Toen mochten er nog supporters meequote:
Vind het maar een kansloos spandoek, that's all. Dat Sinas Cola Fanta ding toen was wel geinig.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:04 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Toen mochten er nog supporters mee
Ach alsof er bij jullie altijd maar geniale doeken zijnquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:04 schreef Caland het volgende:
[..]
Vind het maar een kansloos spandoek, that's all. Dat Sinas Cola Fanta ding toen was wel geinig.
Dat jaar met o,.a. die joden lopen altijd weg was tamelijk briljant.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:05 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ach alsof er bij jullie altijd maar geniale doeken zijn
Dat maakt het alleen maar mooier eigenlijkquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat jaar met o,.a. die joden lopen altijd weg was tamelijk briljant.
Dat was wel mooi, ja. Zelfs de muziek was er op aangepast, hoe ze dat voor elkaar hebben weten te krijgen snap ik nog steeds niet.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:06 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dat maakt het alleen maar mooier eigenlijk
Kansloze doeken, lekkere haat en schuimbekkende mensen
voetbal, you gotta love it
Ik kan er altijd wel om lachenquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat was wel mooi, ja. Zelfs de muziek was er op aangepast, hoe ze dat voor elkaar hebben weten te krijgen snap ik nog steeds niet.
Deze twee nummers achter elkaar voor de wedstrijd in een bomvolle Kuip.nog nooit een uitvak zo over de zeik zien gaan.
Ja, dat duurt dan ook 1 jaar en dan is het weer afgelopen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:10 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik kan er altijd wel om lachen
Beter halen ze snel weer uitsupporters erbij
Toch weer een mooi jaartje danquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, dat duurt dan ook 1 jaar en dan is het weer afgelopen.
Een half jaar, er gaat maar 1 wedstrijd met uitsupporters zijn. Voor de return worden ze weer niet toegelaten...quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, dat duurt dan ook 1 jaar en dan is het weer afgelopen.
Bij het eerste Hamas wordt de trein teruggestuurd. Hebben ze toen toch ook bij Utrecht geflikt.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:12 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Een half jaar, er gaat maar 1 wedstrijd met uitsupporters zijn. Voor de return worden ze weer niet toegelaten...
Deels onwaarquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Bij het eerste Hamas wordt de trein teruggestuurd. Hebben ze toen toch ook bij Utrecht geflikt.
Die trein pakte toch gewoon een verkeerde wissel waardoor hij met 5 km per uur Rotterdam kwam binnengereden. Langs het gehele spoor werden toen de klinkers en boomstammen eruit getrokken, mooi gezicht gaf dat,quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:14 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Deels onwaar
Trein was ook goed gesloopt
Dat is ook de reden dat wij werden geweigerd bij jullie in 2005
Wederom kan je behoorlijk hypocriet zijn
wtfquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Die trein pakte toch gewoon een verkeerde wissel waardoor hij met 5 km per uur Rotterdam kwam binnengereden. Langs het gehele spoor werden toen de klinkers en boomstammen eruit getrokken, mooi gezicht gaf dat,
Wedstrijd zal na 5 min. worden gestaakt. Moet worden overgespeeld zonder publiek.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:12 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Een half jaar, er gaat maar 1 wedstrijd met uitsupporters zijn. Voor de return worden ze weer niet toegelaten...
quote:Babel: 'Tegen Feyenoord misschien tijd voor een panna'
Ajax tankte woensdagavond een enorme dosis zelfvertrouwen door Manchester City in eigen huis met 3-1 te kloppen. Zondag gaan de Amsterdammers op bezoek bij aartsrivaal Feyenoord. Ryan Babel, die in Engeland en Duitsland compleet mislukt is, blikt met een flinke portie Amsterdamse bluf vooruit op de Klassieker.
"Het resultaat is het belangrijkste. Mochten we het duel al vroeg op slot hebben gegooid, dan is het misschien tijd voor een panna", zegt Babel desgevraagd tegenover AT5. "Het is een Klassieker, dus het wordt weer een beladen wedstrijd. Ik verwacht zeker een mooie wedstrijd."
De voorhoedespeler, die de statistieken niet heeft om in de spits te staan, is in de wolken met de zege op City. "Het is lekker dat je van zo'n grote club wint. Velen hadden dit waarschijnlijk niet verwacht. Wij hadden wel het geloof dat er mogelijkheden waren om te winnen. Als er elf spelers op het veld staan die in vorm zijn en het geloof hebben, dan maak je zeker een kans. Dat ontbrak tegen Real Madrid."
Uliquote:‘Feyenoord en Ajax is haat, dat zal nooit veranderen’
Ulrich van Gobbel geeft Feyenoord zondag een goede kans, als Ajax op bezoek komt in De Kuip. De voormalig verdediger van de Rotterdammers herinnert zich nog goed hoe de duels met Ajax in zijn tijd verliepen. “Het was de wedstrijd van het jaar. Ik stond met het schuim op mijn bek op het veld.”
De 41-jarige oud-rechtsback verwacht niet dat de verhoudingen tussen de clubs uit Rotterdam en Amsterdam ooit helemaal goed zullen worden. “Feyenoord en Ajax is haat. Dat blijft zo en zal nooit veranderen”, vertelt Van Gobbel in de aanloop naar De Klassieker aan NUsport. “In mijn tijd moesten we de eer van de stad verdedigen. Zo heb ik het althans altijd beleefd.”
Voor de vleugelverdediger was de krachtmeting met Ajax de wedstrijd van het seizoen. “Ik was heel de week met die wedstrijd bezig, dacht steeds aan de duels met Bryan Roy. Ik vloog erbovenop. Ik had altijd ruzie met Ronald de Boer, ook bij het Nederlands elftal. Niet dat hij mijn vijand was, maar wij vochten altijd pittige duels uit. Ik hield me bij Oranje niet in en daar kon hij niet tegen. Schopte hij me na. Dat liep bijna uit de klauwen.”
Ditquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 09:02 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Maar zo eerst naar de training
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |