kuikentjes zijn niet veel meer dan eigeelquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 14:00 schreef senesta het volgende:
[..]
Er zijn genoeg mensen die dat bijvoeren aan katten, ook eendagskuikens, kwartels, visjes, etc
Hummer krijgt wel eens een ééndagskuiken en dan komt het beest in hem boven
[ afbeelding ]
Mijn katten willen geen andere prooidiertjes eten. Dit is dus inderdaad af en toe als extraatje.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 14:06 schreef T42 het volgende:
[..]
kuikentjes zijn niet veel meer dan eigeel
mijn 5 fretten krijgen muizen en soms als extra wat brokjes
heb wel 1 keer levende muizen gevoerd maar die bijten ze meteen dood en komen ze terug brengen naar mijquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 14:07 schreef senesta het volgende:
[..]
Mijn katten willen geen andere prooidiertjes eten. Dit is dus inderdaad af en toe als extraatje.
kloptquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 13:29 schreef Trusten het volgende:
[..]
Dit voer heeft als tweede bestanddeel granenjust so you know
[..]
Ik weet het niet zeker, maar zou denken dat ze uit Orijen veel meer energie halen dan uit brokjes met graan. En dat het niet zo geschikt is voor binnenkatten omdat ze dan misschien te dik worden. Ik merk bij onze oudste (11) dat sinds ze er voor kiest alleen vlees te eten ipv de brokjes die de hele dag onbeperkt beschikbaar zijn ze misschien al wel een kilo zwaarder is geworden, en dat is een binnen- en buitenkat. Gelukkig kon ze het hebben, ze weegt nu denk ik zo'n 4 kilo. Als ze niet buiten zou komen zou ze misschien nog wel zwaarder zijn geworden, en dan was het misschien wel wat teveel van het goede geweest.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 15:47 schreef Kper_Norci het volgende:
Hmmm, interessant, zeker nu ik op het punt sta om voor mijn katten over te stappen van RC naar Orijen. Mijn vriendin is nogal voorstander van dat merk, o.a. vanwege het ontbreken van granen. Ik ben overigens niet ontevreden over RC hoor, daar doen ze het ook heel goed op, en ze lusten het ook graag, maar ik ben er ook zo één die ze het liefst het beste van het beste geven. Het is dat ik geen plek heb voor een diepvrieskist, anders zou ik ze ook vers vlees voeren.
Overigens zie ik nu ook in de OP staan dat Orijen minder geschikt is voor binnenkatten, mag ik vragen waarom? Ook niet in de minste plaats omdat ik al een flinke zak heb aangeschaftZit trouwens nog wel dicht, daar niet van. Ik geef ze nu RC British Shorthair 34, zowel Sjors als Sjimmie vinden het lekker, maar de eerlijkheid gebied me te zeggen dat ik het smoesje van een hele dikke vacht voor Sjors niet meer kan gebruiken, hij is gewoon te dik
Dus ook daarvoor zat ik er aan te denken om over te stappen op ander voer, enerzijds misschien een indoor, of dieetvariant van RC of een ander premium merk.
Ligt dat misschien ook niet aan het feit hoeveel dat ze krijgen? Stel dat Orijen nog geconcentreerder is dan RC, en ik geef ze per dag dezelfde hoeveelheid, dan snap ik het wel idd. Maar ik zal vanavond als ik thuis ben eerst eens even op die zak Orijen kijken, wat daar allemaal op staat. Van RC geef ik ze 85 gram per dag, staat ook zo op de zak. Misschien heb ik dan van Orijen wel minder nodig. En anders maar gewoon doorgaan met RC of de indoor variant eens proberen.quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 16:45 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Ik weet het niet zeker, maar zou denken dat ze uit Orijen veel meer energie halen dan uit brokjes met graan. En dat het niet zo geschikt is voor binnenkatten omdat ze dan misschien te dik worden. Ik merk bij onze oudste (11) dat sinds ze er voor kiest alleen vlees te eten ipv de brokjes die de hele dag onbeperkt beschikbaar zijn ze misschien al wel een kilo zwaarder is geworden, en dat is een binnen- en buitenkat. Gelukkig kon ze het hebben, ze weegt nu denk ik zo'n 4 kilo. Als ze niet buiten zou komen zou ze misschien nog wel zwaarder zijn geworden, en dan was het misschien wel wat teveel van het goede geweest.
Iets met eiwitten en teveel energie...quote:Overigens zie ik nu ook in de OP staan dat Orijen minder geschikt is voor binnenkatten, mag ik vragen waarom? Ook niet in de minste plaats omdat ik al een flinke zak heb aangeschaft![]()
quote:We zijn van mening dat Orijen minder geschikt is voor binnenkatten, onze katten zijn er beide te dik door geworden. (Terwijl we minder voeren dan de aanbevolen hoeveelheid)
Hhhmmm. Iemand een grote zak Orijen kip kopen?quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 16:55 schreef Trusten het volgende:
[..]
Iets met eiwitten en teveel energie...
Paar selecties uit reviews:
[..]
die krijgen mijn fretten als extra soms of als de muizen op zijnquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 16:57 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik blijf het ook lastig vinden. Vooral omdat dit onze eerste kat is.
Ze krijgt nu Alexis premium van de Aldi. Dat is iig zonder suikers en kleurstoffen. Ook een van de blikvoeren van Alexis (volgens mij wild en gevogelte) is graan en suikervrij. Die heb ik dus nu in porties ingevroren.
Zijn nu bezig aan de tweede zak, en dan is t ook op, dus misschien eens verder kijken naar minder granen.
Poepen kan mevrouw erg goed, scheppen bijna iedere dag de bak leeg en kom eik altijd wel twee hoopjes tegen en die ruiken behoorlijk![]()
Wat Trusten zegtquote:Op vrijdag 19 oktober 2012 16:52 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Ligt dat misschien ook niet aan het feit hoeveel dat ze krijgen? Stel dat Orijen nog geconcentreerder is dan RC, en ik geef ze per dag dezelfde hoeveelheid, dan snap ik het wel idd. Maar ik zal vanavond als ik thuis ben eerst eens even op die zak Orijen kijken, wat daar allemaal op staat. Van RC geef ik ze 85 gram per dag, staat ook zo op de zak. Misschien heb ik dan van Orijen wel minder nodig. En anders maar gewoon doorgaan met RC of de indoor variant eens proberen.
Zo stellig bedoelde ik het niet hoor, je kan het uiteraard gewoon proberen maar wel in de gaten houden denk ik...quote:Op vrijdag 19 oktober 2012 16:59 schreef Kper_Norci het volgende:
Hhhmmm. Iemand een grote zak Orijen kip kopen?
Maïs en gerst zijn daar het tweede en derde ingrediënt?quote:
quote:Zo worden voor Sanabelle uitsluitend hoogwaardige dierlijke grondstoffen, zoals gevogelte en ei gebruikt, geen diermeel.
Kan er wel een studie over gaan doen pffquote:Samenstelling: Gevogeltevleesmeel, maïs, gerst
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |