken; kan IF daarin ook een rol vervullen?quote:Op donderdag 1 november 2012 22:55 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Als je per se IF wilt doen wel.
Als ik nu 400gr. koolhydraten naar binnen prop ga ik toch niet in ketose. Ketose is niet iets wat hoepla ineens gebeurd, dat is een proces waarbij je dus echt low-carb eet en dat is heel moeilijk.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:53 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je vast, dus energie wordt opgenomen uit vet.
Koolhydraten heb je niet in je lichaam die zijn op als je vast.
mijn excusesquote:Op donderdag 1 november 2012 22:57 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Het is net wat je zelf prefereert. Ik wou alleen even aanduiden dat het in dat boek van jou om 24-uur fasts gaat.
Je hebt het over vasten.quote:Op donderdag 1 november 2012 22:59 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Als ik nu 400gr. koolhydraten naar binnen prop ga ik toch niet in ketose. Ketose is niet iets wat hoepla ineens gebeurd, dat is een proces waarbij je dus echt low-carb eet en dat is heel moeilijk.
Kijk, vind jij het fijn om zoveel te moeten eten in 6/8 uur of wil je liever verspreid over de dag die 3800kcal consumeren?quote:Op donderdag 1 november 2012 22:58 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
[..]
Maar heeft het wel nut want afvallen en vet verliezen is niet mijn primaire doel op het moment. Ik ben aan het bulken; kan IF daarin ook een rol vervullen?
Volgens mij spreek jij jezelf ernstig tegenquote:Op donderdag 1 november 2012 23:02 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij zelfs nog te dom om te poepen of niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |