Sorry, ik heb mijn glazen bol thuis laten liggen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 08:20 schreef Nickskuh het volgende:
Gaat bony nog stijgen? Heb hem voor 11k 4231
Oh, jammer.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 08:36 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Sorry, ik heb mijn glazen bol thuis laten liggen.
Dat is voor mensen die items zijn kwijtgeraakt door die completing.. bug.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:08 schreef Pronk het volgende:
Ehm, ik log net in op de webapp en zie dat ik 3 gold packs in 'my packs' heb staan. Heeft iedereen die gehad?
Ow vandaar! Das een goeie deal dan, 3 gold packs voor het kwijtraken van een adidas bal.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:10 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Dat is voor mensen die items zijn kwijtgeraakt door die completing.. bug.
Wat een kutteaamquote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:11 schreef Greenpeas het volgende:
[ afbeelding ]
Ik ga ook maar eens 3-5-2 proberen.
Luisao superpace
Ik ben ook dingen kwijt geraakt, 0 packs.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:10 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Dat is voor mensen die items zijn kwijtgeraakt door die completing.. bug.
Zet dan Garay er in, die heeft 18 pace meer en volgens mij verlies je er niks mee aan chemistry.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:11 schreef Greenpeas het volgende:
[ afbeelding ]
Ik ga ook maar eens 3-5-2 proberen.
Luisao superpace
Moet even thuis iemand achter de Xbox gooien dan, ben op werk en heb geen muntjes meerquote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:20 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Zet dan Garay er in, die heeft 18 pace meer en volgens mij verlies je er niks mee aan chemistry.
Bedanktquote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:17 schreef KrAlex het volgende:
[..]
Wat een kutteaamalleen Elia is goed, want die heeft de pace.
Baas!!quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:32 schreef Dudeweiser het volgende:
Ik ga de 100k halen in de vakantie denk ik![]()
Ik kan het niet openen maar dat is dan zeker alleen voor de gewone FIFA dus dan geldt dat niet voor FUTquote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:37 schreef Dudeweiser het volgende:
http://forum.ea.com/uk/posts/list/0/2003067.page
Eerste officiële update voor FIFA13 dit weekend.
Geen legacy defending! OMG!quote:• Napoli of Serie A will now have fully authentic kits and crests in FIFA and FIFA Ultimate Team.
• Legacy defending and passing assistance options removed in Pro Clubs.
Door dat slechte wisselen van speler ga ik ooit nog wat breken in mijn kamer. Man wat is dat slecht gedaan zeg. Spelers lopen daardoor steeds van de bal weg bij mij omdat de CPU het nodig vind om van speler te veranderen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:41 schreef over_hedge het volgende:
Ze kunnen beter update dat het wisselen van spelers beter gaat en je keepers geen retards meer zijn die niks kunnen vastpakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |