In Q3 werd Schumacher vlak voor de neus van Hamilton de pitbox uitgestuurd, waardoor Hammie toch flink moest uitwijken. Niet echt een gevaarlijke situatie omdat er geen mensen in de buurt stonden, maar als die mannen van Mercedes hun ogen hadden open gedaan, en 2 seconden hadden gewacht was er niets aan de hand geweest.quote:
OK dank je, vond dat ook wel meevallen, vond het wel vreemd dat beide Mercedessen toen Q3 begon lang voor het groene licht bleven wachtenquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 13:03 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
In Q3 werd Schumacher vlak voor de neus van Hamilton de pitbox uitgestuurd, waardoor Hammie toch flink moest uitwijken. Niet echt een gevaarlijke situatie omdat er geen mensen in de buurt stonden, maar als die mannen van Mercedes hun ogen hadden open gedaan, en 2 seconden hadden gewacht was er niets aan de hand geweest.
Verbaast me niksquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 13:28 schreef JohnB52 het volgende:
Schumacher was in slaap gevallen, hebben jullie dat niet gehoord tijdens de persconferentie?
Ik ga zo kijken naar een Mazda Xedos 9 2.5 V6 24vquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 08:39 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Wat gaat het worden Vosss, weer een Lancia of wat anders?
Die moest ik even opzoekenquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 14:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ga zo kijken naar een Mazda Xedos 9 2.5 V6 24v
Dat is n mooie 626, vosss!quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 14:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ga zo kijken naar een Mazda Xedos 9 2.5 V6 24v
Auto van Maurice de Hondt.... Of misschien heeft hij hem eindelijk weggedaan/moeten doen, dat kan...quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 14:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ga zo kijken naar een Mazda Xedos 9 2.5 V6 24v
Daar zat hij wel over te zeuren ja maar dat was niet in zijn zijn snelle ronde maar zijn outlap (voorover hij echt opgehouden werd).quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 14:47 schreef opreis het volgende:
Ik hoorde dat vettel in sector 1 zou opgehouden zijn door massa en daarom zich niet verbeterde. Weet iemand hier meer van? En niet dat het veel uit maakt. Webber start over het algemeen nog al langzaam en Vettel is meestal 1 van de snellere, verwacht dat hij gewoon weer vanaf de eerste startrij aan de horizon verdwijnt. Benieuwd over het gevecht tussen hamilton, alonso en raikonen er vlak achter. En Grosjean zal nu wel twee keer nadenken bij de start, denk niet dat hij veel risico's gaat/mag nemen aangezien hij eerst massa voorbij moet en vervolgens raikonen.
Dat is geen 626; er ligt wel hetzelfde blok in als in de Mazda 626 Xerxes (die ik vroeger heb gehad)quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 14:51 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
Dat is n mooie 626, vosss!
Linkje?
loopt wel mooi denk ikquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 14:58 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat is geen 626; er ligt wel hetzelfde blok in als in de Mazda 626 Xerxes (die ik vroeger heb gehad)
Zeer typisch was dat, leken net teamorders van "je mag Hamilton er niet uit gooien"quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 08:31 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Heeft een rondje gereden (hardere band) en dacht al binnen te zijn, bleef in de pits in tegenstellling tot Alonso. Als Senna zijn laatste rondje niet moest afbreken om één of andere vage reden had Hamilton op P 18 gestaan.
Senna heeft ook al één keer Q2 gehaald dit jaar, dus was het heel aannemelijk dat hij dat weer zou halen, niet dus.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 15:09 schreef Thas het volgende:
[..]
Zeer typisch was dat, leken net teamorders van "je mag Hamilton er niet uit gooien"
quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 15:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Senna heeft ook al één keer Q2 gehaald dit jaar, dus was het heel aannemelijk dat hij dat weer zou halen, niet dus.
quote:Bruno Senna (18th, Q1 - 1m 39.443s)
Im naturally disappointed with today. We had a few problems during practice with different elements of the car and this meant we couldnt pull it all together for qualifying. Well just have to recover from this moment and try to have a good race tomorrow.
Erg typisch dat ze het niet uitleggen.quote:“We had a pretty tough day today with both drivers struggling with the balance of the car and the ultimate pace of the car was not there today. We understand where the car is struggling and aim to address these issues as soon as possible. We believe our long run pace to be better and even from 15th and 18th we will be aiming to get some points.”
Senna's commentaarquote:Op zaterdag 13 oktober 2012 15:14 schreef Thas het volgende:
[..]
[..]
[..]
Erg typisch dat ze het niet uitleggen.
quote:"I improved a little bit in the first sector, but by the halfway point of the lap the tyres had given up already.
"It's a one-lap tyre and [the track is] very hard on the tyres with he long corners.
"I needed to try another lap because I knew that it wasn't good enough but it didn't happen."
Die keek wel in de spiegel, maar om zijn make-up bij te werken.quote:
Ik begreep zoiets als dat Vettel dacht dat Massa naar binnen ging terwijl die dat niet deed, en daardoor tijd verloor maar Massa niet de schuld wilde geven. Het kan natuurlijk een slimmigheidje van Ferrari zijn, maar ook gewoon een inschattingsfout van Vettel.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 14:47 schreef opreis het volgende:
Ik hoorde dat vettel in sector 1 zou opgehouden zijn door massa en daarom zich niet verbeterde. Weet iemand hier meer van? En niet dat het veel uit maakt. Webber start over het algemeen nog al langzaam en Vettel is meestal 1 van de snellere, verwacht dat hij gewoon weer vanaf de eerste startrij aan de horizon verdwijnt.
Ik vraag me af of het uitmaakt. Ik heb eerder het idee dat hij graag 3 plekken zou inleveren als hij maar geen brokken maakt, maar dat het hem daardoor juist overkomt.quote:Benieuwd over het gevecht tussen hamilton, alonso en raikonen er vlak achter. En Grosjean zal nu wel twee keer nadenken bij de start, denk niet dat hij veel risico's gaat/mag nemen aangezien hij eerst massa voorbij moet en vervolgens raikonen.
quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 15:54 schreef Weltschmerz het volgende:
Die keek wel in de spiegel, maar om zijn make-up bij te werken.
Vanochtend kwam ik net thuis van nachtdienst op tijd voor Q2 en Q3 mee te pikken, vroeg opgestaan ivm die Xedos kijken en dan morgenochtend weer vroeg op, want de voorbeschouwing wil ik ook zien.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |