Een leuke liefdesfilmquote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:55 schreef FutureFairytale het volgende:
Jongste zusje heeft luduvudu. Tis uit met haar vriendje. Was t al een keer 1 dag haha maar nu al een week uit en ze is heel verdrietig. Ergens vind ik t voor haar beter zo maar ik neem haar morgen mee naar de bios. Gezellig een filmpje kijken
Dat is een beetje gemeenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:56 schreef Den_Haag het volgende:
Een leuke liefdesfilm
of is dat een beetje gemeen?
Voor- en achterkant scheelt bij ons ook wel 2 graads.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
We hadden eerst beide computers in de logeerkamer staan en daar werd het rustig 19-20 graden zonder de verwarming aan te hebben. In de woonkamer is het niet zo'n feest16-17 graden max.
Hoelang was het aan dan? En wel lief van jequote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:55 schreef FutureFairytale het volgende:
Jongste zusje heeft luduvudu. Tis uit met haar vriendje. Was t al een keer 1 dag haha maar nu al een week uit en ze is heel verdrietig. Ergens vind ik t voor haar beter zo maar ik neem haar morgen mee naar de bios. Gezellig een filmpje kijken
Helaas, kan de video niet mobiel bekijken.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:47 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De tuin winterklaar maken doe je met Neutronenkorrels
Beneden-etage (met tuinkamer en garage) is bij ons altijd vrij fris, maar die gebruiken we toch nauwelijks.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:57 schreef AnneX het volgende:
Voor- en achterkant scheelt bij ons ook wel 2 graads.
Behalve eind sept. een dag of wat, de cv niet aan.
Woongedeelte op het zuiden en het is 19,5 graad ( en ik zit stil)![]()
Oh ja, de meterstanden eens opnemen
heb chocolademuffins gekocht. krijgt ze morgenmiddaquote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hoelang was het aan dan? En wel lief van jeBeetje steun en aandacht en iets leuks doen is goed voor haar.
Zijn wij goed bezig hé, voordat we in winterslaap gaanquote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:09 schreef golfer het volgende:
[..]
Beneden-etage (met tuinkamer en garage) is bij ons altijd vrij fris, maar die gebruiken we toch nauwelijks.
Woonetage is altijd wel warm met zon er de hele middag op.
Slaap-etage daarboven is vaak zelfs te warm.
En vorige week onze laatste tuinbeurt gedaan en het onkruid/graas gemaaid.
hehe die krijgt ze sowieso, is weekendboeket wat ik krijg.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:11 schreef Den_Haag het volgende:
Rozen is misschien niet de meest leuke bloem om nu te krijgen
Gele rozen?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:11 schreef Den_Haag het volgende:
Rozen is misschien niet de meest leuke bloem om nu te krijgen
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 16:59 schreef Stereotomy het volgende:
Hier heeft duckface na 4 (!!) jaar te horen gekregen dat haar vriendje niet meer met haar verder wil. Ze hadden al een LAT relatie in twee verschillende landen, maar het vriendje zag het dus niet meer zitten. Arme duckface, ik had altijd al het idee dat zij meer verknocht was aan het vriendje dan andersom, maargoed. Happens.
Ze denken volgens mij ook in de richting van verstoorde hormoonhuishouding meen ik..quote:Op woensdag 10 oktober 2012 23:59 schreef Stereotomy het volgende:
Er is een correlatie tussen onregelmatige diensten en obesitas / diabetes etc. Maar de causatie ligt natuurlijk niet aan onregelmatige diensten per se, maar aan bijvoorbeeld verhoogde calorieinname, verminderde insulinesensitiviteit, fucked up leptinehuishouding, chronisch verhoogde cortisol etc.
Is net als te zeggen dat wanneer je uit een gezin komt met ouders die laagopgeleid zijn, dat dat een verhoogde kans oplevert dat de kids ook laagopgeleid worden. Correlatie ja, causatie iets anders specifieker.
/zeepdoosje
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 17:44 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ze denken volgens mij ook in de richting van verstoorde hormoonhuishouding meen ik..
Nog duurder dan mijn popkoortjequote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:53 schreef AnneX het volgende:
Hé, Bluezz je krijgt concurrentie![]()
Emily mailde terug http://www.dezangstudio.nl/index.htm
/15 lessen voor 150 euro voor iemand die niet kan zingen
Lekker licht!quote:Op donderdag 11 oktober 2012 14:39 schreef Stereotomy het volgende:
[ afbeelding ]
Zo. Boven nog 9 bruine pakken liggen. Helaas wel in totaal 3 pakken met beschadigingmaar die gaan we dit weekend omruilen.
Weet niet meer hoe dat werkt.. geen bereik of zo? Draadloosch?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 18:14 schreef Stereotomy het volgende:
Vast internet vanuit nieuwe thuishallo wereld
Alleen werken de helft van de sites niet, misschien moet er nog een en ander afgesteld worden?
honderd man eruit doen ze hier met linksquote:Op donderdag 11 oktober 2012 18:26 schreef Bluezz het volgende:
Kritiek geuit vandaag bij de medisch manager. We zijn nog steeds niet digitaal en hebben er zelfs een systeem bijgekregen![]()
![]()
de managers zaten vanmiddag plotseling in topoverleg.
Morgenmiddag krijgen wij info... er gaan geluiden dat er nog eens 100 man vaste contracten uit moeten.. en meer wordt er gewandelgangfluistert...
Twee vingers in hun neus, ff hup, op maandag ochtend voor de lunch, zonder hun hand om te draaien.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 18:31 schreef Bluezz het volgende:
Er zijn al honderden mensen uitgegaan het afgelopen jaar die geen vaste contracten hadden.
Vraag me serieus af of een ziekenhuis failliet kan gaan....
Wat bedoel je Piet met Links?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |