Klopt, daar heb ik ook iets over gelezen. In ieder geval zal ik zo snel mogelijk ook Prey Pro kopen zodat ik ook mijn laptop en de telefoons van mijn ouders kan beveiligen. Zo zie je maar dat zoiets toch enorm handig uit kan komen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 18:29 schreef gebrokenglas het volgende:
Handig dat dat tegenwoordig kan. Vroegah was je gewoon je telefoon kwijt. Even vloeken, nummer blokkeren, en op jacht naar een nieuwe mob+abo.
Laatst was er toch iemand hier wiens telefoon plots weg was, en die 'm even later tot op de stoeptegel kon traceren in Marokko?
Kan niet want JB TouchWiz ROM is nog niet uit voor de Notequote:Op maandag 22 oktober 2012 20:08 schreef delano.888 het volgende:
Ghehe, moet je eens tegen je google now zeggen: do a barrel roll.
Een barrel rollquote:Op maandag 22 oktober 2012 20:09 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Kan niet want JB TouchWiz ROM is nog niet uit voor de Note
Wat doet 'ie dan?
Voor dat dilemma sta ik inderdaad ook - Cerberus licentie gekocht, maar Prey is erg universeelquote:Op maandag 22 oktober 2012 20:23 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik heb Cerberus gekocht voor 3 euro, die is als zip te flashen voor geroote telefoons, dus zelfs na een fabrieksreset staat het er nog op. Later een laptop gekocht dus is Prey Pro weer handiger, maarja.
Dat klopt, inderdaad, maar het is handiger om één algemene app te hebben voor beveiliging. Of ik kan Cerberus en Prey tegelijk gebruiken, aangezien Prey sneller is met traceren en updaten maar Cerberus op commando screenshots, foto's en geluid kan opnemen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 20:27 schreef MacorgaZ het volgende:
Ach ja, mijn One X is op zich 400+ euro waard dus die 3 euro voor zo'n goede haast-niet-te-verwijderen-beveiliging kan dan nog wel een keer.
Prey Pro gewoon halen als je het nodig hebt, wat hopelijk dus nooit is.
Zeker geen slechte stap. Een hectische situatie kan zo omslaan in een situatie waar je aandacht ergens anders is en dan kun je je telefoon voorgoed kwijt zijn - het is slechts een kwestie van seconden.quote:Op maandag 22 oktober 2012 20:48 schreef delano.888 het volgende:
Ook net Cerberus gekocht nav bovenstaande bus verhaaltje. Wat is nou 3 euro voor een lifetime licentie (op al je android devices). Gelijk ff alles getest natuurlijk, werkt super.
Precies, nou heb ik m wel verzekerd (voor 3 euro per maand bij interpolis) maar ik wil toch ook echt niet dat iemand er met mijn privé gegevens / foto's vandoor gaat.quote:Op maandag 22 oktober 2012 20:54 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Zeker geen slechte stap. Een hectische situatie kan zo omslaan in een situatie waar je aandacht ergens anders is en dan kun je je telefoon voorgoed kwijt zijn - het is slechts een kwestie van seconden.
Ik moet er niet aan denken dat ik mijn Note kwijt zou zijn geweest
Niemand?quote:Op maandag 22 oktober 2012 20:47 schreef stoereboii het volgende:
Heb net razodroid (custom rom voor galaxy ace s5830i) geflashed maar mn contacten zijn weg en als ik er weer toevoeg gaan ze weer weg na een reboot, ik weet zeker dat ze op mn sim stonden dus is wel raar. Ik ben nu weer mn backup aan het restoren omdat ik morgen mn telefoon wil kunnen gebruiken, en als er een oplossing is flash ik em wel opnieuw. Iemand?
Sowieso GELIJK alles naar je gmail exporteren, en NOOIT meer dmv sim overzetten. Dan kan het al nooit meer fout gaan en heb je voor de rest van je leven je contacten.quote:
En als ik dan weer die rom flash heb ik ze zeker? Dataverbinding werkte trouwens ook niet terwijl ze op xda zeiden dat de rom bugfree was,quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:01 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Sowieso GELIJK alles naar je gmail exporteren, en NOOIT meer dmv sim overzetten. Dan kan het al nooit meer fout gaan en heb je voor de rest van je leven je contacten.
Exporteer die shizzle naar Google Contacts man.quote:Op maandag 22 oktober 2012 20:47 schreef stoereboii het volgende:
Heb net razodroid (custom rom voor galaxy ace s5830i) geflashed maar mn contacten zijn weg en als ik er weer toevoeg gaan ze weer weg na een reboot, ik weet zeker dat ze op mn sim stonden dus is wel raar. Ik ben nu weer mn backup aan het restoren omdat ik morgen mn telefoon wil kunnen gebruiken, en als er een oplossing is flash ik em wel opnieuw. Iemand?
Nee, want als je de flashable ZIP flasht blijft 'ie er ook na een nieuwe ROM op staanquote:Op maandag 22 oktober 2012 21:05 schreef 16meter het volgende:
Maar met dat Cerberus kan een dief toch gewoon een andere rom flashen en die zooi is weg?
En als hij die ZIP verwijdert?quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:09 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, want als je de flashable ZIP flasht blijft 'ie er ook na een nieuwe ROM op staan
Als een dief zo snugger is dat hij dat soort dingen snapt, dan was hij geen dief geworden.quote:
quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:11 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Als een dief zo snugger is dat hij dat soort dingen snapt, dan was hij geen dief geworden.
Maar na flashen met Odin/Heimdall in download mode dus niet.quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:09 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, want als je de flashable ZIP flasht blijft 'ie er ook na een nieuwe ROM op staan
Nja, dat klopt. Maar tegen de tijd dat 'ie dat gaat doen heb ik ondertussen al wat foto's en data verworven, hoop ik.quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:13 schreef 16meter het volgende:
[..]
Maar na flashen met Odin/Heimdall in download mode dus niet.
Hopen dat je telefoon door een domme dief gejat wordt dan.
Enige bugs oid? Ipv Razodroid mss die maar ff flashenquote:Op maandag 22 oktober 2012 21:16 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Eerst wel, op mijn Desire S. MIUI met Android 2.3.7 was loeisnel, ICS daarentegen...
Nee, MIUI zit over het algemeen wel goed in elkaar. Zeker aan te raden. Welk toestel heb je?quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:17 schreef stoereboii het volgende:
[..]
Enige bugs oid? Ipv Razodroid mss die maar ff flashen
Nee, dat juist niet. Bij alles behalve een nieuwe ROM flashen blijft het erop staan, je flasht de zip namelijk als een soort extra feature in je ROM; nieuwe ROM = feature weg.quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:09 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, want als je de flashable ZIP flasht blijft 'ie er ook na een nieuwe ROM op staan
Galaxy ace. Woensdag maar ff kijken danquote:Op maandag 22 oktober 2012 21:18 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Nee, MIUI zit over het algemeen wel goed in elkaar. Zeker aan te raden. Welk toestel heb je?
Och, verdomd, je hebt gelijk. Het was inderdaad bedoeld voor een factory resetquote:Op maandag 22 oktober 2012 21:20 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Nee, dat juist niet. Bij alles behalve een nieuwe ROM flashen blijft het erop staan, je flasht de zip namelijk als een soort extra feature in je ROM; nieuwe ROM = feature weg.
Ik denk in ieder geval niet dat de willekeurige dief echt een nieuwe ROM flasht, eerder dat die de simkaart eruit haalt, fabrieksreset ofzo doet en dan zijn eigen simkaart erin > Cerberus stuurt een sms en email naar je nood-contacten met het nummer van die nieuwe simkaart, en als je wil stuur je zelf een sms om alle info te wissen/telefoon te locken/etc.
Ja dat was ik. Dat was nog 'geluk' hebben, daar stond geen beveiligingsapp op, maar dan kon ik achteraf nog installeren. Nu heb ik Cerberus erop staan, weet ik in ieder geval zeker dat ik 'm nog kan traceren.quote:Op maandag 22 oktober 2012 18:29 schreef gebrokenglas het volgende:
Handig dat dat tegenwoordig kan. Vroegah was je gewoon je telefoon kwijt. Even vloeken, nummer blokkeren, en op jacht naar een nieuwe mob+abo.
Laatst was er toch iemand hier wiens telefoon plots weg was, en die 'm even later tot op de stoeptegel kon traceren in Marokko?
Marokko bedoel je? Nee was een apart topic van me, paar maanden geleden.quote:Op maandag 22 oktober 2012 23:36 schreef delano.888 het volgende:
Was dat stoeptegel in tokio verhaal in dit topic? Nu ben ik benieuwd..
Dat bedoel ik, ga nu je topic lezenquote:Op maandag 22 oktober 2012 23:48 schreef Roolio het volgende:
[..]
Marokko bedoel je? Nee was een apart topic van me, paar maanden geleden.
Nou, veel plezier!quote:Op maandag 22 oktober 2012 23:56 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, ga nu je topic lezen
Dat duurt niet lang meerquote:Op maandag 22 oktober 2012 21:11 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Als een dief zo snugger is dat hij dat soort dingen snapt, dan was hij geen dief geworden.
Correctquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:27 schreef Klonk het volgende:
Als ik een backup maak in CWM zelf dan is toch een backup van de (in dit geval originele rom) waar je ten alle tijde op terug kunt vallen om een toestel weer naar stock terug te brengen?
Lekkere droge humor idd.quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:20 schreef J.Appleseed het volgende:
Oh, trouwens, de humor van deze man is echt
Ik weet niet of 'ie ook hier in Android mag, maar jullie kunnen deze humor meer waarderen toch?
mooiquote:
Het het een Nandroid backup, fyiquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 13:50 schreef Klonk het volgende:
[..]
mooi
backup loopt nu, dan is het vanaf nu braaf de installatiehandleiding van de rom volgen (paranoid android op een s3)
Na het googledingen installeren heb ik nooit caches hoeven wissen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:19 schreef Klonk het volgende:
root: check
backup: check
mis ik dan niets als ik zeg dat ik nu gewoon het zipje op de foon kan knallen, rebooten in recovery, cache wissen, dalvik cache wissen, installeren, google dingen installeren, cache wissen en dalvik wissen en dan rebooten.
kan me niet voorstellen dat het zo simpel is
Dat is het helemaal inderdaad. Al zullen sommigen misschien nog een factory reset of een superwipe aanraden voor het installeren.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:19 schreef Klonk het volgende:
root: check
backup: check
mis ik dan niets als ik zeg dat ik nu gewoon het zipje op de foon kan knallen, rebooten in recovery, cache wissen, dalvik cache wissen, installeren, google dingen installeren, cache wissen en dalvik wissen en dan rebooten.
kan me niet voorstellen dat het zo simpel is
Tegenwoordig heb je ze zelfs met Over The Air updates en met touch-installers. En als je in dezelfde rom-familie blijft dan is wipen ook nog eens overbodig.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:43 schreef Klonk het volgende:
lol, dus geen gekut met kernels meer, zit er allemaal in tegenwoordig
android custom roms zijn best ver gekomen in een relatief korte tijd
Slimbeanquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 17:18 schreef Klonk het volgende:
aangezien ik zelf niet spoor ga ik voor Paranoid Android
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1745003
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |