mijn collega woont ook in zo een hok en die heeft 300 euro servicekosten per maand en dan nog zijn alle balkons met betonrotquote:Op zondag 28 oktober 2012 12:22 schreef Basp1 het volgende:
De servicekosten staan op de verkoopsite ga maar zoeken.
Mijn gwl en warmtekosten staan daar niet op die zitten totaal rond de 90 euro per maand. Verwarming staat uit zon volop naar binnen temperatuur in de woonkamer nu 22.6 graden celcius.
Maar nou zijn we natuurlijk ook nieuwsgierig naar jouw lijstje enzo.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:04 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Wil je het gehele plaatje van je woonsituatie even schetsen (puur uit interesse!)?
-Hoe lang woon je er?
-Wat kostte het?
-Hoe groot/oud is het?
-Welke locatie?
-Hoe staat je schuld nu t.o.v. je waarde?
-Servicekoste e.d.?
Uit dit topic leid ik af dat jij een van de kopers bent die het best goed voor elkaar heeft (zonder zwaar arrogant te worden zoals iemand hier). Kijken of dat klopt
Jullie hebben een bijzondere kennissenkring, altijd. Iedereen heeft het zwaar en slecht, behalve de poster zelf. Hmmm, misschien dat dat wat verklaart...quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:26 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
mijn collega woont ook in zo een hok en die heeft 300 euro servicekosten per maand en dan nog zijn alle balkons met betonrot
ik heb 80 collegasquote:Op zondag 28 oktober 2012 12:29 schreef michaelHD9 het volgende:
[..]
Jullie hebben een bijzondere kennissenkring, altijd. Iedereen heeft het zwaar en slecht, behalve de poster zelf. Hmmm, misschien dat dat wat verklaart...
nee men wil 1.000.000 flats gaan verkopen en de huurder eruit jagen is het beste want het gaat veel te langzaam, die huurder die gaat wel in een recreatiewoning of de grens overquote:Op zondag 28 oktober 2012 12:22 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik stel me dan twee ballonnen voor, een gigantische koop-ballon en een kleine huur-ballon waar Rutte met een rood hoofd in aan het blazen is. Tussen de teugen door schreeuwt hij: vuile SCHEEFWONER! vuile SCHEEFWONER!
inderdaad, ik woon niet in een sociale huurwoning, maar mijn huur is enorm laag in verhouding tot mijn salaris omdat ik er al 12 jaar zit.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:48 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee men wil 1.000.000 flats gaan verkopen en de huurder eruit jagen is het beste want het gaat veel te langzaam, die huurder die gaat wel in een recreatiewoning of de grens over
En als jij zou vertrekken wordt je volgende huur een heel stuk hoger. Wat een vrijheid.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:52 schreef BertV het volgende:
inderdaad, ik woon niet in een sociale huurwoning, maar mijn huur is enorm laag in verhouding tot mijn salaris omdat ik er al 12 jaar zit.
Als ik zou vertrekken dan worden de naoorlogse flatjes direct verkocht.
Speculeren met je woonkosten is zo 2012quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:53 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
En als jij zou vertrekken wordt je volgende huur een heel stuk hoger. Wat een vrijheid.
heb ik niet maar die weet ik wat meer van, kom ook wel eens bij hem thuisquote:Op zondag 28 oktober 2012 12:53 schreef michaelHD9 het volgende:
[..]
lijstje met ieder z'n servicekosten graag dan
Rare verjaardagen maken jullie allemaal mee. Wat moet ik me bij jullie verjaardagen voorstellen? Staan er aan de linkerkant stoelen voor huurders en aan de rechterkant voor kopersquote:Op zondag 28 oktober 2012 08:43 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
binnenkort op verjaardagen; het nieuwe onderwerp "hoeveel ben jij al kwijt van de topwaarde van je huis?".
Niet dan? In het midden een boxring?quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:03 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Rare verjaardagen maken jullie allemaal mee. Wat moet ik me bij jullie verjaardagen voorstellen? Staan er aan de linkerkant stoelen voor huurders en aan de rechterkant voor kopers![]()
Op verjaardagen waar ik kom is de huizenmarkt totaal geen issue hoor. Ik ken ook eigenlijk niemand die zich druk om de waarde van zijn woning.
ow, die gozer waar ik thuis komt betaal slecht een paar tientjes per maand.quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:54 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
heb ik niet maar die weet ik wat meer van, kom ook wel eens bij hem thuis
Nou woningcorporaties hebben vaak geen enkele stuiver in een VVE pot gestopt en betonrot komt veel voor, maar hij heeft wel een terugkoopgarantie, dus dat valt dan weer mee, alhoewel voor de K.K. zit ie er wel aanquote:Op zondag 28 oktober 2012 13:08 schreef michaelHD9 het volgende:
[..]
ow, die gozer waar ik thuis komt betaal slecht een paar tientjes per maand.
Ja hoor, betonrot komt veel voor. Minder dan hersenrot vermoed ik.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:10 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nou woningcorporaties hebben vaak geen enkele stuiver in een VVE pot gestopt en betonrot komt veel voor, maar hij heeft wel een terugkoopgarantie, dus dat valt dan weer mee, alhoewel voor de K.K. zit ie er wel aan
Really? Volgens mij is dit huis gewoon volledig afgeschreven:quote:Op zondag 28 oktober 2012 10:32 schreef RemcoDelft het volgende:
Lichtelijk offtopic: [GRATIS] Polyester zeiljacht 9 meter
Vergelijk dat nu eens met een huis in dezelfde staat: dat zou ook afgeschreven moeten zijn, maar is door schaarste nog x00.000 euro "waard". Zie daar de lucht die er nog uit kan.
Ja maar, dat staat niet midden in de randstad.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:23 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Really? Volgens mij is dit huis gewoon volledig afgeschreven:
http://www.funda.nl/koop/(...)weg-12/fotos/#foto-1
Dat maakt niet uit, want dat staan die huizen in Duitsland en Frankrijk ook niet.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:28 schreef michaelHD9 het volgende:
Ja maar, dat staat niet midden in de randstad.
Ik wil ook helemaal niet in de randstad wonen,aan een riviertje om te vissen dat welquote:Op zondag 28 oktober 2012 13:32 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit, want dat staan die huizen in Duitsland en Frankrijk ook niet.
Rutte is pas een scheefwoner! 200 euro netto woonkosten per maand (schatting hoor) tegen 6000 euro netto salaris (ook een schatting)... Maar gelukkig gaat hij straks i.p.v. 52% nog slechts 51.5% rentekorting krijgen, zodat-ie 2 euro per maand meer gaat betalen!quote:Op zondag 28 oktober 2012 12:22 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik stel me dan twee ballonnen voor, een gigantische koop-ballon en een kleine huur-ballon waar Rutte met een rood hoofd in aan het blazen is. Tussen de teugen door schreeuwt hij: vuile SCHEEFWONER! vuile SCHEEFWONER!
^^ Dat is mijn punt nou net! 49.000 euro voor een bouwval die NIETS waard is. Maar daarom staat-ie ook al lange tijd te koop.quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:23 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Really? Volgens mij is dit huis gewoon volledig afgeschreven:
http://www.funda.nl/koop/(...)weg-12/fotos/#foto-1
Ehmmmm... Je vergeet de 1200m2 grond volgens mijquote:Op zondag 28 oktober 2012 14:00 schreef RemcoDelft het volgende:
^^ Dat is mijn punt nou net! 49.000 euro voor een bouwval die NIETS waard is. Maar daarom staat-ie ook al lange tijd te koop.
Nee, ben ik niet vergeten maar heb ik bewust genegeerd:quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:05 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Ehmmmm... Je vergeet de 1200m2 grond volgens mij
Het is voor het kadaster nu dus 1 perceel van 2525m2. Als je de woning koopt, wordt het perceel kadastraal verdeeld en krijg je dus 1200m2 van dat perceel. Volle eigendom staat er, geen erfpacht.quote:Op zondag 28 oktober 2012 14:10 schreef RemcoDelft het volgende:
Nee, ben ik niet vergeten maar heb ik bewust genegeerd:
Perceeloppervlakte 2.525 m²
De woning ligt op een perceel van ca. 1200 m2; dient nog kadastraal te worden ingemeten
Ik zie toch echt gewoon een voordeur hoor:quote:Of wellicht is het een boerenschuur (zo ziet het er namelijk uit).
Moet jij eens proberen te bouwen op landbouwgrond...quote:Het is letterlijk het meest noordoosterlijk gelegen puntje van Groningen. Uiteindelijk koop je dus 1200 vierkante meter landbouwgrond, waarde 5000 euro, waar je nog een oud gebouwtje moet laten slopen, kosten 5000 euro. Netto waarde hiervan is dus gewoon nul!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |