Wij hebben er bijna nooit problemen mee gehad, altijd stabiel, enige keer dat we er problemen mee hadde nwas ons eigen modem doorgefiktquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:01 schreef Lorrelies het volgende:
Ik heb er alleen maar problemen mee gehad. Installeren was een drama en veel zenders storen (regelmatig of altijd).
Het dondert en het bliksemd, en ik zit in mn eentje hierquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:05 schreef Lorrelies het volgende:
Kut, de stroom zal zo wel weer uitvallen rond half 11
[ afbeelding ]
Onweer incoming!
Dus... alvast gefeliciteerd voor over 9 maanden.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:05 schreef Lorrelies het volgende:
Kut, de stroom zal zo wel weer uitvallen rond half 11
[ afbeelding ]
Onweer incoming!
Me too.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:07 schreef Flodder450 het volgende:
[..]
Het dondert en het bliksemd, en ik zit in mn eentje hier
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:13 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Dus... alvast gefeliciteerd voor over 9 maanden.
Hahaquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:13 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Dus... alvast gefeliciteerd voor over 9 maanden.
Oh, ja inderdaad. Vandaar dat de hond zo tekeer gaat.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:16 schreef Lorrelies het volgende:
[..]
Haha
Nee ik vind onweer niet zo romantischMaar kaarsjes zijn wel weer leuk
Dondert nou al wel flinkWordt straks leuk met die rode vlekjes D:
Onweer is chill manquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:18 schreef Lorrelies het volgende:
Ik hou écht niet van onweer eigenlijk
yup ik ben een mietje
Ik vind het aan de ene kant echt fascinerend en soms zelfs mooi. Heb er wel eens foto's van gemaakt en ook filmpjes, maar aan de andere kant... ik zou echt in paniek raken als ik nu in mijn uppie buiten zou fietsen in de middle of knowwherequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |