Nu overdrijf je, of je woont in een plaats waar echt veel lantaarnpalen staan. Hierzo de weg naar Alphen a/d Rijn is er een flink stuk snelweg zonder lantaarnpalen. Hoe dan ook, mij zou het wel opvallen als mijn verlichting niet aanstaat. Dus ik snap de vraagsteller wel met wat ie bedoelt.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:45 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
half nederland is lantaarnpaal. je kunt prima rijden zonder licht als het zou moeten.
Ik schakel ook vroeg en let ook op mijn verbruik. Maar ik rijd niet als een bejaarde op zondag. Zuinig rijden is prima, maar het moet niet gevaarlijk worden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 12:14 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Die van mij haalt dat volgens mij in de 2 ook niet, en heb een 2 liter 6-cilinder met 6 versnellingen. Maar dat laatste geef ik je volledig gelijk in. Van die moraalridders die meteen over hun verbruik beginnen brrr. Dat zijn ook die mensen die met 80 invoegen op de snelweg omdat ze ooit geleerd hebben tussen de 2000 en 2500 toeren te schakelen en nooit anders doen... Als ik me aan die max. 2500 rpm regel houdt, zou ik nooit harder dan 90 kunnen rijden
Ik wel.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:07 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Volgens mij zat ik bij een CRX ook al met max. 90 in zijn 2 en die liep door tot 7200rpm... Was een hoogtoerig blokje en dat trok hard, maar kan mij eigenlijk geen auto herinneren die ik gereden heb die wel 100 in zijn 2 reed.
Van beide kwam ik ook een hoop tegen. Vooral die fietsers in Groningen hebben het idee dat ze niet dood te krijgen zijn.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Vanavond eentje die met stadslichten reed. Dat snap ik dan niet. Je ziet toch dat het wel erg donker is, zo vlak voor je auto? Heb zelf snel even geprobeerd hoe dat is, maar rijden met alleen stadslichten moet je zelf echt wel opvallen. Je kunt amper de koers houden zonder licht. Maar goed.
En weer die fietser zonder verlichting... 't is dat je een soort van schim ziet bewegen dat je denkt van ai dat moet een fietser zijn, even ruimte maken.... maar het is toch zo gevaarlijk....
Ja, een 4-traps automaat is natuurlijk niet te vergelijken met een 5 of 6 bak handgeschakeld.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:55 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Ik wel.Mijn Nissan Sunny 1.4 automaat uit 1989. Als je de kickdown gebruikte trok hij door tot 100 in de 2.
Als er voor 3 auto's genoeg ruimte is om de rotonde op te rijden en ze blijven staan, dan gebruik ik gewoon m'n toeter hoor.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 00:43 schreef TeringHenkie het volgende:
Heel irritant zijn mensen die niet in kunnen schatten wanneer ze een kruising op kunnen draaien. 2 koplampen in de verte en ze durven hun auto niet op de weg te gooien. Terwijl er tijd genoeg is. Zo sta je soms voor rotondes ook een minuut te wachten omdat een of andere bejaarden 2 afslagen verder een auto aan ziet komen.
Ik ben 1 keer weg gereden in het donker zonder dat ik het door had dat mijn verlichting niet aan stond. Dat was in de stad. Op het moment dat ik een donker stukje zat (wat gelukkig niet al te ver van m'n vertrek punt was en nog steeds erg rustig) viel het me pas op.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:52 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Nu overdrijf je, of je woont in een plaats waar echt veel lantaarnpalen staan. Hierzo de weg naar Alphen a/d Rijn is er een flink stuk snelweg zonder lantaarnpalen. Hoe dan ook, mij zou het wel opvallen als mijn verlichting niet aanstaat. Dus ik snap de vraagsteller wel met wat ie bedoelt.
quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 10:08 schreef OxygeneFRL het volgende:
Als iemand bij mij bumperkleeft en ik wil hem een lesje leren door even in de ankers te gaan, hij knalt bovenop mij..politie komt erbij en ik zeg: ik meende een klein kind tussen de auto's te zien dus remde instinctief...wie gaat dat nou ontkrachten?
Instinctief nog wel allemaal, nou dan wordt jouw rijbewijs echt wel ingenomen als je instinct zo de overhand heeft bij jou.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 10:40 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ja meneer er stak ineens een beest over de weg over, en remde instinctief!
Jouw eerste reactie als je iets ziet oversteken vlak voor je auto is bij jou gasgeven?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 08:21 schreef Chai het volgende:
[..]
[..]
Instinctief nog wel allemaal, nou dan wordt jouw rijbewijs echt wel ingenomen als je instinct zo de overhand heeft bij jou.
Reflex is net zo goed een totaal verkeerde benaming.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 08:47 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Jouw eerste reactie als je iets ziet oversteken vlak voor je auto is bij jou gasgeven?laten we het dan reflex noemen
Ga je ook verklaren waarom en een beter alternatief geven of ga je alleen schoppen tegen mensenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 08:50 schreef Chai het volgende:
[..]
Reflex is net zo goed een totaal verkeerde benaming.
We kwamen er gisteravond 1 tegen die helemaal zonder verlichting reed.....quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 19:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Vanavond eentje die met stadslichten reed. Dat snap ik dan niet. Je ziet toch dat het wel erg donker is, zo vlak voor je auto? Heb zelf snel even geprobeerd hoe dat is, maar rijden met alleen stadslichten moet je zelf echt wel opvallen. Je kunt amper de koers houden zonder licht. Maar goed.
En weer die fietser zonder verlichting... 't is dat je een soort van schim ziet bewegen dat je denkt van ai dat moet een fietser zijn, even ruimte maken.... maar het is toch zo gevaarlijk....
Je denkt na voor je gaat remmen? Nou dan wordt jouw rijbewijs echt wel ingenomen als je niks automatisch kan doen en bij elke handeling moet nadenken wat te doen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 08:21 schreef Chai het volgende:
[..]
[..]
Instinctief nog wel allemaal, nou dan wordt jouw rijbewijs echt wel ingenomen als je instinct zo de overhand heeft bij jou.
Weet je wel wat een reflex is?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 11:16 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Je denkt na voor je gaat remmen? Nou dan wordt jouw rijbewijs echt wel ingenomen als je niks automatisch kan doen en bij elke handeling moet nadenken wat te doen.
Wil je aub opzouten met dit soort opmerkingen?
Ja, dat weet ik. Wat een rare vraag. Wat wil je met deze vraag bereiken? Weet je het misschien zelf niet? En natuurlijk praat je me na, iets originelers had ik ook niet verwacht.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 11:17 schreef Chai het volgende:
[..]
Weet je wel wat een reflex is?
Wil je aub opzouten met dit soort opmerkingen?
Het valt je niet op dat je dahsboardverlichting niet brandtquote:Op woensdag 31 oktober 2012 08:17 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Ik ben 1 keer weg gereden in het donker zonder dat ik het door had dat mijn verlichting niet aan stond. Dat was in de stad. Op het moment dat ik een donker stukje zat (wat gelukkig niet al te ver van m'n vertrek punt was en nog steeds erg rustig) viel het me pas op.
Maar toen ik laatst in Amsterdam reed, kon ik absoluut niet zien dat ik mijn koplampen aan had (alleen door het lampje op m'n dash). Zo vreselijk veel licht zit daar.
Electronische dash... Geen wijzerplatenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 12:23 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Het valt je niet op dat je dahsboardverlichting niet brandtJe ziet toch geen flikker dan op donkere wijzerplaten?
Inderdaad.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 18:17 schreef gebrokenglas het volgende:
Het zal beter gaan als het verplicht wordt permanent verlichting te voeren. Dan wordt het een soort van automatisme.
Dimlicht bedoel je?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 19:21 schreef Marco001 het volgende:
het is in sommige EU-landen sowieso al verplicht om overdag mistlicht te voeren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |