Ik had je laatste post nog gelezen!quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:36 schreef uniekhoorn het volgende:
Dat het meergranenbrood van de C1000 heerlijk is en de grof volkoren van de Lidl ook
Lijst
O: beschuit kaas, beker melk, cappuccino
T: grote salade met half blikje tonijn en gekookt ei
L meergranen met kaas, grof volkoren met visstick, peer
T's; druiven, appel, halve banaan, blokje choco (milka daim)
D: veel spruitjes, rijst met zelfgemaakte satesaus, tartaar, gebakken champ/ui/paprika/knoflook
T kwark en vla
Ondanks de stomme crisis lijk je behoorlijk gelukkig.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:06 schreef conleche het volgende:
Oh, ik geloof dat ik in aanmerking kom voor huurtoeslag. Door al die heisa over scheefhuren ben ik me eens gaan inlezen en ik zou zomaar ruim 200 pm kunnen krijgen volgens mij. Heb net maar eens een mailtje gestuurd naar de accountant.
Is die stomme crisis nog ergens goed voor.Ik lees hier weleens over lonen die bevroren zijn, of alleen maar met de inflatie worden verhoogd, het kan altijd erger: ik geloof dat mijn inkomen ten opzichte van 5 jaar geleden meer dan gehalveerd is.
Ja volgens mij wel!quote:
Ja hoor, ik maak me nooit zorgen om geld.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:14 schreef loveli het volgende:
[..]
Ondanks de stomme crisis lijk je behoorlijk gelukkig.
Hoop dat de accountant het snel regelt.
quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:16 schreef conleche het volgende:
En maar weer eens een lijstje:
O: 2 volkoren beschuitjes met oude Milnerkaas.
L: couscoussalade.
T: roggecracker met mayo, sambal en rauwkost
T: wodka
D: zuurkoolstamppot met worst
[..]
Ja volgens mij wel!In de kunst heeft de crisis echt keihard toegeslagen. Mensen verhuizen niet meer en dus zijn er geen nieuwe, lege, witte muren. Projectontwikkelaars, die af en toe wel 5 werken tegelijk kochten zijn er ook niet meer. En we zitten op een huur van ruim 3000 met de galerie. De enige grote klanten die we hebben komen uit het buitenland tegenwoordig. Ik had nog wel wat spaargeld, maar dat is nu wel bijna op.
Hee AnneX! Door je post denk ik er weer aan dat ik de Fountainhead wil herlezen!quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:21 schreef AnneX het volgende:
Dag Co,
Af en toe lees ik nog eens mee in Slank.
En krijg jouw opmerking mee over huurtoeslag.
Áls je in aanmerking komt, en nóg geen definitieve IB -aanslag hebt over de afgelopen jaren, kan het best zijn, dat dat inkomen nog meetelt!
Dat was in ieder geval bij mij, met de Zorgtoeslag het geval !
Succes, groet van lurker AnneX
De pm box is vollll, dan maar hier.
Bedrijfspanden zijn veel duurder om te huren dan woonruimte. Daarnaast zit de galerie op een toplocatie, dat telt natuurlijk ook mee.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:22 schreef V1z0R het volgende:
[..]
3000![]()
Maar omdat huren mij in A'dam best duur leek wist ik niet of je hieronder viel
"Uw rekenhuur is minimaal ¤ 215,50 en maximaal ¤ 664,66."
Zoveel kost het per dag om een shoarmahok neer te zetten op een willekeurig festivalquote:Op zondag 28 oktober 2012 13:33 schreef V1z0R het volgende:
Weet ik, maar vind 3k nog wel een dik bedrag
Maar om je galerie op een industrieterrein te plaatsen is ook weer wat
Ook voor niet toplocaties waorden dergelijke prijzen gerekend. Helaas.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:27 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Bedrijfspanden zijn veel duurder om te huren dan woonruimte. Daarnaast zit de galerie op een toplocatie, dat telt natuurlijk ook mee.
De winst die in zo'n shoarmahok gemaakt wordt kan best wel gelijk zijn met die van een galeriequote:Op zondag 28 oktober 2012 13:35 schreef loveli het volgende:
[..]
Zoveel kost het per dag om een shoarmahok neer te zetten op een willekeurig festival
Het kwaliteitsverschil is onbetaalbaar.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:46 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
De winst die in zo'n shoarmahok gemaakt wordt kan best wel gelijk zijn met die van een galerie
Na afloop van een personeelsuitje in een niet zo geslaagd restaurant wellichtquote:Op zondag 28 oktober 2012 13:49 schreef conleche het volgende:
Het verschil tussen een goede en een slechte maand kan in een galerie 1 klant zijn. Dat zie ik in een shoarmatent niet gebeuren......'mag ik 1500 broodjes met knof van u?'
Misschien moet je het gaan combinerenquote:Op zondag 28 oktober 2012 13:49 schreef conleche het volgende:
Het verschil tussen een goede en een slechte maand kan in een galerie 1 klant zijn. Dat zie ik in een shoarmatent niet gebeuren......'mag ik 1500 broodjes met knof van u?'
Aanbod voor site staat gewoon nog, dus mocht je er dan op willen ingaan.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:54 schreef conleche het volgende:
Ik heb ooit wel het plan gehad om het te combineren met een sjieke koffiezaak.Shoarma lijkt me nét een bruggetje te ver.
Maar diep in mijn hart wil ik gewoon meer gaan schilderen en de galerie overdoen aan iemand anders. Ik denk dat er in 2013 wel iets gaat veranderen.
Ben je nog niet vergeten wat dat aangaat!quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:01 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Aanbod voor site staat gewoon nog, dus mocht je er dan op willen ingaan.
Spannend Co! Ik vind het wel tof hoe je het allemaal doet. Ook mentaal. Er zijn voldoende mensen die helemaal in de stress zouden raken, maar jij blijft de rust zelvequote:Op zondag 28 oktober 2012 13:54 schreef conleche het volgende:
Ik heb ooit wel het plan gehad om het te combineren met een sjieke koffiezaak.Shoarma lijkt me nét een bruggetje te ver.
Maar diep in mijn hart wil ik gewoon meer gaan schilderen en de galerie overdoen aan iemand anders. Ik denk dat er in 2013 wel iets gaat veranderen.
Thnx! Ja, ik geloof wel dat dat een goede eigenschap is.quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:07 schreef An24 het volgende:
[..]
Spannend Co! Ik vind het wel tof hoe je het allemaal doet. Ook mentaal. Er zijn voldoende mensen die helemaal in de stress zouden raken, maar jij blijft de rust zelve
Ja, dat van veel meemaken is herkenbaar. Het kan toch niet erger dan het ooit wasquote:Op zondag 28 oktober 2012 14:18 schreef conleche het volgende:
[..]
Thnx! Ja, ik geloof wel dat dat een goede eigenschap is.Voordeel van veel meemaken in je jeugd denk ik, je weet dan gewoon wel dat alles wel op zijn pootjes terechtkomt. Nou ja, als je gezond blijft tenminste. Daar zou ik wel van in de put raken ben ik bang, als die me in de steek zou laten. Dus kudo's back voor jou en iedereen met gezondheidsklachten en positieve instelling. Dat is wel andere koek vind ik!
Er kan nog best een boterham bij.quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:43 schreef ChildoftheStars het volgende:
Gisteren een goed feestje gehad, beetje erg dronken geworden
O. tosti
T. Melk en 25 gram walnoten
L. 2 boterhammen met zuivelspread light en een sinaasappel
T. Sinaasappel in yoghurt
D. Snijbonen, aardappelen, kaasburger en paprika
T. Yoghurt met wortel, komkommer en een beetje dille
(omg na mijn lunch heb ik nog steeds honger. Eigenlijk wil ik nog een boterham).
Iedereen heeft dingen die hij leuk vindt, niet iedereen doet die dingen structureel. Er zijn dingen die ik best leuk vind om te doen, maar als iemand me vraagt welke hobbies ik heb, sta ik ook met m'n mond vol tanden.quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:34 schreef the85mc het volgende:
Goedemorgen Goedemiddag slankies! Ben nu pas weer echt wakker.![]()
Is het raar dat mensen geen hobbies hebben?
^^quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:55 schreef loveli het volgende:
[..]
Iedereen heeft dingen die hij leuk vindt, niet iedereen doet die dingen structureel. Er zijn dingen die ik best leuk vind om te doen, maar als iemand me vraagt welke hobbies ik heb, sta ik ook met m'n mond vol tanden.
Een hobby is toch gewoon iets dat je graag doet? Dus waarom het geen hobby noemen?quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:00 schreef Goodbye het volgende:
[..]
^^
Nu sport ik 2 à 3 keer in de week, maar omdat nou mijn hobby te noemen? Ik kijk graag films, lees graag, luister muziek, ben bezig in de keuken.. maar dat vind ik ook niet echt hobby's.
quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:04 schreef conleche het volgende:
[..]
Ben je nog niet vergeten wat dat aangaat!
quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:01 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Aanbod voor site staat gewoon nog, dus mocht je er dan op willen ingaan.
Mag ik dan testen?quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:04 schreef conleche het volgende:
[..]
Ben je nog niet vergeten wat dat aangaat!
Nouja, misschien vind ik hobby gewoon een stom woord, kan ook.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:05 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Een hobby is toch gewoon iets dat je graag doet? Dus waarom het geen hobby noemen?
Als iemand het aan mij vraagt kom ik altijd met bullshit antwoorden
Ik heb aan een jeugd vol boekenverslinden wel een grote woordenschat overgehouden, maar de mooiste/moeilijkste woorden kan ik niet uitspreken - ik lees razendsnel omdat ik tamelijk woordblind ben. Maar de woorden met meer dan 4 lettergrepen kan ik niet uitspreken en niet spellenquote:Op zondag 28 oktober 2012 12:15 schreef conleche het volgende:
Ik maak ook vaak fouten met spaties tussen woorden, geen idee ook hoe de regels wat dat aangaat zijn. Ik denk wel dat ik een ruime woordenschat heb en dat komt vooral omdat ik vroeger zoveel las. Nu ook nog wel, maar vroeger echt idioot veel, zeker 6 boeken per week. Ik denk dat als je dat als kind doet, dat je dan voorsprong hebt op degenen die dat niet doen, ongeacht welke opleiding je verder ook gaat volgen.
quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:05 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Een hobby is toch gewoon iets dat je graag doet? Dus waarom het geen hobby noemen?
Als iemand het aan mij vraagt kom ik altijd met bullshit antwoorden
quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:10 schreef sigme het volgende:
[..]
[ http://img298.imageshack.us/img298/3859/hobby8qx.gif (copy/paste deze link) ]
Is dat geen levensstijl?quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:25 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Tja, ik heb bij een hobby ook meer een beeld van iets dat je actief doet dan iets passiefs zoals gamen of een film kijken wat in mijn geval ook genoeg wordt gedaan maar meer omdat ik te lui ben om echt iets te doen en het verder een aardige manier is om toch de tijd door te komen.
Dus koken, filmen, schilderen, klussen, fotograferen, tuinieren, bouwpakketten maken allemaal hobby en een film kijken/gamen gewoon tijdverdrijf ofzonogal vaag allemaal. Verder is bier drinken natuurlijk mijn hobby.
*boks* al doe ik het nu in m'n privéleven nog maar weinig.quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:28 schreef loveli het volgende:
Wel tof als je van je hobby je werk hebt gemaakt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja doei.
quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:47 schreef motorbloempje het volgende:
Crosspost!Hardloopmeuk
Goed van je! En leuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb ook niet hele actieve hobbies: ik kijk vaak series en luister veel muziek. Wel drum ik en sinds een tijdje ook sport. En ik lees veelquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:46 schreef ChildoftheStars het volgende:
Toch vraag ik me af wat mensen zonder hobby's doen?
Ik heb het zelf altijd druk met dingen (instrumenten bespelen, knutselen, handwerken, sporten) en als ik geen vrij heb ben ik aan het leren.
Wat doen hobbyloze mensen in hun vrije tijd? Die zullen toch niet altijd achter hun PC zitten of achter de televisie?
Maar zie je het dan ook als "de dagen doorkomen", dat klinkt zo... ongelukkigquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:49 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb ook niet hele actieve hobbies: ik kijk vaak series en luister veel muziek. Wel drum ik en sinds een tijdje ook sport. En ik lees veelwat ik dus eigenlijk wil zeggen is dat je je dagen ook wel doorkomt zonder hele actieve hobbies
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet meer actief op Fok!
Ik heb geen internet en tv thuisquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:46 schreef ChildoftheStars het volgende:
Toch vraag ik me af wat mensen zonder hobby's doen?
Ik heb het zelf altijd druk met dingen (instrumenten bespelen, knutselen, handwerken, sporten) en als ik geen vrij heb ben ik aan het leren.
Wat doen hobbyloze mensen in hun vrije tijd? Die zullen toch niet altijd achter hun PC zitten of achter de televisie?
(maar goed, ik ken ook genoeg mensen die geen eens een tafel hebben. Even een bij opmerking, ik ga alleen met studenten om)
Oh nee zo bedoel ik het helemaal nietquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:51 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Maar zie je het dan ook als "de dagen doorkomen", dat klinkt zo... ongelukkig
Sorry, bedoel het niet vervelendBen gewoon nieuwsgierig
Hahahaha, gelukkig maarquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:56 schreef MaJo het volgende:
[..]
Oh nee zo bedoel ik het helemaal nietben zelf heel gelukkig, misschien een beetje foute woordkeus
ik bedoel dat je niet per se heel actief bezig hoeft te zijn om een goede dagbesteding te hebben
al zal ik zelf ook snel ongelukkig worden van alleen maar bankhangen en tv kijken, daarvoor ben ik veel te impulsief en snel afgeleid (ADD)
quote:Op zondag 28 oktober 2012 16:00 schreef V1z0R het volgende:
Inactief kan ook heel leuk zijn!
Films kijken
Maria wees me op My neighbour Totoro, dan kijk je die en als 'ie afgelopen is dat je dan echt genoten hebt en een kleine twee uur in een leuk verhaal hebt geleefd.
Ik zie thuis dingen doen sowieso niet snel als actief terwijl dat misschien toch wel zo isquote:Op zondag 28 oktober 2012 15:59 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Hahahaha, gelukkig maar
Naja... actief ben ik ook niet altijd hoor. Alleen achter mij piano zitten ervaar ik niet als actief of als ik met een gitaar zit. Of als ik, zoals nu, aan het haken ben bij een serie. Alleen het is wel doen en genieten. Al ben ik misschien gewoon teveel een druk ding
Co ook alquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
MoJe vliegt!
![]()
Ging die meneer achter je op de eerste foto ook rennen? Tof wel, die moest wel wat meer meezeulen zeg maar!
Vik, ik moet zo lachen om die snuit van die kameel
Ja, vliegfoto's ftwquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
MoJe vliegt!
![]()
Ging die meneer achter je op de eerste foto ook rennen? Tof wel, die moest wel wat meer meezeulen zeg maar!
Vik, ik moet zo lachen om die snuit van die kameel
Koud en natquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:16 schreef uniekhoorn het volgende:
Goedxo Mo
Vik, you're backFijn dat je het mooi hebt gehad!
Koud hier he?
quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:47 schreef motorbloempje het volgende:
Crosspost!Hardloopmeuk
Wat goed bikkel! Mijn complimenten!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 28 oktober 2012 15:52 schreef Viking84 het volgende:
Hallo, ik ben weer terug. Het was supervet, kan iedereen dit land en deze reis van harte aanbevelen. Supermooie dingen gezien, supervette dingen gedaan en de bewoners zijn heel vriendelijk. Vooral in kleinere dorpjes werden we meteen aangeschoten: waar kom je vandaan? wat vind je van Jordanië etc. Als westerse vrouw ben je wel een curiositeit. Ik word hier niet zo aangestaard als daar. Maar goed, ook dat went
. Volgend jaar wil ik weer die kant op als het even kan. Naar Marokko, Egypte, Iran of Israël.
Geen gelegenheid gehad om bij te lezen tijdens mijn vakantie. Heb ik nog iets gemist hier?
Voor degenen die geen Facebook hebben even mijn vetste vakantiefoto.
Ik heb de foto's wel gezien en je hebt me zeker nieuwsgierig gemaakt. Fijn dat het zo leuk was. Bleek een week niet te kort?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh ok, jij je zin.quote:
Nee hoorquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:39 schreef An24 het volgende:
[..]
Ik heb de foto's wel gezien en je hebt me zeker nieuesgierig gemaakt. Fijn dat het zo keuk was. Bleek een week niet te kort?
Klinkt allemaal wel heel erg leukquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:39 schreef sigme het volgende:
Ik ben vandaag de dag begonnen met 1 kop espresso, kachel volgooien met hout & aansteken, dan aankleden, naar buiten.
Kippevoer uitstrooien in de ren, 2 koeien elk een koekje voeren, 1 plak hooi op de grond schudden.
Half uur wandelen met de honden.
Bij thuiskomst de ren van de kippen openzetten.
Emmer brij maken voor de varkens; de varkens brij scheppen zonder omgeschopt te worden.
De koeien nog 3 plakken hooi losschudden (in 2 ruiven en op de grond).
Koeiestal uitvegen.
Koeiewei schoonscheppen.
Honden voeren.
Dan heb ik een uur of twee vrij waarin ik eten maak en opeet (witte bonen, tomaten in saus, worstjes, champignons, en brood + beleg)
Dan weer naar buiten.
Kwartier wandelen met honden.
Koeien plakje hooi brengen.
Gras maaien & bijeen harken voor de varkens + 2 van de 4 stapels aan ze voeren.
Varkensstal afmesten.
Schoon stro naar het varkenshok.
Watervoorraad voor de koeien aanvullen
Half uur koeborstelen.
Stuk moestuin geharkt, 1 rij doperwten gezaaid.
Kippen weer naar hun ren lokken met voer.
Uur wandelen met de honden.
Chocolademelk (met drank) gemaakt.
En twee wassen gedraaid, eentje opgehangen.
Nog afwas van gister te doen.
Koken.
Eten.
Afwas.
Ik kom echt de dag wel door zonder hobbies.
Eten koken.
Vooral het afmestenquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:43 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Klinkt allemaal wel heel erg leuk
Oh, ik zie dat ik vergeten ben op te sommen dat het hele voerritueel 's avond nog herhaald moet worden. Nu dus. Emmer brij naar de varkens, drie plakken hooi voor de koeien, stront scheppen, honden voeren. Ik ben even weg.quote:Op zondag 28 oktober 2012 16:43 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Klinkt allemaal wel heel erg leuk
Ah! Dat gevoel is een goed teken inderdaad. Nu lekker nagenietenquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:41 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee hoor. Heb het gevoel alsof ik weken ben weggeweest, dus dit is voor mij lang genoeg. Ik heb de laatste nachten door verschillende redenen weinig geslapen, dus ik was ook echt op
.
Elke aflevering van BB: iets van een gevaarlijk plan, plan loopt goed, iemand doet stomme actie waardoor alles in gevaar komt/ontploft/whatever, hoofdpersonen blijven buiten schot/worden niet ontdekt.quote:Op zondag 28 oktober 2012 16:45 schreef uniekhoorn het volgende:
Lekker gevulde dag Sigme.. Voldaan gevoel geeft dat he?
Heb helemaal geen hobby's of is eten maken van wat in de reclame is , ook een hobby ? ;')
Ga zo maar eten maken trouwens, heb bereninnenhonger!
Heb 3 afl. van Breaking Bad gekeken en wil niet stoppen maar gelukkig is het nu wintertijd en heb de leesmap afgezegd dus dat komt goed uit
Dat is het leven... dan kan je geen boeken meer lezen, geen tv meer kijken, niet meer uit gaan.quote:Op zondag 28 oktober 2012 16:47 schreef loveli het volgende:
[..]
Elke aflevering van BB: iets van een gevaarlijk plan, plan loopt goed, iemand doet stomme actie waardoor alles in gevaar komt/ontploft/whatever, hoofdpersonen blijven buiten schot/worden niet ontdekt.
To be continued.
Ben een beetje cynisch geloof ik
Inderdaad, je bent te cynischquote:Op zondag 28 oktober 2012 16:47 schreef loveli het volgende:
[..]
Elke aflevering van BB: iets van een gevaarlijk plan, plan loopt goed, iemand doet stomme actie waardoor alles in gevaar komt/ontploft/whatever, hoofdpersonen blijven buiten schot/worden niet ontdekt.
To be continued.
Ben een beetje cynisch geloof ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |