Nou, we zijn niet compléét afgegaan want we waren niet als laatste geëindigd.quote:
Van die klei gel gebruiken waardoor je haar héél stug wordt, helpt al een heel endquote:Op zondag 14 oktober 2012 23:15 schreef Ambiguiteit het volgende:
[ afbeelding ]
Zulk haar wil ik ook!
Weer een soa erbij?quote:
Haha nee, het zou me eerste worden als de pfeiffer niet meetelt.quote:
Als je goed naar zijn hoofd kijkt da lijkt ie op Jack Blackquote:Op maandag 15 oktober 2012 08:33 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Maar even over het onderwerp. Het is een pleeborstel, die toevallig acceptabel is wegens okidoki lijf.
Dat is een beangstigde gedachte, dat meneer 1 na een aantal jaar gaat lijken op meneer 2.quote:Op maandag 15 oktober 2012 08:36 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Als je goed naar zijn hoofd kijkt da lijkt ie op Jack Black
[ afbeelding ]
Ik vind dat grappig voor een controllerquote:Op maandag 15 oktober 2012 11:25 schreef Ang3l het volgende:
En ja, ik moet beter op mijn afschriften e.d. gana letten want ik ben daar nogal laks in.
Juist omdat je dat al de hele dag op je werk doetquote:Op maandag 15 oktober 2012 12:30 schreef Ambiguiteit het volgende:
[..]
Ik vind dat grappig voor een controller
Ik heb hem sinds mijn USA vakantie en daar was t bijna noodzakelijk. Of voor hotels e.d., maar verder gebruik ik hem amper. Soms idd play.com webwinkel, that's it. Daarom weet ik ook dat het niet van mij is. Maar ja, toon dat maar eens aan idd. Sowieso is nog niet eens duidelijk WAAR dat abonnement dan vandaan komt en wat het isquote:Maar het is mij ook wel overkomen. Alleen waren het allerlei vliegtickets die waren besteld met de creditcard, alleen daarbij is wat makkelijk aan te tonen dat je dat niet zelf hebt gedaan. (Want als een vliegmaatschappij niet kan aantonen met incheck-gegevens dat ik inderdaad met hen heb gevlogen...)
Zo'n creditcard is eigenlijk ook niet praktisch, maar helaas vaak nog noodzakelijk, met name als je bij niet-Nederlandse webwinkels iets wilt kopen of af en toe buiten Nederland op vakantie wilt.
Heb ik idd ook eens gehad. Preventief geblokkeerd omdat de NS automaat geskimd was. Pas blokkeren ze dan.... net 2 dagen voor je op vakantie zou gaanquote:Op maandag 15 oktober 2012 12:32 schreef Ambiguiteit het volgende:
Zo is mijn pinpas ook weer eens geblokkeerd in verband met skimming. Niet omdat mijn pas is geskimmed (ik typ altijd blind mijn pincode in, ik kan zelf niet eens zien wat ik intyp), maar omdat ik kennelijk een betaalautomaat hebt gebruikt waarmee is gesjoemeld. En dat lijkt steeds vaker te gebeuren.
quote:Op maandag 15 oktober 2012 12:42 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Misschien is het wel voor porno.
Misschien heeft een van jouw heteroexen ("hete roexen", hahahaquote:Op maandag 15 oktober 2012 12:41 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Juist omdat je dat al de hele dag op je werk doet
Bij de timmerman zijn de kasten thuis ook nooit af.
[..]
Ik heb hem sinds mijn USA vakantie en daar was t bijna noodzakelijk. Of voor hotels e.d., maar verder gebruik ik hem amper. Soms idd play.com webwinkel, that's it. Daarom weet ik ook dat het niet van mij is. Maar ja, toon dat maar eens aan idd. Sowieso is nog niet eens duidelijk WAAR dat abonnement dan vandaan komt en wat het is
Rodrigo Braga, een favoriet van me... Heel meisjes achtig, ik dacht dat jullie daar niet van hielden?quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:21 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Werken jullie!
[ afbeelding ]
Moet ie nodig poepen of was de deo heel koud tegen warme huid aan of zo?quote:Op maandag 15 oktober 2012 13:21 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Werken jullie!
[ afbeelding ]
Hij kan ook lachen:quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:06 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Moet ie nodig poepen of was de deo heel koud tegen warme huid aan of zo?
Zeg toch niet dat het een wijf is. "Meisjesachtig" was het woord. Als in zachtaardig, grote ogen, gulle lippen, leuk neusje, hartvormig gezicht.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:12 schreef Ang3l het volgende:
Da's al beter. Al vind ik lachen met tandvlees een van de meest onaatrekkelijke trekjes die er zijn. Maar deze valt wel mee. En zo vrouwelijk vind ik 'm trouwens niet op deze plaatjes. Geen macho, maar ook geen wijf.
O dat vind ik niet erg. Zo lang t maar niet al te boyish-girlish als in "jong" uitziet. Daar heb ik niks mee. Appelblosjes en zo. Meer iets voor Ambi.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:15 schreef Cavalinho het volgende:
[..]
Zeg toch niet dat het een wijf is. "Meisjesachtig" was het woord. Asl in zachtaardig, grote ogen, gulle lippen, leuk neusje, hartvormig gezicht.
Alleen die pose al.quote:
Nee dat hoef je me niet te vertellen nee. Maar het is wel een feit dat je met belichting, make-up en de juiste camera en hoek van een vrij doorsnee iemand een hele mooie foto kan maken. Present company included.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:29 schreef Cavalinho het volgende:
Een model is feitelijk gewoon net een blank doek, he. De fotograaf maakt er wat van.
Enfin, hoef ik jou niet te vertellen.
Stuur ff een PM naar TMM over deze kant van mijn karakter andersquote:
Uhhh ik snap je opmerking nietquote:Op maandag 15 oktober 2012 14:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Stuur ff een PM naar TMM over deze kant van mijn karakter anders
Figure it out. Or not. Ik ben er al overheen.quote:
O gelukkig, ik schrok al.quote:Op maandag 15 oktober 2012 14:54 schreef Ang3l het volgende:
Nee, je hebt tot 15:00 CET en dan ga ik weer bitchen.
Ja verwacht van mij geen schokkende karakter-veranderingen hoor.quote:
Dat je een achterbakse he-bitch bent.quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:00 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Hmm wat heb ik nu weer gedaan waar ik niks van af weet?
Oh.quote:Op maandag 15 oktober 2012 15:29 schreef Kugari-Ken het volgende:
[..]
Dat je een achterbakse he-bitch bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |