Ik altijd jaquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 11:48 schreef charmed_angel het volgende:
Gaan jullie altijd alleen naar de bios?
Ik soms, overdag vind ik het niet erg. Maar in de avond voel ik mij dan zo remy
Ik wissel het af.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 11:48 schreef charmed_angel het volgende:
Gaan jullie altijd alleen naar de bios?
Ik soms, overdag vind ik het niet erg. Maar in de avond voel ik mij dan zo remy
ik ga bijna altijd alleen..quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 11:48 schreef charmed_angel het volgende:
Gaan jullie altijd alleen naar de bios?
Ik soms, overdag vind ik het niet erg. Maar in de avond voel ik mij dan zo remy
quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:02 schreef Beaudelaire het volgende:
Het wisselt inderdaad, meestal alleen. Het interesseert mij niet dat ik alleen ga, ik kom voor de film. Boeiend wat anderen ervan vinden.
dat is zo af en toe wel herkenbaar.. zeker als je naar een film als "achtste groepers huilen niet" gaatquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:05 schreef charmed_angel het volgende:
Ja dat snap ik dat jullie voor de film gaan. Maar ja ik weet niet
Gewoon alleen er naar toe vind ik een beetje vreemd, als ik eenmaal zit boeit het me ook niet meer
quote:Laatst kreeg ik de vraag, ben je hier alleen? En dat vonden ze maar vreemd, dus ik zei: ja ik kom voor de film, niet om sociaal gezellig te zijn
Ja dat had ik donderdag dus bij The Battlequote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:07 schreef mschol het volgende:
[..]
dat is zo af en toe wel herkenbaar.. zeker als je naar een film als "achtste groepers huilen niet" gaat
[..]
Heb je ze allemaal even "getroost" ?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:08 schreef Beaudelaire het volgende:
Ik zat laatst alleen in een zaal vol met snikkende tienermeisjes bij Voor Ik Doodga.Ook wel geil leuk.
waarom voelt het nu wel raar dan voor je om alleen te gaan? aangezien je het voorheen niet raar vond, is het toch wel opmerkelijk en hoe zijn de meeste figuren die alleen gaan een beetje raar?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:12 schreef -Strawberry- het volgende:
Alleen gaan vond ik nooit een probleem, maar sinds ik nu altijd met andere mensen ga voelt het toch wel 'vreemd' om alleen te gaan. En aangezien de meeste figuren die alleen gaan vaak een beetje raar zijn, helpt dat ook niet echt mee.
Maar een film is een film. Als je thuis in je eentje een film kijkt, kijkt niemand ervan op. Als je gratis naar de bios kan, is het gaan naar een film niet veel anders dan er eentje thuis kijken. Dat taboe moet echt weg.
idd, ik heb gisteren in een scheur gelegen bij Ted, vond het persoonlijk ook heel vermakelijk dat alle 3 de belotoons die de mark wahlberg personage op zijn telefoon had ik ook allemaal heb of heb gehadquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:15 schreef wolfrolf het volgende:
En inderdaad, het zal mij ook aan mijn derriere oxideren als andere mensen het raar vinden om alleen naar de bioscoop te gaan. Mijn filmgenot zal er niet minder door zijn
waar overheen?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 12:09 schreef charmed_angel het volgende:
Ik wil heel graag naar The Possesion, maar die draait dus alleen in de avond. Ik moet mij er gewoon overheen zetten, ik weet het. Maar toch doe ik het niet.
Omdat ik het niet meer gewend ben en ik er om de een of andere reden meer op ben gaan letten. In de bios waar ik vaak kom zijn er heel veel rare Puc-ers dus dat is een kwestie van ervaring.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:23 schreef Slayage het volgende:
[..]
waarom voelt het nu wel raar dan voor je om alleen te gaan? aangezien je het voorheen niet raar vond, is het toch wel opmerkelijk en hoe zijn de meeste figuren die alleen gaan een beetje raar?
Dat is het 'm inderdaad.quote:ik deel je mening dat het een merkwaardige taboe is, maar ik denk dat het komt doordat veel mensen, een filmpje pakken associëren met "uitgaan" en dat je dat in je uppie doet kan als raar ervaren worden
publiek overdag is toch vaak anders dan in de avond, in de avond is het meer "uitgaan" publiek denk ik en dan vaak in groepsverband, denk dat je dan te veel met de gedachte meegaat, "filmpje is uitgaan en uitgaan doe je niet in je eentje" en in de avond uren val je dus veel meer op dan in de middag uren als je in je uppie gaat, dank zou je het gevoel kunnen krijgen "ik ben de odd man out" die in zn uppie hier zit, heb ikzelf ook soms last van en dan met name de donderdag/vrijdag/zaterdag avondquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:32 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Om alleen naar de bios te gaan in de avond
Overdag heb ik er geen last van
hier in den haag zie je zo ontzettend veel mensen met die pasjes lopen, tis dan een beetje lastig om de rare pukkers eruit te vissen, maar het zou ook misschien aan mij kunnen liggenquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:29 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Omdat ik het niet meer gewend ben en ik er om de een of andere reden meer op ben gaan letten. In de bios waar ik vaak kom zijn er heel veel rare Puc-ers dus dat is een kwestie van ervaring.
Denk dat je het bij grotere bioscopen en in studentensteden minder hebt inderdaad.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:54 schreef Slayage het volgende:
[..]
hier in den haag zie je zo ontzettend veel mensen met die pasjes lopen, tis dan een beetje lastig om de rare pukkers eruit te vissen, maar het zou ook misschien aan mij kunnen liggen
Welke bios ga je dan?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 13:32 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Om alleen naar de bios te gaan in de avond
Overdag heb ik er geen last van
Amsterdamse Poort komt er regelmatig in voorquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 16:35 schreef Beaudelaire het volgende:
Alleen Maar Nette Mensen kijken in Arena lijkt mij wel prachtig.
Ga lekker terug naar je dorp, tuig.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 16:34 schreef Deezertje het volgende:
Van het 'Bijlmervolk' heb ik nooit last.
Haha, je weet vast wel wat ik bedoelquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 16:39 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ga lekker terug naar je dorp, tuig.
Ik weet het wel inderdaad. Maar het klonk een beetje raar.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 16:46 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Haha, je weet vast wel wat ik bedoel.
Heb het dan met name over de jongeren op een vrijdagavond ofzo, de rest van de bezoekers geen problemen mee hoor
Pathe de Kuipquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 16:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Welke bios ga je dan?
Ik ga vrijwel ook altijd alleen. Ga niet altijd wachten tot er iemand mee kan hoor. Betaal ik geen 26 euro per maand voorMisschien biosdate topic aanmaken hier?
Ik vind de kuip steeds irritanter worden qua publiek.. Delft is relaxed en Spuimarkt is ook erg nicequote:
Ja maar ik woon 15-20 minuten rijden van de Kuip, Delft is verder wegquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 20:26 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik vind de kuip steeds irritanter worden qua publiek.. Delft is relaxed en Spuimarkt is ook erg nice
Ik wordt echt gaar tijdens de derde film als ik er veel achter elkaar kijken, heb jij daar geen last van?quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 22:14 schreef Asskicker14 het volgende:
Deze week Taken 2, Hope Springs, Dredd, Killing Them Softly, Marathon en End of Watch gezien.
Komende maandag de volgende films in de planning.
Resident Evil: Retribution 11:00 (11:15 - 12:40) Eindhoven
Frankenweenie 14:30 (14:45 - 16:15) Breda
Beasts Of The Southern Wild 16:30 (16:30 - 18:15) Chassé Breda
Alleen Maar Nette Mensen 19:00 (19:15 - 20:45) Breda
Sneak Preview 21:00 (21:15 - 22:45) (The Paperboy, Sinister of Lawless) Breda
Dat blijft voor mij Keesquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 22:50 schreef Asskicker14 het volgende:
Best een geinige film. Stefan de Walle, ook bekend als Sinterklaas, speelt heel sterk. Het verhaal is flinterdun. Verder ben je de film al vergeten zodra je de bioscoop bent uitgelopen.
Er is maar één Kees (nou vooruit, twee, Tatjana immers ook) en dat is René van 't Hof.quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 22:53 schreef bigbass het volgende:
[..]
Dat blijft voor mij Keesen Bram van de Vlugt is Sinterklaas. Maargoed, als het zo uit komt maar een kijken die film, anders niet.
Beter kan je sowieso naar Dredd gaan, dat is echt een kraker. Echt helemaal top.quote:Op maandag 22 oktober 2012 09:35 schreef Professional het volgende:
Meeste films die ik bezoek doe ik alleen, de iets grotere releases en blockbusters kijk ik meestal met wat vrienden.
Ik zie ook steeds meer mensen alleen gaan (ik ga voornamelijk Pathe Haarlem), ik vind het ook wel fijn.
Deze week in de planning: End of Watch, De Marathon en eventueel Dredd
Dredd is alleen leuk als je van hersenloze actie houdt. Ik vind hem maar matig.quote:Op maandag 22 oktober 2012 09:35 schreef Professional het volgende:
Meeste films die ik bezoek doe ik alleen, de iets grotere releases en blockbusters kijk ik meestal met wat vrienden.
Ik zie ook steeds meer mensen alleen gaan (ik ga voornamelijk Pathe Haarlem), ik vind het ook wel fijn.
Deze week in de planning: End of Watch, De Marathon en eventueel Dredd
je gaat naar de twilight marathon? (dan is die toch?)quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:36 schreef wolfrolf het volgende:
jeeehhh zowel 13 als 14 november vrij gekregen
Yep. Ik heb nog geen 1 van de films gezien dus leuk!!!quote:Op maandag 22 oktober 2012 14:27 schreef mschol het volgende:
[..]
je gaat naar de twilight marathon? (dan is die toch?)
mja, dan is het inderdaad een goeie overweging.. ik heb alle losse films gezien en heb dus geen behoefte aan ze allemaal nog eens te zien..quote:Op maandag 22 oktober 2012 14:29 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Yep. Ik heb nog geen 1 van de films gezien dus leuk!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom vind je het een matige film? Ik overweeg namelijk om naar de sneak te gaan vandaagquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 02:39 schreef Asskicker14 het volgende:
Alex Cross in de sneak gezien. Voor iedereen die eraan denkt om naar de sneak te gaan. Ik zeg, thuisblijven.
Vet!!!quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:08 schreef F_JD het volgende:
Spuimarkt krijgt Imax in zaal 4. Tof natuurlijk, maar dat gaat ze wel een enorm capaciteitsprobleem opleveren gok ik.
Do I care? Ik kom voor de films. En dit is de enige manier om ze allemaal op het grote scherm te zien nog. Klaar.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:38 schreef Asskicker14 het volgende:
Waarom zou je in je eentje naar een Twilight marathon gaan als man zijnde?
Er is geen manier waarop je niet als een creep overkomt.
ik ga niet, maar dat zou ook mijn redenatie zijn. Als ik al die films wil zien in de bios doe ik dat. ongeacht wat anderen daar van denken.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:39 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Do I care? Ik kom voor de films. En dit is de enige manier om ze allemaal op het grote scherm te zien nog. Klaar.
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 20:39 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Do I care? Ik kom voor de films. En dit is de enige manier om ze allemaal op het grote scherm te zien nog. Klaar.
Mee eensquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 22:02 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik ga niet, maar dat zou ook mijn redenatie zijn. Als ik al die films wil zien in de bios doe ik dat. ongeacht wat anderen daar van denken.
zaal 4 is best groot.. maar absoluut niet imax waardigquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:08 schreef F_JD het volgende:
Spuimarkt krijgt Imax in zaal 4. Tof natuurlijk, maar dat gaat ze wel een enorm capaciteitsprobleem opleveren gok ik.
Wel relaxte stoelen. En lekker hoog.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:07 schreef mschol het volgende:
[..]
zaal 4 is best groot.. maar absoluut niet imax waardig
tis opzich een prima zaal, maar imho niet een label "IMAX" waardig..quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:08 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Wel relaxte stoelen. En lekker hoog.
Om die reden neem ik altijd een statief mee naar de IMAX om mijn hoofd op te laten leunen, om zeker te weten dat het van de trailers tot de credits volledig waterpas staat.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:17 schreef wolfrolf het volgende:
Wat ik trouwens vreemd vind van IMAX 3D is dat het lineare polarisatie gebruikt trouwens. Als je je hoofd om wat voor reden een *beetje* scheef houdt heb je ineens dubbele beelden.
Dat euvel heb je bij circulaire polarisatie niet. Of ben ik nu een te grote geek.
quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:20 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Om die reden neem ik altijd een statief mee naar de IMAX om mijn hoofd op te laten leunen, om zeker te weten dat het van de trailers tot de credits volledig waterpas staat.
ow ze gaan hem upgraden.. dat wist ik niet... (en had ik ,gezien pathe's beleid ook totaal niet verwacht)..quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:13 schreef wolfrolf het volgende:
Nou ja, ze gaan er een groter scherm in bouwen, nieuwe geluidsinstallatie en 2 nieuwe projectors neerzetten.
Het wordt wel een dikke upgrade. Ik moet bekennen dat zelfs fake opgeblazen IMAX voorstellingen best vet zijn. Je hebt wel een klein balkje boven en onder maar het beeld is echt heel vet en het geluid fenomenaal.
Ik ga denk ik 2,50 lappen om Skyfall bij Schouwburgplein in zaal 5 te kijken.
ik heb bij de marathons of festivals die ik bezocht heb nog nooit vaker dan 1x mijn ticket hoeven laten zien. maar goed, dat is Groningen, daar kan het nog. itt die enge Randstadquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:03 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Mee eens
Verder ben ik een goed gewassen, netjes geschoren normale jongen hoorHeul niet creepy
![]()
Ik heb mijn ticket vandaag al effe afgehaald trouwens. Kan blijkbaar bij alle ticket automaten van Pathé ongeacht welke vestiging (In dit geval Pathe Buitenhof).
Het is 1 ticket. Lullig als je die halverwege de marathon kwijtraakt
Tijdens de marathon maar in mijn portemonnee opbergen dan. Dat soort shit overkomt mij nogal snel namelijk
![]()
PS. 3rdRock: Ik ben stikjaloers dat jij de Dark Knight marathon wel heb kunnen beleven. Ik had met name TDK graag nog in de bios gezien voor 1 keer.
Staat je stoelnummer er wel goed op?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:03 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik heb mijn ticket vandaag al effe afgehaald trouwens. Kan blijkbaar bij alle ticket automaten van Pathé ongeacht welke vestiging (In dit geval Pathe Buitenhof).
Yep. Maar goed dat je het zegt!quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 23:50 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Staat je stoelnummer er wel goed op?
Ik heb eens bij De Munt een kaartje opgehaald voor Tuschinski (dacht toen ook: goh, wat handig dat dat kan) maar dat was toen geen succes.
Vanavond naar De Marathon, heb er zin inquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 13:16 schreef charmed_angel het volgende:
Donderdagavond naar de Marathon
ben benieuwd
hoezo?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 12:08 schreef F_JD het volgende:
Spuimarkt krijgt Imax in zaal 4. Tof natuurlijk, maar dat gaat ze wel een enorm capaciteitsprobleem opleveren gok ik.
Ellendige Belgen krijgen hem weer 5 dagen eerder.quote:
omdat stoer?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 00:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Waarom zijn er zoveel van die kutkinderen die naar paranormal activity 4 willen?
Omdat de massa een slechte smaak heeft (exact ook de reden waarom de bioscopen vervuild worden met reboots, remakes en sequels).quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 00:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Waarom zijn er zoveel van die kutkinderen die naar paranormal activity 4 willen?
ik ben niet geweest, zat helemaal volquote:Op woensdag 24 oktober 2012 08:30 schreef Professional het volgende:
[..]
Vanavond naar De Marathon, heb er zin in
Toen ik van het weekend ging (nota bene 's middags) zat hij ook al tot de laatste stoel vol, loopt blijkbaar echt goed.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 00:13 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik ben niet geweest, zat helemaal vol![]()
Volgende week nieuwe poging!
Tijdelijk was de vorige keren een paar maanden. Dat is het standje waar ze hem op zetten voor hij helemaal uit de winkel verdwijnt. Misschien is het deze keer anders, maar ik zou er niet op wachtenquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 11:27 schreef tcr het volgende:
Nog aan het bedenken wanneer ik mijn 1e voucher ga verzilveren. Ik denk pas aan 5 november, dan past die lekker midden in mijn vakantieplanning (week erna, week ervoor). Voor nu eerst een heleboel tv-series in te halen die ik de afgelopen weken gemist heb.
De films die dan niet meer draaien gaan we dan ook lekker thuis kijken, ook ING even in de gaten houden voor een paar nieuwe vouchers(tijdelijk uitverkocht).
Heb twee vouchers, dus het mag in mijn berekening wel 9 maanden duren voor er weer nieuwen zijn (2x 4 + 1 maand pauze).quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 12:17 schreef bigbass het volgende:
[..]
Tijdelijk was de vorige keren een paar maanden. Dat is het standje waar ze hem op zetten voor hij helemaal uit de winkel verdwijnt. Misschien is het deze keer anders, maar ik zou er niet op wachten
stoer doen idd, ik ga er vanavond heen, puur omdat ik ze allemaal in de bios heb gezien..quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 00:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Waarom zijn er zoveel van die kutkinderen die naar paranormal activity 4 willen?
Waarom draait sinister nou weer alleen in Den haag, die wil ik echt graag in de bios zienquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:02 schreef JaafkeGB het volgende:
[..]
stoer doen idd, ik ga er vanavond heen, puur omdat ik ze allemaal in de bios heb gezien..
zo slecht vind ik ze niet, je moet er van houden..
sinister is wel echt geweldig!!
vanaf 16november bij de rest of zaeu..quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 16:07 schreef bigbass het volgende:
[..]
Waarom draait sinister nou weer alleen in Den haag, die wil ik echt graag in de bios zien
quote:Duopack Polaroid Premium passieve 3D brillen
Merk: Polaroid
Type: N8103A black
Kleur: Zwart
Duopack Premium passieve 3D brillen
Zeer efficiënte circulair gepolariseerde lenzen
Geen loensen, geen staren, gewoon perfect zicht
Beter zicht door verbeterde contrasten
Hoge kwaliteit lichtgewicht frame, ontworpen voor langdurig gebruik
Hoogwaardige materialen en precisie frameconstructie leveren robuuste betrouwbaarheid
100% UV400 bescherming tegen UVA, UVB en UVC stralen
Frame: VIP Black
Lenzen: Premium 3D lens
Levering incl. reinigingsdoek en bewaaretui
Wettelijke garantie: 2 jaar
De verwachte verzenddatum van dit product is 8 november 2012
Die wil ik ook nog zoooo graag zien.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 15:34 schreef wc-eend het volgende:
The Perks of Being a Wallflower gezien... Beste film ooit!
Perks of Being A Wallflower:quote:Op zondag 28 oktober 2012 19:48 schreef Deezertje het volgende:
Na wat puzzelwerk deze mooie planning voor morgen staan:
11:10: Perks of being a..., De Munt
13:00: Paranormal Activity 4, De Munt
14:45: Detachment, Tuschinski (zaal 3, heb ik een hekel aan, maar is denk ik de laatste week om hem nog eens te zien)
17:00: End of Watch, De Munt
Woensdag Skyfall in IMAX en daarna helaas weer wachten op wat vette films. Zie dat veel films zijn uitgesteld naar eind januariWaarom krijgen wij sommige films toch zo laat?! Dan is ie al lang op DVD uit in Amerika, en voelt het alsof mijn PUC-pas niet genoeg 'waard' is...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |