Hoelang post je hier nu al?quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:12 schreef SV-Spakenburg het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Puush doet het hier niet..
Hoe moet ik dat zien?quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:12 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Of voedselschaarste door overbevolking. Of oorlog door voetselschaarste. Maar inderdaad, leeftijd wordt snel hoger. Over een jaar of 20 zal er wel een medicijn tegen kanker zijn. Maar hoe ouder we worden des te meer (economische) problemen geeft het
karmaquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:14 schreef tochweerhenk het volgende:
Ik ben ook noob en mij is niks gegund.
Als je toch gaat pacehoeren met die mls Jamaicanen waarom maak je er geen heel mls team van dan?quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:10 schreef Wrijfhout het volgende:
[ afbeelding ]
Team bedacht, ben nog een beetje een beginner met fut, dus het is niet zo'n team met 300 groene links kris kras door elkaar zoals jullie ze maken![]()
Benieuwd hoe de workrates van de RM en LM uitpakken, heb over het algemeen niet zoveel moeite om vleugelspelers te verdedigen. Tegen 4-2-2-2 zal het wel wat lastig worden maar de mids lopen genoeg
Iemand nog tips?
Nou, als de pensioen leeftijd 70 wordt en we worden allemaal fluitend 110, dan moet er 40 jaar AOW en pensioen aan de gemiddelde mens betaald worden. Ook voor de gezondheidszorg funest. Want ouderdom komt immers met gebrekenquote:
Ik scoorde laatste nog een eigen goal in de laatste minuut voor 1-1, omdat ik maar een punt nodig had en mijn tegenstander ook. Krijg ik hier dan geen goede karma voor terug?quote:
Voetsel, Toefjes. Voetsel.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:15 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nou, als de pensioen leeftijd 70 wordt en we worden allemaal fluitend 110, dan moet er 40 jaar AOW en pensioen aan de gemiddelde mens betaald worden. Ook voor de gezondheidszorg funest. Want ouderdom komt immers met gebreken
quote:
Geen idee, misschien in het echtquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:15 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Ik scoorde laatste nog een eigen goal in de laatste minuut voor 1-1, omdat ik maar een punt nodig had en mijn tegenstander ook. Krijg ik hier dan geen goede karma voor terug?
Ik ben een hele aardige gozer hoor.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:16 schreef SV-Spakenburg het volgende:
[..]
Geen idee, misschien in het echt
haha, heldig. Ik kwam vanavond zwaar tegen de verhouding op 1-0. Toen stuurde ik een berichtje: sorry. Tegenstander stuurde terug: no problem. Hij won 1-3 en nu zijn we PSN vriendjesquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:15 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Ik scoorde laatste nog een eigen goal in de laatste minuut voor 1-1, omdat ik maar een punt nodig had en mijn tegenstander ook. Krijg ik hier dan geen goede karma voor terug?
Heb je een vriendin? Of een vriend, hahaquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:16 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Ik ben een hele aardige gozer hoor.
Ooowww zeg dat danquote:
Op zaterdag 27 oktober 2012 22:13 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Beide.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:17 schreef SV-Spakenburg het volgende:
[..]
Heb je een vriendin? Of een vriend, haha
Toen mijn moeder 40 werd zei ik dat ze op de helft was. Hele dag was gelijk verpest.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:09 schreef Toefjes het volgende:
[..]
35 ja. mannen worden geloof ik 77 gemiddeld toch? Nog 4 jaar en ik ben over de helft
Skillmoves zijn random inderdaad, geen oplossing voorquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:18 schreef Ramboetan het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op zaterdag 27 oktober 2012 22:13 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Skillmoves?
skillsmoves ja.
Oja en ik ken iemand die fut coins wilt kopen van me. is ¤10 voor 100k coins veel?
Een collega van me zat te klagen dat de dienst nog niet op de helft was. Toen zei ik dat we wel over de helft van het jaar zijn. En hij is 46, dus over de helft van zijn levenquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:18 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Toen mijn moeder 40 werd zei ik dat ze op de helft was. Hele dag was gelijk verpest.
Als elke tegenstander zo was.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:17 schreef Toefjes het volgende:
[..]
haha, heldig. Ik kwam vanavond zwaar tegen de verhouding op 1-0. Toen stuurde ik een berichtje: sorry. Tegenstander stuurde terug: no problem. Hij won 1-3 en nu zijn we PSN vriendjes
De mens gaat in ieder geval het eerste organisme op aarde worden dat zichzelf uitroeit, daar ben ik 100% van overtuigd.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:12 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Of voedselschaarste door overbevolking. Of oorlog door voetselschaarste. Maar inderdaad, leeftijd wordt snel hoger. Over een jaar of 20 zal er wel een medicijn tegen kanker zijn. Maar hoe ouder we worden des te meer (economische) problemen geeft het
Dan zou het spelletje veel leuker zijn inderdaadquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:19 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Als elke tegenstander zo was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |