Te koop wegens verandering kantoor:Mooi antraciet hoekbureau, op maat gemaakt via een keukenzaak. Hoge kwaliteit aanrechtblad met de volgende afmetingen:
Bureaublad: 200cm lang x 158cm breed x 73cm hoog (onderkant, bovenkant is: 76,5cm) x 60cm diep.
Ladenblok: 60cm x 60cm x 73 hoog (staat op pootjes)
Computer/tower-kast: 30cm x 60cm x 73cm (staat op pootjes)
Er zitten plinten met hoekelementen onder de 2 kasten. Net zoals een reguliere keuken.
Foto's:
![znuhxe.jpg]()
![357mt5h.jpg]()
![23hvwg2.jpg]()
Bureau verkeerd in nieuwstaat, is voorzien van kabelgaten (2) en doppen tbv van kabels. Verder staat er in de hoek een verstelbare stalen poot die meegeleverd word. Het geheel is makkelijk demontabel. Let op: aan achterzijde en rechterzijkant zit geen fineer, maar kan gemakkelijk aangebracht worden indien het bureau 'vrij' geplaatst wordt.
Vraagprijs: ¤ 125,- (heeft ¤ 875 gekost). Bieden staat vrij.Dan heb ik ook nog een glazen schap te koop.
Afmeting: 25cm x 100cm
Foto's:
![4gl4y.jpg]()
Vraagprijs: ¤ 10,-En 1 zilvergrijz spiegel:
Afmeting: 49,5cm x 49,50cm
Foto:
Vraagprijs: ¤ 10,- Qua deco heb ik nog 2 'palen'. Eén is een uit massief hout gesneden totempaal (komt uit Wereldwinkel, Afrika) en de ander is een soort van stam van een palm.
Foto:
![2ur6vsi.jpg]()
![2u5w96s.jpg]()
Close-up:
Vraagprijs: ¤ 10,- voor de stam, ¤ 25,- voor de totempaalEn voor de liefhebber heb ik nog een paar roestvrijstalen pannen :p
Bij de 2 kleine pannen zitten nog glazen deksel, van de grote is deze zoek.
Foto:
Vraagprijs: gratisAlles is op te halen in Huissen (nabij Arnhem)
[ Bericht 0% gewijzigd door Sosa op 14-10-2012 21:25:01 ]
I only tell you once. Don't fuck me, Tony. Don't you ever try to fuck me.