Zou het niet vetter zijn om dit in Tekkit te doen?quote:Op maandag 22 oktober 2012 16:34 schreef maurisioo het volgende:
Hallo allemaal,
Jullie vragen jezelf zeker af, waarom krijg ik een bericht over minecraft. Nou, jullie hebben allemaal in een lijst met mc spelers gestaan in het minecraft topic.
Er wordt binnenkort een base vs base event gehouden. Dit houdt in dat er een week lang tussen een bepaalde tijd (ong. 18:00 t/m 23.00 uur) een server gehost wordt. Er worden voor de tijd teams gemaakt. Die moeten een base opbouwen in een bepaald gebied. Zodra de bases klaar zijn is het de bedoeling de vijandelijke base te vinden en die te slopen enzo.
Dit hebben we al vaker gedaan (misschien herkent iemand het nog). Het klinkt misschien simpel, maar het is heel erg leuk!
Hier is het topic waarin het besproken wordt. Lijkt het je leuk om mee te doen, meldt het dan even.
Bedankt voor jullie tijd!
Maurisioo
nnenenenenenenneneneneneneneneneequote:Op maandag 22 oktober 2012 18:22 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Zou het niet vetter zijn om dit in Tekkit te doen?
Nee dan ben je ultra OPquote:Op maandag 22 oktober 2012 18:22 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Zou het niet vetter zijn om dit in Tekkit te doen?
Nee want aan je Username te zien ben je een alchemist.quote:Op maandag 22 oktober 2012 18:25 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Mwa, iedereen is even OP
Ik zorg dan ook voor veel verdriet bij mijn vijandenquote:Op maandag 22 oktober 2012 18:26 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Nee want aan je Username te zien ben je een alchemist.
Die grap was om te huilenquote:Op maandag 22 oktober 2012 18:27 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Ik zorg dan ook voor veel verdriet bij mijn vijanden
Je kale moeder met een chemokuurquote:Op maandag 22 oktober 2012 18:07 schreef Euribob het volgende:
Hoe worden de teams bepaald/wanneer begint het/wie zijn de teamleiders/krijgen we weer gejank dat het winnende team valsspeelt/gaan we weer servers splitsen hierom/is bobber homo?
Die piepstem van jou is gezond wil je zeggen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 18:58 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Je kale moeder met een chemokuur
Jammer joh, deze boii heeft baard in de keelquote:Op maandag 22 oktober 2012 18:59 schreef Euribob het volgende:
[..]
Die piepstem van jou is gezond wil je zeggen.
Dat wil men je laten denken omdat je vanwege je piepstem al drie keer voor een trein bent gesprongen, maar jij en ik weten wel beter.quote:Op maandag 22 oktober 2012 19:16 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Jammer joh, deze boii heeft baard in de keel
Ok 14.gifquote:Op maandag 22 oktober 2012 19:17 schreef Euribob het volgende:
[..]
Dat wil men je laten denken omdat je vanwege je piepstem al drie keer voor een trein bent gesprongen, maar jij en ik weten wel beter.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |