Ik kan Michael Cera als awkward teenager echt niet meer luchten. Bij elke andere acteur had ik hem misschien wel afgekeken.quote:Op zondag 4 november 2012 01:09 schreef Yi-Long het volgende:
Even een copy-paste van mijn engelstalige impressie...
Scott Pilgrim vs the World: 4/5
Original concept about a boy having to fight the 7 ex-es of the girl he wants, with lots of geek-fandom thrown in, lots of humor, and some cooler fight-scenes than your average martial arts movie.
The first hour orso is pretty much perfection in terms of pacing and sheer enjoyment. Sadly, the last 40 minutes orso it kinda dips a bit in quality, but after it's all over, it's still very good.
Brilliant cast as well, and A-MA-ZING editing all throughout the movie. How the hell this didn't even get an oscar-nod for the editing, is beyond me.
4 out of 5. Loved it.
en waarom kijk ik ditquote:Op zondag 4 november 2012 12:04 schreef Falco het volgende:
Jackass Number Two
Stuitend, banaal en niveauloos. Dat is het! Maar het is ook o zo hilarisch. Het heeft continu erg gave stunts en sketches. Telkens bleef ik mezelf afvragen: waarom doen ze dit
?? Cijfer: 8
Scott Pilgrim was geniaal net zoals Youth in Revolt. Hij heeft al een tijdje geen films meer uitgebracht dus ik weet niet wat ik er nu van zal vinden, maar ik denk dat het ook erg aan je leeftijd ligt of je nog wel zin hebt in die coming - of - age films.quote:Op zondag 4 november 2012 12:41 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik kan Michael Cera als awkward teenager echt niet meer luchten. Bij elke andere acteur had ik hem misschien wel afgekeken.
Zonde, die film is soms echt hilarisch.quote:Op zondag 4 november 2012 18:21 schreef tech4u het volgende:
The Trip (2010) - IMDb
De tering wat saai, na 20 min uitgezet.
1/10
Geen humor voor mij, ik vond die stemmetjes echt vervelend worden.quote:Op zondag 4 november 2012 18:33 schreef ChickenMan het volgende:
[..]
Zonde, die film is soms echt hilarisch.
Bedankt!quote:Op donderdag 1 november 2012 19:16 schreef El_Matador het volgende:
Omdat ik niet elke review hier neer ga zetten.
Omdat ik een cijfer met een link naar de recensie makkelijk vindbaar vind, ook voor jullie.
Omdat je in 1 oogopslag de beste filmtips kan zien.
Mijn overzicht van oktober, een goeie maand met weinig slechte films en een paar (hele) goeie:
Oktober
Films
1. [ afbeelding ] [ True Romance (Tony Scott, 1993) [ afbeelding ] :: 9.9 link | afbeelding ]
2. [ afbeelding ] [ Twelve Monkeys (Terry Gilliam, 1995) [ afbeelding ] :: 8.6 link | afbeelding ]
3. [ afbeelding ] [ Borderland (Zev Berman, 2007) [ afbeelding ] :: 8.3 link | afbeelding ]
4. [ afbeelding ] [ Batman (Tim Burton, 1989) [ afbeelding ] :: 8.2 link | afbeelding ]
5. [ afbeelding ] [ The Two Escobars (Jeff Zimbalist, Michael Zimbalist, 2010) [ afbeelding ] :: 8.2 link | afbeelding ]
6. [ afbeelding ] X-Men (Bryan Singer, 2000) [ afbeelding ] :: 8.2
7. [ afbeelding ] [ Dream House (Jim Sheridan, 2011) :: 8.1 link | afbeelding ]
8. [ afbeelding ] [ La cara oculta (Andrés Baiz, 2011) :: 8.0 link | afbeelding ]
9. [ afbeelding ] [ Harsh Times (David Ayer, 2005) :: 7.9 link | afbeelding ]
10. [ afbeelding ] [ Batman Returns (Tim Burton, 1992) [ afbeelding ] :: 7.8 link | afbeelding ]
11. [ afbeelding ] [ Halloween (John Carpenter, 1978) :: 7.8 link | afbeelding ]
12. [ afbeelding ] [ Carnage (Roman Polanski, 2011) :: 7.5 link | afbeelding ]
13. [ afbeelding ] [ Clerks. (Kevin Smith, 1994) :: 7.5 link | afbeelding ]
14. [ afbeelding ] [ Batman & Robin (Joel Schumacher, 1997) [ afbeelding ] :: 7.4 link | afbeelding ]
15. [ afbeelding ] [ The Exorcism of Emily Rose (Scott Derrickson, 2005) :: 7.4 link | afbeelding ]
16. [ afbeelding ] [ Batman Forever (Joel Schumacher, 1995) [ afbeelding ] :: 7.3 link | afbeelding ]
17. [ afbeelding ] [ Abraham Lincoln: Vampire Hunter (Timur Bekmambetov, 2012) :: 6.8 link | afbeelding ]
Statistieken
Totaal 17 films (maandgemiddelde: 10.2) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 0.
- Middel (21 t/m 75 min.): 0.
- Lang (meer dan 75 min.): 17.
Totale speelduur: 1848 min.
Aantal films / series herzien: 9.
Best beoordeeld: True Romance (9.9, 3de dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Abraham Lincoln: Vampire Hunter (6.8).
Media-verdeling
[ afbeelding ] 1.
[ afbeelding ] 1.
[ afbeelding ] 2.
[ afbeelding ] 13.
Nee joh, die was geniaalquote:Op zondag 4 november 2012 18:30 schreef Soury het volgende:
Ted (2012) - IMDb
Afgezet, wat een kutfilm
Mee eens. Ook uitgezet hier. Keek hem met de vrouw, maar was echt niet bijzonder. Maybe dat ik hem in mijn eentje nog een keer afkijk.quote:Op zondag 4 november 2012 18:30 schreef Soury het volgende:
Ted (2012) - IMDb
Afgezet, wat een kutfilm
25 minuten gekeken, maar typische Amerikaanse klote humor. Vreselijke kut film inderdaad. En wat is het accent toch irritantquote:Op zondag 4 november 2012 18:30 schreef Soury het volgende:
Ted (2012) - IMDb
Afgezet, wat een kutfilm
Ik had mijn bedenkingen al met een pratende beer, maar jaquote:Op zondag 4 november 2012 21:44 schreef kevin_ het volgende:
[..]
25 minuten gekeken, maar typische Amerikaanse klote humor. Vreselijke kut film inderdaad. En wat is het accent toch irritant
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ook dat wordt te weinig doorgezet. Een ander punt dat ik zat te bedenken was dat de meeste jaren tachtig films of wel een sci-fi element hadden, ofwel om een one man army ging. Daarom komt het concept voor mij niet helemaal goed uit de verf. Toch, goeie oneliners, vette actie.
7
The Amazing Spider-Man (2012) - IMDb
Als iemand die groot fan was van de Spiderman tekenfilmserie heb ik altijd een stiekeme afkeer gekoesterd voor de Tobey Maguire Spiderman films. Voor mij hadden die films twee grote mankementen. De belangrijkste was dat voor een zero to hero film je sympathie moet hebben voor het hoofdkarakter, wat bij Maguire's downerblik en constante gejeremieer absoluut niet werkte (om over zijn transformatie naar coole boy in deel 3 maar niet te zwijgen, meest tenenkrommende scenes ever). Daarnaast was het allemaal te veel bubblegum cartoony, waardoor de vijanden nooit echt spannend waren. Beide punten zijn sterk verbeterd in deze film. Als je even wegdenkt dat Garfield veel dezelfde blikken en stem opzet als Hayden Christensen in Star Wars, acteert hij goed en innemelijk, en Emma Stone is altijd fantastisch. Daarnaast kan Spiderman nu gewond raken en komt de slechterik daadwerkelijk gevaarlijk over, wat veel van de mooi gechoreografeerde scenes extra spanning meegeeft. Pluspunten ook voor de kleurrijke cinematografie (het lijkt een trend te worden), alhoewel sommige scenes wat nep overkomen.
8.5They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
wat makte het zo slecht dan? als ik het verhaal en recensies lees klinkt het best leukquote:Op zondag 4 november 2012 18:21 schreef tech4u het volgende:
The Trip (2010) - IMDb
De tering wat saai, na 20 min uitgezet.
1/10
Ik had er weinig moeite mee, maar goed, ik heb Cena ook nog niet echt in veel films gezien (eigenlijk alleen in Juno, wat ik ook een geweldige film vind, maar dat komt ook omdat Page daar heel tof in is...), en ik vond hem in deze film ook prima.quote:Op zondag 4 november 2012 12:41 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik kan Michael Cera als awkward teenager echt niet meer luchten. Bij elke andere acteur had ik hem misschien wel afgekeken.
Ik vond het niet slecht(acteren was prima, mooie beelden), maar saai en niet mijn humor. Miss dat jij hem wel leuk vind.quote:Op maandag 5 november 2012 00:10 schreef casper019 het volgende:
[..]
wat makte het zo slecht dan? als ik het verhaal en recensies lees klinkt het best leuk
quote:Op maandag 5 november 2012 00:26 schreef tech4u het volgende:
[..]
Ik vond het niet slecht(acteren was prima, mooie beelden), maar saai en niet mijn humor. Miss dat jij hem wel leuk vind.
Nice, die wil ik ook wel zien. Sowieso zijn Almodovar films wel aan mij besteedquote:Op zondag 4 november 2012 23:11 schreef resque het volgende:
La Piel Que Habito (20112012)
Aparte film, hou wel van die spaanse films die niet 'normaal' zijn
8/10
geef hem een 8.5.quote:the boy in the striped pyjamas.
Berlijn 1943. De 8-jarige Bruno verhuist met zijn familie naar een plek die ver weg is, waar niets te doen is en waar niemand is om mee te spelen. Hun nieuwe huis staat naast een hek dat zich uitstrekt zover het oog maar reikt, een hek dat Bruno afschermt van de vreemde mensen die hij daarachter ziet bewegen. Bruno wil ontdekkingsreiziger worden en besluit op onderzoek uit te gaan. Op een van zijn tochten ontmoet hij een jongen wiens leven en omstandigheden zeer verschillen van dat van hem. Toch sluiten de jongens vriendschap, maar het is een vriendschap die niet zonder gevolgen blijft..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door kawa4 op 05-11-2012 09:36:35 ]mee bekant vangde gin haas.
Tijdje terug alweer gezien maar volgens mij wordt nergens gezegd dat McDonalds de schuldige is dat iedereen dik is daar. Ze laten alleen zien hoe slecht het eten is van McDonalds, en dat je het niet elke dag moet eten want dan ga je gewoon kapot. Maar hij zegt zelf ook dat je best 1x in de week kan eten en dat daar niets mis mee is.Ik gaf hem destijds een 8 voor de sfeer, en voor het feit dat ik mijzelf erin terug kan zien. Heb 3 weken elke avond bij de Mc gegeten , zwaar ziek daarnaquote:Op maandag 5 november 2012 02:00 schreef Dawnbreaker het volgende:
Super Size Me
Documentaire uit 2004 met Morgan Spurlock, hij gaat 30 dagen lang 3 maal per dag McDonalds eten om de gevaren ervan duidelijk te maken.
Vermakelijke docu, die wat korter had gekund, en die wel erg partijdig is (McDonalds is het schuld dat iemand te dik is). Er wordt voorgesteld dat mensen zelf geen beslissingen kunnen maken omdat ze als kind al geïndoctrineerd zijn door McDonalds reclames. Al denk ik dat daar wel een waarheid in berust, vind ik dat deze docu totaal voorbij gaat aan de eigen verantwoording. En dat hij dik is geworden mag duidelijk zijn als je 3x per dag McDonalds eet en daarbij besluit ook niet meer te bewegen.
IMDB 7.4
Ik: 6.0
Je bedoelt clichematige Tarantino ripoff die in slechte stereotypes blijft hangen?quote:Op maandag 5 november 2012 15:12 schreef JayHovah het volgende:
The Boondock Saints is een verfrissende actiefilm
Tarantino ripoff? Slechte stereotypes?quote:Op maandag 5 november 2012 15:27 schreef speknek het volgende:
[..]
Je bedoelt clichematige Tarantino ripoff die in slechte stereotypes blijft hangen?
Ierse Katholieke dronkeboeren die Russische mobsters neerschieten nadat ze een bijbeltekst citeren en stijlvol in pak, in een film die chronologisch van hot naar her springt?quote:Op maandag 5 november 2012 15:34 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Tarantino ripoff? Slechte stereotypes?Alle Tarantino films vind ik ongelooflijk slecht maar Boondock Saints is een geweldige cultfilm. En waarmee doel je op met ripoff? Dat stukjes zijn gejat uit bijv. Reservoir Dogs? Dat het daar ook misgaat met de criminelen? Ik zie niet echt een duidelijk verband, want tarantino die jat anders ook altijd van iedereen.
Anders is het zo'n opsomtopic. En hopelijk gaan mensen Boondock Saints niet meer zo overwaarderen natuurlijk.quote:Op maandag 5 november 2012 15:36 schreef Hoogstaande het volgende:
speknek waarom ga je telkens inhoudelijk op de films?
Wat een geweldige film is King of Devil's Islandquote:Op vrijdag 2 november 2012 22:35 schreef wiwalean het volgende:
Kongen av Bastøy (King of Devil's Island) (2010)
Kongen av Bastøy (2010) - IMDb
Norwegian winter, early 20th century. On the boys home Bastoy, a new inmate leads the boys to a violent uprising against a brutal regime. How far is he willing to go to attain freedom?
Wat een heerlijke, goede film is dit. Zeer goed uitgewerkt. De hoofdpersonen worden zeer krachtig neergezet, waardoor ik echt in de film gezogen werd. Aanradertje.
IMDB: 7.3
Mijn cijfer: 8
-------------------------------------------------------
Entre les murs (2008)
Entre les murs (2008) - IMDb
Teacher and novelist François Bégaudeau plays a version of himself as he negotiates a year with his racially mixed students from a tough Parisian neighborhood.
De film speelt zich grotendeels af in een klaslokaal, maar door het overtuigende acteerwerk bleef ik toch gewoon 2 uur geboeid kijken. Ik kreeg gewoon medelijden met leraren, want het kan ook gewoon kut zijn.
IMDB: 7.6
Mijn cijfer: 7.5
Het is ook een opsomtopicquote:Op maandag 5 november 2012 15:40 schreef speknek het volgende:
Anders is het zo'n opsomtopic. En hopelijk gaan mensen Boondock Saints niet meer zo overwaarderen natuurlijk.
Nee, ik bedoel dat IK de film verfrissend vind, deze topic vraagt om mijn mening toch?quote:Op maandag 5 november 2012 15:27 schreef speknek het volgende:
[..]
Je bedoelt clichematige Tarantino ripoff die in slechte stereotypes blijft hangen?
quote:Op maandag 5 november 2012 16:03 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel dat IK de film verfrissend vind, deze topic vraagt om mijn mening toch?
Krijg je geen spijt van. Bizar, maar erg goed.quote:Op maandag 5 november 2012 01:21 schreef flipsen het volgende:
[..]
Nice, die wil ik ook wel zien. Sowieso zijn Almodovar films wel aan mij besteed
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Sorry, je kan een andere filmsmaak hebben, maar dat ALLE Tarantinofilms "ongelooflijk slecht" zouden zijn, dat kan gewoon niet.quote:Op maandag 5 november 2012 15:34 schreef Roces18 het volgende:
... Alle Tarantino films vind ik ongelooflijk slecht ...
Ben ik het mee eens. Met lijstjes, korte reviews (de meesten), gedegen reviews (vinnypassy) en een beetje discussie nodigt het topic uit tot films kijken.quote:
ik vond het een grote tegenvaller,quote:the thin red line
De Tweede Wereldoorlog: de slag bij Guadalcanal zal een grote invloed hebben op de Japanse positie in het gebied. Een groep jonge soldaten wordt als steun naar de oorlogsmoeë Marine-eenheden gebracht. De gebeurtenissen in de oorlog zorgen er voor dat de soldaten een hechte band met elkaar ontwikkelen
Oke ongelooflijk slecht is overdreven, maar meer dan vrijdagavond films vind ik het niet. Gewoon niet mijn stijl en je zal dan ook nooit een tarantino film aantreffen in mijn huis.quote:Op dinsdag 6 november 2012 08:41 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Sorry, je kan een andere filmsmaak hebben, maar dat ALLE Tarantinofilms "ongelooflijk slecht" zouden zijn, dat kan gewoon niet.
Neem alleen de memorabele quotes en de muziekkeuzes al.
Rare mensen:quote:Op dinsdag 6 november 2012 12:33 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Oke ongelooflijk slecht is overdreven, maar meer dan vrijdagavond films vind ik het niet. Gewoon niet mijn stijl en je zal dan ook nooit een tarantino film aantreffen in mijn huis.
Zowel stuk voor stuk als samen verpakt "ONGELOOFLIJK SLECHT"quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:05 schreef JDx het volgende:
True Romance
Oh ja en... Sin Sity
Ohhh en ook... Pulp Fiction
Natuurlijk ook Reservoir Dogs
Ja en Kill Bill 1&2
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
quote:Op dinsdag 6 november 2012 08:39 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Krijg je geen spijt van. Bizar, maar erg goed.
Net als Tesis en Abre los Ojos die je natuurlijk al kent!?
Amores Perros (Mexicaans, maar erg goed) en El Laberinto del Fauno vind ik de beste Spaanstalige films.Tesis kende ik nog nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Todo sobre mi madre, hable con ella, mar adentro, nueve reinas, y tu mama tambien.
Nog wat zeer goede Spaanstalige films.Ceterum censeo Turciam delendam esse.
Tesis is een must-see.quote:Op dinsdag 6 november 2012 18:19 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Tesis kende ik nog niet
Todo sobre mi madre, hable con ella, mar adentro, nueve reinas, y tu mama tambien.
Nog wat zeer goede Spaanstalige films.
Heerlijke muziek ook.quote:Op dinsdag 6 november 2012 19:43 schreef TargaFlorio het volgende:
Ascenseur pour l'échafaud (1958)
[ afbeelding ]
In deze Franse film noir vermoord een zakenman zijn baas, die tevens de echtgenoot is van zijn vriendin. Een stomme fout heeft grote gevolgen...Prima film.
7.5/10
waarom dezelfde filmposter maken als Babel?quote:Op woensdag 7 november 2012 22:59 schreef casper019 het volgende:
[ afbeelding ]
Hoewel het geen slechte film was vond ik hem wel tegenvallen, het verhaal op zich is wel tof en interessant..
maar de film duurtiets te lang, en vooral het 1e uur isvrij langdradig.. Ook had er best wel wat meer vlottere actie scenes in mogen zitten...
Jammer er had zeker met deze actuers meer in gezeten...
wel een tof einde weer
en daarom geef ik em een 6
Dat gebeurt wel vaker:quote:Op donderdag 8 november 2012 11:00 schreef Apotheose het volgende:
[..]
waarom dezelfde filmposter maken als Babel?
[ afbeelding ]
Dit is echt een goede filmquote:Op dinsdag 6 november 2012 22:12 schreef lipjes het volgende:
WarGames (1983) - IMDb
Al een stuk of 10 keer gezien maar hij is en blijft goed
Voor degene die hem niet hebben gezien, gewoon kijken, het verhaal is goed, de film zelf zit goed in elkaar.
De opvolger was helaas niet zo goed
Beste comedy van 2012, lange tijd geleden dat ik zo gelachen heb tijdens een film, 9/10.quote:Op zaterdag 10 november 2012 12:45 schreef Roces18 het volgende:
TED
Laat ik kort zijn, niet kijken deze shit. Wat een flutfilm en je kan je tijd beter besteden dan naar deze ongrappige romcom te kijken.1/10
Family Guy, American Dad enz. kijk ik altijd en dat is ook mijn humor maar in deze film komt het gewoon niet goed uit de verf. Elke keer als die beer praat, dan denk ik aan Stewie of Peter Griffin en soms zelfs aan Brian. Maar het plot is gewoon ook erg slecht, alleen was er wel een goed stukje met Flash Gordon maar daar hield het ook mee op. En Mila Kunis is sowieso een slechte actrice die vaak getypecast wordt voor dit soort onzin.quote:Op zaterdag 10 november 2012 13:01 schreef GieJay het volgende:
[..]
Beste comedy van 2012, lange tijd geleden dat ik zo gelachen heb tijdens een film, 9/10.
De humor moet je wel liggen, geef ik toe.
Ik vind het nou niet bepaald een straf om naar Mila Kunisquote:Op zaterdag 10 november 2012 13:05 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Family Guy, American Dad enz. kijk ik altijd en dat is ook mijn humor maar in deze film komt het gewoon niet goed uit de verf. Elke keer als die beer praat, dan denk ik aan Stewie of Peter Griffin en soms zelfs aan Brian. Maar het plot is gewoon ook erg slecht, alleen was er wel een goed stukje met Flash Gordon maar daar hield het ook mee op. En Mila Kunis is sowieso een slechte actrice die vaak getypecast wordt voor dit soort onzin.
Ik vond m leuk, grappig, lief!quote:Op zaterdag 10 november 2012 14:44 schreef Apotheose het volgende:
Ik heb Ted inmiddels ook op mn pc staan. Ik ben wel benieuwd!
True.quote:Op zaterdag 10 november 2012 14:24 schreef Fok-it het volgende:
Heb net Ted gekeken, vond het een erg vermakelijke film. vond juist de stukken met die Flash Gordon wat minder.
Hier sluit ik me helemaal bij aan, gewoon een vermakelijke actiefilm voor op de zaterdagavond. Ik heb het idee dat veel mensen een film te veel analyseren. Dat doe ik eigenlijk nooit, ik wil gewoon vermaakt worden.quote:Op zaterdag 10 november 2012 23:08 schreef casper019 het volgende:
[ afbeelding ]
Ik heb het orgineel niet gezien, maar ik ga films ook niet vergelijken of beoordelen op het feit of ze beter of slechter zijn dan het orgineel. Bij mij gaat het om de film ZELF hoe die is (en of dat nou beter of slechter is dan een remake i dont care).
Ik vond dit een hele toffe en vlotte actiefilm!, verhaal is niet heel erg diep maar precies goed om leuk en vermakelijk te zijn en precies goed voor een vlotte actie film als deze.
Heb me ontzettend met deze film vermaakt en geef hem daarom ook
7.5 beter dan de ''standaard'' actiefilm!
Helemaal mee eens! Ik heb het "origineel" ook gezien met arnie, maar als je beide films als 2 aparte films ziet (wat ze ook zijn, beide zijn een interpretatie van een boek!) zijn ze beide erg vet!quote:Op zaterdag 10 november 2012 23:08 schreef casper019 het volgende:
[ afbeelding ]
Ik heb het orgineel niet gezien, maar ik ga films ook niet vergelijken of beoordelen op het feit of ze beter of slechter zijn dan het orgineel. Bij mij gaat het om de film ZELF hoe die is (en of dat nou beter of slechter is dan een remake i dont care).
Ik vond dit een hele toffe en vlotte actiefilm!, verhaal is niet heel erg diep maar precies goed om leuk en vermakelijk te zijn en precies goed voor een vlotte actie film als deze.
Heb me ontzettend met deze film vermaakt en geef hem daarom ook
7.5 beter dan de ''standaard'' actiefilm!
Ahhh, die film is geniaal!quote:Op zondag 11 november 2012 20:10 schreef Apotheose het volgende:
Ben nu Mr Nobody aan het kijken.... '
[ afbeelding ]
Maar de film valt me tegen. Dan zie je weer dit verhaal, dan weer dat... Dan weer hem als oude man. En natuurlijk de vele vrijpartijen en drama hier en daar. Ik vind het wat onsamenhangend en kom er moeilijk doorheen. Beetje slaapverwekkend. Kijk m morgen of straks wel verder. So far een 5/10.
Nou laat maar. Ga niet meer verder kijken. Next!
quote:Op zondag 11 november 2012 20:10 schreef Apotheose het volgende:
Ben nu Mr Nobody aan het kijken.... '
[ afbeelding ]
Maar de film valt me tegen. Dan zie je weer dit verhaal, dan weer dat... Dan weer hem als oude man. En natuurlijk de vele vrijpartijen en drama hier en daar. Ik vind het wat onsamenhangend en kom er moeilijk doorheen. Beetje slaapverwekkend. Kijk m morgen of straks wel verder. So far een 5/10.
Nou laat maar. Ga niet meer verder kijken. Next!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.melksommelier en vertrouwenspersoon fok
quote:Op maandag 12 november 2012 11:25 schreef Roces18 het volgende:
[..]ja zoiets had ik wel door maar ik kwam er moeilijk doorheen. Misschien later nog maar es een poging wagenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
just give a second thought
what if we don't get caught...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |