abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118243134
Familiedrama's waarbij het gehele gezin uitgemoord wordt door een familielid komen vaak voor in westerse gemeenschappen. Hopelijk kan dit achtelijke middeleeuwse westerse fenomeen snel uitgeband worden.

quote:
Doden Schalkwijk slachtoffer familiedrama

SCHALKWIJK (ANP) - De mensen die zondagochtend dood zijn gevonden in een boerderij in Schalkwijk (Utrecht) zijn met geweld om het leven gebracht. Ze waren familie van elkaar. Het gaat zeer waarschijnlijk om een vader, moeder en twee minderjarige dochters.

Dat heeft de politie gemeld. Een woordvoerder spreekt van een familiedrama. De man zou zijn vrouw en kinderen om het leven hebben gebracht, daarna brand hebben gesticht en zichzelf van het leven hebben beroofd. De politie gaat er niet vanuit dat iemand anders de brand heeft veroorzaakt.

Omwonenden maakten zondagochtend rond half 9 melding van een brand in de boerderij. Tijdens het blussen werden volgens een politiewoordvoerder de lichamen gevonden. Ook werd duidelijk dat er geweld was gebruikt
http://nieuws.nl.msn.com/(...)htoffer-familiedrama
  zondag 21 oktober 2012 @ 15:51:28 #2
353861 ElviraKlapmuts
stelt graag vragen...
pi_118243224
Alweer een topic over dit nieuwsbericht 8)7 .
wannabe Yi-Long zijn grootste fan!
pi_118243305
Uitgeband worden?
Mmh je bedoelt bij voorbaat alle gezinnen al uitmoorden ofzo? :')
pi_118243347
quote:
6s.gif Op zondag 21 oktober 2012 15:52 schreef DeRakker. het volgende:
Uitgeband worden?
Mmh je bedoelt bij voorbaat alle gezinnen al uitmoorden ofzo? :')
Nee. We moeten voorkomen dat dergelijke incidenten nog plaatsvinden. Desnoods zetten we ze het land uit.
  Moderator zondag 21 oktober 2012 @ 15:55:40 #5
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_118243421
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')