abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118401045

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen moordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleiders). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester 's nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelyncht worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelyncht worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelyncht. Dit moet binnen 12 uur na de nachtpost worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava's, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen de Spelleiders een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 22.00 uur doorgestuurd hebben, zodat de overgang kan plaatsvinden. Daarop volgt de overgang weer naar de dag. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal bekend zijn zodra iedereen gestemd heeft(max. 24 uur), waarna meteen de nacht ingaat. (waarin de speciale rollen hun PM's kunnen sturen naar de spelleider.) De uitslag van de nacht zal dan zo snel mogelijk bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelyncht worden door het dorp, n.a.v. de kills van de nacht. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ##Ik stem voor Piet.; Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten:;##unvote Jan, ##vote Piet;
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelyncht worden.
5. Je MOET stemmen voor 19.00 uur. Doe je dit 2 x niet, dan volgt een automatische lynch. Burgemeestersverkiezing telt ook mee.
6. Je mag je stem niet terugtrekken, wijzigen mag zo lang de lynch nog niet geweest is.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.
5. Tijdens het spel verander je niks aan je fobo/ava/sig/ etc. Gebeurt dit wel, dan volgt automatisch uitschakeling!

Deadlines

De dag eindigt om 19.00. Dan worden de uitslagen van de stemmingen bekend gemaakt. Vanaf dat moment hebben de mensen met een speciale rol de gelegenheid om een PM te sturen naar de Spelleider.


De nacht eindigt om 22.00. Na 22.00 worden de activiteiten van de speciale rollen bekend gemaakt met bijbehorende hints. Vanaf dat moment is het tijd om de hints op te lossen en te stemmen voor de dagelijkse dorpslynch.

Alle nachtvaardigheden moeten voor 21:30 binnen zijn. Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt, mocht je daarna nog vragen hebben over je rol stel ze dan in PM naar de spelleiders:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deelnemers
1. Tha_Erik Profiel | History | Fotoboek
2. timmmmm Profiel | History | Fotoboek
3. Peter Profiel | History | Fotoboek Blacksmith
4. liesje1979 Profiel | History | Fotoboek
5. DuTank Profiel | History | Fotoboek
6. Fogel Profiel | History | Fotoboek Townie
7. Puntenslijpsel Profiel | History | Fotoboek
8. Gomi Profiel | History | Fotoboek
9. plopkweker Profiel | History | Fotoboek
10. Rockfire Profiel | History | Fotoboek
11. Bart Profiel | History | Fotoboek
12. DrNick Profiel | History | Fotoboek
13. Crutch Profiel | History | Fotoboek
14. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
15. Sicsicsics Profiel | History | Fotoboek
16. IJsdraakje Profiel | History | Fotoboek
17. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
18. Chuck-N0rr1s Profiel | History | Fotoboek
19. lynda Profiel | History | Fotoboek
20. PatriQue89 Profiel | History | Fotoboek
21. Soempie Profiel | History | Fotoboek
22. Roger_Epiales Profiel | History | Fotoboek
23. AlbinoBambi Profiel | History | Fotoboek
24. Majo Profiel | History | Fotoboek
25. BeamofLight Profiel | History | Fotoboek
26. Disana Profiel | History | Fotoboek
27. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek Townelder
28. Tamashii Profiel | History | Fotoboek

Belangrijke linkjes:
nacht 1
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 oktober 2012 @ 00:14:39 #2
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118401119
kill 2
Peter (Blacksmith) liep terug van de burgemeesterverkiezingen en was enorm teleurgesteld met Timmmmm als winnaar. Hij had immers niet op hem gestemd. Toen hij door een straat liep waar hij net zijn eerste vest had afgegeven aan een dankbare bewoner kwam hij een man tegen. “wil je een tweedehands brommer kopen” vroeg hij. Peter dacht even na en vroeg “hoeveel moet dat kosten? “minimaal 300,00” zei de man. “meer dan 250,00 geef ik je niet hoor” zei Peter. De man ging akkoord en Peter dacht bij zichzelf “die past mooi in de kelder tussen de andere troep die ik niet vaak gebruik."
Hij reed een berg af op de brommer terug naar huis toen hij ineens merkte dat de remmen het niet deden. Hij probeerde nog van alles maar het was al te laat en al schreeuwend viel hij te pletter in een ravijn.

Chuck:
fobo vol met ANWB -> remmen die niet werken
pohi vol met PTA -> brommer kopen
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118401132
Speur ze deze nacht :W

Bis morgen!
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator donderdag 25 oktober 2012 @ 00:19:59 #4
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118401313
Tamashii maakt zich wel heel verdacht op dit moment door zich er zo uit proberen te lullen. Vooral dat Japan geen Azië is, come on :')

Mijn stem gaat voorlopig naar haar uit maar als er betere hints komen kan dit nog veranderen.

##Vote Tamashii

Zit nu mobiel, kan iemand mijn Vote in het lijstje zetten? :*
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  donderdag 25 oktober 2012 @ 00:20:54 #5
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118401357
Stemlijst:

Tamashii (3) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo
Tha_Erik (1) DrNick
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118401399
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 00:20 schreef Tha_Erik het volgende:
Tamashii (3) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo
Tha_Erik (1) DrNick
jij was sneller :(
logisch ook, want zij is je directe tegenstander :P
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 00:42:46 #7
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118402176
Tamashii (4) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara
Tha_Erik (1) DrNick

Vooralsnog toch maar dit, al twijfel ik nog erg over Erik,v ooral om dat zwarte gezicht ook.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118402198
kill 2
Peter (Blacksmith) liep terug van de burgemeesterverkiezingen en was enorm teleurgesteld met Timmmmm als winnaar. Hij had immers niet op hem gestemd. Toen hij door een straat liep waar hij net zijn eerste vest had afgegeven aan een dankbare bewoner kwam hij een man tegen. “wil je een tweedehands brommer kopen” vroeg hij. Peter dacht even na en vroeg “hoeveel moet dat kosten? “minimaal 300,00” zei de man. “meer dan 250,00 geef ik je niet hoor” zei Peter. De man ging akkoord en Peter dacht bij zichzelf “die past mooi in de kelder tussen de andere troep die ik niet vaak gebruik."
Hij reed een berg af op de brommer terug naar huis toen hij ineens merkte dat de remmen het niet deden. Hij probeerde nog van alles maar het was al te laat en al schreeuwend viel hij te pletter in een ravijn.

Chuck:
fobo vol met ANWB -> remmen die niet werken
pohi vol met PTA -> brommer kopen

chuck had ook niet op timmmmm gestemd
pi_118402462
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 00:43 schreef gomi het volgende:
kill 2
Peter (Blacksmith) liep terug van de burgemeesterverkiezingen en was enorm teleurgesteld met Timmmmm als winnaar. Hij had immers niet op hem gestemd. Toen hij door een straat liep waar hij net zijn eerste vest had afgegeven aan een dankbare bewoner kwam hij een man tegen. “wil je een tweedehands brommer kopen” vroeg hij. Peter dacht even na en vroeg “hoeveel moet dat kosten? “minimaal 300,00” zei de man. “meer dan 250,00 geef ik je niet hoor” zei Peter. De man ging akkoord en Peter dacht bij zichzelf “die past mooi in de kelder tussen de andere troep die ik niet vaak gebruik."
Hij reed een berg af op de brommer terug naar huis toen hij ineens merkte dat de remmen het niet deden. Hij probeerde nog van alles maar het was al te laat en al schreeuwend viel hij te pletter in een ravijn.

Chuck:
fobo vol met ANWB -> remmen die niet werken
pohi vol met PTA -> brommer kopen

chuck had ook niet op timmmmm gestemd
Die zijn er wel meer :P
Maar Chuck was er daarbij ook nog eens niet blij mee toch?
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118402491
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 00:54 schreef DuTank het volgende:

[..]

Die zijn er wel meer :P
Maar Chuck was er daarbij ook nog eens niet blij mee toch?
nee idd, chuck was nogal fanatiek volgens mij. weet ik niet zeker meer, maar hij nomineerde liesje voor ze dat zelf deed toch?
pi_118402511
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 00:55 schreef gomi het volgende:

[..]

nee idd, chuck was nogal fanatiek volgens mij. weet ik niet zeker meer, maar hij nomineerde liesje voor ze dat zelf deed toch?
Jep
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 00:57:17 #12
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118402553
Volgens mij zei Chuck zelfs "jammer" inderdaad, en stemde vervolgens gelijk op Tim :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 00:57:33 #13
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118402559
Waarom slaap ik nog niet
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 00:58:38 #14
169210 liesje1979
pi_118402594
Ik durf niet meer te zeggen dat ik Chuck weer vertrouw als dorp. :')
pi_118402803
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 00:58 schreef liesje1979 het volgende:
Ik durf niet meer te zeggen dat ik Chuck weer vertrouw als dorp. :')
Jij, Chuck en Tamashii verdenk ik van maffia praktijken.

Het lijkt me sowieso wel obvious dat jij en/of timmmmmmmmmmm maffia zijn. Ik bedoel, de BM-verkiezing ging tussen jullie 2 en eentje daarvan zal toch zeker wel maffia zijn? :P

(kom ik weer aan met m'n redenaties :'))
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 01:07:03 #16
169210 liesje1979
pi_118402882
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 01:04 schreef DuTank het volgende:

[..]

Jij, Chuck en Tamashii verdenk ik van maffia praktijken.

Het lijkt me sowieso wel obvious dat jij en/of timmmmmmmmmmm maffia zijn. Ik bedoel, de BM-verkiezing ging tussen jullie 2 en eentje daarvan zal toch zeker wel maffia zijn? :P

(kom ik weer aan met m'n redenaties :'))
Kom maar :9
Ik weet de ro; van timmmm niet ik weet lleen dat ik geen maffia ben.
Tamashii zou kunnen maar chuck, ik geloof het niet.
pi_118402924
quote:
9s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 00:57 schreef Harajuku. het volgende:
Waarom slaap ik nog niet
Dat komt door onze sexchat :Y
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_118403063
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 01:07 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Kom maar :9
Ik weet de ro; van timmmm niet ik weet lleen dat ik geen maffia ben.
Tamashii zou kunnen maar chuck, ik geloof het niet.
waarom geloof je van chuck niet?
ik vind hem redelijk verdacht.
maar nu nog niet genoeg om te stemmen tbh.
heb ik eigenlijk met alle 3 nu
pi_118403108
Had ik al gezegd dat ik baal dat ik niet meedoe?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 01:53:50 #20
169210 liesje1979
pi_118403909
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 01:12 schreef gomi het volgende:

[..]

waarom geloof je van chuck niet?
ik vind hem redelijk verdacht.
maar nu nog niet genoeg om te stemmen tbh.
heb ik eigenlijk met alle 3 nu
Om zijn enthousiasme, mensen storen zich aan zijn ge SC maar waren we niet allemaal zo in het begin?Het spel is ook tof, zeker als je zoals chunck je eerste ronde maffoe bent geweest.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 05:45:09 #21
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118404682
Ok, alvast stemmen dan maar, weet niet hoe laat ik thuis ga zijn vanavond.

#Vote: Tamashii.

Tamashii (5) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales
Tha_Erik (1) DrNick

Het feit dat de laatste foto in haar fobo een man is met een pistool in de voorkant van zijn broek (richting kruis) maakt het plaatje voor mij alleen maar passender.
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_118404768
##Vote tamashii.

Tamashii (6) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker
Tha_Erik (1) DrNick

Ik twijfel nog dus ik doe vanmiddag nog een second opinion, maar voor nu gaat mijn stem uit naar tam.
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118405261
Ben niet helemaal nuchter (of helemaal niet?) maar weet niet if ik voor morgen jullie tijd 19:00 al kan stemmen. Maar zit mobiel dus kan iemand voor mij doen?

#vote tamanogwat
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_118405320
Treintje O+
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 oktober 2012 @ 08:39:23 #25
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_118405472
Tamashii (7) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel
Tha_Erik (1) DrNick
Wat doe ik hier?
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 09:04:28 #26
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118405873
Ja hoi. Goed begin zeg qua doden :X
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:04:33 #27
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118405875
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 01:53 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Om zijn enthousiasme, mensen storen zich aan zijn ge SC maar waren we niet allemaal zo in het begin?Het spel is ook tof, zeker als je zoals chunck je eerste ronde maffoe bent geweest.
Je gelooft Chuck omdat hij enthousiast is? 8)7 En daarbij, Chuck wil graag mafia zijn, dus aan jou de vraag bij welke rol hij pas echt enthousiast is :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 09:07:24 #28
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118405920
Chuck was de vorige ronde maffia, en zoekt nu harder naar hints dan dat hij toen gedaan heeft geloof ik. Wat dát betreft, zou je kunnen aannemen dat hij dorp is :P
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:16:16 #29
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118406043
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 09:07 schreef Etcetera het volgende:
Chuck was de vorige ronde maffia, en zoekt nu harder naar hints dan dat hij toen gedaan heeft geloof ik. Wat dát betreft, zou je kunnen aannemen dat hij dorp is :P
Ik zeg verder niet of hij mafia is of niet, ik vond de reden nogal frappant :+
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 09:17:23 #30
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118406070
Chuck is frappant :+
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:19:07 #31
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118406102
Tim Immers, anyone? Of zou dat toeval zijn? Wie is er fan van Tim Immers _O-
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:21:53 #32
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118406158
wie is tim immers? :')
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:24:02 #33
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118406220
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 09:21 schreef timmmmm het volgende:
wie is tim immers? :')
;( Weet ik niet! :@
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:28:29 #34
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118406320
Zong die niet wat lieve liedjes?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:29:04 #35
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118406328
quote:
11s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 09:28 schreef Harajuku. het volgende:
Zong die niet wat lieve liedjes?
Liever dan jij! O+ lief. :r
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:29:40 #36
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118406345
Oh hij speelde acteurtje en zangertje. Wat schattig.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:30:18 #37
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118406358
Momenteel is Immers bezig met een rol in een interne NS-soap (check-in check-uit) over de OV-chipkaart.

Hhahahhahahahah wat
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:31:52 #38
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118406397
Wat een held! 8-)

Maargoed niemand fan van Tim Immers? Dan was het vast geen hint :') ik ga even werken en zal vanmiddag stemmen voor de lynch. Er zitten nog wat luchtjes aan hier en daar. :7
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:40:16 #39
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118406625
Lex Immers _O_ Maar volgens mij zitten er (naast mij) geen groupies hier
Laffe huichelaar
pi_118406702
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 09:17 schreef Etcetera het volgende:
Chuck is frappant :+
:P
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 09:43:26 #41
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118406721
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 09:40 schreef timmmmm het volgende:
Lex Immers _O_ Maar volgens mij zitten er (naast mij) geen groupies hier
Oh, het is een voetballer. Ik denk al, die naam komt me wel wat bekend voor :')
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
  donderdag 25 oktober 2012 @ 09:43:31 #42
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118406725
Ik weet het niet, ik ben de duf om iets te vinden ;(

Tamashii (9) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm
Tha_Erik (1) DrNick
Laffe huichelaar
pi_118407386
Fogel (townie) had helemaal niks meegekregen van de inauguratie van de nieuwe burgemeester en lag languit in zijn paarse pyamabroek op de bank. Het zappen op de TV bracht hem alleen maar slechte programma’s en heel veel reclame, totdat hij uitkwam bij kanaal 35. Een dampende pornofilm met aziatische vrouwen zorgde dat Fogel meteen vol aandacht naar het scherm keek. Net toen hij met zijn hand in zijn broek wilde glijden om zich eens lekker af te trekken hoorde hij het gerinkel van glas. Ineens stond er een duister figuur met een zwart geverfd gezicht in de deuropening. De figuur slingerde zich via de kroonluchter naar de hoek van de woonkamer en voordat Fogel kon wegduiken kreeg hij enkele kogels in zijn kruis. In plaats van zaad spoot er nu rood vocht uit zijn piemel. Fogel wist dat hij de lul was en bloedde ter plekke dood.

Moord 1:
Pornofilm met Aziatische vrouwen.
Paars
Kroonluchter

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Peter (Blacksmith) liep terug van de burgemeesterverkiezingen en was enorm teleurgesteld met Timmmmm als winnaar. Hij had immers niet op hem gestemd. Toen hij door een straat liep waar hij net zijn eerste vest had afgegeven aan een dankbare bewoner kwam hij een man tegen. “wil je een tweedehands brommer kopen” vroeg hij. Peter dacht even na en vroeg “hoeveel moet dat kosten? “minimaal 300,00” zei de man. “meer dan 250,00 geef ik je niet hoor” zei Peter. De man ging akkoord en Peter dacht bij zichzelf “die past mooi in de kelder tussen de andere troep die ik niet vaak gebruik."
Hij reed een berg af op de brommer terug naar huis toen hij ineens merkte dat de remmen het niet deden. Hij probeerde nog van alles maar het was al te laat en al schreeuwend viel hij te pletter in een ravijn.

Moord 2:
Een V&A-topic met ¤300 vraagprijs en 250 tegenbod?
Brommer
Ravijn
Kelder ( wie post in het keldertje?)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

Moord 3:
Pleinvrees (wie post in R&P?)
Melk
Brievenbus =WGR TNT topic ? wie post daar
2 donkere ogen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lynch stemmen

Tamashii (9) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm
Tha_Erik (1) DrNick

[ Bericht 1% gewijzigd door Chuck-N0rr1s op 25-10-2012 10:37:52 ]
pi_118409995
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 09:40 schreef timmmmm het volgende:
Lex Immers _O_ Maar volgens mij zitten er (naast mij) geen groupies hier
Jawel, Lex is een baasje. Zeker als hij er een paar in legt tegen de neuzen.
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 11:31:33 #45
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118410135
Wie heeft het in vredesnaam bedacht om hetgeen waar het om draait, de hints naar personen, in spoilers te zetten? :')
Laffe huichelaar
pi_118410388
quote:
13s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:31 schreef timmmmm het volgende:
Wie heeft het in vredesnaam bedacht om hetgeen waar het om draait, de hints naar personen, in spoilers te zetten? :')
Chuck
pi_118410793
Fogel (townie) had helemaal niks meegekregen van de inauguratie van de nieuwe burgemeester en lag languit in zijn paarse pyamabroek op de bank. Het zappen op de TV bracht hem alleen maar slechte programma’s en heel veel reclame, totdat hij uitkwam bij kanaal 35. Een dampende pornofilm met aziatische vrouwen zorgde dat Fogel meteen vol aandacht naar het scherm keek. Net toen hij met zijn hand in zijn broek wilde glijden om zich eens lekker af te trekken hoorde hij het gerinkel van glas. Ineens stond er een duister figuur met een zwart geverfd gezicht in de deuropening. De figuur slingerde zich via de kroonluchter naar de hoek van de woonkamer en voordat Fogel kon wegduiken kreeg hij enkele kogels in zijn kruis. In plaats van zaad spoot er nu rood vocht uit zijn piemel. Fogel wist dat hij de lul was en bloedde ter plekke dood.

Moord 1:
Pornofilm met Aziatische vrouwen.
Paars
Kroonluchter

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Peter (Blacksmith) liep terug van de burgemeesterverkiezingen en was enorm teleurgesteld met Timmmmm als winnaar. Hij had immers niet op hem gestemd. Toen hij door een straat liep waar hij net zijn eerste vest had afgegeven aan een dankbare bewoner kwam hij een man tegen. “wil je een tweedehands brommer kopen” vroeg hij. Peter dacht even na en vroeg “hoeveel moet dat kosten? “minimaal 300,00” zei de man. “meer dan 250,00 geef ik je niet hoor” zei Peter. De man ging akkoord en Peter dacht bij zichzelf “die past mooi in de kelder tussen de andere troep die ik niet vaak gebruik."
Hij reed een berg af op de brommer terug naar huis toen hij ineens merkte dat de remmen het niet deden. Hij probeerde nog van alles maar het was al te laat en al schreeuwend viel hij te pletter in een ravijn.

Moord 2:
Een V&A-topic met ¤300 vraagprijs en 250 tegenbod?
Brommer
Ravijn
Kelder ( wie post in het keldertje?)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

Moord 3:
Pleinvrees (wie post in R&P?)
Melk
Brievenbus =WGR TNT topic ? wie post daar
2 donkere ogen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lynch stemmen

Tamashii (9) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm
Tha_Erik (1) DrNick
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
pi_118410832
Ik stem nog niet, maar denk dat we ons nu te veel blind staren op Tamashii (hoewel ik die ook nog niet uitsluit)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 11:51:41 #49
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118410938
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:49 schreef Rockfire het volgende:
Ik stem nog niet, maar denk dat we ons nu te veel blind staren op Tamashii (hoewel ik die ook nog niet uitsluit)
Ik vind de hints ook te makkelijk, letterlijk en te veel. Dan blijft haar gedrag nog wel staan, but then again, dit is haar tweede spelletje nog maar.

En ik vind het nogal raar dat iedereen zonder morren op de bandwagen springt. :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 11:52:41 #50
169210 liesje1979
pi_118410985
Fogel (townie) had helemaal niks meegekregen van de inauguratie van de nieuwe burgemeester en lag languit in zijn paarse pyamabroek op de bank. Het zappen op de TV bracht hem alleen maar slechte programma’s en heel veel reclame, totdat hij uitkwam bij kanaal 35. Een dampende pornofilm met aziatische vrouwen zorgde dat Fogel meteen vol aandacht naar het scherm keek. Net toen hij met zijn hand in zijn broek wilde glijden om zich eens lekker af te trekken hoorde hij het gerinkel van glas. Ineens stond er een duister figuur met een zwart geverfd gezicht in de deuropening. De figuur slingerde zich via de kroonluchter naar de hoek van de woonkamer en voordat Fogel kon wegduiken kreeg hij enkele kogels in zijn kruis. In plaats van zaad spoot er nu rood vocht uit zijn piemel. Fogel wist dat hij de lul was en bloedde ter plekke dood.

Moord 1:
Pornofilm met Aziatische vrouwen.
Paars
Kroonluchter

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Peter (Blacksmith) liep terug van de burgemeesterverkiezingen en was enorm teleurgesteld met Timmmmm als winnaar. Hij had immers niet op hem gestemd. Toen hij door een straat liep waar hij net zijn eerste vest had afgegeven aan een dankbare bewoner kwam hij een man tegen. “wil je een tweedehands brommer kopen” vroeg hij. Peter dacht even na en vroeg “hoeveel moet dat kosten? “minimaal 300,00” zei de man. “meer dan 250,00 geef ik je niet hoor” zei Peter. De man ging akkoord en Peter dacht bij zichzelf “die past mooi in de kelder tussen de andere troep die ik niet vaak gebruik."
Hij reed een berg af op de brommer terug naar huis toen hij ineens merkte dat de remmen het niet deden. Hij probeerde nog van alles maar het was al te laat en al schreeuwend viel hij te pletter in een ravijn.

Moord 2:
Een V&A-topic met ¤300 vraagprijs en 250 tegenbod?
Brommer
Ravijn
Kelder ( wie post in het keldertje?)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

Moord 3:
Pleinvrees (wie post in R&P?)
Melk
Brievenbus =WGR TNT topic ? wie post daar
2 donkere ogen

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lynch stemmen

Tamashii (9) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm
Tha_Erik (1) DrNick
[/quote]
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 11:54:00 #51
169210 liesje1979
pi_118411055
quote:
2s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:51 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik vind de hints ook te makkelijk, letterlijk en te veel. Dan blijft haar gedrag nog wel staan, but then again, dit is haar tweede spelletje nog maar.

En ik vind het nogal raar dat iedereen zonder morren op de bandwagen springt. :')
Eens, daarnaast vind ik jouw gedrag ook vrij opvallend. :@
Ik neig heel erg naar jou op het moment.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 11:54:52 #52
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118411100
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:54 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Eens, daarnaast vind ik jouw gedrag ook vrij opvallend. :@
Ik neig heel erg naar jou op het moment.
Ja, dat begon al op het moment dat ik wat over jou zei, inderdaad. >:O
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118411118
Mischien handig als je even meld wat je hebt toegevoegd?
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118411178
quote:
11s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:55 schreef plopkweker het volgende:
Mischien handig als je even meld wat je hebt toegevoegd?
Zo dan:
Moord 1: hint naar lynda en 3 hints naar Hara
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 11:57:00 #55
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118411212
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:54 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Eens, daarnaast vind ik jouw gedrag ook vrij opvallend. :@
Ik neig heel erg naar jou op het moment.
Oh, en waarom is mijn gedrag opvallend, trouwens? Ben ik niet enthousiast genoeg? _O-
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 11:57:51 #56
169210 liesje1979
pi_118411253
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:54 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, dat begon al op het moment dat ik wat over jou zei, inderdaad. >:O
Over mij en over vele anderen, en vooral bij stukje 1. Zou ik ook doen als daar hints naar mij in stonden.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 11:59:08 #57
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118411313
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:57 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Over mij en over vele anderen, en vooral bij stukje 1. Zou ik ook doen als daar hints naar mij in stonden.
Ik zei gisteren al dat ik kill 1 zou doen en morgen kill 2 en kill 3, dat is gewoon kunnen tellen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 12:00:19 #58
169210 liesje1979
pi_118411369
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:59 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik zei gisteren al dat ik kill 1 zou doen en morgen kill 2 en kill 3, dat is gewoon kunnen tellen.
Of dat zei je omdat je hoopte dat anderen kill 1 dan zouden laten rusten?
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:01:45 #59
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118411420
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:00 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Of dat zei je omdat je hoopte dat anderen kill 1 dan zouden laten rusten?
Uiteraard, want zo werkt dat hè. Wat een onzin. Daarbij was Tamashi toen allang nummer 1, daar heb ik niets voor hoeven doen.

En je hebt me nog steeds niet verteld wat is mis is met mijn gedrag.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Moderator donderdag 25 oktober 2012 @ 12:04:19 #60
45833 crew  Fogel
pi_118411545
Dood zijn is eigenlijk best gezellig, want dan ben je niet meer verdacht :P
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 12:06:12 #61
169210 liesje1979
pi_118411618
quote:
7s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:01 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Uiteraard, want zo werkt dat hè. Wat een onzin. Daarbij was Tamashi toen allang nummer 1, daar heb ik niets voor hoeven doen.

En je hebt me nog steeds niet verteld wat is mis is met mijn gedrag.
Zo werkt het niet? :D Kom kom, ik ben ook wel eens maffia geweest en weet dat het handig is om als maffia actief mensen te gaan beschuldigen en hints te zoeken. Kijk naar tamashi, iedereen duikt erop want lekker makkelijk.

En nee ik kan niet uitleggen wat er mis is met je gedrag, gewoon gevoel dat je maffia bent.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:07:19 #62
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118411662
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:06 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Zo werkt het niet? :D Kom kom, ik ben ook wel eens maffia geweest en weet dat het handig is om als maffia actief mensen te gaan beschuldigen en hints te zoeken. Kijk naar tamashi, iedereen duikt erop want lekker makkelijk.

En nee ik kan niet uitleggen wat er mis is met je gedrag, gewoon gevoel dat je maffia bent.
We zulllen het vanzelf zien als we zien of we gelijk hebben met tamashii
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:07:38 #63
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118411677
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 11:49 schreef Rockfire het volgende:
Ik stem nog niet, maar denk dat we ons nu te veel blind staren op Tamashii (hoewel ik die ook nog niet uitsluit)
Eens. Chuck voor moord twee vind ik ook nog wel aannemelijk. Moord 3 zou ik nog niet weten. Erik en Liesje voor moord 1 zijn ook plausibel met de hints. Evengoed is Tamashii nog wel het meest verdacht op dit moment. Ik weet niet of ik vanmiddag nog tijd ga hebben om te stemmen, dus vooralsnog
##vote Tamashii

Tamashii (9) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart
Tha_Erik (1) DrNick
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118411681
Ik moet ook eerlijk bekennen dat ik het vreemd vind dat een aantal toch wel duidelijke verwijzingen naar Hara nog niet genoemd waren in de lijst met beschuldigingen....
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:09:00 #65
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118411732
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:06 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Zo werkt het niet? :D Kom kom, ik ben ook wel eens maffia geweest en weet dat het handig is om als maffia actief mensen te gaan beschuldigen en hints te zoeken. Kijk naar tamashi, iedereen duikt erop want lekker makkelijk.

En nee ik kan niet uitleggen wat er mis is met je gedrag, gewoon gevoel dat je maffia bent.
Zo werkt het niet omdat Tamashii al verdachte nummer 1 was. Dus hoefde ik niets te zoeken als ik die kill zou hebben gedaan. Dan zou ik niet een uur tijd aan hints zoeken verspillen en gewoon Tamashii lynchen.

Misschien begrijp je het zo, of zal ik er een paar *O* ingooien zodat ik lekker enthousiast ben en dus, volgens jouw beredenering, town :').
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 12:09:14 #66
169210 liesje1979
pi_118411742
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:07 schreef timmmmm het volgende:

[..]

We zulllen het vanzelf zien als we zien of we gelijk hebben met tamashii
Ik ben benieuwd.
##vote Hara

Tamashii (10) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (1) liesje
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:09:46 #67
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118411761
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:07 schreef Rockfire het volgende:
Ik moet ook eerlijk bekennen dat ik het vreemd vind dat een aantal toch wel duidelijke verwijzingen naar Hara nog niet genoemd waren in de lijst met beschuldigingen....
Dat ligt aan de hintzoekers, niet aan mij. Of verwacht je dat ik hints naar mezelf ga zoeken :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118411853
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:09 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat ligt aan de hintzoekers, niet aan mij. Of verwacht je dat ik hints naar mezelf ga zoeken :')
Als je echt onschuldig bent, zou je daar niet zo bang voor hoeven te zijn... Ik zeg niet dat je ze allemaal hoeft te geven, maar eentje kan toch wel als je zo onschuldig bent?

Ik ben daar niet bang voor:
quote:
1s.gif Op woensdag 24 oktober 2012 23:53 schreef Rockfire het volgende:

[..]

Ja en die 53 staat niet alleen op de auto in mijn UI, maar ook in mijn sig :P
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:12:14 #69
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118411863
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:09 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat ligt aan de hintzoekers, niet aan mij. Of verwacht je dat ik hints naar mezelf ga zoeken :')
Vooral aan de pannenkoek van het lijstje. Er zijn wel degelijk wat hints naar je gevonden, alleen om een of andere reden zet degene die vindt dat hij over het lijstje gaat (onze vriend Chuck) die er stelselmatig niet in.
Laffe huichelaar
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 12:13:11 #70
137949 Disana
pi_118411900
Dit is mijn allereerste gok. Hij slaat volgens mij nergens op, maar ik wou toch even oefenen:

Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

De verkiezingen interesseerden hem niet: volgens mij heeft SicSicSics niet op een burgemeester gestemd.
Pleinvrees: SicSicSics post in R&P.
Melk drinken: foto van mannenborsten die worden geknepen.
Donkere ogen: zie eerste foto.
Brievenbus: kranten gaan door de brievenbus, zie foto 2.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:13:12 #71
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118411901
##vote tamashii

Tamashii (11) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. tha_Erik
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (1) liesje
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:13:50 #72
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118411931
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:12 schreef Rockfire het volgende:

[..]

Als je echt onschuldig bent, zou je daar niet zo bang voor hoeven te zijn... Ik zeg niet dat je ze allemaal hoeft te geven, maar eentje kan toch wel als je zo onschuldig bent?

Ik ben daar niet bang voor:

[..]

Wtf? Ik heb als eerste gezegd dat mijn naam Aziatisch is, maar je bent toch echt debiel als je gaat verwachten dat ik hints naar mezelf ga zoeken _O- Ik ben op zoek naar de mafia, dus waarom zou iemand van ons dan ook naar onszelf gaan kijken?!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:16:37 #73
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118412012
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:13 schreef Disana het volgende:
Dit is mijn allereerste gok. Hij slaat volgens mij nergens op, maar ik wou toch even oefenen:

Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

De verkiezingen interesseerden hem niet: volgens mij heeft SicSicSics niet op een burgemeester gestemd.
Pleinvrees: SicSicSics post in R&P.
Melk drinken: foto van mannenborsten die worden geknepen.
Donkere ogen: zie eerste foto.
Brievenbus: kranten gaan door de brievenbus, zie foto 2.
SSS heeft op mij gestemd, geloof ik. Maar verder vind ik ze eigenlijk best goed gevonden
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:16:58 #74
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118412023
quote:
Melk drinken: foto van mannenborsten die worden geknepen.
:D!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 12:17:07 #75
137949 Disana
pi_118412029
quote:
11s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:16 schreef timmmmm het volgende:

[..]

SSS heeft op mij gestemd, geloof ik. Maar verder vind ik ze eigenlijk best goed gevonden
Oww oké. Ik vind die derde moord het meest cryptisch.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:17:19 #76
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118412041
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:16 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

:D!
Ik wilde hem ook net quoten _O-
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:19:28 #77
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118412121
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:17 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik wilde hem ook net quoten _O-
Dat zou een hint kunnen zijn die ik erin zou zetten :D
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:21:25 #78
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118412192
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:19 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dat zou een hint kunnen zijn die ik erin zou zetten :D
Ik vind hem ook sterk :D Maar twijfel of deze SL's dat zouden doen :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118412268
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:12 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Vooral aan de pannenkoek van het lijstje. Er zijn wel degelijk wat hints naar je gevonden, alleen om een of andere reden zet degene die vindt dat hij over het lijstje gaat (onze vriend Chuck) die er stelselmatig niet in.
Ik heb even teruggekeken en je hebt gelijk. Dat is dan ook wel weer verdacht... Toch vind ik Hara ook nog verdacht.
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:24:46 #80
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118412320
Het is de schuld van de rabobank :'(
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:24:46 #81
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118412322
Ik twijfel nog :'). Tamashii lijkt nu de overduidelijke keuze, maar zoals gezegd vind ik de hints richting sicsicsic ook wel goed, en hara staat ook op mijn verdachtenlijstje...
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:31:10 #82
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118412572
Ik wil graag wel even opmerken dat het onzin is dat je verdacht bent als je geen hints naar jezelf zoekt. Ik zal jullie maar vast verklappen, ik heb voor de hints mezelf en mijn BGs ook overgeslagen, zijn we nu maffia?
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:32:12 #83
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118412616
Waarschijnlijk! Jij en je BG's! Vlegels!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118412757
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:31 schreef timmmmm het volgende:
Ik wil graag wel even opmerken dat het onzin is dat je verdacht bent als je geen hints naar jezelf zoekt. Ik zal jullie maar vast verklappen, ik heb voor de hints mezelf en mijn BGs ook overgeslagen, zijn we nu maffia?
Natuurlijk is dat onzin, maar ik kan toch proberen of ik met een klein beetje stoken iets kan achterhalen? ;)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:37:13 #85
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118412815
quote:
6s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:35 schreef Rockfire het volgende:

[..]

Natuurlijk is dat onzin, maar ik kan toch proberen of ik met een klein beetje stoken iets kan achterhalen? ;)
Kan je doen, maar op de rest komt dat over als ongegronde verdachtmaking, en daar maak je vooral jezelf verdacht mee.
Laffe huichelaar
pi_118412843
Beetje jammer dit, maar goed jullie zullen het vanzelf zien.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
pi_118412888
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:37 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Kan je doen, maar op de rest komt dat over als ongegronde verdachtmaking, en daar maak je vooral jezelf verdacht mee.
Mijn echte beschuldigingen heb ik onderbouwd en in het lijstje gezet. Als men dan op basis van zo'n enkele opmerking mij verdacht vind, tja dan is dat zo en daar kan ik weinig aan doen
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:39:40 #88
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118412925
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:38 schreef Rockfire het volgende:

[..]

Mijn echte beschuldigingen heb ik onderbouwd en in het lijstje gezet. Als men dan op basis van zo'n enkele opmerking mij verdacht vind, tja dan is dat zo en daar kan ik weinig aan doen
Gewoon iets om voor de volgende keer rekening mee te houden
Laffe huichelaar
pi_118413025
Het gaat gewoon net zoals in het vorige spelletje. Een paar mensen stemmen en de rest volgt als schapen.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 12:43:34 #90
137949 Disana
pi_118413102
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:41 schreef Tamashii het volgende:
Het gaat gewoon net zoals in het vorige spelletje. Een paar mensen stemmen en de rest volgt als schapen.
Ik ben juist heel hard mijn best aan het doen om iets anders te vinden, maar het valt niet mee ;)
pi_118413124
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:43 schreef Disana het volgende:

[..]

Ik ben juist heel hard mijn best aan het doen om iets anders te vinden, maar het valt niet mee ;)
Er zijn al heul veel hints richting anderen. :o
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 12:44:49 #92
137949 Disana
pi_118413155
quote:
17s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:43 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Er zijn al heul veel hints richting anderen. :o
Ja maar ik vind niets echt sluitend. Maar misschien ben ik te precies.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:44:54 #93
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118413159
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:43 schreef Disana het volgende:

[..]

Ik ben juist heel hard mijn best aan het doen om iets anders te vinden, maar het valt niet mee ;)
Ik vond je eerste poging zeer geslaagd.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:45:07 #94
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118413165
Oké, wispelturigheid kom er maar in.

##unvote tamashii
##vote harajuku.

Tamashii (10) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart.
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (2) liesje, tha_Erik

Het haalt wellicht weinig uit maar toch.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 12:45:17 #95
137949 Disana
pi_118413172
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:44 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik vond je eerste poging zeer geslaagd.
Dankje.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 12:46:46 #96
169210 liesje1979
pi_118413221
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:41 schreef Tamashii het volgende:
Het gaat gewoon net zoals in het vorige spelletje. Een paar mensen stemmen en de rest volgt als schapen.
Zoals altijd bedoel je.Ook iets wat maffia weet, voorop lopen met stemmen.
En ik volg niet, vorige ronde overigens ook niet.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 12:56:43 #97
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118413523
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:46 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Zoals altijd bedoel je.Ook iets wat maffia weet, voorop lopen met stemmen.
En ik volg niet, vorige ronde overigens ook niet.
De manier waarop jij je handen wast in onschuld doet me vermoeden dat tamashii dorp is, en jij mafia
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 12:59:05 #98
169210 liesje1979
pi_118413614
quote:
7s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:56 schreef timmmmm het volgende:

[..]

De manier waarop jij je handen wast in onschuld doet me vermoeden dat tamashii dorp is, en jij mafia
Sure, net als vorige ronde.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:00:29 #99
169210 liesje1979
pi_118413669
En als je het vermoeden hebt dat tama dorp is waarom stem je dan op haar? _O-
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:00:49 #100
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118413684
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:59 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Sure, net als vorige ronde.
Sorry, ik heb de les kansberekening gemist waar je omdat je vorige ronde geen mafia was, deze ronde waarschijnlijker ook geen mafia bent
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:03:24 #101
169210 liesje1979
pi_118413793
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:00 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Sorry, ik heb de les kansberekening gemist waar je omdat je vorige ronde geen mafia was, deze ronde waarschijnlijker ook geen mafia bent
Mijn manier van spelen is in ieder geval hetzelfde, je hebt gelijk het zegt niets over de kans dat ik maffia ben.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:05:31 #102
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118413864
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:00 schreef liesje1979 het volgende:
En als je het vermoeden hebt dat tama dorp is waarom stem je dan op haar? _O-
:') Even goed je best doen. Ik denk, de hints kloppen wel redelijk en ik kan zelf niets beters vinden, dus laat ik maar op tamashii stemmen. Hoewel de hints niet echt heel sterk zijn, zijn er geen sterkeren.

Daarna kom jij heel opvallend doen, dus ga ik jou verdenken. mócht ik gelijk hebben dat jij mafia bent (en dat heb ik warschijnlijk ook, want heb ik al gezegd dat ik awesome ben?), wil dat op zich nog niet zeggen dat tamashii geen mafia is.

Maar kannen en alsen wegen niet op tegen hints. Dus tamashii gaat. Maar als het aan mij ligt, ga jij er achteraan
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:06:09 #103
169210 liesje1979
pi_118413881
*wacht op stemswitch van timmmmm.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:06:33 #104
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118413895
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:06 schreef liesje1979 het volgende:
*wacht op stemswitch van timmmmm.
Kan je niet lezen?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:06:34 #105
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118413897
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:06 schreef liesje1979 het volgende:
*wacht op stemswitch van timmmmm.
*wacht op liesje die zijn post leest :')
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:08:51 #106
169210 liesje1979
pi_118413977
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:05 schreef timmmmm het volgende:

[..]

:') Even goed je best doen. Ik denk, de hints kloppen wel redelijk en ik kan zelf niets beters vinden, dus laat ik maar op tamashii stemmen. Hoewel de hints niet echt heel sterk zijn, zijn er geen sterkeren.

Daarna kom jij heel opvallend doen, dus ga ik jou verdenken. mócht ik gelijk hebben dat jij mafia bent (en dat heb ik warschijnlijk ook, want heb ik al gezegd dat ik awesome ben?), wil dat op zich nog niet zeggen dat tamashii geen mafia is.

Maar kannen en alsen wegen niet op tegen hints. Dus tamashii gaat. Maar als het aan mij ligt, ga jij er achteraan
Ik vind dat er best sterkere hints zijn, naar Hara bijvoorbeeld.
En ik vind jou geen mens die genoegen neemt met redelijk.

Maar doe je ding, ga jij je lekker focussen op mij als maffia, ga ik mijn best doen de echte maffia te vinden. :*
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:09:24 #107
118585 Crutch
Filantroop || Taalzwengel
pi_118413997
##vote tamashii
Je moeder is een hamster
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:10:23 #108
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118414031
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:08 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Ik vind dat er best sterkere hints zijn, naar Hara bijvoorbeeld.
En ik vind jou geen mens die genoegen neemt met redelijk.

Maar doe je ding, ga jij je lekker focussen op mij als maffia, ga ik mijn best doen de echte maffia te vinden. :*
Ik vind jou een mens wat beter wat vaker genoegen kan nemen met redelijkheid, hoeveel dorp heb je vorige ronde ook alweer gelyncht? :') We zullen vanavond zien wat betrouwbaarder is, mijn redelijkheid, of wat het dan ook is wat jij doet
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:13:26 #109
169210 liesje1979
pi_118414130
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:10 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Ik vind jou een mens wat beter wat vaker genoegen kan nemen met redelijkheid, hoeveel dorp heb je vorige ronde ook alweer gelyncht? :') We zullen vanavond zien wat betrouwbaarder is, mijn redelijkheid, of wat het dan ook is wat jij doet
Ik moet je heel eerlijk zeggen dat ik dat niet heb bijgehouden maar jij ongetwijfeld wel, dus hoeveel dorp heb ik gelyncht afgelopen ronde? :@
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:15:09 #110
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118414193
Is dit het gespeelde gekissebis tussen twee maffialeden? Zo van, ah, laten we in het topic een beetje bekvechten dan hebben ze niet door dat we beiden maffia zijn :')...
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:15:44 #111
169210 liesje1979
pi_118414222
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:15 schreef Tha_Erik het volgende:
Is dit het gespeelde gekissebis tussen twee maffialeden? Zo van, ah, laten we in het topic een beetje bekvechten dan hebben ze niet door dat we beiden maffia zijn :')...
Ja. :@
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:16:03 #112
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118414230
Nailed it! DUBBELE LYNCH!
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:16:53 #113
169210 liesje1979
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 13:19:44 #114
137949 Disana
pi_118414351
Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

Soempie.

Soempie heeft donkere ogen.
Ze heeft een foto van een baby die melk drinkt.
Ze postte in een topic genaamd 'Je kunt m'n tiet op' (melk).
Ze postte in een topic genaamd 'Geboortekaartjes deel 20' (brievenbus).
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:29:03 #115
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118414679
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:13 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Ik moet je heel eerlijk zeggen dat ik dat niet heb bijgehouden maar jij ongetwijfeld wel, dus hoeveel dorp heb ik gelyncht afgelopen ronde? :@
O, ik heb geen idee, ik weet wel dat ik stiekem steeds een beetje moest gniffelen om hoe slecht je het deed.
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:32:15 #116
169210 liesje1979
pi_118414802
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:29 schreef timmmmm het volgende:

[..]

O, ik heb geen idee, ik weet wel dat ik stiekem steeds een beetje moest gniffelen om hoe slecht je het deed.
Tja, ik zit er regelmatig naast ja, maar ik weiger gewoon in de treintjes te stappen. En als mij dat in jouw ogen maffia maakt dan is dat maar zo.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:35:05 #117
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118414913
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:32 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Tja, ik zit er regelmatig naast ja, maar ik weiger gewoon in de treintjes te stappen. En als mij dat in jouw ogen maffia maakt dan is dat maar zo.
Jaja, blabla
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:35:50 #118
169210 liesje1979
pi_118414939
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:35 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Jaja, blabla
:')
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:36:40 #119
169210 liesje1979
pi_118414971
En dan blijkt Tama inderdaad geen maffia en dan ben ik verdacht omdat ik niet op haar stemde, je weet het mooi te draaien Timmmm.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 13:39:37 #120
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118415101
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:36 schreef liesje1979 het volgende:
En dan blijkt Tama inderdaad geen maffia en dan ben ik verdacht omdat ik niet op haar stemde, je weet het mooi te draaien Timmmm.
jíj weet het mooi te draaien. ik vertrouw je sowieso niet, wat je ook stemt, en wie ook mafia blijkt. En als ik niet dacht dat tamashii mafia was, zou ik niet op haar stemmen hè. Hoe zit dat dan bij jou?
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 13:41:20 #121
169210 liesje1979
pi_118415162
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:39 schreef timmmmm het volgende:

[..]

jíj weet het mooi te draaien. ik vertrouw je sowieso niet, wat je ook stemt, en wie ook mafia blijkt. En als ik niet dacht dat tamashii mafia was, zou ik niet op haar stemmen hè. Hoe zit dat dan bij jou?
Ik weet niet of ze maffia is, ik geloof alleen niet dat de hints in stukje 1 op haar slaan.
pi_118415719
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:19 schreef Disana het volgende:
Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

Soempie.

Soempie heeft donkere ogen.
Ze heeft een foto van een baby die melk drinkt.
Ze postte in een topic genaamd 'Je kunt m'n tiet op' (melk).
Ze postte in een topic genaamd 'Geboortekaartjes deel 20' (brievenbus).
Ik zou bijna mezelf gaan verdenken. Maar het is Gomi. Donkere ogen in fotoboek en een FHF topic met de titel: poesje mauw, kom eens gauw..(melk)

En ik begrijp niet dat iedereen zo snel al stemt. Ik ben nog maar net begonnen met het zoeken naar hints. :')
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 14:01:31 #123
137949 Disana
pi_118415864
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 13:58 schreef Soempie het volgende:

[..]

Ik zou bijna mezelf gaan verdenken. Maar het is Gomi. Donkere ogen in fotoboek en een FHF topic met de titel: poesje mauw, kom eens gauw..(melk)

En ik begrijp niet dat iedereen zo snel al stemt. Ik ben nog maar net begonnen met het zoeken naar hints. :')
Mja, maar hoe zit het dan met de brievenbus? En die ogen vind ik ook niet echt donker. Jij daarentegen voldoet aan alle hints...

Ik vind de anderen ook best snel met stemmen.
pi_118415899
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:01 schreef Disana het volgende:

[..]

Mja, maar hoe zit het dan met de brievenbus? En die ogen vind ik ook niet echt donker. Jij daarentegen voldoet aan alle hints...

Ik vind de anderen ook best snel met stemmen.
Zijn er niet maar 2 hints per stukje? Zoiets kan ik me herinneren van een vorige keer?
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 14:02:56 #125
137949 Disana
pi_118415919
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:02 schreef Soempie het volgende:

[..]

Zijn er niet maar 2 hints per stukje? Zoiets kan ik me herinneren van een vorige keer?
Is dat zo? Waarom staat dat dan nergens? Ik doe voor het eerst mee dus tast nog in het duister :D
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:03:19 #126
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118415933
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:02 schreef Soempie het volgende:

[..]

Zijn er niet maar 2 hints per stukje? Zoiets kan ik me herinneren van een vorige keer?
3/4 is normaal, al doe ik soms ook wel 5 dat ligt er maar net aan, maar wie weet wat deze SLs gedaan hebben.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:03:41 #127
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118415949
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:02 schreef Soempie het volgende:

[..]

Zijn er niet maar 2 hints per stukje? Zoiets kan ik me herinneren van een vorige keer?
Dat is onzin. Ik richtte altijd op minstens 3, maar meestal gewoon zoveel het me uitkwam, dat het een beetje overkwam. 2 is niet the max
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:04:11 #128
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118415970
quote:
7s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:03 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dat is onzin. Ik richtte altijd op minstens 3, maar meestal gewoon zoveel het me uitkwam, dat het een beetje overkwam. 2 is niet the max
Ik zou eerder stellen dat 3 het minimale is, en 5 max.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118416019
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:03 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

3/4 is normaal, al doe ik soms ook wel 5 dat ligt er maar net aan, maar wie weet wat deze SLs gedaan hebben.
Het wisselt dus per SL en het zijn er meestal meer, dat wist ik niet. Ik kan me van maanden terug herinneren dat er 2 per stukje gebruikt werden en dat dat ook vooraf werd aangegeven.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:06:32 #130
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118416065
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:05 schreef Soempie het volgende:

[..]

Het wisselt dus per SL en het zijn er meestal meer, dat wist ik niet. Ik kan me van maanden terug herinneren dat er 2 per stukje gebruikt werden en dat dat ook vooraf werd aangegeven.
Ik zou er niet op rekenen dat dat nu zo is.
Laffe huichelaar
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 14:07:40 #131
137949 Disana
pi_118416096
Soempie veinst onwetendheid omdat ze hartstikke verdacht is :P
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:08:05 #132
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118416115
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:05 schreef Soempie het volgende:

[..]

Het wisselt dus per SL en het zijn er meestal meer, dat wist ik niet. Ik kan me van maanden terug herinneren dat er 2 per stukje gebruikt werden en dat dat ook vooraf werd aangegeven.
Ik zou uitgaan van 3-4, maar wie weet komt de SL zo wel vertellen dat er 1 of 10 in een stukje zitten.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 14:08:39 #133
169210 liesje1979
pi_118416137
Als er 2 killers zijn dan denk ik altijd dat er minder hints in zitten per killer maar dat is dus ook niet zo?
pi_118416154
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:08 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik zou uitgaan van 3-4, maar wie weet komt de SL zo wel vertellen dat er 1 of 10 in een stukje zitten.
Oke, dan zoek ik nog even verder. :)
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:09:11 #135
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118416156
Nee, ze worden je allemaal kant en klaar geleverd.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:10:00 #136
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_118416184
In ieder stukje zitten meer dan 2 hints
Wat doe ik hier?
pi_118416204
Ik weet niet zeker of ik later vanmiddag nog tijd heb om te stemmen, dus maar even mijn vermoeden van nu nemen:

#vote Hara

Tamashii (10) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart.
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
pi_118416551
Fogel (townie) had helemaal niks meegekregen van de inauguratie van de nieuwe burgemeester en lag languit in zijn paarse pyamabroek op de bank. Het zappen op de TV bracht hem alleen maar slechte programma’s en heel veel reclame, totdat hij uitkwam bij kanaal 35. Een dampende pornofilm met aziatische vrouwen zorgde dat Fogel meteen vol aandacht naar het scherm keek. Net toen hij met zijn hand in zijn broek wilde glijden om zich eens lekker af te trekken hoorde hij het gerinkel van glas. Ineens stond er een duister figuur met een zwart geverfd gezicht in de deuropening. De figuur slingerde zich via de kroonluchter naar de hoek van de woonkamer en voordat Fogel kon wegduiken kreeg hij enkele kogels in zijn kruis. In plaats van zaad spoot er nu rood vocht uit zijn piemel. Fogel wist dat hij de lul was en bloedde ter plekke dood.

Gomi:
aangemeld maart 2005 (35)
topic: tv programma's analyseren
zwart geschminkte clown in fotoboek
topic: valt er hier nog wat te neuken?
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:26:35 #139
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118416697
Is hier snel nog ergens de nachtpost te lezen. Fuck wat een onoverzichtelijke zooi hier. En heb het fucking druk op het werk. Maar ga nog ff speuren zo!
pi_118416750
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:26 schreef BeamofLight het volgende:
Is hier snel nog ergens de nachtpost te lezen. Fuck wat een onoverzichtelijke zooi hier. En heb het fucking druk op het werk. Maar ga nog ff speuren zo!
In de OP staat een linkje.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  Moderator donderdag 25 oktober 2012 @ 14:35:20 #141
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118416991
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:21 schreef Soempie het volgende:
Fogel (townie) had helemaal niks meegekregen van de inauguratie van de nieuwe burgemeester en lag languit in zijn paarse pyamabroek op de bank. Het zappen op de TV bracht hem alleen maar slechte programma’s en heel veel reclame, totdat hij uitkwam bij kanaal 35. Een dampende pornofilm met aziatische vrouwen zorgde dat Fogel meteen vol aandacht naar het scherm keek. Net toen hij met zijn hand in zijn broek wilde glijden om zich eens lekker af te trekken hoorde hij het gerinkel van glas. Ineens stond er een duister figuur met een zwart geverfd gezicht in de deuropening. De figuur slingerde zich via de kroonluchter naar de hoek van de woonkamer en voordat Fogel kon wegduiken kreeg hij enkele kogels in zijn kruis. In plaats van zaad spoot er nu rood vocht uit zijn piemel. Fogel wist dat hij de lul was en bloedde ter plekke dood.

Gomi:
aangemeld maart 2005 (35)
topic: tv programma's analyseren
zwart geschminkte clown in fotoboek
topic: valt er hier nog wat te neuken?
Ik snap niet hoe maart 2005 35 maakt? Of bedoel je 03-05? Dat lijkt me erg vergezocht...

Ik vind jou eigenlijk ook wel verdacht maar ik blijf vooralsnog bij Tamashii omdat ze gisteren zulke domme dingen uitprobeerde om zich eruit te lullen :')
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 14:36:58 #142
137949 Disana
pi_118417069
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:35 schreef MaJo het volgende:

[..]

Ik vind jou eigenlijk ook wel verdacht
:Y
pi_118417086
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:35 schreef MaJo het volgende:

[..]

Ik snap niet hoe maart 2005 35 maakt? Of bedoel je 03-05? Dat lijkt me erg vergezocht...

Ik vind jou eigenlijk ook wel verdacht maar ik blijf vooralsnog bij Tamashii omdat ze gisteren zulke domme dingen uitprobeerde om zich eruit te lullen :')
Ja, die is ook vergezocht. Ik vond het zwart geverfde gezicht wel apart. Dat 35 op een subforum slaat lijkt me logischer.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_118417233
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 12:04 schreef Fogel het volgende:
Dood zijn is eigenlijk best gezellig, want dan ben je niet meer verdacht :P
Heul nie

Je mag heulemaal niks nakkes nada over het spel meer zeggen wat soms heul lastig is.
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:45:59 #145
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118417448
Ik wil jullie mening schatjes, zal ik volgens de standaardstrategie spelen, of zal ik het een beetje opschudden?
Laffe huichelaar
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 14:46:57 #146
137949 Disana
pi_118417486
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:45 schreef timmmmm het volgende:
Ik wil jullie mening schatjes, zal ik volgens de standaardstrategie spelen, of zal ik het een beetje opschudden?
Ik heb geen benul van wat standaard of opgeschud is.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:48:41 #147
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118417576
SHAKE YA TAIL FEATHER
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:49:18 #148
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118417608
Na de lynch
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 14:50:32 #149
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118417666
Shake what yo momma gave ya, Timmmmm.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 15:05:00 #150
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118418318
Tamashii (10) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart.
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (1) BoL
  donderdag 25 oktober 2012 @ 15:06:14 #151
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_118418373
##Vote tamashii

Zit nu mobiel, geen tijd meer om te fokken ;( dus ik stem veilig mee!
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_118418553
Tamashii (11) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (1) BoL
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118418741
Treintje O+
  donderdag 25 oktober 2012 @ 15:16:31 #154
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118418871
Bandwagons zijn echt niet per definitie verkeerd.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118419022
##Vote Gomi

Tamashii (11) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (1) BoL, Soempie
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_118419186
Tamashii (11) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie

Ik stem nog niet, corrigeer de telling alleen even. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door AlbinoBambi op 25-10-2012 15:36:37 ]
pi_118419222
Oeps. :@
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
  donderdag 25 oktober 2012 @ 15:33:36 #158
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118419696
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 15:22 schreef AlbinoBambi het volgende:
Tamashii (10) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie

Ik stem nog niet, corrigeer de telling alleen even. :)
Dit klopt ook niet, Tim heeft een dubbele stem.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118419831
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 15:33 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dit klopt ook niet, Tim heeft een dubbele stem.
Ooooh ja. Vandaar. :D Ik dacht al dat ik iets miste, maar telde er toch echt maar 10. Thanks!
pi_118421044
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 15:36 schreef AlbinoBambi het volgende:

[..]

Ooooh ja. Vandaar. :D Ik dacht al dat ik iets miste, maar telde er toch echt maar 10. Thanks!
JAJA MAFFIAPRAKTIJKEN DIT
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118421109
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 16:03 schreef DuTank het volgende:

[..]

JAJA MAFFIAPRAKTIJKEN DIT
_O-
pi_118421153
Heb helaas niet echt actief kunnen zoeken, dus moet meegaan met de meerderheid.

Hoop vanavond na het werk te kunnen zoeken!

##tamashii
Tamashii (12) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 16:09:19 #163
137949 Disana
pi_118421289
##Soempie

Tamashii (12) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (1) Disana
pi_118421394
Ik ben wel benieuwd naar de onderbouwing van sommige stemmen. Kijk, op die van Tamashii zijn logisch. Ook die naar Erik kan ik me in vinden, maar de rest?
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 16:14:24 #165
137949 Disana
pi_118421522
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 16:11 schreef DuTank het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar de onderbouwing van sommige stemmen. Kijk, op die van Tamashii zijn logisch. Ook die naar Erik kan ik me in vinden, maar de rest?
Teruglezen, ik heb mijn stem wel onderbouwd:

Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

Soempie heeft donkere ogen.
Ze heeft een foto van een baby die melk drinkt.
Ze postte in een topic genaamd 'Je kunt m'n tiet op' (melk).
Ze postte in een topic genaamd 'Geboortekaartjes deel 20' (brievenbus).
pi_118421833
##Tamashii

Tamashii (13) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (1) Disana

Ik stap ook maar op de trein, hopelijk morgen wat meer tijd om hints te zoeken. Maar dat roep ik altijd en het lukt nooit. :')
pi_118422221
Ik ga ook mee met de trein, iets met bomen en bos. :')

Tamashii (14) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi, IJsdraakje
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (1) Disana

##Tamashii
Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
pi_118422759
Tamashii (15) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Plopkweker, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi, IJsdraakje, gomi
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (1) Disana

##Tamashii
ook mee met tamashii.
twijfel ook nog wel over paar anderen tbh, maar is me net niet overtuigend genoeg om op die anderen te stemmen
pi_118422796
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 16:14 schreef Disana het volgende:

[..]

Teruglezen, ik heb mijn stem wel onderbouwd:

Isdatzo (Townelder) was niet bij de burgemeestersverkiezing geweest. Buiten het feit dat de verkiezingen hem niet veel interesseerden was pleinvrees op komen zetten en hij durfde het huis niet uit. Hij zat net een kop lekker heerlijke melk te drinken toen hij de brievenbus hoorde klepperen, dat moest de post zijn! Lopende naar de deur ging het geluid van de brievenbus niet weg. Hij keek door het kijkgaatje van de deur en zag 2 donkere ogen. Nog geen seconden later hoorde hij een paar knallen en voelde hij de kogels door de brievenbus zijn lichaam binnendringen.

Soempie heeft donkere ogen.
Ze heeft een foto van een baby die melk drinkt.
Ze postte in een topic genaamd 'Je kunt m'n tiet op' (melk).
Ze postte in een topic genaamd 'Geboortekaartjes deel 20' (brievenbus).
dat vind ik eigenlijk best sterke hints
pi_118422903
Ik hoop nu zo erg dat, ondanks dat de hints er wel ontzettend dik bovenop liggen voor Tamashii en iedereen maar als een stel idioten achter elkaar aan loopt, dat Tamashii desondanks tóch maffia is. Anders hebben we meteen bij de eerste lynch al een townie vermoord -O-
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 16:52:30 #171
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118422983
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 16:50 schreef Rockfire het volgende:
Ik hoop nu zo erg dat, ondanks dat de hints er wel ontzettend dik bovenop liggen voor Tamashii en iedereen maar als een stel idioten achter elkaar aan loopt, dat Tamashii desondanks tóch maffia is. Anders hebben we meteen bij de eerste lynch al een townie vermoord -O-
Je moet tradities in ere houden, hè.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118423076
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 16:52 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Je moet tradities in ere houden, hè.
Ja, dat vind jij als maffia niet erg natuurlijk ;)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
pi_118423329
##unvote tam
##vote soempie

Tamashii (14) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi, IJsdraakje, gomi
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (3) liesje, tha_Erik, Rockfire
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (2) Disana, plopkweker

Even van de trein gestapt, vond de hints richting soempie best sterk :+
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
pi_118423553
Huishoudelijke mededeling.... de dagpost is dus pas later vanavond, maar wel het verzoek om jullie nachtrollen alvast via PM gewoon zo snel mogelijk door te geven zodat ik de dagpost en nachtpost kort na elkaar kan gaan plaatsen zodat dit geen vertraging verder oploopt... Ik streef er na dat de nachtpost er gewoon om 22.00 is, de dagpost vermoedelijk rond 21.30 uur
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118423945
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 16:47 schreef gomi het volgende:

[..]

dat vind ik eigenlijk best sterke hints
Uhuh. :')
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_118424032
serieus leren en meespelen werkt niet.. sorry ;(
pi_118424411
Oh en over de hints: het zijn er ongeveer 3 per stukje :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 oktober 2012 @ 17:36:47 #178
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118424853
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 17:05 schreef TheVulture het volgende:
Huishoudelijke mededeling.... de dagpost is dus pas later vanavond, maar wel het verzoek om jullie nachtrollen alvast via PM gewoon zo snel mogelijk door te geven zodat ik de dagpost en nachtpost kort na elkaar kan gaan plaatsen zodat dit geen vertraging verder oploopt... Ik streef er na dat de nachtpost er gewoon om 22.00 is, de dagpost vermoedelijk rond 21.30 uur
Ik neem wel aan dat er dus dan tot 19.00 uur gestemd kan worden en dat de uitslag daarna vast staat?
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 17:37:22 #179
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118424880
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 17:36 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ik neem wel aan dat er dus dan tot 19.00 uur gestemd kan worden en dat de uitslag daarna vast staat?
Dat was al gezegd ergens
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 17:41:38 #180
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118425045
Oh. Overheen gelezen dan :s).
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118425755
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 17:25 schreef TheVulture het volgende:
Oh en over de hints: het zijn er ongeveer 3 per stukje :P
het was misschien leuker voor het spel geweest om dat niet te zeggen :P
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  Moderator donderdag 25 oktober 2012 @ 18:02:55 #182
45833 crew  Fogel
pi_118425796
quote:
1s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 18:01 schreef DuTank het volgende:

[..]

het was misschien leuker voor het spel geweest om dat niet te zeggen :P
Er staat ongeveer he.
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_118426396
quote:
1s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 18:02 schreef Fogel het volgende:

[..]

Er staat ongeveer he.
ok dus 2-4, misschien 5. Maar alsnog leuker om het helemaal niet te weten :P
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  Moderator donderdag 25 oktober 2012 @ 18:28:17 #184
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_118426592
Vandaag drukke dag gehad en vanavond concert dus geen tijd gehad om hints op te speuren :@ dat maak ik morgen en dit weekend weer goed! :*
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 18:33:08 #185
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118426734
Tamashii (14) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi, IJsdraakje, gomi
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (4) liesje, tha_Erik, Rockfire, Etc
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (2) Disana, plopkweker

Iedereen op de Tamashii-train, ik vind dat Hara ook wel verdacht is eigenlijk :s)
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118426862
ik beken eerlijk, ik heb bijna geen enkele hint gezien maar iets met stem uitbrengen.. als tami dorp is scheelt het weer zoeken :')
#vote tamashii

wil iemand mij in de lijst zetten? etc hierboven? ik zit mobiel..
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 18:38:30 #187
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118426896
Tamashii (15) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi, IJsdraakje, gomi, lynda
Tha_Erik (1) DrNick
Hara (4) liesje, tha_Erik, Rockfire, Etc
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (2) Disana, plopkweker
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118426914
Tamashii (15) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi, IJsdraakje, gomi, DrNick, Lynda
Hara (4) liesje, tha_Erik, Rockfire, Etc
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (2) Disana, plopkweker
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 18:39:30 #189
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118426928
2x nog wel :P

zolang die stem maar niet 2x wordt geteld }:| :+
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118426940
dank jullie!
:*

* lynda duikt weer studieboeken in zucht
pi_118427065
Het feit dat we nu allemaal op één iemand stemmen betekent heus niet dat al die andere gevonden hints opeens ongedaan gemaakt worden... maar we moeten toch kiezen op enig moment. Vergeet niet dat we achter 3 mensen aanzitten, dus er is niet maar één juist antwoord
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  donderdag 25 oktober 2012 @ 19:01:11 #192
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118427815
Het zit er op voor vandaag :o.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118428951
Waar blijft die dagpost? :(
  donderdag 25 oktober 2012 @ 19:23:55 #194
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118428961
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:23 schreef DrNick het volgende:
Waar blijft die dagpost? :(
Lees eens bij, boefje
Laffe huichelaar
pi_118429068
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 18:43 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Het feit dat we nu allemaal op één iemand stemmen betekent heus niet dat al die andere gevonden hints opeens ongedaan gemaakt worden... maar we moeten toch kiezen op enig moment. Vergeet niet dat we achter 3 mensen aanzitten, dus er is niet maar één juist antwoord
Maar vandaag wel maar 1 lynchmogelijkheid ;)
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118429073
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:23 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Lees eens bij, boefje
Oh ;(
pi_118429477
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:26 schreef DuTank het volgende:

[..]

Maar vandaag wel maar 1 lynchmogelijkheid ;)
So? Dan schiet het alsnog niks op als we alle stemmen spreiden
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_118429939
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:35 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

So? Dan schiet het alsnog niks op als we alle stemmen spreiden
Laat maar :P Ik bedoelde namelijk precies dat wat jij nu zegt.
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 19:50:43 #199
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118430240
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:35 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

So? Dan schiet het alsnog niks op als we alle stemmen spreiden
Maar meerdere verdachten geeft iemand als de nachtwaker wel ook inzicht in wie wellicht geëlimineerd moet worden.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118430291
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 19:50 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Maar meerdere verdachten geeft iemand als de nachtwaker wel ook inzicht in wie wellicht geëlimineerd moet worden.
ja mee eens. maar mensen doen zo moeilijk over badwagoning enzo.
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  donderdag 25 oktober 2012 @ 19:53:19 #201
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118430369
Crutch zijn stem is verloren gegaan.

Tamashii (17) Chuck-n0rr1s, DuTank, MaJo, Hara, Roger_Epiales, Puntenslijpsel, timmmmm, Bart. Sicsicsics, PatriQue89, AlbinoBambi, IJsdraakje, gomi, DrNick, Lynda, Crutch
Hara (4) liesje, tha_Erik, Rockfire, Etc
Gom1 (2) BoL, Soempie
Soempie (2) Disana, plopkweker
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118431002
treintje O+
  donderdag 25 oktober 2012 @ 20:09:51 #203
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118431106
Kom vlieg met me meeeeeeee!
*O*
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118433718
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 18:43 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Het feit dat we nu allemaal op één iemand stemmen betekent heus niet dat al die andere gevonden hints opeens ongedaan gemaakt worden... maar we moeten toch kiezen op enig moment. Vergeet niet dat we achter 3 mensen aanzitten, dus er is niet maar één juist antwoord
eerder 5 a 6 :P
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:00:44 #205
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118433796
quote:
1s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 20:59 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

eerder 5 a 6 :P
Leg uit?
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:03:52 #206
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118433991
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:00 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Leg uit?
Hij heeft het over het totaal aantal maffialeden, Ps over het aantal dat moorden heeft gepleegd.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:04:38 #207
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118434028
Ow, ik had wel door wat PS bedoelde, vandaar dat ik Chuck vrij vaag vond :')
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:06:20 #208
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118434129
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:04 schreef timmmmm het volgende:
dat ik Chuck vrij vaag vond :')
What else is new :').
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118434165
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:00 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Leg uit?
aantal maffia delen door 2 is aantal kills
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:09:38 #210
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118434361
quote:
1s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:06 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

aantal maffia delen door 2 is aantal kills
Laffe huichelaar
  Redactie Frontpage donderdag 25 oktober 2012 @ 21:11:51 #211
83660 crew  Etcetera
*pffrrrwwwt*
pi_118434486
quote:
1s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:06 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:

[..]

aantal maffia delen door 2 is aantal kills
Ik vind het verdacht dat Chuck dat zo goed weet :7
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
pi_118434757
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:09 schreef timmmmm het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
_O-
pi_118434913
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:11 schreef Etcetera het volgende:

[..]

Ik vind het verdacht dat Chuck dat zo goed weet :7
:@
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:30:32 #214
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118435505
Nou, de tijd is bijna daar :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118435587
Als peter meelurkt, veel succes *G*
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:31:54 #216
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118435589
Nachtrollendeadline is al geweest, nu is het afwachten
Laffe huichelaar
pi_118435835
nou TV :P
pi_118435912
:O
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:44:49 #219
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118436360
Zullen we anders maar gaan aftellen, misschien gaat de tijd dan sneller. :')
Ik begin wel.

Tien!
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_118436392
Negen!
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:48:24 #221
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118436546
Oh, come on.

Acht! *O*
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:49:13 #222
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118436593
Ga je moeder pesten met je gebagger
Laffe huichelaar
pi_118436830
quote:
15s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:49 schreef timmmmm het volgende:
Ga je moeder pesten met je gebagger
Ik heb geen moeder meer ;(
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:54:05 #224
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118436871
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:53 schreef DrNick het volgende:

[..]

Ik heb geen moeder meer ;(
Weet je het effect van je bagger meteen hè
Laffe huichelaar
pi_118436926
quote:
8s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 21:54 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Weet je het effect van je bagger meteen hè
:o :')
  donderdag 25 oktober 2012 @ 21:56:21 #226
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118436989
Ok, ik tel die posts ook mee voor het aftellen, dus we komen al aardig in de buurt. :P
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
pi_118437392
Waar blijft die dagpost? ;(
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_118437788
Duizend excuses, dagpost coming up... geef me een half uurtje en dan is de nachtpost er ook :@
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:13:11 #229
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118437878
Duizend. Da's net genoeg.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118438002


De eerste doden waren nog nauwelijks in hun bodybags afgevoerd of de dorpelingen gooiden hun beschudlgingen over en weer. Al snel wezen de meeste vingers in de richting van Tamashii (maffia) vanwege haar vermeende Aziatische pornocarriere. Of dit nu wel of niet klopte werd niet duidelijk maar ze werd resoluut op het dorpsplein door 4 paarden uit elkaar gereten.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118438027
_O_
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:15:57 #232
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118438039
Ah nice :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:16:09 #233
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118438048
BAM
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:16:30 #234
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118438071
In your face liesje. Een beetje bitchen over mijn rationele vermogens
Laffe huichelaar
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 22:17:08 #235
137949 Disana
pi_118438110
En goddomme dit wordt me een ingewikkelde nachtpost :')

Ik haat jullie :*
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118438162
ik wist het *O* *O*
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:18:40 #238
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118438208
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 22:20:16 #239
169210 liesje1979
pi_118438284
quote:
16s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:16 schreef timmmmm het volgende:
In your face liesje. Een beetje bitchen over mijn rationele vermogens
Ik had het echt niet verwacht, maar ben er wel blij mee. *O*
pi_118438291
alleen die niet op Tamashii gestemd hebben zijn verdacht en heb iets voor jullie

  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:21:49 #241
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_118438371
quote:
11s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:20 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

Ik had het echt niet verwacht, maar ben er wel blij mee. *O*
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_118438378
Oke, ik neem mijn opmerkingen over kuddegedrag terug :P Deze keer heeft het heel goed uitgepakt *O* *G*
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:23:18 #243
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118438480
Maar het betekent natuurlijk niet dat de personen die niet voor tamashii gestemd hebben automatisch verkeerd gestemd hebben.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:23:50 #244
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118438512
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:23 schreef Tha_Erik het volgende:
Maar het betekent natuurlijk niet dat de personen die niet voor tamashii gestemd hebben automatisch verkeerd gestemd hebben.
:')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:24:31 #245
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118438548
quote:
7s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

:')
Lijkt me logisch, een van die anderen kunnen toch ook mob zijn
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:25:12 #246
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118438594
quote:
7s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

:')
Kan je lekker :') doen, maar er zijn nog andere maffialeden. En daar zou jij er ook een van kunnen zijn :*.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:27:50 #247
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118438722
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:25 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Kan je lekker :') doen, maar er zijn nog andere maffialeden. En daar zou jij er ook een van kunnen zijn :*.
Ik :') omdat je zo gelijk je hachje probeert te redden. Kan je mooi opbokken met je denigrerende :*
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118438734
_O_ _O_

Nu slapen :z
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:28:38 #249
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118438773
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:27 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik :') omdat je zo gelijk je hachje probeert te redden. Kan je mooi opbokken met je denigrerende :*
Oh dus jij en timmmmm zijn de enige die denigrerend mogen doen. Dat was ook zo, even vergeten.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118438854
Door die switch op het laatste moment ben ik zeker verdacht...

*zucht.
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:30:16 #251
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118438879
Ik maak me zorgen om de ingewikkelde nachtpost
Laffe huichelaar
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:31:00 #252
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118438930
Ik ben benieuwd naar:
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 14:45 schreef timmmmm het volgende:
Ik wil jullie mening schatjes, zal ik volgens de standaardstrategie spelen, of zal ik het een beetje opschudden?
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:31:19 #253
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_118438951
net thuis van werk, gefeliciteerd met de maffialynch dorp
Wat doe ik hier?
pi_118438979
quote:
9s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:30 schreef timmmmm het volgende:
Ik maak me zorgen om de ingewikkelde nachtpost
Zombietimeeeee
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:31:58 #255
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118438988
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:28 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Oh dus jij en timmmmm zijn de enige die denigrerend mogen doen. Dat was ook zo, even vergeten.
We hebben op het moment in ieder geval meer recht van spreken :')
quote:
9s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:29 schreef plopkweker het volgende:
Door die switch op het laatste moment ben ik zeker verdacht...

*zucht.
Nee hoor!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:32:02 #256
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118438996
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik ben benieuwd naar:

[..]

Morgen misschien, ik ben nu een beetje bang voor de nachtpost geworden :')
Laffe huichelaar
pi_118439015
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:31 schreef Harajuku. het volgende:

We hebben op het moment in ieder geval meer recht van spreken :')

^O^
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:32:22 #258
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118439019
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik ben benieuwd naar:

[..]

Ik ook.

Ik ben er nu nog dus begin vast, Tim
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:32:41 #259
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118439033
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

We hebben op het ieder moment in ieder geval meer recht van spreken :')

[..]

Nee hoor!
fixed
Laffe huichelaar
pi_118439082
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

We hebben op het moment in ieder geval meer recht van spreken :')

[..]

Nee hoor!
We gaan het zien...

Nu maffen :O :z :Z
Op maandag 8 oktober 2012 22:34 schreef LompeHork het volgende:
:W trusten baas!
Op dinsdag 13 augustus 2013 21:29 schreef smegmanus het volgende:
Kudo's voor deze TS +1 positieve note.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:33:46 #261
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118439091
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

We hebben op het moment in ieder geval meer recht van spreken :')
Ach, daar laat ik me gelukkig niet door tegenhouden :P.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
pi_118439095
Good job. :9
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 22:35:51 #263
169210 liesje1979
pi_118439200
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:33 schreef Tamashii het volgende:
Good job. :9
:6
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:36:23 #264
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118439235
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:33 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Ach, daar laat ik me gelukkig niet door tegenhouden :P.
Ik bedenk me net, is het niet altijd Erik en Liesje vs Tim en Hara? _O-
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:36:52 #265
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118439260
quote:
11s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:33 schreef plopkweker het volgende:

[..]

We gaan het zien...

Nu maffen :O :z :Z
Dan mis je de nachtpost
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:37:11 #266
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118439277
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik bedenk me net, is het niet altijd Erik en Liesje vs Tim en Hara? _O-
Ja in de loop van het spel krijgen we altijd een beetje een hekel aan elkaar _O-.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:37:44 #267
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118439303
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik bedenk me net, is het niet altijd Erik en Liesje vs Tim en Hara? _O-
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 22:38:59 #268
169210 liesje1979
pi_118439383
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik bedenk me net, is het niet altijd Erik en Liesje vs Tim en Hara? _O-
:D
Ik voelde me vorige ronde een beetje gehandicapt ja. _O-
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:39:43 #269
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118439426
quote:
14s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:38 schreef liesje1979 het volgende:

[..]

:D
Ik voelde me vorige ronde een beetje gehandicapt ja. _O-
Wij voelden het ook
Laffe huichelaar
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 22:41:20 #270
169210 liesje1979
pi_118439536
quote:
9s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:39 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Wij voelden het ook
Wat ben je toch ook een naar mannetje he? :r
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_118439822
half uur is om *O* *O*
  donderdag 25 oktober 2012 @ 22:47:07 #272
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_118439885
quote:
10s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:45 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
half uur is om *O* *O*
Doe niet zo triest.

Geldt ook voor iedereen die net om de dagpost gingen vragen, die mannen doen gewoon hun best om het zo snel mogelijk te fixen, hou je gewoon rustig tot het zover is
Laffe huichelaar
pi_118439992
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:47 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Doe niet zo triest.

Geldt ook voor iedereen die net om de dagpost gingen vragen, die mannen doen gewoon hun best om het zo snel mogelijk te fixen, hou je gewoon rustig tot het zover is
pi en zulks (waarom werkt die blokkeer functie niet mobiel }:| )
  One tough cookie donderdag 25 oktober 2012 @ 22:49:52 #274
169210 liesje1979
pi_118440006
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 22:47 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Doe niet zo triest.

Geldt ook voor iedereen die net om de dagpost gingen vragen, die mannen doen gewoon hun best om het zo snel mogelijk te fixen, hou je gewoon rustig tot het zover is
Ik denk dat mensen die nog nooit SL zijn geweest echt geen idee hebben hoeveel werk en gedoe het is. En gepuzzel soms. :D
pi_118440645


De eerste maffioso wilde zijn maatje maar al te graag wreken en ging op pad om een dorpeling aan zijn mes te rijgen. Toen hij zich toegang tot zijn huis had verschaft trof hij daar tot zijn verbazing echter niemand aan. "Kut, ben ik net te laat"

in bovengenoemd stukje zitten verder geen hints

Crutch (busdriver/lover) kon niet wachten om de boel weer eens lekker door elkaar te schudden. Toen hij net een frisse douche had genomen hoorde hij de brievenbus klepperen, even later gevolgd door de deurbel. Crutch snelde naar beneden "Kutzooi, heeft Roger_Epiales (lover) nu alweer de sleutel vergeten, wat een prutser". Toen hij de deur opendeed zag hij de melkboer staan. "Hoi, hier heb je je bestelling, kun je contant afrekenen?" Crutch draaide zich en liep de gang in om zijn portemonnee te pakken. Maar voor hij het wist werd zijn adem afgesneden met een riem. De melkboer wurgde Crutch in no-time. Toen Roger thuiskwam en zijn geliefde dood aantrof stak hij van verdriet zijn hoofd in de oven en draaide de knop naar een enorme hitte, tot zijn hoofd als popcorn uit elkaar klapte.

Een zomerse dag in het dorp deed Chuck-N0rr1s (townie) besluiten om een middagje vrij te nemen van het werk. Al dat gezeur van zijn collega's kon hem echt even gestolen worden. Hij pakte de driewieler en besloot de vissen in de dorpsvijver wat brood te gaan voeren. Hij zette zijn driewieler tegen een grote boom en liep enthousiast op het water af. Toen hij met zijn kont naar achter in zijn strakke spijkerbroek gebogen naar het water stond had Chuck niet in de gaten dat hij werd beslopen. “Zo mooie jongen, ga jij maar eens een stukje zwemmen”. Een gespierde arm duwde Chuck de vijver in. Helaas kon hij niet zwemmen en zijn hoofd verdween al snel definitief onder water.

Disana (townie) Zat heerlijk in het park te picknicken aan een grote lange houten tafel. Broodjes, salades en flink wat flessen wijn. Naar dit heerlijke moment voor zichzelf had ze al weken uitgekeken. Er trok af en toe een koude wind langs haar schouders maar de zon zorgde ervoor dat zij haar rode gebreide vest niet aan hoefde te trekken. Disana zag plotseling een raar mannetje op zich af komen met een groot geel geblokt kleed op zijn arm. Net toen ze een hap in haar broodje tonijnsalade wilde zetten gooide dit figuur de grote tafel om waardoor Disana onder het houten tafelblad klem kwam te zitten. Het figuur sprong over de tafel heen, prikte twee messen in haar ogen waardoor Disana out ging en langzaam leegbloedde.

[Systeemmeldingen coming up. Voor de duidelijkheid, volgorde rollen is bepaald op tijdstip binnenkomst van de PM's
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118440692
Chuck :o
pi_118440789
Godver }:|

Ach wel bewijs dat ik townie was :P
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:05:06 #278
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118440865
Weer brievenbus en melk.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:05:30 #279
345170 Roger_Epiales
Beheerder vd ijs_beer fanclub
pi_118440878
Damn. :')
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 23:06:36 #280
137949 Disana
pi_118440929
Eerste keer dat ik meespeel, en de tweede dag al uitgerangeerd. Daar is ook niet veel aan -O-
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:07:04 #281
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118440946
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:06 schreef Disana het volgende:
Eerste keer dat ik meespeel, en de tweede dag al uitgerangeerd. Daar is ook niet veel aan -O-
Misschien was je wel te goed op weg met je hints.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 23:07:51 #282
137949 Disana
pi_118440976
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:07 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Misschien was je wel te goed op weg met je hints.
Ja, dat denk ik ook. Zeker omdat de brievenbus en de melk er alweer in zitten. Maar de lol is er zo wel snel af voor nieuwelingen.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:08:06 #283
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118440993
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:07 schreef Disana het volgende:

[..]

Ja, dat denk ik ook. Zeker omdat de brievenbus en de melk er alweer in zitten.
Hooo, je praat al teveel.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118441000
Doden moeten zwijgen he :D
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118441057
Oh Chuck was een SL-kill, just for fun....

grapje
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:09:21 #286
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118441071
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:09 schreef TheVulture het volgende:
Oh Chuck was een SL-kill, just for fun....

grapje
:D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 23:10:15 #287
137949 Disana
pi_118441116
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:08 schreef TheVulture het volgende:
Doden moeten zwijgen he :D
Oké, ik ben er weg van.
pi_118441291
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:10 schreef Disana het volgende:

[..]

Oké, ik ben er weg van.
Je mag wel blijven hoor :*

Maar niet meer spelinhoudelijk :P
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 23:15:25 #289
137949 Disana
pi_118441398
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:13 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Je mag wel blijven hoor :*

Maar niet meer spelinhoudelijk :P
Alsof ik dat weet, alsof ik überhaupt wist wat ik moest doen en laten. Het is gewoon niet leuk dat je als nieuweling meteen wordt uitgerangeerd omdat je blijkbaar niet slim hebt gehandeld.
pi_118441475
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:15 schreef Disana het volgende:

[..]

Alsof ik dat weet, alsof ik überhaupt wist wat ik moest doen en laten. Het is gewoon niet leuk dat je als nieuweling meteen wordt uitgerangeerd omdat je blijkbaar niet slim hebt gehandeld.
Zo moet je het niet zien... er moeten nu eenmaal telkens mensen dood... volgende keer liggen de kaarten weer helemaal anders en heb je misschien zelf een rol waarbij je kunt killen
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_118441490
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:15 schreef Disana het volgende:

[..]

Alsof ik dat weet, alsof ik überhaupt wist wat ik moest doen en laten. Het is gewoon niet leuk dat je als nieuweling meteen wordt uitgerangeerd omdat je blijkbaar niet slim hebt gehandeld.
Je deed best je best gister (of was dat vandaag?) vond ik hoor :o
* lynda gaat nu allesssssssssssss teruglezen.. studiebreak :')
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:18:09 #292
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118441550
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:15 schreef Disana het volgende:

[..]

Alsof ik dat weet, alsof ik überhaupt wist wat ik moest doen en laten. Het is gewoon niet leuk dat je als nieuweling meteen wordt uitgerangeerd omdat je blijkbaar niet slim hebt gehandeld.
Voor een nieuweling heb je het prima gedaan :Y. En eigenlijk in vergelijking met ervaren spelers ook wel :D.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:18:36 #293
246304 tdrone
vallende blokjes
pi_118441575
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:15 schreef Disana het volgende:

[..]

Alsof ik dat weet, alsof ik überhaupt wist wat ik moest doen en laten. Het is gewoon niet leuk dat je als nieuweling meteen wordt uitgerangeerd omdat je blijkbaar niet slim hebt gehandeld.
Ik vond dat je het vrij goed doorhad (beter dan mijn eerste keer :@ )
Wat doe ik hier?
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:22:12 #294
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118441775
quote:
3s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:18 schreef Tha_Erik het volgende:

[..]

Voor een nieuweling heb je het prima gedaan :Y. En eigenlijk in vergelijking met ervaren spelers ook wel :D.
Ik wou net zeggen :') Die hints waren prima in orde.

Mensen sterven nu eenmaal, gisteren waren het drie anderen, nu is Disana er één van. Mafia zal helemaal niet iemand vermoorden omdat ze slecht zijn, trouwens. Mafia wil juist mensen erin houden die slecht zijn.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  † In Memoriam † donderdag 25 oktober 2012 @ 23:22:16 #295
137949 Disana
pi_118441781
Ik geloof het allemaal wel, maar voor mij is de lol er wel af. Dit verwacht je niet als je voor de eerste keer aan iets meedoet en je best doet het te snappen.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:23:23 #296
85235 Tha_Erik
Erik Jezus Klaas.
pi_118441848
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:22 schreef Disana het volgende:
Ik geloof het allemaal wel, maar voor mij is de lol er wel af. Dit verwacht je niet als je voor de eerste keer aan iets meedoet en je best doet het te snappen.
Mja, zo is het spel, meer kunnen we er ook niet van maken. Het zou ook stom zijn dat iemand alleen omdat ie de eerste keer meedoet maar tot het eind in leven moet blijven. Part of the game.
Al die willen te kaap'ren varen, moeten mannen met baarden zijn.
Hoogachtend,
Erik.
  donderdag 25 oktober 2012 @ 23:23:33 #297
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_118441850
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:22 schreef Disana het volgende:
Ik geloof het allemaal wel, maar voor mij is de lol er wel af. Dit verwacht je niet als je voor de eerste keer aan iets meedoet en je best doet het te snappen.
Voor andere mensen is het ook niet leuk dat ze doodgaan, hoor. Maar dat is het spel en die doen de volgende ronde gewoon weer mee. En de volgende keer zijn zij degene die de eerste nacht al mensen doden. Jij ook.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_118441853
Geen idee of het nuttig is maar:
Tamashii:
Vulde hints naar Erik aan
Begon met Disana
Begon met Beamoflight
Kwam met: Overigens, als ik kijk naar liesje, zij post veel in Gezond slank, wat met eten te maken heeft. Cul/ aziatisch eten?
pi_118441978
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:23 schreef lynda het volgende:
Geen idee of het nuttig is maar:
Tamashii:
Vulde hints naar Erik aan
Begon met Disana
Begon met Beamoflight
Kwam met: Overigens, als ik kijk naar liesje, zij post veel in Gezond slank, wat met eten te maken heeft. Cul/ aziatisch eten?
Oeh dat is inderdaad wel nuttig. De andere kant op redeneren. Mensen die zij heeft beschuldigd hebben een kleinere kans maffia te zijn... (dat wordt al weer bewezen met de dood van Disana)
------___------ 53
----.(___).---- 42
---(o\_!_/o)---
  Moderator donderdag 25 oktober 2012 @ 23:26:23 #300
45833 crew  Fogel
pi_118442006
quote:
0s.gif Op donderdag 25 oktober 2012 23:06 schreef Disana het volgende:
Eerste keer dat ik meespeel, en de tweede dag al uitgerangeerd. Daar is ook niet veel aan -O-
Ach ik speelde voor de tweede keer mee en lag er in de eerste dag al uit :P
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')