Best fijne oplossing ja. Niet mijn droomhuis, maar qua ruimte en locatie nu wel even prima.quote:
check. 55m2 woonoppervlak, prive parkeerplek in afgesloten overdekte garage en berging. voor iets meer dan de helft van wat je noemt. koop.quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:23 schreef Murdera het volgende:
Bizar eigenlijk, ik kijk ook voor rond de 700, en dan hoop ik een eigen badkamertje, eigen slaapkamer en woonkamertje te hebben.Als het mogelijk is rond de 60M2, dan ben ik gelukkig.
60m2 is gewoon meer dan wat ik heb. Ik heb 45m2quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:23 schreef Murdera het volgende:
Bizar eigenlijk, ik kijk ook voor rond de 700, en dan hoop ik een eigen badkamertje, eigen slaapkamer en woonkamertje te hebben.Als het mogelijk is rond de 60M2, dan ben ik gelukkig.
Kei snel wel, dus twi heeft nog altijd de mogelijkheid heel erg hard weg rennen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
"We"? Jij en twi saampjes? Wat lief en romantisch!
Mag ook wel voor 700 euro.. Lijkt mij..quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:25 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
60m2 is gewoon meer dan wat ik heb. Ik heb 45m2
Om mijn wenkbrauwen te epilerenquote:Op maandag 15 oktober 2012 18:36 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Waar heb jij een pincet voor nodig dan?
Lijkt me een prima deal, Myraquote:Op maandag 15 oktober 2012 19:22 schreef Myraela het volgende:
[..]
Best fijne oplossing ja. Niet mijn droomhuis, maar qua ruimte en locatie nu wel even prima.
En voor mijn ouders ook fijn, want dan hoeven ze het nog niet direct te verkopen. Want het huis nu verkopen zou in de huidige markt 20k schuld opleveren.
Ik heb een koophuis. Maar ook zoiets, met vaste lasten waarschijnlijk iets meerquote:Op maandag 15 oktober 2012 19:25 schreef Murdera het volgende:
[..]
Mag ook wel voor 700 euro.. Lijkt mij..
Wat betaal jij?
Ik ben blij voor jullie.quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:25 schreef Myraela het volgende:
[..]
Kei snel wel, dus twi heeft nog altijd de mogelijkheid heel erg hard weg rennen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
Een koophuis van 45m2?quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:27 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik heb een koophuis. Maar ook zoiets, met vaste lasten waarschijnlijk iets meer
Dan ben je wel creatief met inrichten, of niet?quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:27 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik heb een koophuis. Maar ook zoiets, met vaste lasten waarschijnlijk iets meer
2 kamerflat.quote:
Stiekem is het natuurlijk om m'n schaamhaar bij te werken, maar dat staat zo dullig.quote:
Nee niet echt. Ik heb een vrij standaard inrichting.quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:28 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan ben je wel creatief met inrichten, of niet?
Oh, ik zou echt helemaal losgaan op de inrichting. Ik ben echt dol op kleine huisjesquote:Op maandag 15 oktober 2012 19:29 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Nee niet echt. Ik heb een vrij standaard inrichting.
Dacht ik al. Een paar van die blonde haartjes die richting je navel lopen verwijderen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:29 schreef Samzz het volgende:
[..]
Stiekem is het natuurlijk om m'n schaamhaar bij te werken, maar dat staat zo dullig.
Nee absoluut niet zelfs, maar mijn moeders andere huis staat ook al 4 jaar te koop en daar komen ook schulden uit. Mijn moeder heeft genoeg geld gespaard om beide schulden af te kunnen betalen direct, maar ze doet liever wat langer over de verkoop om het in ieder geval niet voor het minimale weg te doen.quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:28 schreef Murdera het volgende:
Maar myr, denken je ouders dat de prijzen van de huizen weer flink omhoog zullen gaan?
Dordrecht, was in 2007 zo'n beetje het enige fatsoenlijke wat ik kon kopen.quote:
Ah ok, dan zit je de komende 4 jaar wel goed denk ik, wat fijn voor je! Ik ben jaloers.quote:Op maandag 15 oktober 2012 19:30 schreef Myraela het volgende:
[..]
Nee absoluut niet zelfs, maar mijn moeders andere huis staat ook al 4 jaar te koop en daar komen ook schulden uit. Mijn moeder heeft genoeg geld gespaard om beide schulden af te kunnen betalen direct, maar ze doet liever wat langer over de verkoop om het in ieder geval niet voor het minimale weg te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |