5 miljoenquote:Op maandag 22 oktober 2012 10:54 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Misschien in potentie een aardige speler, maar hij is al vijf jaar geblesseerd. Daar moet je wel naar kijken als je iemand aankoopt he. Lamprou vind ik voor jullie wel een verademing ten opzichte van Mulder, wat is dat een dwarrel zeg. Blijft zonde dat jullie Velthuizen niet gehaald hebben.
Er schijnt vermeende interesse te zijn in Coutinho, dat vind ik wel een goede keeper voor julie. Moet zo rond de vijf miljoen kosten.
Stijntjequote:
Wat voer jij hier uit dan. Zijn de geiten van ADO weer eens aan het dwarrelenquote:Op maandag 22 oktober 2012 10:55 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Stijntje. Pauper eens op naar je jodentopic
. Ik kom binnenkort bij je korfbalcluppie kijken met Steven, be prepared
.
Ja, en ondertussen hebben ze nog geen euro voor Immers ontvangen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:56 schreef Adames het volgende:
is wel makkelijk daar, alles bij ADO kost 5 miljoen.
leugens, volgende week in de VI komt de waarheid naar bovenquote:Op maandag 22 oktober 2012 10:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, en ondertussen hebben ze nog geen euro voor Immers ontvangen.
Minimaal he. Wanneer doen jullie die Vermeer eens gratis de deur uit? Die vent snapt het concept niet van 'weg is weg' in gevaarlijke situatiesquote:Op maandag 22 oktober 2012 10:55 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
5 miljoenGaan ze nooit krijgen
Hij is gehuurd met verplichting tot koop, aankomende zomer wordt 8 ton pas overgemaakt.quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:57 schreef Adames het volgende:
[..]
leugens, volgende week in de VI komt de waarheid naar boven
Zijn jullie blij met die topspelert? Mooi om te zien dat hij nu al de beste van het veld is bij Feijenoord, Caland. Zegt misschien wel iets over het niveau bij Feijenoord momenteel. We hebben er betere vervangers voor teruggekregen trouwens, blij dat we van die Lex afzijnquote:Op maandag 22 oktober 2012 10:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, en ondertussen hebben ze nog geen euro voor Immers ontvangen.
Hij heeft in die paar wedstrijden al net zo veel goals gemaakt als in een heel seizoen bij Den Haag. Ik kan niet zeggen dat ik erg blij ben met Immers, maar als hij blijft scoren heb ik er wat minder problemen mee.quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:58 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Zijn jullie blij met die topspelert? Mooi om te zien dat hij nu al de beste van het veld is bij Feijenoord, Caland. Zegt misschien wel iets over het niveau bij Feijenoord momenteel. We hebben er betere vervangers voor teruggekregen trouwens, blij dat we van die Lex afzijn.
Ah, jij bent er zo eentje. Als hij scoort, maakt het niet uit hoe hij speelt. Standaard kaalkopje die bij Feijenoord rondloopt.quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij heeft in die paar wedstrijden al net zo veel goals gemaakt als in een heel seizoen bij Den Haag. Ik kan niet zeggen dat ik erg blij ben met Immers, maar als hij blijft scoren heb ik er wat minder problemen mee.
ja ok klopt, maar ik wilde iets grappigs zeggen, ach laat ook maarquote:Op maandag 22 oktober 2012 10:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij is gehuurd met verplichting tot koop, aankomende zomer wordt 8 ton pas overgemaakt.
quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:01 schreef Adames het volgende:
[..]
ja ok klopt, maar ik wilde iets grappigs zeggen, ach laat ook maar
Dat is toch ook zo? Ik vond Verhoek gisteren ook weer kut, maar als je scoort en een assist aflevert mag hij van mij elke week zo kut spelen. Rendement is altijd het belangrijkst.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:01 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Ah, jij bent er zo eentje. Als hij scoort, maakt het niet uit hoe hij speelt. Standaard kaalkopje die bij Feijenoord rondloopt.
De Feyenoord boven Den Haag lijkt me beter. Daar ben je toch zo van overtuigd?quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:01 schreef De_kromme het volgende:
Wil je nou nog die weddenschap afsluiten voor Pelle? Lijkt me een faire line.
En dat moet dan de dragende speler zijn bij Feijenoord momenteel. Steekt er met kop en schouder bovenuit. Genieten dit.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:01 schreef E.H. het volgende:
Prutser eerste klas die Immers. Lage handelingssnelheid en hij moet alles hebben van zijn arbeid. Het is dat hij af en toe scoort.
Ja, teveel van overtuigd. Volgens mij wil jij gewoon heel graag een keer tussen Midden-Noord zitten als je dat soort weddenschappen af gaat sluiten. Dat gaat er niet in bij mij.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is toch ook zo? Ik vond Verhoek gisteren ook weer kut, maar als je scoort en een assist aflevert mag hij van mij elke week zo kut spelen. Rendement is altijd het belangrijkst.
[..]
De Feyenoord boven Den Haag lijkt me beter. Daar ben je toch zo van overtuigd?
Schijnt geniale film te zijn inderdaad. Binnenkort maar eens naar toe.quote:
die lijkt me zo ontzettend kut, maar ga hem waarschijnlijk toch wel kijkenquote:
ben jij een sadomasochist?quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:31 schreef De_kromme het volgende:
Haha, niemand hier vertrouwen in Pellé dat hij er 15 inkegelt dit seizoen? Lekker dan, zoveel vertrouwen in jullie superspits.
Nee, en waarom is dat relevant in deze discussie over Pellé? Ik vraag me gewoon af waarom niemand hier vertrouwen heeft dat jullie vaste spits er minimaal 15 inknalt dit seizoen. Waarom moet je dan meteen over sadomasochisme beginnen? Nergens voor nodig.quote:
sm is gebaseerd op de verheerlijking en het genot van vernederd worden. Elke keer als je weer eens verschijnt in welk topic dan ook probeer je weer zo snel mogelijk negatief de aandacht op je te vestigen. In zoverre is de vraag dan ook relevant of het je daadwerkelijk om een antwoord gaat of dat je simpelweg (negatieve) aandacht zoekt door meerdere keren de vraag te stellen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:39 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Nee, en waarom is dat relevant in deze discussie over Pellé? Ik vraag me gewoon af waarom niemand hier vertrouwen heeft dat jullie vaste spits er minimaal 15 inknalt dit seizoen. Waarom moet je dan meteen over sadomasochisme beginnen? Nergens voor nodig.
Ach dat zei je ook over Immers. Uiteindelijk maar 8 ton voor gekregen hahahaquote:Op maandag 22 oktober 2012 11:33 schreef De_kromme het volgende:
Jullie mogen van Duinen wel hebben hoor, vijf miljoen zoals gewoonlijk.
Jij vangt het negatief op, de rest van dit topic negatief. Jouw mening is geen waarheid, begrijp dat nou eens. Ik discussier hier gewoon lekker mee over de pijnpunten van Feijenoord momenteel, als daar problemen mee zijn hoor ik het wel van een mod. En niet van een of andere kaalkop die een koe als avater heeft.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:44 schreef Adames het volgende:
[..]
sm is gebaseerd op de verheerlijking en het genot van vernederd worden. Elke keer als je weer eens verschijnt in welk topic dan ook probeer je weer zo snel mogelijk negatief de aandacht op je te vestigen. In zoverre is de vraag dan ook relevant of het je daadwerkelijk om een antwoord gaat of dat je simpelweg (negatieve) aandacht zoekt door meerdere keren de vraag te stellen.
Liever kwijt dan rijk die prutser, veel succes ermee. Nogmaals: leuk om te zien dat hij nu al de dragende speler is van Feijenoord. Dat geeft wel aan hoe diep Feijenoord is gezakt imoquote:Op maandag 22 oktober 2012 11:44 schreef satecl het volgende:
[..]
Ach dat zei je ook over Immers. Uiteindelijk maar 8 ton voor gekregen hahaha
Nogmaals: Volgens jou moest ie minimaal 5 miljoen kostenquote:Op maandag 22 oktober 2012 11:46 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Liever kwijt dan rijk die prutser, veel succes ermee. Nogmaals: leuk om te zien dat hij nu al de dragende speler is van Feijenoord. Dat geeft wel aan hoe diep Feijenoord is gezakt imo.
Toornstra is inderdaad een prima speler. Jammer dat we hem niet eerder hebben kunnen verkopen, de vraagprijs was imo redelijk. Hij is inderdaad toe aan een stap hogerop, maar ik vind Feijenoord op hetzelfde niveau zitten als Den Haag momenteel. Daarom verwacht ik dat hij eerder direct de stap naar het buitenland maakt.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:47 schreef satecl het volgende:
Ohja De_Kromme, ik hoor vaak dat Toornstra een goeie speler is. Een van de betere van ADO. Is hij veel beter dan voetballers als Leerdam? En zou hij samen met Clasie op een middenveld kunnen spelen?
Dan kan Feyenoord deze speler wel ophalen aankomende zomer. Hij is dan toch gratis en loopt nu al huiliehuilie te doen dat hij zo graag naar Feyenoord wilt. Logisch, Feyenoord is veel groter dan ADO.
http://www.goal.com/nl/ne(...)oord-zeg-ik-geen-nee
Jup, volgens mij. Iedereen mag een mening hebben he, of hoort dat niet in dit kliekje van Feijenoorders? Allemaal lekker achter de mening van Caland en co. aanlopen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:47 schreef satecl het volgende:
[..]
Nogmaals: Volgens jou moest ie minimaal 5 miljoen kosten
welke mening van mij? Overigens ben ik geen kaalkopquote:Op maandag 22 oktober 2012 11:46 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Jij vangt het negatief op, de rest van dit topic negatief. Jouw mening is geen waarheid, begrijp dat nou eens. Ik discussier hier gewoon lekker mee over de pijnpunten van Feijenoord momenteel, als daar problemen mee zijn hoor ik het wel van een mod. En niet van een of andere kaalkop die een koe als avater heeft.
Ik ga daadwerkelijk voor een antwoord, maar Caland wil niet ingaan op de vraag of hij denkt dat Pellé er 15 inschiet (wat prima is), daarom vraag ik nogmaals wat anderen hiervan vinden.
Het is jouw mening dat ik hier alleen kom om 'negatieve reacties' uit te lokken. Gelukkig kan ik met andere Feijenoorders wel normaal discussieren. Je hoeft niet te discussieren als je daar geen zin in hebt. Jouw pakkie aan.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:52 schreef Adames het volgende:
[..]
welke mening van mij? Overigens ben ik geen kaalkop
Ja wel hoor. Maar jou mening neem ik niet zo heel erg serieus. Net als de mening van HMF nooit serieus nam. Jullie zitten er nogal vaak naast.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:49 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Toornstra is inderdaad een prima speler. Jammer dat we hem niet eerder hebben kunnen verkopen, de vraagprijs was imo redelijk. Hij is inderdaad toe aan een stap hogerop, maar ik vind Feijenoord op hetzelfde niveau zitten als Den Haag momenteel. Daarom verwacht ik dat hij eerder direct de stap naar het buitenland maakt.
Toornstra is dit seizoen trouwens vooralsnog uit vorm, net als Clasie bij jullie.
[..]
Jup, volgens mij. Iedereen mag een mening hebben he, of hoort dat niet in dit kliekje van Feijenoorders? Allemaal lekker achter de mening van Caland en co. aanlopen.
Dat mag. Dat is je goed recht om mijn mening niet serieus te nemen. Ik zou het echter wel doen als je meer wilt leren over voetbal. Maar dat is mijn mening.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:55 schreef satecl het volgende:
[..]
Ja wel hoor. Maar jou mening neem ik niet zo heel erg serieus. Net als de mening van HMF nooit serieus nam. Jullie zitten er nogal vaak naast.
Ik merk hetquote:Op maandag 22 oktober 2012 11:54 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Gelukkig kan ik met andere Feijenoorders wel normaal discussieren.
Immers een dragende speler noemenquote:Op maandag 22 oktober 2012 11:46 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Liever kwijt dan rijk die prutser, veel succes ermee. Nogmaals: leuk om te zien dat hij nu al de dragende speler is van Feijenoord. Dat geeft wel aan hoe diep Feijenoord is gezakt imo.
Dat is mijn mening he, wie vind jij dan de dragende speler bij Feijenoord momenteel? Zoals Caland zou zeggen: hij scoort het meest, dus is hij de meest dragende speler. Heel zwart/wit ziet die jongen de wereld.quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:59 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Immers een dragende speler noemen
Sorry, maar goed keepen, maar 2 goals die hij had moeten pakkenquote:Op maandag 22 oktober 2012 10:51 schreef E.H. het volgende:
Lamprou blijft ook gewoon goed keepen. Vind het wel een verademing ten opzichte van Mulder. Goede uittrappen, durft uit zijn goal te komen, snelle spelhervattingen, maar ja dat valt allemaal in het niet bij zijn lengte. Die twee doelpunten had hij moeten kunnen hebben gisteren.
Waarom noem jij Immers een dragende speler? Hij is juist een van de mindere dit seizoen en heeft alleen tegen NEC thuis goed gespeeld?quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:55 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Dat mag. Dat is je goed recht om mijn mening niet serieus te nemen. Ik zou het echter wel doen als je meer wilt leren over voetbal. Maar dat is mijn mening.
dat zegt hij nietquote:Op maandag 22 oktober 2012 12:02 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Dat is mijn mening he, wie vind jij dan de dragende speler bij Feijenoord momenteel? Zoals Caland zou zeggen: hij scoort het meest, dus is hij de meest dragende speler. Heel zwart/wit ziet die jongen de wereld.
Schaken en twee ventjes van <20 dragende spelers noemenquote:Op maandag 22 oktober 2012 12:02 schreef satecl het volgende:
[..]
Waarom noem jij Immers een dragende speler? Hij is juist een van de mindere dit seizoen en heeft alleen tegen NEC thuis goed gespeeld?
Dragende spelers zijn toch echt Indi, De Vrij, Clasie(inderdaad uit vorm op dit moment) en Schaken. Als je dat niet inziet heb je echt geen verstand van voetbal.
Mannetjes van <20 mogen geen dragende spelers zijn van onze adohooligan. Wij hebben met Guidetti, Clasie, BMI en De Vrij heel andere ervaringen. Gelukkig maar dat we in een meritocratie leven en niet in een gerontocratie. Krijg je Italiaanse toestanden van.quote:Op maandag 22 oktober 2012 12:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Schaken en twee ventjes van <20 dragende spelers noemen. Dan heb je er echt geen verstand van jongen. Zal wel met je leeftijd te maken hebben, maakt niet uit.
Caland redeneert dat als je veel scoort, je een dragende speler bent: nou, prima toch? Dat is zijn mening. Ik vind Immers momenteel ook het sterkst spelen van heel Feijenoord, dat is mijn mening, mag toch?
Hij heeft gewoon gelijk. Leeftijd doet niet ter zake, het gaat om je prestaties. Zelfs een Clasie uit vorm voegt meer toe aan dit Feyenoord dan Lexie Immers. Gisteren tegen VVV krijgt ie eindelijk genoeg ruimte om af en toe wel een aanval op te zetten. Maar als het even sneller gaat, valt hij hopeloos door de maand.quote:Op maandag 22 oktober 2012 12:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Schaken en twee ventjes van <20 dragende spelers noemen. Dan heb je er echt geen verstand van jongen. Zal wel met je leeftijd te maken hebben, maakt niet uit.
Caland redeneert dat als je veel scoort, je een dragende speler bent: nou, prima toch? Dat is zijn mening. Ik vind Immers momenteel ook het sterkst spelen van heel Feijenoord, dat is mijn mening, mag toch?
Leeftijd maakt niet uit. Kwaliteit wel. Ervaring trouwens ook wel. de Vrij bijvoorbeeld heeft al 100 wedstrijden voor Feyenoord gespeeld.quote:Op maandag 22 oktober 2012 12:04 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Schaken en twee ventjes van <20 dragende spelers noemen. Dan heb je er echt geen verstand van jongen. Zal wel met je leeftijd te maken hebben, maakt niet uit.
Caland redeneert dat als je veel scoort, je een dragende speler bent: nou, prima toch? Dat is zijn mening. Ik vind Immers momenteel ook het sterkst spelen van heel Feijenoord, dat is mijn mening, mag toch?
Wat doe je nou interessant met je moeilijke woordjes? Praat nou maar in de taal van havenslaven, anders kan driekwart van dit topic het niet meer volgen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 12:06 schreef Celeritas het volgende:
[..]
Mannetjes van <20 mogen geen dragende spelers zijn van onze adohooligan. Wij hebben met Guidetti, Clasie, BMI en De Vrij heel andere ervaringen. Gelukkig maar dat we in een meritocratie leven en niet in een gerontocratie. Krijg je Italiaanse toestanden van.
Even uitleggen voor onze adohooligan:quote:Op maandag 22 oktober 2012 12:12 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Wat doe je nou interessant met je moeilijke woordjes? Praat nou maar in de taal van havenslaven, anders kan driekwart van dit topic het niet meer volgen.
Dragende spelers zijn imo spelers die anderen ertoe kunnen aanzetten om net even dat stapje extra te zetten, geboren leiders, aanvoerders, aanjagers. Ik vind alle spelers die jullie nu net noemen talenten, geen 'dragende' spelers voor het elftal. Dan vind ik Immers iemand die meer 'dragend' is met al zijn ervaring bij zijn vorige topclub.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |