quote:Op maandag 29 oktober 2012 12:43 schreef Cue_ het volgende:
[..]
"auw dat doet pijn niet"
jij spreekt je zelfs in 5 woorden tegen
Je begint voorspelbaar te wordenquote:Op maandag 29 oktober 2012 12:43 schreef Godtje het volgende:
Die schatte in dat je een uitgelubberde kut had en dat al die ruimte normaal is?
Heb je dat ook wel es geroepen in bed?quote:Op maandag 29 oktober 2012 12:45 schreef Cue_ het volgende:
Stom dat ie het met SC erachter niet doet
Dan had je een titel moeten invoeren dooie dodo.quote:Op maandag 29 oktober 2012 12:45 schreef Cue_ het volgende:
Stom dat ie het met SC erachter niet doet
Verzin dan ook gewoon een fatsoenlijke TT, luie doosquote:Op maandag 29 oktober 2012 12:45 schreef Cue_ het volgende:
Stom dat ie het met SC erachter niet doet
Volgens mij heb ik wel vaker een titelloos ding gemaakt.quote:Op maandag 29 oktober 2012 12:46 schreef Godtje het volgende:
Dan had je een titel moeten invoeren dooie dodo.
Je mag in de AT niet twee keer tegelijk dezelfde titel hebben
Zo!quote:Op maandag 29 oktober 2012 12:46 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Verzin dan ook gewoon een fatsoenlijke TT, uitgelubberde doos
Ging ook meer over de strekking dan de precieze woorden enzoquote:Op maandag 29 oktober 2012 12:46 schreef Godtje het volgende:
Volgens mij heb ik het nog nooit over je uitgelubberde kut gehad.
Morning after pilletje de volgende keer dan maar.quote:Op maandag 29 oktober 2012 12:47 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik wel vaker een titelloos ding gemaakt.
Ik strekte helemaal niks. Ik kreeg er zelfs een slappe van. TMI en mental imagequote:Op maandag 29 oktober 2012 12:47 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ging ook meer over de strekking dan de precieze woorden enzo
Mooi zoquote:Op maandag 29 oktober 2012 12:48 schreef Godtje het volgende:
Ik strekte helemaal niks. Ik kreeg er zelfs een slappe van. TMI en mental image
In de evenementenwereld draait het om netwerken, en daar moet je aan bouwen. 'Zomaar' lukt bijna niet omdat veel van die baantjes vergeven worden aan iemand-die-weer-iemand-kent.quote:Op maandag 29 oktober 2012 14:09 schreef MNR het volgende:
Hè fuck! Er is gekozen voor iemand die al werkervaring had binnen het bedrijf. Iemand trouwens ervaring/kunde hoe je 'binnen kunt komen' bij de organisatie van sportevenementen? Ik ben zowat de meest enthousiaste persoon die je daarvoor kunt strikken
Dat ja. Ik zou me als vrijwilliger aanbieden bij evenementen, om zo wat mensen te leren kennenquote:Op maandag 29 oktober 2012 14:17 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
In de evenementenwereld draait het om netwerken, en daar moet je aan bouwen. 'Zomaar' lukt bijna niet omdat veel van die baantjes vergeven worden aan iemand-die-weer-iemand-kent.
eens.quote:Op maandag 29 oktober 2012 14:48 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat ja. Ik zou me als vrijwilliger aanbieden bij evenementen, om zo wat mensen te leren kennen
Gaan ze daar op in dan? Ik zou het gewoon laten.quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:18 schreef rhubarbje het volgende:
Ik heb trouwens wel een beetje een angst dat ii een vraag over het hoofd heb gezien door een opmerking van een studiegenootje later
zal ik de docent mailen? Of staat dat stom?
geen idee ik heb dit nog nooit gehadquote:Op maandag 29 oktober 2012 15:19 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Gaan ze daar op in dan? Ik zou het gewoon laten.
Het zal geen fout zijn die je mag herstellen gok ik zo. Dat heet dan gewoon domme pechquote:Op maandag 29 oktober 2012 15:18 schreef rhubarbje het volgende:
Ik heb trouwens wel een beetje een angst dat ii een vraag over het hoofd heb gezien door een opmerking van een studiegenootje later
zal ik de docent mailen? Of staat dat stom?
misschienquote:Op maandag 29 oktober 2012 15:30 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het zal geen fout zijn die je mag herstellen gok ik zo. Dat heet dan gewoon domme pech
ja?quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:37 schreef rhubarbje het volgende:
misschien
ik weet dat het op mijn andere studie wel over gedaan mag worden
ja maar daar zijn ze sowieso wel vaak soepelquote:Op maandag 29 oktober 2012 15:38 schreef Cue_ het volgende:
[..]
ja?
Dat is wel nice. Ben het zelf nooit tegengekomen.
D´r valt aan jou niet veel meer te strikken hoor ik wel, ik zou me maar gauw aan gaan melden bij de één of andere gezelligheidsclub. Probeer iets zonder grenzen of zo, want dat er grenzen zijn is zo´n bekrompen idee van het klootjesvolk.quote:Op maandag 29 oktober 2012 14:09 schreef MNR het volgende:
Hè fuck! Er is gekozen voor iemand die al werkervaring had binnen het bedrijf. Iemand trouwens ervaring/kunde hoe je 'binnen kunt komen' bij de organisatie van sportevenementen? Ik ben zowat de meest enthousiaste persoon die je daarvoor kunt strikken
Ik weet niet wie je bent, maar je moet even ctrl~shift doen.quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:39 schreef dr.Qwak het volgende:
[..]
D´r valt aan jou niet veel meer te strikken hoor ik wel, ik zou me maar gauw aan gaan melden bij de één of andere gezelligheidsclub. Probeer iets zonder grenzen of zo, want dat er grenzen zijn is zo´n bekrompen idee van het klootjesvolk.
Dat wordt puur smulplezier met jou, volle zalen voorspel ik je.
nee stond er nietquote:Op maandag 29 oktober 2012 15:39 schreef CherryLips het volgende:
Staat er na de laatste vraag geen 'einde' ofzo?
Dat deden ze bij ons uit voorzorg
???quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:39 schreef dr.Qwak het volgende:
[..]
D´r valt aan jou niet veel meer te strikken hoor ik wel, ik zou me maar gauw aan gaan melden bij de één of andere gezelligheidsclub. Probeer iets zonder grenzen of zo, want dat er grenzen zijn is zo´n bekrompen idee van het klootjesvolk.
Dat wordt puur smulplezier met jou, volle zalen voorspel ik je.
Shft~Enterquote:Op maandag 29 oktober 2012 15:40 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik weet niet wie je bent, maar je moet even ctrl~shift doen.
Dat zal met alles zijn wat ie zegtquote:Op maandag 29 oktober 2012 15:42 schreef MNR het volgende:
???
Ik begrijp helemaal niets van wat je zegt.
schift computer uit zou ik zeggenquote:
Sorry, ik vind alleen het commando control/alt/delete nog een beetje voorspelbaar, dus ik probeer het al niet eens meer.quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:40 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik weet niet wie je bent, maar je moet even ctrl~shift doen.
Bannen?quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:58 schreef Re het volgende:
[..]
ik probeer het, maar het blijft plakken
Deze lult onduidelijker dan degene die ik altijd over het systeem (op fok) hoor lullenquote:Op maandag 29 oktober 2012 16:02 schreef rhubarbje het volgende:
Hij praat trouwens echt net als iemand die ik ken
die kraamt ook continue van dat soort onsamenhangende onzin uit
en dat niemand hem snapt is natuurlijk de schuld van het systeem etc
niu die kennis zegt dit soort dingen:quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Deze lult onduidelijker dan degene die ik altijd over het systeem (op fok) hoor lullen
Denk dat je dat zinnige gewoon moet laten zittenquote:Op maandag 29 oktober 2012 16:08 schreef rhubarbje het volgende:
en daar moet je dan wat zinnigs uit halen (dit was bijna letterlijk een facebook qoute)
mind control pills van big pharma!quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:09 schreef MNR het volgende:
Aha... het systeem
Daar hebben ze medicijnen voor. Ben geen dokter of zo hoor, maar volgens mij heeft dat iets te maken met psychose en/of paranoia. No fun there.
Nee hoorquote:Op maandag 29 oktober 2012 16:12 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
mind control pills van big pharma!
dat zou kunnen al is dat maar bij 40%quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:11 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
jij kunt toch iemand beffen die hem dan banner?
Hey dr. Qwak, 1 keer een persoonlijk bericht naar jou. Het kan me vrij weinig schelen wat anderen er hier van denken - waarschijnlijk dat het niets uithaalt, maar ik geef je 1 advies: go and see a doctor. Als je de huisarts niet vertrouwt, zoek dan een huisarts die je wel vertrouwt (dàt is belangrijk). Leg uit wat er met je gebeurt en waar je mee zit.quote:
rm -rf /quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:33 schreef Tegan het volgende:
Mijn Raspberry werkt. Nu nog hem zover krijgen iets nuttigs te doen. *lost*
Verkoop 'm op FOK met winst en dan heeft 'ie geld voor je verdiend.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:33 schreef Tegan het volgende:
Mijn Raspberry werkt. Nu nog hem zover krijgen iets nuttigs te doen. *lost*
Dat is opzich wel een optie. Want sinds ik hem heb gekocht is de Raspberry geupgrade zonder prijsstijgingquote:Op maandag 29 oktober 2012 16:37 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Verkoop 'm op FOK met winst en dan heeft 'ie geld voor je verdiend.
ik kon het lang geleden door en door. redhat 5.1 en slackware 7&8. vooral slackware was cool. alleen maar een cli.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:36 schreef Tegan het volgende:
[..]
Whut?
Ik snap nu wel al iets van Linux.
dat lijkt me soms zo verkeerd nog nietquote:Op maandag 29 oktober 2012 16:21 schreef dawg het volgende:
[..]
omdat ie in een iets andere wereld lijkt te vertoeven.
Kijk, het geld stroomt weer binnen zo.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:38 schreef Tegan het volgende:
Dat is opzich wel een optie. Want sinds ik hem heb gekocht is de Raspberry geupgrade zonder prijsstijging.
Vanaf 2015 pas, dus al die oproerkraaiers die moord en brand roepen kunnen nog ff dimmen.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:39 schreef Cue_ het volgende:
Hoor ik nu dat de OV studentenkaart verdwijnt en dat het gewoon een kortingskaart wordt
quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:40 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Vanaf 2015 pas, dus al die oproerkraaiers die moord en brand roepen kunnen nog ff dimmen.
Was je nou maar niet zo tegen relaties enzo, dan had je gewoon een rijke kerel gezocht en had je op zijn zak gaan studeren.quote:
Dat nooit. Beetje afhankelijk zijn van iemand, huuuuu.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:41 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Was je nou maar niet zo tegen relaties enzo, dan had je gewoon een rijke kerel gezocht en had je op zijn zak gaan studeren.
Wat ben je toch leuk he.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:43 schreef Tegan het volgende:
Dat nooit. Beetje afhankelijk zijn van iemand, huuuuu.
nou ik heb al jaren geen recht meer maar ik vind het ook belachelijkquote:Op maandag 29 oktober 2012 16:40 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Vanaf 2015 pas, dus al die oproerkraaiers die moord en brand roepen kunnen nog ff dimmen.
hoor.quote:
Studeren ook. Dus wat is je punt precies?quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:45 schreef rhubarbje het volgende:
nou ik heb al jaren geen recht meer maar ik vind het ook belachelijk
politiek bedrijven is juist verder kijken dan je eigen belang
quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:45 schreef AirwiN het volgende:
[..]
hoor.
Ik ook hoor, ondanks/dankzij al je rariteiten.
Absoluut.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:46 schreef Tegan het volgende:
. Als ik die niet had was ik maar saai en standaard
.
hoezo is studeren verder kijken dan he eigen belang?quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:46 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Studeren ook. Dus wat is je punt precies?
Date is totaal geen bedreiging, als ik met mijn vingers knip, staat ze klaar voor mij.quote:
Hoe kom je erbij dat het voor sommige mensen nu lastig wordt om bepaalde studies te gaan doen?quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:56 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
hoezo is studeren verder kijken dan he eigen belang?
Mijn punt is dat het voor sommige mensen nu lastig word om bepaalde studies te gaan doen
en dat is belachelijk
En dat staat los van je eigen reisrecht
vast wel.quote:Op maandag 29 oktober 2012 16:59 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Date is totaal geen bedreiging, als ik met mijn vingers knip, staat ze klaar voor mij.
Door de reisafstand en de kosten die het nu met zich mee gaat brengen?quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:00 schreef MNR het volgende:
[..]
Hoe kom je erbij dat het voor sommige mensen nu lastig wordt om bepaalde studies te gaan doen?
Behalve na veel bier.quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:49 schreef MNR het volgende:
Q. praat niet zo wazig. Die heeft daar een hekel aan
preciesquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:02 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Door de reisafstand en de kosten die het nu met zich mee gaat brengen?
Ow zo. Nou ja, je kunt natuurlijk geld lenen bij het DUO. En je kunt dit later terugbetalen. Ik snap dat het geen ideale situatie is, maar het kan wel.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:02 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Door de reisafstand en de kosten die het nu met zich mee gaat brengen?
Maar dat moeten ze misschien al om de studie zelf te kunnen betalen. En uit huis wonen is ook niet altijd een optie.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:04 schreef MNR het volgende:
Ow zo. Nou ja, je kunt natuurlijk geld lenen bij het DUO. En je kunt dit later terugbetalen. Ik snap dat het geen ideale situatie is, maar het kan wel.
Nogmaals. Het enige dat er in mijn ogen staat is dat jongeren meer gaan lenen van het DUO.. Niet dat de mogelijkheden er niet meer zijn..quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:05 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar dat moeten ze misschien al om de studie zelf te kunnen betalen. En uit huis wonen is ook niet altijd een optie.
Er zijn gewoon straks jongeren die wel willen studeren en zonder reiskosten net rond komen.. dus met reiskosten helemaal niet meer.
again ditquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:05 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar dat moeten ze misschien al om de studie zelf te kunnen betalen. En uit huis wonen is ook niet altijd een optie.
Er zijn gewoon straks jongeren die wel willen studeren en zonder reiskosten net rond komen.. dus met reiskosten helemaal niet meer.
Het gaat erom dat sommigen misschien nu al volop lenen en daardoor de studie kunnen doen. En straks met de extra reiskosten (wantja niet meer gratis).. dat ze daar dus geen geld meer voor hebben.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:07 schreef MNR het volgende:
Nogmaals. Het enige dat er in mijn ogen staat is dat jongeren meer gaan lenen van het DUO.. Niet dat de mogelijkheden er niet meer zijn..
Dat weet ik.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:07 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
again dit
beurs verdwint ook he!! Dus alles is lenen en dan natuurlijk met een max. er aan
het word voor sommige echt wel lastig
Tuurlijk wil je zo min mogelijk lenen. Dat spreekt voor zich. En tja, als je je studie niet meer af kunt maken doordat de reiskosten de pan uitreizen, dan betekent dat dat je op kamers zult moeten gaan.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:09 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Het gaat erom dat sommigen misschien nu al volop lenen en daardoor de studie kunnen doen. En straks met de extra reiskosten (wantja niet meer gratis).. dat ze daar dus geen geld meer voor hebben.
Het is een extra kostenpost die niet iedereen kan hebben.
Heel leuk dat lenen bij de DUO. Maar mocht je je studie niet af kunnen maken of krijg je geen goede baan na je studie dan is die afbetaling een enorme kostenpost. En dat wil je zo klein mogelijk hebben natuurlijk.
hoezo?quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:09 schreef MNR het volgende:
[..]
Dat weet ik.
Then again; als je niet rond kunt komen van het maximale dat je van het DUO kunt lenen per maand, maak je het wel héél bont..
Je betaalt niet iedere maand 200 euro aan boeken, schat.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:14 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
hoezo?
Studie+ boeken: 200
Verkering: 200
Kamer: 350
Eten en af en toe een shirt of zo: 100
Nou dat is precies wat je kunt lenen per maand: 800 nogwat
word krap hoor... als je dure boeken moet ben je al de lul
of als je fiets gejat is of zo
bijbaan kan ook niet zo makkelijk naast elke studie he
studie +boeken..quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:16 schreef MNR het volgende:
[..]
Je betaalt niet iedere maand 200 euro aan boeken, schat.
Verkering Eur. 200,-? Kun je dat even toelichten?
Dat lijkt nu veel geld, maar zodra je een betaalde baan hebt, gaat je inkomen ook omhoog. Eur. 55,- per maand zou ik niet doen. Als je uitrekent hoeveel je uiteindelijk aan rente betaalt....quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:14 schreef Cue_ het volgende:
Nouja als ik volgens het nieuwe systeem van de duo moest terugbetalen.. dan is dat voor mij 200 euro ongeveer dacht ik. Best een kostenpost terwijl ik niet veel geleend heb. Maarja nu doen ze het aan de hand van je inkomen. Gelukkig mag ik nog gewoon de 55 euro doen
was typo zie editquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:16 schreef MNR het volgende:
[..]
Je betaalt niet iedere maand 200 euro aan boeken, schat.
Verkering Eur. 200,-? Kun je dat even toelichten?
Geef jij ècht Eur. 100,- per maand uit aan boeken? Wij hadden daar hele creatieve oplossingen voor tijdens onze studie..quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:17 schreef Cue_ het volgende:
[..]
studie +boeken..
Boeken kan 1x in het kwartaal zeker zo'n 100 euro zij.n 1500 euro / 12 maand > 100 pm
Gok verzekering
Ik heb een betaalde baan en 200 euro p/m kan ik met mijn huidige levenstijl niet betalenquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:17 schreef MNR het volgende:
Dat lijkt nu veel geld, maar zodra je een betaalde baan hebt, gaat je inkomen ook omhoog. Eur. 55,- per maand zou ik niet doen. Als je uitrekent hoeveel je uiteindelijk aan rente betaalt....
Ik zei per kwartaal.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:19 schreef MNR het volgende:
Geef jij ècht Eur. 100,- per maand uit aan boeken? Wij hadden daar hele creatieve oplossingen voor tijdens onze studie..
dat gaatniet altijd...quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:19 schreef MNR het volgende:
[..]
Geef jij ècht Eur. 100,- per maand uit aan boeken? Wij hadden daar hele creatieve oplossingen voor tijdens onze studie..
ik red het denk ik wel hoor...quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:20 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zei per kwartaal.
En zie voorbeeld van rhu
Wat ben ik blij dat dat biuj ons een stuk minder wasquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:21 schreef rhubarbje het volgende:
ik red het denk ik wel hoor...
En mijn lief zit er dik over
dat neigt meer naar 300/400 per periode (10 weken)
Als je een reader moet komen voor Eur. 90,- dan ben je toch goed gek als je dat gaat betalen? Weet je wat wij deden? Gewoon 1 iemand koopt die reader, je deelt dat door 10 man, en kopieert dat gewoon gratis op 1 van de stages of zo.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:19 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
was typo zie edit
en nee niet aan boeken maar wel inschrijfgeld
ik betaal per maand 150
Dan is die 50 voor boeken er bij echt laag hoor...
Dat is 100 per periode
daar koop ik net 2 2ehands boeken voor
en vorige periode moest ik er eens 3 per vak!!!! Dat tikt aan hoor...
Mijn lief moest deze week een reader voor 90 euro kopen... dat zijn alleen wat kopietjesEn dan nog de boeken voor dat vak
ja duh dat vind hij ook maar daar word het niet goedkoper opquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:25 schreef MNR het volgende:
En nee, ik beledig je vriend hier niet direct. Ik vind het gewoon dat er veel voor gevraagd word
Je snapt wat ik bedoel, damequote:Op maandag 29 oktober 2012 17:27 schreef rhubarbje het volgende:
Welke stage? Is unie
en schoolbieb heeft niet alles (laatste 3 boeken die ik moest hebben hadden ze niet)
En bij een open boek tentamen mag ik bijv in het boek schrijven maar geen losse blaadjes er in stoppen
dan moet je ook wel kopen
nogmaals: soms moet je het gewoon aanschaffen
Denk dat heel veel studenten dat wel doen. Maar soms is het gewoon niet mogelijk. Denk niet dat iedereen maar boeken koopt voor de lolquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:30 schreef MNR het volgende:
[..]
Je snapt wat ik bedoel, dame
Mijn punt is dat je die kosten makkelijk kunt drukken als je er iets meer moeite voor doet of naar andere oplossingen kijkt..
ja tuurlijk doet iedereen datquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:30 schreef MNR het volgende:
[..]
Je snapt wat ik bedoel, dame
Mijn punt is dat je die kosten makkelijk kunt drukken als je er iets meer moeite voor doet of naar andere oplossingen kijkt..
quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:32 schreef Tegan het volgende:
Zo werd net uitgevraagd door zo'n energie deurverkoper. Toen ik hem voor de tweede keer tegenkwam halverwege de straat. Egoboost! Uiteraard nee gezegd, huuuu.
Okay, helder.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:33 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ja tuurlijk doet iedereen dat
ik ook
maar dan kom ik nog niet onder de 50 per maand
en jij zegt dat dat kan en ik ben het daar niet mee eens
Zoiets ja. Haha. Maar date is way leuker. En als ik single was had ik nog wel nee gezegd denk ik. Zijn collega was veel leuker.quote:
Vet sjiek goedkope energie! Ik zou het doenquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:36 schreef Tegan het volgende:
[..]
Zoiets ja. Haha. Maar date is way leuker. En als ik single was had ik nog wel nee gezegd denk ik. Zijn collega was veel leuker.
Dat zijn gewoon de tweedehandsboeken natuurlijk. Maar in sommige vakken is dat gewoon niet mogelijk want dan moet het allemaal up to date zijn enzo.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:39 schreef MNR het volgende:
Da's Eur. 600,- aan studiemateriaal per jaar... Volgens mij betaalde ik dat nog niet eens toen ik naar het Atheneum ging.
Overigens, studenten kunnen de boeken toch ook gewoon aan elkaar 'doorgeven'? (van 3e op 4e jaars en zo). Dat je dan zo'n boekensysteem opzet? Zo van: boek is X aantal jaar oud, kun je nog Y voor vragen en verkopen voor Z. Is eigenlijk onzin dat iedereen continue nieuwe boeken aanschaft/koopt..
dat is het punt nietquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:34 schreef dawg het volgende:
ja, studenten zijn echt zielig. ze hebben het echt gigantisch zwaar.
lees nou:quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:36 schreef MNR het volgende:
[..]
Okay, helder.
Zijn we in ieder geval teruggegaan van 200 naar 50 euro per maand voor boeken
quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:42 schreef rhubarbje het volgende:
Wacht nu ga ik het verdorie ook uitrekenen ook
als ze het zelfde boek gebruikenquote:Op maandag 29 oktober 2012 17:39 schreef MNR het volgende:
Da's Eur. 600,- aan studiemateriaal per jaar... Volgens mij betaalde ik dat nog niet eens toen ik naar het Atheneum ging.
Overigens, studenten kunnen de boeken toch ook gewoon aan elkaar 'doorgeven'? (van 3e op 4e jaars en zo). Dat je dan zo'n boekensysteem opzet? Zo van: boek is X aantal jaar oud, kun je nog Y voor vragen en verkopen voor Z. Is eigenlijk onzin dat iedereen continue nieuwe boeken aanschaft/koopt..
Hey! Het is niet dat het hier allemaal netjes opgesomd staat en zo he? Dus als ik iets niet goed begrijp, is dat niet vreemd.quote:Op maandag 29 oktober 2012 17:45 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
lees nou:
Studie + (&) boeken
150 per maand naar je school en 50 voor boeken = 200
Of studeerde jij gratis?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |