En?quote:
Deze film is geniaal. Al 3 keer gezien, blijft hilarisch.quote:Op zondag 28 oktober 2012 01:17 schreef Cigarette het volgende:
Ik heb vandaag nog Iron Sky gekeken, echt te gek voor woorden
edit:
Ohja ik geef er een 7 voor omdat ik me gewoon kapot heb gelachen maar Space Nazi's is toch geen goed film idee
elke reeks weer komen er retards langs die de extreem korte OP niet kunnen lezen..quote:
Na de recensie van silent_scream1 had ik besloten om de volgende film te kijken.quote:
Het is sowieso fijn om anderhalf uur lang naar Michelle Monaghan te kijken.quote:Op zondag 28 oktober 2012 02:28 schreef Dawnbreaker het volgende:
Source Code
Dit is het betere werk, lekkere spannende actie in sneltreinvaart, met daarachter een goed verhaal waar je over kunt nagenieten.
"An action thriller centered on a soldier who wakes up in the body of an unknown man and discovers he's part of a mission to find the bomber of a Chicago commuter train."
Goed geacteerd, goed plot, lekker sci-fi. Vond het gewoon erg tof, niet al te diepzinnig maar dat hoeft ook niet altijd.
imdb: 7,5
ik: 8
Oeh wow, zij lijkt echt sprekend op een ex van me, ook maar ff kijkenquote:Op zondag 28 oktober 2012 05:09 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Het is sowieso fijn om anderhalf uur lang naar Michelle Monaghan te kijken.
Ik ga mezelf aansluiten bij Mint_Clansell en JayHovah wat betreft Spider-Man. Er zijn duidelijk verbeterpunten, de film laat namelijk wat steken vallen. Maar Andrew Garfield is een verademing bij Toby Maguire's -bóóóóring- vertolking van Spider-Man.quote:Op maandag 22 oktober 2012 14:58 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Afgelopen weekend ook The Amazing Spider-Man gezien en ik kan niet anders dan mij compleet aansluiten bij de review van Mint_Clansell. Zoals hierboven al gerefereerd werd laat te film nogal wat steken vallen omtrend de het vinden van de moordenaar van Oom Ben, ik had toch wel verwacht dat Peter hier hij prioriteit van zou maken. Desondanks een leuke film om op een zaterdagavond te kijken, gaat niet zo dramatisch diep door zoals Sam Raimi's trilogie en kijkt lekker weg door de leuke actie.
Ik geef de film een 7.2 (en wil gelijk de Toby Maguire Spider-Man's naar beneden raten)
Hanger (Video 2009) - IMDbquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:30 schreef JayHovah het volgende:
Hanger II = The Hangover II neem ik aan...?
Wat had je verwacht dan? Deel 5 is aangekondigd.quote:Op maandag 29 oktober 2012 09:41 schreef JaafkeGB het volgende:
[ [url=http://www.indiewire.com/static/dims4/INDIEWIRE/e94ea49/4102462740/thumbnail/680x478/http://d1oi7t5trwfj5d.clo(...)ailer.jpg]afbeelding[/url] ]
het is een jaarlijks ritueel, net als FIFA. elke PA film met vrienden en vriendinnen naar PA.
dit jaar was het tijd voor deel 4.
hij is zoals gewoonlijk weer niet echt eng. maar je schrikt redelijk vaak. maar het is wel weer. het verhaal is niet verassend. en wéééér een open einde. waarom ga je er dan nog heen?
je blijft je rot schrikken door sommige stukken, alhoewel het wel steeds slechter word. de standaard 'deur die open gaat', dekbed wat eraf vliegt en de terug getrokken worden door iets zitten er weer in.. maar al met al blijft het leuk
op IMDB kreeg hij een 4.6. dat vond ik iets te laag. ik zou hem een 6 geven.
die móet ik zienquote:Op zondag 28 oktober 2012 01:17 schreef Cigarette het volgende:
Ik heb vandaag nog Iron Sky gekeken, echt te gek voor woorden
edit:
Ohja ik geef er een 7 voor omdat ik me gewoon kapot heb gelachen maar Space Nazi's is toch geen goed film idee
quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:19 schreef Desunoto het volgende:
Ruby Sparks (2012):
Het idee is leuk en de film begint ook leuk maar zakt halverwege wat in om vervolgens op een heel jammerlijke manier te eindigen. Je kan ongetwijfeld verschillende theorieën verzinnen bij dat einde, maar het voelde niet goed aan. Totaal misplaatst en een gemiste kans wat mij betreft.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik vond hem juist leuk en grappig, zeker voor NL begrippenquote:Op maandag 29 oktober 2012 07:54 schreef Pap89 het volgende:
"Sint"
Echt slecht, acteerwerk van de "jongeren" is tenenkrommend.
Geen schrikmomenten, slechte special effect en gewoon een extreem goedkoop verhaal.
deze gisteren gezien,quote:Koning Qin wil heel China in zijn macht hebben, om zo de eerste keizer te worden. Al een tijdje willen huurmoordenaars hem vermoorden. Er zijn drie moordenaars, genaamd Broken Sword, Flying Snow en Sky, waar de koning vooral voor vreest. Hij heeft dan ook al vele jaren een beloning voor degene die deze drie kan uitschakelen. Op een dag krijgt de koning dan bezoek van de mysterieuze zwaardvechter Nameless, die beweert de drie moordenaars te hebben vermoord.
Schitterende film, maar jij hebt helaas waarschijnlijk de 'cut' versie gezien. De Director's Cut is nog beter, maar volgens mij is die alleen uitgekomen in Azie/China/Hong Kong.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:24 schreef kawa4 het volgende:
Hero
[ afbeelding ]
[..]
deze gisteren gezien,
ik geef hem een 9/10,
hele mooie film, de locaties en de daarbij behorende kleuren zijn zeer mooi in beeld gebracht.
acteer prestaties zijn goed
en de gevechten zijn echt helemaal mijn ding,
met rond vliegende/zwevende mensen
ok je moet er van houden maar dat is dit toch wel 1 van de mooiste films in het genre
duurde iets van 95 minuten ofzo.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 13:51 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Schitterende film, maar jij hebt helaas waarschijnlijk de 'cut' versie gezien. De Director's Cut is nog beter, maar volgens mij is die alleen uitgekomen in Azie/China/Hong Kong.
http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=1708quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 13:58 schreef kawa4 het volgende:
[..]
duurde iets van 95 minuten ofzo.
wat is daar anders aan dan??
Te schandalig voor woorden dus dat we hier in het westen telkens weer met een 'mindere' versie opgezadeld worden, als het aankomt op Aziatische films.quote:In conclusion, the Director's Cut is clearly the better choice compared to the theatrical version.
het zelfde geld voor red cliff,quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 14:24 schreef Yi-Long het volgende:
Te schandalig voor woorden dus dat we hier in het westen telkens weer met een 'mindere' versie opgezadeld wor
Yeah, Red Cliff hebben ze van 2 delen gewoon 1 film gemaakt. Te walgelijk voor woorden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 14:31 schreef kawa4 het volgende:
[..]
het zelfde geld voor red cliff,
daar heb ik schijnbaar ook de kortere versie van 2.5 uur.
de volledige lengte is iets van 4 uur.
maarja we doen het er maar mee
Ik heb hem ongeveer een jaartje geleden gezien. Vond het op zich wel aardig, maar nergens mindblowing, en eigenlijk inmiddels ook al weer grotendeels vergeten. Ik had er stiekum meer van verwacht. Vond DiCaprio ook niet echt overtuigend in de rol.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 00:40 schreef Apotheose het volgende:
Inception.
Verhaal is vast alom bekend. Ik vind het een mind-blowing film. Heel interessant maar hier en daar ook wel ingewikkeld, vond ik. Het is geen film waar je met je verstand op 0 naar kunt kijken. Wie droomt nou wanneer en waarom op die locatie? Nou goed. Ik geef m vooralsnog een dikke 8 (imdb: 8.8). Het hele concept van manipuleren in iemands droom spreekt me wel enorm aan
Dat doen ze omdat Aziatische liefdesscenes er vaak zo uitzien:quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 14:24 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
http://www.movie-censorship.com/report.php?ID=1708
[..]
Te schandalig voor woorden dus dat we hier in het westen telkens weer met een 'mindere' versie opgezadeld worden, als het aankomt op Aziatische films.
Helemaal mee eens. Ik vond het ook een dramatische film. Slecht geacteerd, niet grappig, slecht verhaal. En ondanks SF totaal ongeloofwaardig.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:15 schreef Geo4kant het volgende:
[ afbeelding ]
De reboot van de Spiderman film, waar zal ik eens beginnen.. Ik begin met het afraden van deze film, sla hem over, je mist niets. Ik vond het erg slecht. Acteer werk kwam onnatuurlijk over, casting vond ik ook slecht vooral voor Peter Parker, Oom/tante en de keuze voor Emma Stone (ook al was zei de enige die iets uitstraalde ik deze film, maar ze past gewoon niet). Tevens welke mongool heeft gezegd dat ze blond moest zijn? Nu was ze een stuk minder aantrekkelijk.
Het voelde totaal niet als een Spiderman film aan, op enkele mooie shots en CGI na vond ik het echt bagger. Het verhaal was té comicbooky en past dus niet in een real life stijltje, hadden ze dit full CGI gedaan a la TNMT was het misschien wat beter uit de verf gekomen.
Het monster was lelijk, Spiderman die constant zijn masker aftrekt.. like really?De cheesy lines en het verwarrende karakter van Emma Stone dat als volwassen intelligente vrouw net als blije guppe high schooler neergezet wordt
![]()
3.5/10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Good enough is better than perfect if it leaves time for fun,'
mooi omschreven.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 17:24 schreef steeg het volgende:
perks of being a wallflower
Deze film is eigenlijk wel heel goed. Het verhaal komt je vast wel bekend voor: Overleven op een high school als een underdog, maar het is geen comedy. Dus de clichés van deze niche zijn (bijna) niet terug te vinden in de film. En storen deden ze me al helemaal niet. Charlie is een muurbloempje met een jeugd ingekleurd door enkele afschuwelijke incidenten. De manier waarop de film deze langzaam uit de doeken doet, samen met een fijne melancholische feel en goed acteren, maakt deze film zo goed.
Charlie komt op zijn school uiteraard terecht bij de misfit-toys. Het kliekje van de coole/gare buitenstaanders. Ze maken samen nogal wat mee. En genieten ondertussen van indy & jaren 60/70/80 muziek. Ik vond de soundtrack uitmuntend. Fijn ook dat deze film zich afspeelt in 1992 (geloof ik) waardoor hedendaagse hypes uit de weg worden gelopen en ook de mobiele telefoon niet bestaat. Vanwege dit scenario is de film natuurlijk vooral voor 25+ ers met een zwak voor nostalgie.
Ik heb van elke acteur genoten. De drie hoofdrollen zijn overtuigend en de bijrollen van bijvoorbeeld tom savini en paul rudd zijn ook prima... Geen vies cynisme in Rudds spel, en Charlie zelf is op het einde fenomenaal. Wie zou er bovendien niet verliefd worden op Emma Watson als Sam, echt een leuk meisje.
Dus je zit in de zaal en bent halverwege de film denkend dat je wel weet waar het heengaat, en opeens besef je dat er dingen nog onduidelijk zijn. Dat er nog iets komen gaat. Fantastisch hoe de emotionele climax uiteindelijk over je heendondert. Althans dit was mijn ervaring. 9
Gezien de reacties lijkt het me wel een toffe film The Perks of Being a Wallflower (2012) - IMDbquote:
Heb je het orgineel gezien?quote:Op donderdag 1 november 2012 09:28 schreef planethugo het volgende:
Total Recall 2012
[ afbeelding ]
Weinig van verwacht maar dankzij de fantastische uitziende setting, coole actie, hot chicks en het lekkere tempo was ik aangenaam verrast. Doet wat een actiefilm moet doen en dat op een uitstekende manier.
8.1
heeeeel lang geleden, kan me daar alleen nog wat flitsen van herinneren. Binnenkort maar een keertje herkijken.quote:
waarom een film beoordelen op het feit of het eenremake is of niet, het goed er toch om of de film ZELF goed is?quote:
quote:Op donderdag 1 november 2012 19:16 schreef El_Matador het volgende:
Omdat ik niet elke review hier neer ga zetten.
Omdat ik een cijfer met een link naar de recensie makkelijk vindbaar vind, ook voor jullie.
Omdat je in 1 oogopslag de beste filmtips kan zien.
Mijn overzicht van oktober, een goeie maand met weinig slechte films en een paar (hele) goeie:
Oktober
Films
1. [ afbeelding ] [ True Romance (Tony Scott, 1993) [ afbeelding ] :: 9.9 link | afbeelding ]
2. [ afbeelding ] [ Twelve Monkeys (Terry Gilliam, 1995) [ afbeelding ] :: 8.6 link | afbeelding ]
3. [ afbeelding ] [ Borderland (Zev Berman, 2007) [ afbeelding ] :: 8.3 link | afbeelding ]
4. [ afbeelding ] [ Batman (Tim Burton, 1989) [ afbeelding ] :: 8.2 link | afbeelding ]
5. [ afbeelding ] [ The Two Escobars (Jeff Zimbalist, Michael Zimbalist, 2010) [ afbeelding ] :: 8.2 link | afbeelding ]
6. [ afbeelding ] X-Men (Bryan Singer, 2000) [ afbeelding ] :: 8.2
7. [ afbeelding ] [ Dream House (Jim Sheridan, 2011) :: 8.1 link | afbeelding ]
8. [ afbeelding ] [ La cara oculta (Andrés Baiz, 2011) :: 8.0 link | afbeelding ]
9. [ afbeelding ] [ Harsh Times (David Ayer, 2005) :: 7.9 link | afbeelding ]
10. [ afbeelding ] [ Batman Returns (Tim Burton, 1992) [ afbeelding ] :: 7.8 link | afbeelding ]
11. [ afbeelding ] [ Halloween (John Carpenter, 1978) :: 7.8 link | afbeelding ]
12. [ afbeelding ] [ Carnage (Roman Polanski, 2011) :: 7.5 link | afbeelding ]
13. [ afbeelding ] [ Clerks. (Kevin Smith, 1994) :: 7.5 link | afbeelding ]
14. [ afbeelding ] [ Batman & Robin (Joel Schumacher, 1997) [ afbeelding ] :: 7.4 link | afbeelding ]
15. [ afbeelding ] [ The Exorcism of Emily Rose (Scott Derrickson, 2005) :: 7.4 link | afbeelding ]
16. [ afbeelding ] [ Batman Forever (Joel Schumacher, 1995) [ afbeelding ] :: 7.3 link | afbeelding ]
17. [ afbeelding ] [ Abraham Lincoln: Vampire Hunter (Timur Bekmambetov, 2012) :: 6.8 link | afbeelding ]
Statistieken
Totaal 17 films (maandgemiddelde: 10.2) gekeken:
- Kort (t/m 20 min.): 0.
- Middel (21 t/m 75 min.): 0.
- Lang (meer dan 75 min.): 17.
Totale speelduur: 1848 min.
Aantal films / series herzien: 9.
Best beoordeeld: True Romance (9.9, 3de dit jaar).
Slechtst beoordeeld: Abraham Lincoln: Vampire Hunter (6.8).
Media-verdeling
[ afbeelding ] 1.
[ afbeelding ] 1.
[ afbeelding ] 2.
[ afbeelding ] 13.
Hoezo niet?quote:Op donderdag 1 november 2012 22:58 schreef yurian het volgende:
[..]Dit kan serieus niet waar zijn... Maar als je dit echt zo maandelijks bijhoudt: RESTECP
Het "origineel" is helemaal niet het origineel. Het zijn films gebaseerd op een boek en beide interpreteren ze het net wat anders.quote:
Prima review; dat wordt dus niet.quote:Op vrijdag 2 november 2012 14:20 schreef znarch het volgende:
The Campaign
[ afbeelding ]
Wat moet ik er van zeggen? Als je Will Ferrell leuk vind moet je hem kijken, anders niet.
Ik pis dus echt bijna in mijn broek bij dit soort scenesquote:Op vrijdag 2 november 2012 14:25 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Prima review; dat wordt dus niet.
Ahum.. Children of Men had zo zijn momenten en is ook niet bepaald sci-fi meer drama. Een van de beste sci-fi films van de laatste tijd is toch wel pandorumquote:Op donderdag 1 november 2012 21:02 schreef Theebag het volgende:
Looper
De beste Sci-Fi sinds Children of Men. Het grijpt je vast en spuugt je na talloze plotwendingen en zinderende spanning twee uur later weer uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |