6800, net inkomenquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:09 schreef Yreal het volgende:
[..]
alsof een schoonmaker in 30 uur 1700 zou verdienen. Jullie kunnen zelf ook wel verzinnen dat dat per maand is.
Das wel zo, maar elke morgen blijft toch een verchrikkelijke langdurige morgen.quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:01 schreef Frank_Drebin het volgende:
Dat zei ik altijd tegen ongemotiveerde leerlingen op de middelbare, een opleiding lijkt soms lang te duren maar omdat je constant van essay naar essay leeft, van toetsweek naar toetsweek, vliegt de tijd echt. Vier jaar is zo om als je er over nadenkt.
Dat valt allemaal wel mee Meloewa. Jij bent zelf ook aan een opleiding begonnen en je merkt zelf waarschijnlijk ook wel dat de daardoor sneller gaat door verplichtingen, al weet ik niet hoeveel je op het mbo moet doen.quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:12 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Das wel zo, maar elke morgen blijft toch een verchrikkelijke langdurige morgen.
Jaquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:14 schreef Plantagehouder het volgende:
Door het 8-8-4 gebeuren heb ik de 7de week geen vrij meer
Ik kan niet zo goed tegen regeltjes, en vroeg opstaanquote:Op zondag 21 oktober 2012 16:14 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Dat valt allemaal wel mee Meloewa. Jij bent zelf ook aan een opleiding begonnen en je merkt zelf waarschijnlijk ook wel dat de daardoor sneller gaat door verplichtingen, al weet ik niet hoeveel je op het mbo moet doen.
Als jij echt met tegenzin gaat heb je een verkeerde opleiding gekozen of moet je misschien naar een meer passende, hbo studie gaan.
UvT in ieder geval wel, wel echter een week later tentamen week. Heb mijn vakantie er net op zitten namelijk.quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:16 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Hier in Groningen niet naar mijn weten.
ik heb teveel vrij.. met het regulieren programma zou ik enkel woensdagavond van 6-10 college hebben..quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:17 schreef JosefDettelbacher het volgende:
Sowieso studenten die (ongeacht het niveau) nog durven te klagen over te weinig vrij krijgen.
Geniet er nou maar gewoon van zo lang het nog kan.
En ga anders een jaar backpacken in Australie ofzo.
Ophokken noemen ze dat.quote:Op zondag 21 oktober 2012 16:16 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Ik kan niet zo goed tegen regeltjes, en vroeg opstaanben meer een mevrouw van de eigen regeltjes. Mbo is vermoeiend omdat'; verplicht 27 uur per week op school zijn.
Soort kinderopvang.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |