''Veilig op een Turkse bank'' --> een Koerd die Turkse banken promoot... nah. Not in this universe.quote:Ik adviseer je om aan je famillie te zeggen dat ze hen posities in de regering moeten opzeggen nu het nog kan. Haal ze naar Europa en zet je corrupte geld veilig op een Turkse bank want ook Zuid-Koerdistan heeft er schoon genoeg van. Jullie hebben al Sullamania verloren. Halabja verloren. Heel het oosten hebben jullie verloren. De grens met turkije hebben jullie verloren. Hewler zal snel volgen. Dehok zal niet eens vechten voor jullie aangezien het uit een zal vallen omdat het een economische stad is. Tijdens de oorlog is het dood daar. Er valt niet te leven.
Dank voor de verduidelijking.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:18 schreef Peunage het volgende:
Met jullie bedoelt hij Barzanis en Barzanistan.
quote:YPG's retaliation attack in Aleppo killing 19
ALEPPO (DIHA) - YPG forces made a retaliation attack in Aleppo city of Syria towards the Free Syrian Army groups, that assaulted on the civilian in Esrefiye neighbourhood of Aleppo and killed 5 people. It has been stated that 19 members of FSA were killed and lots others were wounded and caught with their armies.
The clash lasted to the late hours (yesterday) between Yekîneyên Parastina Gel (People's Defense Unities) and so-called Free Syrian Army groups in the Esrefiye neighbourhood of Aleppo. FSA members fired at the civilians and killed 5 people. Therupon, YPG forces made a retaliation attack in Aleppo city of Syria towards the so-called Free Syrian Army groups. It has been stated that 19 members of FSA were killed and lots others were wounded and caught with their armies.
Source: http://www.diclehaber.com/2/1002/viewNews/327408
Het grappige is dat computerprobleem gelooft in 1 Kurdistan terwijl de Koerden uit de verschillende landen elkaar het liefst de nek om zouden draaien.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 01:31 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dank voor de verduidelijking.
We aanschouwen hier een Koerdische stammenstrijd, als ik het goed begrijp.
Folklore.
Moet kunnen. Levert niks op, maar moet kunnen.
Dit is dan ook weer onzin.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 13:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Het grappige is dat computerprobleem gelooft in 1 Kurdistan terwijl de Koerden uit de verschillende landen elkaar het liefst de nek om zouden draaien.
Het grappige is dat Turken dat denken. Maar dat is niet zo. Wij Koerden zien geen verschillen want we worden allemaal hetzelfde behandeld door de buitenwereld dus waarom zouden wij verschillen onderling zien?quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 13:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Het grappige is dat computerprobleem gelooft in 1 Kurdistan terwijl de Koerden uit de verschillende landen elkaar het liefst de nek om zouden draaien.
Wanneer hou je nou op met die onzinquote:Op zaterdag 27 oktober 2012 14:20 schreef me_gusta het volgende:
Maar de Arabieren van Syrië hebben HELEMAAL GEEN hulp gehad, terwijl er iets van 21 Arabische landen zijn!
Hij zegt niet dat Kirkoek 'Koerdisch' is. Hij zegt dat de meerderheid van de inwoners Koerden zijn, en daarom vind hij het onrealistisch dat Arabieren en Turkmenen in de stad even veel eisen als de Koerden. Maar hij zegt niet dat de Arabieren en Turkmenen weg moeten gaan, als jij het zo begrijpt.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 03:34 schreef me_gusta het volgende:
Ook de Sjiieten beginnen in te zien dat Kirkuk Koerdisch is.
Ik kan het niet lezen, laten vertalen.
Waar het op neer komt:
Amar Hakim a Shiite leader: "Kirkuk is Kurdish majority, arabs and turkmen ask unrealistic demands"
[ afbeelding ]
Helemaal gelijk in. En het is ook een feit, daar valt absoluut niet over te discussiëren: de Koerden zijn altijd een meerderheid geweest en zijn dat nog steeds in Kirkuk, zelfs na de pogingen van het regime om het te Arabiseren.
De Arabierenen en Turkmenen die er altijd al hebben gewoond mogen er van mij blijven.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 17:53 schreef Peunage het volgende:
[..]
Hij zegt niet dat Kirkoek 'Koerdisch' is. Hij zegt dat de meerderheid van de inwoners Koerden zijn, en daarom vind hij het onrealistisch dat Arabieren en Turkmenen in de stad even veel eisen als de Koerden. Maar hij zegt niet dat de Arabieren en Turkmenen weg moeten gaan, als jij het zo begrijpt.
Mijn sympathie voor Koerden slinkt met elk bericht van jou.quote:Op zaterdag 27 oktober 2012 22:35 schreef me_gusta het volgende:
[..]
De Arabierenen en Turkmenen die er altijd al hebben gewoond mogen er van mij blijven.
Maar de Arabieren en Turkmenen die er later gekomen zijn, met name tijdens de Arabisatie, moeten de stad onmiddelijk verlaten en Bagdad moet maar voor hen zorgen. Bagdad heeft destijds onschuldige, oorspronkelijke Koerdische bewoners van Kirkuk met geweld uit huis gezet en er Arabieren voor in de plaats gezet. Zij hebben dan ook geen enkele recht om er te blijven, ook al wonen ze er 20 of 30 jaar. Onschuldige mensen hebben geleden zodat zij daar kunnen leven en dat wisten zij maar al te goed. Als ze niet vrijwillig weggaan, dan maar met geweld. Ze hebben er in ieder geval geen recht op, hoe je het ook went of keert. Veel Koerden die destijds uit huis zijn gezet, hebben nog steeds niet een fatsoenlijk onderkomen en lijden er nog elke dag onder. Dat is onacceptabel en die kakkerlakken mogen er niet mee wegkomen.
Ah ja. En het Free Syrian Army en de Koerdische Volks Verdedigingskrachten zijn ook goed gestructureerde legers met een duidelijke bevelsstructuur, heldere strategie, herkenbare tactiek en zo?quote:Op zondag 28 oktober 2012 02:24 schreef me_gusta het volgende:
Jullie roepen dat Assad een stoute man is, maar ik roep al sinds het begin dat de leden van de FSA net zulke achterbakse, terroristische honden zijn. Onderstaande video bevestigd dit. Er zijn vast wel een aantal Arabieren die niets tegen Koerden hebben en liever vrede dan oorlog hebben, maar die zijn heel erg zeldzaam. Nog schaarser dan ruby diamanten als je het mij vraagt!
Waarschijnlijk trokken jullie mijn bericht, waarin ik het heb over de FSA (Free Syrian Army) die op Koerdische burgers heeft geschoten, in twijfel. Nou, mijn beste mensen, hier hebben jullie een video ter bewijs.
Een groep Koerden demonstreert in vrede tegen de FSA en opeens wordt er op een GROEP DEMONSTRATEN (bestaande uit mannen, vrouwen en kinderen) geschoten. Dit is gedaan door de FSA. Je ziet ook de chaos die hierdoor ontstaat. De Koerdische Volks Verdedingskrachten hebben hierna de terroristen van de FSA aangevallen en tientallen van hen gedood en verwond. Ook zijn er voertuigen in beslag genomen.
Nee hoor. Ben je fout in. De Koerdische strijdkrachten zijn goed georganiseerd en een groot deel heeft training gehad in Zuid-Koerdistan.quote:Op zondag 28 oktober 2012 02:44 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ah ja. En het Free Syrian Army en de Koerdische Volks Verdedigingskrachten zijn ook goed gestructureerde legers met een duidelijke bevelsstructuur, heldere strategie, herkenbare tactiek en zo?
Of beide een zooitje ongeregeld?
We hebben in Irak gezien dat de Koerden niet van vereniging houden.quote:Op zondag 28 oktober 2012 02:50 schreef DeParo het volgende:
Syrie gaat een donkere tijd tegemoet maar hopelijk kunnen de Koerden in zowel Turkije als andere landen hierdoor beter verenigen door gebrek aan controle van andere groepen.
En hoe heb je dat gezien dan?quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:17 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
We hebben in Irak gezien dat de Koerden niet van vereniging houden.
Verkiezingen, geen toenadering naar Koerden uit andere landen (op grote schaal), met landen meewerken die andere Koerden "onderdrukken", etc.quote:
Dat is wat de leiders doen, niet wat het volk wilt. Het is allemaal politiek. Jij als Arabier zou dat toch moeten weten? Jullie zijn toch ook bezig met een strijd van volk vs elite?quote:Op zondag 28 oktober 2012 13:47 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Verkiezingen, geen toenadering naar Koerden uit andere landen (op grote schaal), met landen meewerken die andere Koerden "onderdrukken", etc.
Inderdaad, mijn fout. Moest "Koerdische leiders" zijnquote:Op zondag 28 oktober 2012 14:48 schreef Senor__Chang het volgende:
[..]
Dat is wat de leiders doen, niet wat het volk wilt. Het is allemaal politiek. Jij als Arabier zou dat toch moeten weten? Jullie zijn toch ook bezig met een strijd van volk vs elite?
En gelijk hebben ze.quote:Op zondag 28 oktober 2012 11:17 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
We hebben in Irak gezien dat de Koerden niet van vereniging houden.
Hier ben ik het wel mee eens. De volgende stap om Koerdistan verder te helpen is de val van de Barzani's. Als je echt een partij wil die alles op alles zet om Koerdistan verder te helpen is dat de PKK. Door sommigen wordt het gezien als een terroristische partij, dat mag. Want ze doen heel veel dingen fout. Maar ze doen wel alles voor Koerdistan. Dat kan je van de leiders die nu aan de macht zijn niet zeggen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:54 schreef Djibril het volgende:
Nogmaals post ik wat ik eerder heb gepost, beantwoord nu de vragen inplaats van over iets anders te hebben.
Die Barzani van jou is wel het slaafje van Turkije.
Waarom heeft Turkije permanente militaire basissen in zuid-Koerdistan?
Waarom bombardeert Turkije elke dag zuid-Koerdistan?
Waarom nodigde Barzani in 1995 Saddam uit om Hewler(Erbil) te veroveren van talabani?
Waarom heeft amnesty international vernietigende rapporten over Zid-Koerdistan geschreven?
Waarom zijn journalisten niet vrij om te zeggen wat ze willen daar?
Waarom is Serdasht vermoord? Serdasht was een jonge Koerdische jongen die opstond tegen de corruptie van Barzani, voor de mensen die het niet weten.
Waarom is het standbeeld dat de Koerdische gemeenschap in ere van Sardasht hadden gemaakt vernield?
Waarom bombardeert Iran elke dag Iraaks-Koerdistan wegens de Pjak? Blijkbaar zijn ze niet bang voor USA nog Barzani.
Wat doe je hier nog als Zuid-Koerdistan zo fantastisch is en je familie daar in hoge posities bekleedt?
Zo kan ik nog even doorgaan.
Maar de conclusie is: Er is geen Koerdistan en er zal nooit een Koerdistan zijn zolang de Barzani’s daar de dienst uitmaken.
Deze vragen zijn toch niet moeilijk te beantwoorden als Koerdistan een democratisch en vrij land is? Beantwoord ze dan ook als de echte peshmerga’s en niet zoals de huidige.
Ik, als Koerd zal de situatie in Zuid-Koerdistan uit leggen.
Het doet mij pijn in mijn hart om te zeggen dat Zuid-Koerdistan gewoon een provincie is geworden van Turkije, maar men moet geen feiten verwerpen. Zuid-Koerdistan mag dan geografisch geen provincie zijn van Turkije, Economisch en deels politicologisch is het wel zo.
Alles wordt van Turkije gekocht en ook de olie wordt heel goedkoop aan Turkije verkocht. Vaak zelfs gratis. Mocht u mij niet geloven, dan adviseer ik u om eens naar de grensovergang te gaan tussen Irak en Turkije. U zal daar vele vrachtwagens zien die veel olie naar Turkije vervoeren. Dit zonder medeweten van Irak. Maar goed Barzani is een pion van Turkije.
Hij en zijn familie hebben niks anders gedaan dan Zuid-Koerdistan in het verderf gooien.
Vaak zal u te horen hebben gekregen dat Zuid-Koerdistan het rijkste deel van Irak is, maar dat is ook niet moeilijk als de rest van Irak helemaal kapot was gebombardeerd. Kijk naar een stad als Basra. Die zijn zich weer aan het opbouwen en ik voorspel dat binnen vijf jaar Zuid-Koerdistan het armste deel is. Mits het in Irak veilig wordt. En dat hopen we allemaal.
300.000 Koerdische mannen staan klaar om te vechten voor Zuid-Koerdistan? Nou nee. De grootste deel van hen is gewoon het leger in gegaan om werk te hebben. Mocht er oorlog uitbreken dan houd je een leger over van paar duizend man. En die behoren tot verschillende clans dus die zullen ook niet voor Barzani vechten maar hem eerder verscheuren. Want geloof mij de echte Koerdische clans, die voor onafhankelijkheid strijden kunnen zijn bloed wel drinken.
Waarom denk e anders dat Barzani niks durft te doen tegen PKK? PKK is het Koerdische volk. En dan mogen mensen alles beweren zowel in Turkije als in Europa dat het een terroristische organisatie is en wat nog meer. Maar desondanks blijven ze voortbestaan. Al 30 jaar lang. En dit is niet omdat ze terroristen zijn. Koerden zien ze als beschermheren.
Ik adviseer je om aan je famillie te zeggen dat ze hen posities in de regering moeten opzeggen nu het nog kan. Haal ze naar Europa en zet je corrupte geld veilig op een Turkse bank want ook Zuid-Koerdistan heeft er schoon genoeg van. Jullie hebben al Sullamania verloren. Halabja verloren. Heel het oosten hebben jullie verloren. De grens met turkije hebben jullie verloren. Hewler zal snel volgen. Dehok zal niet eens vechten voor jullie aangezien het uit een zal vallen omdat het een economische stad is. Tijdens de oorlog is het dood daar. Er valt niet te leven.
Ren jongen ren.
Dat begrijp ik maar je moet begrijpen dat deze jongen de Koerden niet belichaamt. Hij is een lid van een corrupte bende dat de Koerden in de greep hebben. Ze zijn als een ziekte voor de Koerden en zolang wij deze ziekte niet kunnen overwinnen bestaat en zal er ook nooit een Koerdistan bestaan.quote:Op zondag 28 oktober 2012 02:17 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Mijn sympathie voor Koerden slinkt met elk bericht van jou.
Wat is dit nou weer voor domme dwaze uitspraakquote:Op zondag 28 oktober 2012 19:22 schreef Djibril het volgende:
[..]
Dat begrijp ik maar je moet begrijpen dat deze jongen de Koerden niet belichaamt. Hij is een lid van een corrupte bende dat de Koerden in de greep hebben. Ze zijn als een ziekte voor de Koerden en zolang wij deze ziekte niet kunnen overwinnen bestaat en zal er ook nooit een Koerdistan bestaan.
Het zegt al veel dat hij mijn vragen niet kan beantwoorden. Geloof mij, wij(Koerden) zien ze liever vandaag dan morgen gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |