Ongeveer hetzelfde wat Panthera hierboven zegt, maar bij mij werd de persoon in kwestie wel kwaad. Toen ik de auto kwam ophalen was een andere EW'er al bezig met een andere auto. De man was al flink geïrriteerd tegen die jongen, dus ik zag de bui al hangen. Bij mij werd ie echt boos en ik moest maar allemaal mensen bellen en zo. Uiteindelijk na 20 minuten een handtekening gekregen, maar moest er wel allemaal opmerkingen bij zetten.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 11:53 schreef MuurStraat het volgende:
Iemand eigenlijk al eens een echt vervelende klant gehad die kwaad werd ofzo?
Nee, wedstrijden doe ik niet. Zit ook niet bij een club ofzo, geen zin in verplichtingen. Ik doe of deed eigenlijk wel regelmatig veldtoertochten zowel op de racefiets als met de mountainbike en dat vond ik altijd wel tof om te doen. Maar dat doe ik de laatste 2 jaar ook niet meer, ging altijd met m'n vader maar die heeft het veel te druk met z'n werk. En ik heb geen zin om alleen te gaan.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 00:23 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Doe jij wedstrijden? Ik rijd alleen in de zomer.
Wat heb je toen gedaan? Ik zou daar wel pissig over zijn.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:12 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Ik heb ook wel eens gehad dat iemand getekend had en even met het formulier naar binnen ging om een kopietje te maken, waarna ik hem terugkreeg met de volgende tekst er op geschreven: 'deukjes zijn marginaal, stelt niets voor'.
Ik heb er iets bijgezet als 'geschreven door klant' of 'mening van klant' o.i.d.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:44 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Wat heb je toen gedaan? Ik zou daar wel pissig over zijn.
Ok ok. Brutale hond die vent.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:45 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Ik heb er iets bijgezet als 'geschreven door klant' of 'mening van klant' o.i.d.
Maandag werk, woensdag werk en vrijdag werk en vandaag niet beschikbaar, kom net uit bedquote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:01 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Hele week beschikbaar, hele week niet gebeld btw.....
Raar beleid eigenlijk dat de mensen die niet kunnen rijden wel werk krijgen en de echte coureurs hier zonder werk zittenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:04 schreef S-RS het volgende:
[..]
Maandag werk, woensdag werk en vrijdag werk en vandaag niet beschikbaar, kom net uit bed
Zo raar is dat niet, jij kan het al, ik moet oefenen oefenen en oefenen, misschien wordt het dan ooit nog watquote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:13 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Raar beleid eigenlijk dat de mensen die niet kunnen rijden wel werk krijgen en de echte coureurs hier zonder werk zitten
Ik kan bij selektvracht praktisch altijd rijden eigenlijk als ik wil...quote:Op donderdag 25 oktober 2012 17:13 schreef QuiCk01 het volgende:
[..]
Raar beleid eigenlijk dat de mensen die niet kunnen rijden wel werk krijgen en de echte coureurs hier zonder werk zitten
Ik had er een dikke streep doorheen gezet, en meneer er even aan herinnerd dat het strafbaar is om ondertekende contracten aan te passenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:45 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Ik heb er iets bijgezet als 'geschreven door klant' of 'mening van klant' o.i.d.
Ik ook, vaak ter plekke ofwel een foto gewhatsappt of gemaild, ofwel met de app "camscanner" als pdf gemaild.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:09 schreef Hojdhopper het volgende:
Hebben jullie de klant wel eens het transportformulier gemaild? Vandaag moest ik een auto afleveren op een privéadres maar die mevrouw had geen kopieermogelijkheid (of gewoon geen zin) in huis. Dus zei ik dat ik het formulier wel zou mailen. Heb dit al een paar keer eerder gedaan (wel alleen bij privéadressen natuurlijk).
Haha dat is wel vet.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:41 schreef Dimitri_ het volgende:
Vanaf volgende week een nieuwe kamer, in een huis waar 2 van 3 andere bewoners PC zijn bij EW. Dat wordt dus volop patsen wie de dikste bak op de oprit zet.
Maar de vraag is, doe jij ook mountainbiken? Want dan zal ik mijn verhikel weer eens in het vet zetten en dan gaan we even een dagjequote:Op donderdag 25 oktober 2012 16:43 schreef S-RS het volgende:
Om zulke lui kan ik zooooo boos worden. Als je niet wil dat ik ze op schrijf, was dan zuiniger op je auto geweest en had hem niet zo afgeragt. Als die dan ook nog smerig, ongewassen en een lege tank heeft hem ik echt moeite om me in te houden.
[..]
Doe je ook mountainbiken of alleen wielrennen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |