Hij is bij mij aan het installeren! Heb je weer toegevoegd, had je verwijderd i.v.m. Je reisjequote:Op dinsdag 5 maart 2013 13:04 schreef rene90 het volgende:
[..]
Bij mij staat er free bij, is nu bezig met downloaden. 1760 mb
Na 23.30 wel hoorquote:Op dinsdag 5 maart 2013 13:29 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Nice! Iemand in voor een potje vanavond?
Dan ben ik niet in de mogelijkheid, komt wel weer een keer danquote:Op dinsdag 5 maart 2013 13:40 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dat is te laat. We doen dit weekend wel een potje.
Komt goed.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 13:42 schreef rene90 het volgende:
[..]
Dan ben ik niet in de mogelijkheid, komt wel weer een keer dan(wisselende diensten)
zitten er weer van die kutopdrachten bij als met je EOD bot rotzooi kapot maken?quote:Op dinsdag 5 maart 2013 15:42 schreef ABundy het volgende:
Wat een chaos weer zoals bij elke nieuwe mappen. Dat droppen van IFV uit die dropships is wel vet. Dat CTF kan nog wel wat worden denk ik. Zeker voor de mensen die van rush houden. Helaas zijn die assignments weer teleurstellend, maarja
Edit: hebbes !quote:Op dinsdag 5 maart 2013 15:12 schreef 7nightwing7 het volgende:
Hier nog niets in de store. Heb ook premium.
Welke maps zijn het nou allemaal? En ik heb de 2 nieuwe game-modes even heel kort geprobeerd, die alleen maar lucht verkeer is wel goed om te oefenen.quote:
4 maps geloof ik. Lucht is leuk om te oefenen inderdaad snap niet dat ze zoiets vanaf het begin er al niet in hebben gedaan. Had zelf ook graag een paar echte sniper maps gezien waar je alleen kan snipenquote:Op dinsdag 5 maart 2013 19:43 schreef rene90 het volgende:
[..]
Welke maps zijn het nou allemaal? En ik heb de 2 nieuwe game-modes even heel kort geprobeerd, die alleen maar lucht verkeer is wel goed om te oefenen.
Ja, alleen heeft iemand nog een antwoord over die vlaggen map? Ik vond het sowieso een beetje irritant met de kleuren en hoe het nou precies werkt.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 19:57 schreef nodig het volgende:
[..]
4 maps geloof ik. Lucht is leuk om te oefenen inderdaad snap niet dat ze zoiets vanaf het begin er al niet in hebben gedaan. Had zelf ook graag een paar echte sniper maps gezien waar je alleen kan snipenMaar dat gaan we niet meer zien in bf3 hopelijk bf4
Heb die vlag nog niet naar mn basis kunnen brengen :xquote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:00 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ja, alleen heeft iemand nog een antwoord over die vlaggen map? Ik vond het sowieso een beetje irritant met de kleuren en hoe het nou precies werkt.
Maar moet je dan je eigen vlag ook op je eigen basis hebben om het succesvol te krijgen? Want anders kan je gewoon die vlag pakken en kijken wie het snelst terug kan rennenquote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:01 schreef nodig het volgende:
[..]
Heb die vlag nog niet naar mn basis kunnen brengen :x
Gewoon ding pakken motor op en weer terug maar is moeilijker dan je denkt
Jup geloof het wel. Weet niet wat er gebeurd als je de enemy met jou vlag neerschiet, of je hem dan zelf terug moet brengen of dat die gewoon automatisch naar de basis gaat.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:07 schreef rene90 het volgende:
[..]
Maar moet je dan je eigen vlag ook op je eigen basis hebben om het succesvol te krijgen? Want anders kan je gewoon die vlag pakken en kijken wie het snelst terug kan rennen
Trouwens, ik heb nu premium en er zouden dacht ik ook ergens tactieken staan beschreven? Deze kon ik alleen niet zo snel terugvinden.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:09 schreef nodig het volgende:
[..]
Jup geloof het wel. Weet niet wat er gebeurd als je de enemy met jou vlag neerschiet, of je hem dan zelf terug moet brengen of dat die gewoon automatisch naar de basis gaat.
Nu pasquote:Op dinsdag 5 maart 2013 20:10 schreef rene90 het volgende:
[..]
Trouwens, ik heb nu premium en er zouden dacht ik ook ergens tactieken staan beschreven? Deze kon ik alleen niet zo snel terugvinden.
Ik ben alleen even op zoek naar een headset voor de ps3 met microfoon, iemand een advies? Liefst niet te duur en uit China is geen probleem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |