quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:48 schreef Luigi het volgende:
[..]
Leuk, dan heb je wat aan je dag!
*rent*
Gatverquote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:50 schreef Luigi het volgende:
[..]
Kusjekroel? Wordt je echt heus niet zwangert van!.
Dat zeggen wij op zaterdag ook altijd tegen elkaar, om 7 uur aan het ontbijt... Dat als we opschieten dat we misschien wel de eerste zijn bij de supermarkt...quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:48 schreef Luigi het volgende:
[..]
Leuk, dan heb je wat aan je dag!
*rent*
Nou, iets subtieler afwijzen kan ook...quote:
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:45 schreef Estrys het volgende:
Nou ja ik ben communicatieadviseur en als je dan een afspraak verkeerd begrepen hebt of vergeten bent dan zeggen ze: ' Jij deed toch iets met communiceren' Terwijl ze heel hard lachen. Ja hoor. grapjas.
quote:
Lijkt me van niet nee?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:24 schreef Armageddon het volgende:
Heb net een ProLiant DL380 G7 ingericht met Windows 2008. Doe ik dan ook iets met computers?
Dat werkte niet hoorquote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:46 schreef trui het volgende:
[..]
op den duur zal hij zich toch heus aanpassen aan de nieuwe tijden. dus iets eerder beginnen met het opschuiven van 't schema zal allicht een beetje helpen?
quote:
de hele winter lang?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:00 schreef easy-going het volgende:
[..]
Dat werkte niet hoorLater naar bed betekende hier zelfde tijd wakker, maar met minder slaap, dus chagrijnig.
Hij was altijd 6 uur wakker. Als de wintertijd inging dus vroeger. Dat herstelde zich altijd wel weer in een paar dagen naar 6 uur, maar het is nooit gelukt om dat naar 7 uur te krijgen op de 1 of andere manier. Net als met het ingaan van de zomertijd we daar maar een paar dagen profijt van hadden en hij al snel weer om 6 uur wakker werd.quote:
Ik zei alleenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:23 schreef trui het volgende:
maar ik heb 't dus over het bijstellen naar de vaste (in dit geval 6 uur) wakkerwordtijd. niet dat wij eerder beginnen met het wennen aan zo'n nieuw schema hoor, maar ik vond het advies nou ook weer niet zó belachelijk.
Ik dacht ook toen ik het las dat die mevrouw in ieder geval geen expert was op het gebied van slapen en kinderenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:23 schreef trui het volgende:
maar ik heb 't dus over het bijstellen naar de vaste (in dit geval 6 uur) wakkerwordtijd. niet dat wij eerder beginnen met het wennen aan zo'n nieuw schema hoor, maar ik vond het advies nou ook weer niet zó belachelijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |