Lol!quote:Op donderdag 6 december 2012 09:17 schreef purplenarcis het volgende:
Haha dat van die ketchup doet me denken aan vorige week..
We hadden een bakje met met minitomaatjes op het aanrecht staan. Blijkbaar kunnen ze ineens op het aanrecht (normaal kunnen ze dat niet)
Hebben ze de hele dag lopen kegelen met die tomaatjes de kamer door..
Op een gegeven moment kwam mevrouw met een rood gezichtje aanzetten.. Had ze dus op eentje lopen kauwen, en die is in haar gezicht uit elkaar gespat.. En het is een witte kat..![]()
Wij dus poetsen, maar ze heeft nog een paar dagen met een roze snoet rondgelopen..
Als die van mij een stuk plastic zien, maakt niet uit wat worden ze dol, zo ook tomaatjes die nog in hun verpakking zittenquote:Op donderdag 6 december 2012 09:17 schreef purplenarcis het volgende:
Haha dat van die ketchup doet me denken aan vorige week..
We hadden een bakje met met minitomaatjes op het aanrecht staan. Blijkbaar kunnen ze ineens op het aanrecht (normaal kunnen ze dat niet)
Hebben ze de hele dag lopen kegelen met die tomaatjes de kamer door..
Op een gegeven moment kwam mevrouw met een rood gezichtje aanzetten.. Had ze dus op eentje lopen kauwen, en die is in haar gezicht uit elkaar gespat.. En het is een witte kat..![]()
Wij dus poetsen, maar ze heeft nog een paar dagen met een roze snoet rondgelopen..
quote:Op woensdag 5 december 2012 13:17 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Ach, ik ben echt gesmolten van het verhaal en de foto's van Liloe ! Die is toch maar mooi terechtgekomen.
Ik begrijp het ook heus wel dat een boer geen 3-potige kater wil, precies om dezelfde reden die jij ook geeft. But it just doesn't make sense. Hij is met zijn 3 poten net zo snel als Sterre met haar 4 poten.quote:Op woensdag 5 december 2012 14:00 schreef Sweetpea8472 het volgende:
Hmm, verlaten katten worden volgens mij allemaal knuffelberen! Die van ons was als 8 maanden oud kitten op straat geknikkerd, heeft daar een maand of 4 geleefd tot hij bij ons kwam. Heeft twee jaar geduurd maar nu is dat ook zo'n knuffelbeer (alleen mauwen doet hij niet veel, behalve vorige week toen hij luidkeels verkondigde dat hij het bij ons leuker vond dan bij de dierenarts...)
En hoe hard het ook klinkt, maar ik kan wel begrijpen dat die boer geen 3-potige kat wil, hij heeft die katten waarschijnlijk alleen om de muizen populatie in bedwang te houden. Maar ik zou zelf zo een 3-potige kater in huis nemen hoor. Ik snap niet dat mensen daarom een huisdier afwijzen...
quote:Op vrijdag 7 december 2012 20:02 schreef LieLie het volgende:
Hier lag er net eentje op schoot met me te kletsendan miauwt ze een keer en als ik dan terugpraat blijft ze steeds miauwen
quote:Op zaterdag 8 december 2012 09:13 schreef Goudvis87 het volgende:
Leuk topicik herken me erg in Yashaaaaa
Mijn vriend en ik hebben eind september 2 kittens opgehaald in het asiel. Ook mijn eerste huisdieren en had nooit verwacht dat ik zo snel zoooooooooo gehecht aan die beestjes zou zijn. Ik zei half uur voordat we ze ophaalden nog dat als het teveel geld zou kosten bij dierenarts dat we ze altijd nog konden laten inslapen (shame on me), maar na 1,5 seconde met ze te zijn ik "al m'n geld gaat er naartoe! We verkopen alles i don't care" duidelijk nog nooit een beestje gehad.. Zijn echt m'n schatjes.
Pjotr (oudste) was 12 weken toen we m ophaalde en Igor 9 weken. Het zijn dus geen echte broers maar we noemen ze wel zo. En ze zijn gek op elkaar. Liggen altijd bij elkaar en ze roepen elkaar als de 1 de ander kwijt is (lees: achter het gordijn zit).
Pjotr had niet een beste start, woog 500 gram toen we m mee naar huis namen en weigerde te eten. Na veel bezoekers aan de dierenarts, veel telefoon gesprekken met asiel (waren heel goed in hun zorgen btw) en veel ritjes tussen hen op en neer, kwamen we erachter dat Pjotr een wormenkuur had gemist.. Ja, beestje zat dus helemaal onder de wormen, vind je het gek dat hij niets wilde eten. Bijna 2 weken echt met spuit eten moeten geven en nu gaat het super goed (ik word aangevallen terwijl ik dit typ, iPad is MEGA interessant).
Igor is een enorme knuffel maar dan wel op zij manier, niet aaien maar hij jou knuffelen. Lief beest! Die doet het trouwens heel goed. Van begin af aan al lekker veel eten.
Ze mogen nog niet naar buiten, begin feb worden ze gecastreerd en daarna wel naar buiten. Vind het nu al spannend.
Ze eten nu nog Royal canin 36 (omdat pjotr zo'n slechte start had) maar ik wil over op wat beter betaalbaar voer.
[ afbeelding ]
Foto's staan hier. Ze zijn van april 2011, dus iets ouder dan anderhalf jaar. Beide katers komen bij dezelfde fokker vandaan, maar niet uit hetzelfde nest.quote:Op zondag 9 december 2012 10:29 schreef Goudvis87 het volgende:
@Yashaaaaa als ze niet gewend is om naar buiten te gaan en binnen heb je genoeg ruimte voor haar dan zal dat vast goed gaan. Sommige katten willen echt naar buiten met bundels energie maar daar kom je vanzelf achter. Je hebt iig een mooi grote klimpaal voor haar
Hahahahaha ja dat van doodgaan door ouderdom heb ik ook hoorheerlijk naïef maar je moet wat toch.
@sylvesterrr wat tof dat je je eerste eigen katten hebt!! Mijn ouders waren ook geen grote voorstanders van dieren, dus ik ben ook helemaal in de wolken met onze boefjes. Hoe oud zijn ze? Zijn het broertje en zusje? Foto's willen we!!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |