1 november is die wedstrijd.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:49 schreef DonRaja het volgende:
Welke speeldata zijn er normaal geselecteerd voor die ronde van de beker?
Waarom niet gewoon bij Xerxes?quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:52 schreef E.H. het volgende:
Maar nog steeds niet bekend waar het gespeeld gaat worden. Sparta heeft geloof ik niet graag dat we langskomen.
Ik zou dit niet te hard roepenquote:Op maandag 8 oktober 2012 14:55 schreef Typisch het volgende:
Desnoods Excelsior dan toch? Alsnog beter dan bij hun op het complex denk ik.
Alleen als we dan onze helft van de rekening voor de Zilveren bal alsnog voldoenquote:Op maandag 8 oktober 2012 14:52 schreef E.H. het volgende:
Maar nog steeds niet bekend waar het gespeeld gaat worden. Sparta heeft geloof ik niet graag dat we langskomen.
True, true. Wist de capaciteit niet van Woudenstein.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:56 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik zou dit niet te hard roepen
Woudenstein kan 3000 mensen hebben en de gemiddelde amateurclub kan al meer mensen hebben
Grote toestroom aan supporters.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:55 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon bij Xerxes?
quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:56 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Alleen als we dan onze helft van de rekening voor de Zilveren bal alsnog voldoen
Heeft toch niets met feyenoord te maken ? behalve dan dat het vol zal zitten met feyenoorders..quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:56 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Alleen als we dan onze helft van de rekening voor de Zilveren bal alsnog voldoen
Waar ga je iedereen laten dan?quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:55 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon bij Xerxes?
Godverdomme is de Feyenoord selectie bij mij op school, ben ik er zelf niet...quote:Uitgedunde selectie bezoekt Rotterdamse haven
Een uitgedunde selectie van Feyenoord heeft maandagmiddag samen met de technische en medische staf het jaarlijkse bezoek aan de Rotterdamse haven gebracht. Nadat de selectie, waarin de spelers die deze week interlands spelen ontbraken, was ontvangen bij het Scheepvaart & Transport College nam het op dat terrein en later ook bij containerterminal Uniport deel aan enkele buitenactiviteiten, zoals het berijden van heftrucks en vrachtwagens. Tijdens de afsluiting van de ‘Meets the Port’ middag ontving Feyenoord uit handen van Bas Verhoef, algemeen directeur van Uniport en RST, een cheque ter waarde van ¤ 5.000,-, bestemd voor de jeugdopleiding van de club.
Voordat de selectie officieel welkom werd geheten door Peter Koster, locatiedirecteur van STC Group, waren spelers en staf bij het betreden van het splinternieuwe pand al luidkeels toegezongen door de aanwezige medewerkers. ‘Voor iedereen hier is het bezoek van Feyenoord geweldig’, zei Koster, die VMBO en MBO leerlingen uit verschillende klassen van het leercentrum van het bedrijf had verzameld voor een meet & greet. ‘Wij bieden de jongeren hier vanaf twaalf jaar bijvoorbeeld scheepsvaart- en transportopleidingen. De meeste leerlingen zijn natuurlijk gek van Feyenoord.’
De jongeren profiteerden tijdens de meet & greet uitgebreid van de mogelijkheid om op de foto te gaan met Feyenoorders. Na de groepsfoto ging de selectie naar buiten, waar het op een groot oefenterrein kon kennismaken met verschillende werkzaamheden in de haven. Zo bestuurde Ruud Vormer op geroutineerde wijze een grote vrachtwagen. ‘Het was erg moeilijk, maar ik vond het leuk om te doen’, vertelde Vormer. ‘Ik vind het interessant om een middag rond te kijken in de haven.’
Ook tijdens het volgende bezoek, aan het bedrijf Uniport, ging de selectie zelf aan de slag. Zo waagde Kaj Ramsteijn zich aan het besturen van een heftruck, waarmee onder meer grote containers worden gelost. ‘Er komt nog best veel bij kijken’, stelde de verdediger, die zijn ogen uitkeek in de haven. ‘Vooral omdat hier veel supporters van de club werken, is het leuk om hier een middag aanwezig te zijn.’
Na het tweede deel van de activiteiten vertrok de selectie naar het kantoor van het bedrijf RST, een zusterbedrijf van Uniport, waar het kon genieten van een uitgebreid buffet. Het gezelschap werd daarbij nog verrast toen assistent-trainer Jean-Paul van Gastel naar voren werd geroepen en uit handen van algemeen directeur Bas Verhoef een cheque ter waarde van ¤ 5.000, ontving, bestemd voor de jeugdopleiding van de club. ‘Wij geloven dat de jeugd de kracht voor de toekomst geeft’, sprak Verhoef. ‘Ook in de haven geven wij de jeugd via onze leerbedrijven de kans om door te groeien. Feyenoord doet hetzelfde met de jeugdopleiding op Varkenoord. Daarom voelen de bedrijven in de haven zich verbonden met Feyenoord, naast het feit dat hier natuurlijk een hoop supporters van de club werken.’
Dat doe ik nu nog steeds. Alhoewel Schaken is uitgegroeid tot een zeer bruikbare kracht voor dit Feyenoord gaat het natuurlijk helemaal nergens over dat hij erbij zit.quote:Op maandag 8 oktober 2012 22:29 schreef TC03 het volgende:
Ik blijf het toch wel geniaal vinden dat Schaken nu gewoon bij het Nederlands elftal zit. Als je dat twee jaar geleden aan mij had verteld had ik je uitgelachen.
True that.quote:Op maandag 8 oktober 2012 22:29 schreef TC03 het volgende:
Ik blijf het toch wel geniaal vinden dat Schaken nu gewoon bij het Nederlands elftal zit. Als je dat twee jaar weken geleden aan mij had verteld had ik je uitgelachen.
dat mag niet van de KNVB toch?quote:Op maandag 8 oktober 2012 20:25 schreef Keltie het volgende:
Doe het gewoon in De Kuip. Geouwehoer.. Voor die Xerxes gasten toch ook leuker dan op een Woudenstein?
quote:Feyenoord heeft inmiddels acht wedstrijden afgewerkt in het nieuwe Eredivisie-seizoen, maar bij de Rotterdamse club zijn ze al bezig met de nieuwe tenues voor het volgende jaar. Kledingsponsor PUMA zal samen met Feyenoord een groen-wit uitshirt presenteren voor voetbaljaargang 2013/2014, meent Feijenoord Casuals. Het wapen van de havenstad zal groot als watermerk in het shirt verwerkt worden, zo melden bronnen aan de supporterswebsite.
Feijenoord Casuals maakt maandagavond ook melding van de toekomstige kledingsponsor. Feyenoord en PUMA liggen namelijk samen in de clinch. Beide partijen zijn niet tevreden over de huidige samenwerking en de directie van de Stadionclub is dan ook op zoek naar een nieuwe leverancier voor haar kledinglijn. Het Nederlandse Quick lijkt de opvolger te worden van PUMA
Quick is ook sponsor van een dorpje hier uit de buurt, Strijen. Vind dat niet echt bijzonder eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 02:09 schreef Caland het volgende:
Quick zou wel tof zijn. Alhoewel ik niet ontevreden ben over Puma. Mooi spul.
Adidas heeft altijd mooie shirts vind ikquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 02:11 schreef Typisch het volgende:
[..]
Quick is ook sponsor van een dorpje hier uit de buurt, Strijen. Vind dat niet echt bijzonder eerlijk gezegd.Dat uitshirt van AZ vind ik ook echt bagger, maar goed we zullen zien.
Toch jammer dat we niet (weer) Adidas of Nike kunnen regelen, die zullen toch het meeste geld kunnen betalen.
Het kampioensshirt toen is wel het lelijkste thuisshirt ooit samen met dat balkending.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 02:14 schreef vandermar het volgende:
[..]
Adidas heeft altijd mooie shirts vind ikik heb nog een oud shirtje liggen met adidas als sponsor
Dan wordt het weer eens tijd voor een lelijk shirt.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 02:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Het kampioensshirt toen is wel het lelijkste thuisshirt ooit samen met dat balkending.
Die Verheijen twittert er niet over nu het over hemzelf gaatquote:Feyenoord gaat onderzoek doen naar het betrekkelijk hoge aantal hamstringblessures in korte tijd. Trainer Ronald Koeman wil uitsluiten dat de kwetsuren iets van doen hebben met zijn aanpak.
Sekou Cissé is sinds het gelijkspel van de Rotterdammers bij FC Groningen van zondag (2-2) al de derde speler van Feyenoord in korte tijd die is uitgevallen met een hamstringblessure. Naar verwachting is de Ivoriaan een maand uitgeschakeld. Eerder liepen Stefan de Vrij (tegen Sparta Praag) en Joris Matijsen (tegen PSV) dezelfde kwetsuur op.
Voor trainer Ronald Koeman is het aanleiding te gaan onderzoeken waar de blessures vandaan komen. 'Maandagochtend hebben wij het er al over gehad', zegt Koeman. 'Wij vragen ons serieus af hoe dat kan. We doen niets wezenlijk anders dan vorig seizoen, we werken volgens de schema's van de inspanningsfysioloog Raymond Verheijen en dat gaat normaal gesproken prima.'
'Tot nu toe vermoeden we dat die blessures misschien te maken hebben met het feit dat we de intensiteit van de trainingen al vroeg moesten opvoeren vanwege de voorronden van de Champions League tegen Dinamo Kiev', gaat Koeman verder. 'Maar hamstringblessures kunnen met zo veel dingen te maken hebben: stress, problemen in de privésfeer, noem alles maar op. Een oorzaak is niet gemakkelijk te vinden, maar we gaan er wel naar op zoek.'
Is hij nog steeds de fysio e.d. van Feyenoord dan?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 08:57 schreef Tarado het volgende:
Feyenoord op zoek naar oorzaak hamstringblessures
09/10/2012 08:15
[..]
Die Verheijen twittert er niet over nu het over hemzelf gaat
Heb ze allebei nogquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 06:36 schreef Dekatria het volgende:
Adidas had indertijd dan weer wel bazen-uitshirts
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bovenste heb ik zelfs nog
Dit zou hem dan moeten zijn, opzich wel een gaaf shirt, het groen mag alleen wel wat donkerder.quote:
quote:Feyenoord op zoek naar oorzaak hamstringblessures
09/10/2012 08:15
Feyenoord gaat onderzoek doen naar het betrekkelijk hoge aantal hamstringblessures in korte tijd. Trainer Ronald Koeman wil uitsluiten dat de kwetsuren iets van doen hebben met zijn aanpak.
Sekou Cissé is sinds het gelijkspel van de Rotterdammers bij FC Groningen van zondag (2-2) al de derde speler van Feyenoord in korte tijd die is uitgevallen met een hamstringblessure. Naar verwachting is de Ivoriaan een maand uitgeschakeld. Eerder liepen Stefan de Vrij (tegen Sparta Praag) en Joris Matijsen (tegen PSV) dezelfde kwetsuur op.
Voor trainer Ronald Koeman is het aanleiding te gaan onderzoeken waar de blessures vandaan komen. 'Maandagochtend hebben wij het er al over gehad', zegt Koeman. 'Wij vragen ons serieus af hoe dat kan. We doen niets wezenlijk anders dan vorig seizoen, we werken volgens de schema's van de inspanningsfysioloog Raymond Verheijen en dat gaat normaal gesproken prima.'
'Tot nu toe vermoeden we dat die blessures misschien te maken hebben met het feit dat we de intensiteit van de trainingen al vroeg moesten opvoeren vanwege de voorronden van de Champions League tegen Dinamo Kiev', gaat Koeman verder. 'Maar hamstringblessures kunnen met zo veel dingen te maken hebben: stress, problemen in de privésfeer, noem alles maar op. Een oorzaak is niet gemakkelijk te vinden, maar we gaan er wel naar op zoek.'
Godver wat een ziek shirt shirt zeg.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 10:15 schreef Luni het volgende:
[..]
Dit zou hem dan moeten zijn, opzich wel een gaaf shirt, het groen mag alleen wel wat donkerder.
http://www.feijenoordcasu(...)ning-uitshirt-13-14/
Nee, dan zouden ze de wedstrijd in 2'en spelenquote:Op maandag 8 oktober 2012 14:57 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Grote toestroom aan supporters.
Laatste optie kan nog steeds zijn om de wedstrijd om te draaien. Al is dat wel een neuzenoplossing...
Zowel de gemeente als Sparta schijnt een beetje moeilijk te doen nav die relletjes vorige keer tegen Jong Vitesse.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 11:21 schreef TN-FR het volgende:
Dus Sparta geeft alleen toestemming als we de helft van de kosten van de Zilveren Bal ophoesten?
Vond het al schandalig dat de zilveren bal na uitreiking meteen weer werd ingeleverd en op spangen moest blijvenkutjunkies
Jammer, dat is bijna niet te betalen gok ik zo.quote:Feyenoord wil komende winterstop naar Dubai
Feyenoord overweegt komende winter een trainingskamp te beleggen in Dubai. De club wacht op een officiële aanbieding om aan een internationaal toernooi mee te doen. Mocht de interesse uit Dubai niet concreet worden, dan trekt de club weer naar het Spaanse Marbella. Daar werd vorig seizoen al overwinterd door Ronald Koeman en zijn spelers.
Ah vandaar. Zoveel was er nou ook weer niet aan de hand toentertijd. Weet alleen nog dat ze in het uitvak iets te tof aan het uitdagen waren en er wat vuurwerk werd gegooid.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 11:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Zowel de gemeente als Sparta schijnt een beetje moeilijk te doen nav die relletjes vorige keer tegen Jong Vitesse.
Zowel het Fey-logo als de Pumalogo's zien er kleiner uit dan normaal. Maar dat kan ook komen doordat er nu geen reclame opstaat. En inderdaad nog wat donkerder groen zou perfect zijn.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 11:39 schreef Harry15 het volgende:
[ afbeelding ]
Wel gruwelijk hoor! Ik ben alleen geen fan van de kraagjes...
Enorm lelijkquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 11:39 schreef Harry15 het volgende:
[ afbeelding ]
Wel gruwelijk hoor! Ik ben alleen geen fan van de kraagjes...
Een groot havenbedrijf als nieuwe sponsor... ben benieuwd welk bedrijf dat dan is. Zo'n groot baggerbedrijf lijkt me ook wel baas... Smit, Van Oord, Boskalis ofzoquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 10:15 schreef Luni het volgende:
[..]
Dit zou hem dan moeten zijn, opzich wel een gaaf shirt, het groen mag alleen wel wat donkerder.
http://www.feijenoordcasu(...)ning-uitshirt-13-14/
shell zou wel tof zijnquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:27 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Een groot havenbedrijf als nieuwe sponsor... ben benieuwd welk bedrijf dat dan is. Zo'n groot baggerbedrijf lijkt me ook wel baas... Smit, Van Oord, Boskalis ofzo
Kan nietquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:02 schreef Jimbo het volgende:
Port of rotterdam (Havenbedrijf rotterdam)
Mis ik iets?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:27 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Een groot havenbedrijf als nieuwe sponsor...
Niet mogelijk, omdat het (deels) een staatsbedrijf is.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:02 schreef Jimbo het volgende:
Port of rotterdam (Havenbedrijf rotterdam)
Uit je link:quote:
quote:Volgend jaar is het sowieso geen ASR meer en in het geruchtencircuit van Rotterdam gaat het verhaal dat er eindelijk weer eens een groot havenbedrijf de portemonnee gaat trekken. Dit schijnt allemaal bewerkstelligt te worden door een externe ‘consultant’ in de naam van Chris Woerst die het werk van Mark Koevermans heeft overgenomen.
Boskalisquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:02 schreef Jimbo het volgende:
Port of rotterdam (Havenbedrijf rotterdam)
twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 09-10-2012 om 16:10:48Oranje O19 wint het EK kwalificatieduel tegen Malta met 5-0. Allemaal (ex)Feyenoord spelers scoorden:Achahbar 2x, Vilhena, Ebecillio en Ake. reageer retweet
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:17 schreef vandermar het volgende:
twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 09-10-2012 om 16:10:48Oranje O19 wint het EK kwalificatieduel tegen Malta met 5-0. Allemaal (ex)Feyenoord spelers scoorden:Achahbar 2x, Vilhena, Ebecillio en Ake. reageer retweet
Daar kan de FA een lekkere boterham van smeren.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:14 schreef E.H. het volgende:
Ja, zo een nieuw stadion is winstgevend...
[ afbeelding ]
Ik denk persoonlijk dat een Nike of Adidas helemaal niet zit te wachten op Feyenoord. Kleine speler op de internationale markt.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:15 schreef SjaakBauer het volgende:
Zou het de club niet veel meer opleveren als de nieuwe kledingsponsor Nike/Adidas wordt in plaats van Quick? Ik heb namelijk geen idee hoe groot die opbrengsten voor de club zijn.
Verder, een Rotterdamse Havengigant als sponsor
83.000 pond winst voor de groep achter Wembley. Niet echt veel.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:18 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Daar kan de FA een lekkere boterham van smeren.
Lijkt me overigens niet dat deze opbrengsten naar Feyenoord zouden gaan in het geval van het VolkerWessels-stadion.
83.000 op 100 miljoenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:21 schreef E.H. het volgende:
83.000 pond winst voor de groep achter Wembley. Niet echt veel.
Ik heb deze nog:quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 06:36 schreef Dekatria het volgende:
Adidas had indertijd dan weer wel bazen-uitshirts
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bovenste heb ik zelfs nog
Die heb ik ook nog.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:34 schreef SjaakBauer het volgende:
[ afbeelding ]
Ik heb deze nog liggen met Emerton achter op. Helaas wel te klein, vond het echt een bazenshirt
Mag zeker nog wel eens gepost worden hoor.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:46 schreef SjaakBauer het volgende:
Geen idee of het al gepost was, maar Hugo Borst over Jan van Merwijk
quote:‘Nieuw stadion in belang van Feyenoord en hele Nederlandse voetbal’
Dinsdag, 9 oktober 2012 om 14:14
De KNVB schaart zich achter de plannen om in Rotterdam een nieuw Feyenoord-stadion te bouwen. Dat laat directeur Bert van Oostveen weten aan Voetbal International. Een renovatie van het huidige stadion De Kuip ziet de bond niet zitten. Het plan is om rond 2018 een stadion te laten verrijzen dat plaats biedt aan circa 63.000 toeschouwers.
“Een nieuw stadion is in het belang van Feyenoord en het hele Nederlandse voetbal”, laat Van Oostveen weten. “Ons enthousiasme over de nieuwbouwplannen in Rotterdam is groot. Ik heb begrip voor het feit dat De Kuip een historische en ook emotionele waarde heeft. Maar het zou niet goed zijn om aan een renovatie te beginnen die vier tot vijf jaar in beslag neemt.”
“In Rotterdam moet gewoon een nieuwe voetbaltempel komen, zodat Feyenoord aan de hand van dit stadion kan groeien. Het initiatief om De Kuip te behouden, vind ik om die reden dus geen goed idee”, besluit Van Oostveen. Het enthousiasme van de KNVB is mede ingegeven door de mogelijkheid om dan weer een finale van de Champions League te organiseren. Een finalestadion moet volgens de UEFA meer dan 60.000 plaatsen hebben, het grootste stadion van Nederland (de Amsterdam ArenA) heeft er 52.000.
Is allemaal al zo klaar als een klontje hoor, nu alleen nog genoeg geldjes bij elkaar schrapen en ze gaan beginnen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:24 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nieuw... dus niet vernieuwd. Lijkt me duidelijk wat er gaat komen.
Zouden ze eigenlijk ook meebetalen? Uiteindelijk is het ook voor hen van belang dat er een goed stadion staat.quote:
Inderdaad, die moeten lekker hun tijd steken in het bijspijkeren van de scheidsrechters en hun assistenten.quote:
Geen ene cent denk ikquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:27 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Zouden ze eigenlijk ook meebetalen? Uiteindelijk is het ook voor hen van belang dat er een goed stadion staat.
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:28 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Hahahahahaha.
Wel de lusten, niet de lasten enzo.
Ja, toen ik het teruglas dacht ik ook...what was I thinking...quote:
Zeg, stoere jongen, voorlopig blijft RedDeKuip een kansloos kutplan hebben dat zo afgeschoten kan worden.quote:
Hebbie hem ook weerquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:32 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Zeg, stoere jongen, voorlopig blijft RedDeKuip een kansloos kutplan hebben dat zo afgeschoten kan worden.
Waarom zou een vereniging dergelijke documenten zomaar openbaar maken? Het kan wellicht gevoelige informatie bevatten.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:40 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Hebbie hem ook weer
Ik zeg nergens dat de plannen van RDK zaligmakend zijn, noch dat ik pertinent tegen een nieuw stadion ben. Echter, de manier waarop het de afgelopen weken gegaan is geeft sterk aan dat Van Merwijk en z'n vriendjes renovatie nooit een eerlijke kans gegeven hebben. Onderzoeken zijn er niet geweest (of wel, maar dan worden ze vreemdgenoeg achtergehouden), de voorvechters van renovatie worden buitenboord gehouden en afgeschilderd als 'amateurs' en terloops vindt Van Merwijk dat de gemeente hun eigenlijk maar met rust dient te laten.
Ik snap niet waarom Feyenoord die zogezegde onderzoeken niet publiceert als die onweerlegbaar zeggen dat renovatie niet mogelijk is - zo zou iedereen voor zichzelf kant en klaar kunnen zien waarom nieuwbouw wellicht een betere gang van zaken is, en het plan van nieuwbouw vele nieuwe aanhangers krijgen.
Nee, in plaats daarvan houdt de Feyenoord-directie angstvallig alles binnenboord, probeert te pas en te onpas maar duidelijk te maken 'dat het al een uitgemaakte zaak is' en schuwt daarbij geen moddergooierij als een supportersinitiatief, opgezet om te helpen om een weloverwogen keuze te maken, toch volhardt.
Al met al vind ik dus dat dit hele zaakje stinkt, en zolang in die stank de Kuip geen eerlijke kans krijgt komt er godverdomme geen nieuw stadion.
Omdat de gemeente (de eindverantwoordelijke) de keuze uit 2 goed uitgewerkte opties wil, misschien?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:46 schreef Tomasso het volgende:
Waarom zou een vereniging dergelijke documenten zomaar openbaar maken? Het kan wellicht gevoelige informatie bevatten.
Er zijn al eerder vooronderzoeken naar een eventuele renovatie gedaan. Blijkbaar was vanuit het vooronderzoek al een conclusie te trekken dat het niet te doen is.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:54 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Omdat de gemeente (de eindverantwoordelijke) de keuze uit 2 goed uitgewerkte opties wil, misschien?
Maar oké, omdat er gevoelige informatie in een renovatie-onderzoek staat fiatteren we gewoon een bouwproject van 300 miljoen, zonder te weten waarom 1 van de meest karakteristieke bouwwerken in Rotterdam heeft afgedaan. Prima. Waar kan ik tekenen?
Was dat dat leuke vooronderzoek over dat de afstand tussen de voorzieningen en de stoelen niet toereikend was? Oh ja. Leuk onderzoek was dat... vooral om te lezenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:56 schreef Tomasso het volgende:
Er zijn al eerder vooronderzoeken naar een eventuele renovatie gedaan. Blijkbaar was vanuit het vooronderzoek al een conclusie te trekken dat het niet te doen is.
Jammer dat je geen discussie wilt voeren op basis van argumenten omtrent renovatie/nieuwbouw, maar alleen uit pure aversie jegens Van Merwijk en verder ook niets anders kan aanhalen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:03 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Was dat dat leuke vooronderzoek over dat de afstand tussen de voorzieningen en de stoelen niet toereikend was? Oh ja. Leuk onderzoek was dat... vooral om te lezen
Ik ben zelf erg benieuwd naar wat Van Merwijk gaat doen, nu dat de gemeente 2 duidelijk uitgewerkte opties wil hebben. Zal hij meewerken, of gewoon doorgaan op dezelfde voet?
Ik zeg toch duidelijk in m'n eerste post dat ik niet uitgelezen voor of tegen nieuwbouw benquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:05 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Jammer dat je geen discussie wilt voeren op basis van argumenten omtrent renovatie/nieuwbouw, maar alleen uit pure aversie jegens Van Merwijk en verder ook niets anders kan aanhalen.
Hier kan ik wat mee. Ik ben het met je eens dat Van Merwijk het op een redelijk aparte en ongewone manier speelt. Het verdient geen schoonheidsprijs inderdaad.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:16 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Ik zeg toch duidelijk in m'n eerste post dat ik niet uitgelezen voor of tegen nieuwbouw benje kan echter niet ontkennen dat de manier waarop dit nu plaatsvindt allerminst de schoonheidsprijs verdient, en de Feyenoord-directie op deze manier alleen maar verder velen van de supporters tegen de haren in strijkt terwijl ze juist makkelijk mét de supporters kunnen werken. Hell, de supporters komen zelfs bij hun aankloppen deze keer.
En tja, die arrogantie bevalt me niet, dat klopt. Maar ik ben daarin allerminst de enige. Ik wil gewoon weten waarom er 300 miljoen aan een nieuw stadion uitgegeven moet worden, niet alleen omdat ik toch de Kuip een warm hart toedraag, maar ook omdat ik straks in dat nieuwe ding moet zitten.
Los daarvan, het plan moet doorgang vinden zonder dat vaststaat wat men met de Kuip zelf wil gaan doen. Ze hadden toch op z'n minst dat op papier kunnen zetten, me dunkt.
Dit dus. Oppleuren met al die gare kledingsponsors.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:25 schreef Vaatwastablet het volgende:
Quick als nieuwe kledingsponsorDoe meteen Hummel of Masita dan
Nike/Adidas/Puma. We zijn toch een topclub man.
Quick heeft iets authentieks wat ik wel bij Feijenoord vind passen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:25 schreef Vaatwastablet het volgende:
Quick als nieuwe kledingsponsorDoe meteen Hummel of Masita dan
Nike/Adidas/Puma. We zijn toch een topclub man.
Eens.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:06 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Quick heeft iets authentieks wat ik wel bij Feijenoord vind passen.
En eens.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:46 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Waarom zou een vereniging dergelijke documenten zomaar openbaar maken? Het kan wellicht gevoelige informatie bevatten.
Daarnaast kan een weldenkend mens zich ook wel realiseren dat het een godsonmogelijk karwei is om zowel het beton van De Kuip te behandelen en al het staalwerk te vervangen, wil je dat een gerenoveerd station meer dan 20 jaar mee gaat. Conclusie: renovatie is slechts uitstel.
Het thuisshirt van dit jaar vind ik het mooiste in mijn supporterscarriere. Precies hoe het hoort.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:09 schreef SjaakBauer het volgende:
Ik zit er ook niet echt op te wachten dat we Nike krijgen en dat die designertjes daar lekker ons prachtige shirt gaan lopen verneuken.
Ik vond Kappa 2001/2002 en 2002/2003 ook echt heel mooi. Maar deze is wel perfect eigenlijk ja, helaas dat het verneukt wordt door die afschuwelijke naam en rugnummer.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Het thuisshirt van dit jaar vind ik het mooiste in mijn supporterscarriere. Precies hoe het hoort.
Puma past in principe ook erg goed bij Feijenoord. Alleen gingen ze wel even op hun muil met deze shirts natuurlijkquote:Verder vind ik het overige spul van puma ook altijd zeer geslaagd, zoals de trainingspakken en trainingsshirtjes.Maargoed, als het daadwerkelijk een wurgcontract betreft, wat niet zo raar is als je de fanshop binnenloopt, moet je daar zo snel mogelijk vanaf natuurlijk.
Klopt ja, ook de aangepaste versie was gewoon lelijk trouwens. Maar de jaren daarna viel er niks te klagen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:13 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ik vond Kappa 2001/2002 en 2002/2003 ook echt heel mooi. Maar deze is wel perfect eigenlijk ja, helaas dat het verneukt wordt door die afschuwelijke naam en rugnummer.
[..]
Puma past in principe ook erg goed bij Feijenoord. Alleen gingen ze wel even op hun muil met deze shirts natuurlijk
[ afbeelding ]
Eensquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Klopt ja, ook de aangepaste versie was gewoon lelijk trouwens. Maar de jaren daarna viel er niks te klagen.
Kappa heeft aantal mooie shirts gehad, maar ook vaak echt dikke zaadkwaliteit. 2007 ofzo dat elke wedstrijd er 10 kapotte shirts waren bijvoorbeeldquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:19 schreef Vaatwastablet het volgende:
Ik vind het doodszonde dat Puma er mee kapt na volgend seizoen, was uitermate tevreden over hen.
Maar Quick, kom op zeg. Gaan we in kleding ballen waar de amateurs van vv Het Zuiden in ballen.
Haal dan desnoods Kappa weer terug, maakt ook mooie shirts imo.
Adidas of Umbro blijft een utopie
Daar zullen die merken anders over denken.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:25 schreef Vaatwastablet het volgende:
Quick als nieuwe kledingsponsorDoe meteen Hummel of Masita dan
Nike/Adidas/Puma. We zijn toch een topclub man.
dacht dat psv een 10 jarig exclusieve deal had met nike..quote:
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:21 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Kappa heeft aantal mooie shirts gehad, maar ook vaak echt dikke zaadkwaliteit. 2007 ofzo dat elke wedstrijd er 10 kapotte shirts waren bijvoorbeeld
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:12 schreef tammepiet het volgende:
Kappa blijft legendary omdat ze met Europese tenue's bleven komen.
Wel armoe troef maar tegen Andorra kan het wel.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:13 schreef Siyara het volgende:
Schaken in de basis bij Oranje waarschijnlijk.
En ik lees Janmaat rechtsback, BMI linksback en Vlaar centraalquote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:13 schreef Siyara het volgende:
Schaken in de basis bij Oranje waarschijnlijk.
Dus, moet de KNVB zich er dan mee bemoeien, hebben we om hun mening gevraagd.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:32 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Zeg, stoere jongen, voorlopig blijft RedDeKuip een kansloos kutplan hebben dat zo afgeschoten kan worden.
Dat heb ik ook.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:50 schreef Dekatria het volgende:
Maar toch blijf ik het meer met Ajax associëren dan Adidas. Zal dankzij opgroeien in de 90s zijn denk
Ach gossie.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:28 schreef Siyara het volgende:
en ik lees dat Wijnaldum niet tevreden is en niet gelukkig is
Dat sowieso, wil ik dan ook wel ff zien. Mocht het zo zijn natuurlijk, anders geloof ik het wel.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 10:42 schreef Multiply het volgende:
Dankzij Schaken een reden om naar die wedstrijd te kijken.
En dat hij gewoon direct een paar keer scoortquote:Op woensdag 10 oktober 2012 10:42 schreef Multiply het volgende:
Dankzij Schaken een reden om naar die wedstrijd te kijken.
Wuytens heeft al die jaren bij Utrecht een Feyenoord-clausule gehad. Maar is nu natuurlijk totaal niet meer interessant voor ons. Heeft ook gewoon stilgestaan in zijn ontwikkeling.quote:Wuytens heeft aangeven dat hij gebruik wil maken van zijn transfervrije status.
Precies, zou hier totaal overbodig zijn.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Wuytens heeft al die jaren bij Utrecht een Feyenoord-clausule gehad. Maar is nu natuurlijk totaal niet meer interessant voor ons. Heeft ook gewoon stilgestaan in zijn ontwikkeling.
Ja, naast Clasie, Immers, Vilhena, Vormer, Singh, Leerdam, Goossens en mokotjo kunnen we nog wel een middenvelder gebruiken!quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:53 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is Torenstra van Ado niet wat ?
Is Feyenoord fan toch ? Of heeft geroepen naar Feyenoord te willen.
Goed draait het middenveld echter niet. Immers naast Clasie volstaat niet.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja, naast Clasie, Immers, Vilhena, Vormer, Singh, Leerdam, Goossens en mokotjo kunnen we nog wel een middenvelder gebruiken!
Vilhena naast Clasie en Immers ervoor zie ik best werken. Langzaam krijgt Tonny meer minuten.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:00 schreef E.H. het volgende:
[..]
Goed draait het middenveld echter niet. Immers naast Clasie volstaat niet.
Kunnen we dan voortaan ook in dat stadion langs de snelweg in Leidschendam/Leidsenveen gaan spelen?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 12:53 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is Torenstra van Ado niet wat ?
Is Feyenoord fan toch ? Of heeft geroepen naar Feyenoord te willen.
Vergeet BMI nietquote:Op woensdag 10 oktober 2012 10:42 schreef Multiply het volgende:
Dankzij Schaken een reden om naar die wedstrijd te kijken.
Dafuqquote:
Zoals Happel al zei, wellicht is Feijenoord niet (meer) aantrekkelijk voor Nike en Adidas.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:21 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Dafuq
Quick? Hoe faal is dat![]()
Ga zo door, dan is de opvolger daarvan le coq sportif, en de opvolger daarvan zeeman
Hoe de neuq kan een club als Feyenoord geen adidas, nike, puma, kappa als shirtsponsor vinden
Die laatste 2 lijken mij topprioriteit. Leerdam valt mij toch een beetje tegen, al is het wel een ideale twaalfde man.quote:Martin van Geel heeft de gesprekken met John Veldman, de zaakwaarnemer van Kelvin Leerdam, heropend. Feyenoord stopte eerder de onderhandelingen om het aflopende contract van de Utrechter te verlengen, maar hoopt nu alsnog langer door te kunnen gaan met Leerdam. Ook met Tonny Vilhena en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola is de club in gesprek; met Stefan de Vrij worden de onderhandelingen spoedig gestart. (Algemeen Dagblad)
Wat is er nou weer mis met le coq...quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:21 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Dafuq
Quick? Hoe faal is dat![]()
Ga zo door, dan is de opvolger daarvan le coq sportif, en de opvolger daarvan zeeman
Hoe de neuq kan een club als Feyenoord geen adidas, nike, puma, kappa als shirtsponsor vinden
Ik houd echt mijn hart vast met Tonny. Die rat van een Raiola zal hem wel gek proberen te makenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:29 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die laatste 2 lijken mij topprioriteit. Leerdam valt mij toch een beetje tegen, al is het wel een ideale twaalfde man.
Feyenoord is juist net weer wat aantrekkelijker aan het worden qua prestatiesquote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:26 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Zoals Happel al zei, wellicht is Feijenoord niet (meer) aantrekkelijk voor Nike en Adidas.
En naar mijn mening past Quick goed bij de club, het heeft iets sobers, iets authentieks wat Feijenoord goed zou staan.
Je hecht teveel waarde aan de producent van de spullen.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:34 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Feyenoord is juist net weer wat aantrekkelijker aan het worden qua prestaties
Qua supportersschare blijven we altijd aantrekkelijk
Feyenoord in een C-merk, zo sober dat ik er somber van wordt
Dus dat, interesseert me geen hol wie de shirts maakt. Het blijft toch het logoquote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:36 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Je hecht teveel waarde aan de producent van de spullen.
Dit.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:38 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dus dat, interesseert me geen hol wie de shirts maakt. Het blijft toch het logo![]()
Commerciële geneuzel van elk jaar een ander shirt doe ik sowieso niet aan mee, koop alleen wat ik écht mooi vind.
En we kunnen wel een of ander hip merk hebben zoals Nike. Maar als die ons shirt gaan verneuken (zie Barcelona) hoeft het echt niet hoor.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:38 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dus dat, interesseert me geen hol wie de shirts maakt. Het blijft toch het logo![]()
Commerciële geneuzel van elk jaar een ander shirt doe ik sowieso niet aan mee, koop alleen wat ik écht mooi vind.
Ik hoop dat volgend seizoen Achahbar er staat. Dan heb je niet nog zo'n type nodig denk ik.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:39 schreef Maastoren het volgende:
Ik lees net in VI dat Armenteros zijn contract niet gaat verlengen bij Heracles. Iets voor Feyenoord? Hij scoort wel weinig...
Ik blijf het flinke middelmaat vinden, voor mij geen optie.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:39 schreef Maastoren het volgende:
Ik lees net in VI dat Armenteros zijn contract niet gaat verlengen bij Heracles. Iets voor Feyenoord? Hij scoort wel weinig...
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:39 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
En we kunnen wel een of ander hip merk hebben zoals Nike. Maar als die ons shirt gaan verneuken (zie Barcelona) hoeft het echt niet hoor.
The horrorquote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:41 schreef Typisch het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zo'n vage overgangslijn in het midden ipv gewoon in een keer van rood naar wit.
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 21:50 schreef Dekatria het volgende:
Umbro is een prachtmerk, hun shirts voor bijv. het Engelse elftal zijn altijd heerlijk klassiek.
Maar toch blijf ik het meer met Ajax associëren dan Adidas. Zal dankzij opgroeien in de 90s zijn denk
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:13 schreef Siyara het volgende:
Schaken in de basis bij Oranje waarschijnlijk.
mwa.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:36 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Je hecht teveel waarde aan de producent van de spullen.
quote:Clasie: 'Hoop hier binnen twee, drie jaar kampioen te worden'
Nog geen anderhalf jaar nadat hij met Excelsior vocht tegen degradatie, kreeg Jordy Clasie (21) van bondscoach Louis van Gaal twee keer een basisplaats in Oranje. Maar deze week speelt hij ‘gewoon’ weer in Jong Oranje. In de nieuwe Nusport van deze week gaat de middenvelder van Feyenoord in op een aantal stellingen die hem worden voorgelegd.
Ik word doodmoe van al die interviews
‘Soms wel ja. De laatste tijd moet ik ze steeds vaker geven. Voor aanvang van vorig seizoen was ik als speler van Excelsior misschien vier keer geïnterviewd, nu sta ik bijna vier keer per week de pers te woord. Zeker sinds ik aanvoerder ben, ben ik bijna elke keer aan de beurt. Daarom geef ik de laatste tijd soms bij onze perschef aan dat ik even genoeg grote interviews heb gehad. Anders word het te veel en gaat het ten koste van mijn concentratie. Wat er allemaal over me wordt gezegd en geschreven, houd ik allang niet meer bij. Begin vorig seizoen vond ik het nog wel interessant om te zien hoe een verhaal met mij in een blad of krant terecht was gekomen, of hoe ze op tv over me praatten. Toen was alles nieuw voor me, dus dat is logisch. Nu raak ik er langzaam aan gewend om in allerlei media op te duiken. ‘’Plakboeken? Die heb ik nooit bijgehouden. Op zolder bij ons thuis ruimte genoeg, maar ik ben gewoon niet zo van het verzamelen. Ik werk mee aan interviews, omdat het bij mijn vak hoort en that’s it.”
Feyenoord is goed genoeg om weer tweede te worden
‘Alles kan, al moeten we het eerst mee eens laten zien. Ik roep al maanden dat dit elftal niet slechter is dan vorig seizoen. Net als toen hebben we nu een talentvolle en brede selectie vol spelers die alles voor elkaar over hebben. En je ziet de laatste wedstrijden dat we steeds makkelijker tot scoren komen. Dat belooft dus wat. Onze officiële doelstelling is eindigen bij de eerste vijf, dat is denk ik heel reeël. Maar ik vind dat je als Feyenoord nooit bij voorbaat tevreden mag zijn met een vijfde plaats. Wij kunnen in Nederland van iedereen winnen.’
Voordat ik bij Feyenoord vertrek, heb ik een keer op het balken boven de coolsingel gestaan
'Dat is wel de bedoeling, ja. Ik hoop hier binnen twee, drie jaar kampioen te worden. En ik denk dat het kan. Veel verder kijk ik nog niet. Of ik mijn contract tot 2015 uitdien en naar welke competitie ik straks het liefst wil gaan, weet ik dus nog niet. We zullen zien.'
Ik baal flink van die spelfout in mijn tatoeage
‘Nee, want die fout is na alle publiciteit erover hersteld door mijn vaste tatoeëerder in IJmuiden. Op mijn achttiende liet ik door hem de zin ‘You mean everyting in my life’ op mijn rechteronderarm tatoeëren refererend aan mijn vader en broer die de belangrijkste personen in mijn leven zijn. Jarenlang heb ik niet opgemerkt dat er een ‘h’ ontbrak in het woordje ‘everything’. Totdat ik de tatoeage vorig seizoen op tv liet zien in het programma Leven als een prof. Op internet verscheen een foto, waarbij door mensen op de spelfout werden geattendeerd. Vervolgens kwam die foto ook in de krant en werd zelfs op de radio over gepraat. Ik ben toen teruggegaan naar IJmuiden om de h te laten plaatsen waar hij hoort. Of ik mijn tatoeëerder iets verwijt? Nee, hoor. Het was niet alleen zijn fout ik had zelf ook beter moeten opletten toen ik mijn tattoo liet zetten.’
Dat baseer jij op een vaag gerucht?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:25 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
mwa.
Maakt me nou ook weer niet zo uit wie de exacte producent is, maar dat we geen A-merk meer kunnen krijgen zegt wel iets over waar we staan als club én over de inkomsten. Dat is natuurlijk gewoon droevig.
Dit. Zelfs RKC heeft Nike.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:59 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dat baseer jij op een vaag gerucht?
De club zal ongetwijfeld gesprekken voeren met verschillende kledingsponsoren. Ik ben er van overtuigd dat er ook interesse is van 'A-merken' want voor de Nederlandse markt is Feijenoord samen met Ajax gewoon het meest aantrekkelijk voor de kledingfabrikanten.
Is ook niet het belangrijkste in mijn optiek. Zolang de spelers + jeugd maar in kwalitatief goede spullen lopen. En zolang het shirt er maar normaal uitziet.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:00 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dit. Zelfs RKC heeft Nike.Al zullen die niet zo heel veel er voor krijgen.
Ik denk dat elke sponsor van nu wel kwaliteit levert, ik zou gewoon gaan voor de sponsor die het meeste wil betalen.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:03 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Is ook niet het belangrijkste in mijn optiek. Zolang de spelers + jeugd maar in kwalitatief goede spullen lopen. En zolang het shirt er maar normaal uitziet.
Kappa had bijvoorbeeld ook matige kwaliteit vond ik.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:04 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik denk dat elke sponsor van nu wel kwaliteit levert, ik zou gewoon gaan voor de sponsor die het meeste wil betalen.
Zou een ultieme baas zijn alstie zo aankomt bij Oranje inclusief persoonlijke deuropenhoubitch.quote:
Dacht ik ook direct jaquote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:31 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Zou een ultieme baas zijn alstie zo aankomt bij Oranje inclusief persoonlijke deuropenhoubitch.
Z'n vrouw?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:31 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Zou een ultieme baas zijn alstie zo aankomt bij Oranje inclusief persoonlijke deuropenhoubitch.
Hij stond daar samen met Sneijder in.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:53 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ja maar wacht ff, komt hij niet boven die auto uit...
Hoe erg smaken kunnen verschillen zeg. Godskolere wat lelijk.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:53 schreef Dekatria het volgende:
Reebok zou ik overigens ook een enorme bazenshirtsponsor vinden. Zie je niet vaak, maar ze maken wel retegave shirts
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Afgezien van al die sponsoren dan...
Eensquote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoe erg smaken kunnen verschillen zeg. Godskolere wat lelijk.
Oeh die vind ik niet zo mooi...quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:53 schreef Dekatria het volgende:
Reebok zou ik overigens ook een enorme bazenshirtsponsor vinden. Zie je niet vaak, maar ze maken wel retegave shirts
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Is een dochter van adidas net als umbro dat van nike is, denk niet dat ze dat op de Nederlandse markt gaan gebruiken in het voetbalquote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:53 schreef Dekatria het volgende:
Reebok zou ik overigens ook een enorme bazenshirtsponsor vinden. Zie je niet vaak, maar ze maken wel retegave shirts
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nog nooit van gehoordquote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:01 schreef DonRaja het volgende:
Ik speelde laatst tegen een team en die hadden shirts van Zeus. Dat zag er wel cool uit.
Zeus
Ik ook niet, en nu ik de site bekijk schamen ze zich ook niet echt voor het kopieren van bestaande shirts...quote:
Die jongen was al lang geblesseerd geweest toch? Of was dat Boetius?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:52 schreef Caland het volgende:
Sleegers is met een zware blessure weggedragen terwijl hij meedeed met het eerste vandaag op de training.
twitter:johanvanboven twitterde op woensdag 10-10-2012 om 17:05:50Ruben Schaken start niet in de basis, als ik Van Gaal goed beluister. #nedand reageer retweet
Hij moet chickies hosselen natuurlijk.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:12 schreef Caland het volgende:
twitter:johanvanboven twitterde op woensdag 10-10-2012 om 17:05:50Ruben Schaken start niet in de basis, als ik Van Gaal goed beluister. #nedand reageer retweet
Hoog tijd dat Bruno even met van Gaal gaat praten dus.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:12 schreef Caland het volgende:
twitter:johanvanboven twitterde op woensdag 10-10-2012 om 17:05:50Ruben Schaken start niet in de basis, als ik Van Gaal goed beluister. #nedand reageer retweet
Wtf, Van Persie stelde ie ook al niet op. Waarom zou je je sterspelers sparen, het is wel Andorra hoor.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:12 schreef Caland het volgende:
twitter:johanvanboven twitterde op woensdag 10-10-2012 om 17:05:50Ruben Schaken start niet in de basis, als ik Van Gaal goed beluister. #nedand reageer retweet
zonde, was hij niet net terug van een blessure?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:52 schreef Caland het volgende:
Sleegers is met een zware blessure weggedragen terwijl hij meedeed met het eerste vandaag op de training.
Dat was Boetius.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:10 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die jongen was al lang geblesseerd geweest toch? Of was dat Boetius?
Triest voor zo'n jonge gast, hopen dat het meevalt
De punten en het verhaal van RDK blijven te matig en te vaag. Het zal nooit een volwaardig plan kunnen worden. Daarnaast wil ik de onderbouwing van die 117 miljoen euro wel eens zien.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:00 schreef E.H. het volgende:
Kwaliteit is bagger, maar reportage is duidelijk.
Vind je dit niet te makkelijk gezegd? RDK heeft vooralsnog weinig aan Feyenoord zelf gehad m.b.t. onderzoeken en metingen verrichten. Wat niet is, kan nu onder druk van de gemeente alsnog komen.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:40 schreef Tomasso het volgende:
Het zal nooit een volwaardig plan kunnen worden.
Dat betwijfel ik. Voor een nieuw stadion is als het goed is al een businessplan ontwikkeld en gemaakt, voor RDK lijkt mij dat sterk. Voorlopig moet ik ook nog maar terugvinden waar RDK het geld vandaan gaat trekken, hoe ze de bereikbaarheid van alle nieuwe business units voor zich zien, hoe de voorzieningen opgeknapt worden, hoe ze al het staal en beton gaan vervangen/bewerken, hoe de grotere massa aan mensen controleerbaar blijft, etc etc.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:51 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Vind je dit niet te makkelijk gezegd? RDK heeft vooralsnog weinig aan Feyenoord zelf gehad m.b.t. onderzoeken en metingen verrichten. Wat niet is, kan nu onder druk van de gemeente alsnog komen.
Dat gezegd hebbend is RDK in hun idee op het moment natuurlijk nog altijd verder dan het nieuwbouwplan is.
Tja, in alle eerlijkheid, op het moment dat je zulke dingen beweert, zou ik je ook niet bepaald serieus nemen. Het is geen rolletje mentos waarover wordt gesproken.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:05 schreef Dekatria het volgende:
Mooi is natuurlijk wel dat Feyenoord RDK in dezen wel zal móeten helpen nu... anders krijgt Van Merwijk straks op z'n falie dat z'n huiswerk niet in orde is
1 zomerstop lijkt me ook teveel gevraagd - het was ook vooraf wel duidelijk dat evt. renovatie wel weer gepaard zou gaan met wedstrijden. Daar ontkom je niet aan dan.
Is grindtegelkop aanvoerder?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:06 schreef Tomasso het volgende:
Trouwens, dat incestkind van een Strootman als aanvoerder verkiezen boven Martins Indi.
Even ritme op laten doen op die positie bij Oranje voordat Mathijsen en De Vrij terug zijn. Als een baas.twitter:johanvanboven twitterde op woensdag 10-10-2012 om 18:09:52Van Gaal dacht nog even aan aanvallende linksback Emanuelson tegen Andorra, maar Martins Indi zal daar starten. #oranje reageer retweet
Das echt de groots mogelijke rotzooi..quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:01 schreef DonRaja het volgende:
Ik speelde laatst tegen een team en die hadden shirts van Zeus. Dat zag er wel cool uit.
Zeus
Dit.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:21 schreef Caland het volgende:
Het hele RDK gebeuren komt gewoon over als een erg amateuristisch plan waar de politiek nu onder druk maar al te graag in wil springen omdat ze voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten.
Niet bekend nee, maar dat wil niet zeggen dat er geen plannen zijn natuurlijk.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:29 schreef Haringkop het volgende:
Logisch toch dat de gemeente op z'n minst een alternatief onderzocht wilt hebben, zeker als dit goedkoper zou zijn. Dat is je bestuurlijke verantwoordelijkheid. Als Feyenoord die bemoeienis niet wilt, moeten ze biet bij de gemeenschap aankloppen.
Overigens is over heel het businessplan van Feyenoord ook niets bekend. Er is alleen een budget, niet eens een prototype....over uitgewerkte plannen gesproken.
Dus is openheid van zaken gewenst, zeker als je met je hand in gemeenschappelijk snoeppot wilt zitten.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:40 schreef Typisch het volgende:
[..]
Niet bekend nee, maar dat wil niet zeggen dat er geen plannen zijn natuurlijk.
Verder vind ik gewoon dat er een nieuw stadion moet komen, hoe jammer het ook is.
Dat is er toch geweest? Eerst was de Maas-variant de favoriet. Toen is er een studie gedaan naar 3 opties: Maas, Varkenoord en sloop/nieuwbouw op dezelfde plek en daaruit kwam de Varkenoord-optie als beste naar voren. Inmiddels zijn we al bij businesscase 3.0 en staan er al investeerders klaar voor dit plan.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:50 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Dus is openheid van zaken gewenst, zeker als je met je hand in gemeenschappelijk snoeppot wilt zitten.
Uiteindelijk vind ik dat het beste alternatief worden gekozen, maar dan moet je wel openheid van zaken durven geven.
Openheid? Heb er nog nooit iets over terug kunnen lezen. Feijenoord doet wat ergens achter af in een kantoortje en meld niks. Al het nieuws kwam via het AD.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is er toch geweest? Eerst was de Maas-variant de favoriet. Toen is er een studie gedaan naar 3 opties: Maas, Varkenoord en sloop/nieuwbouw op dezelfde plek en daaruit kwam de Varkenoord-optie als beste naar voren. Inmiddels zijn we al bij businesscase 3.0 en staan er al investeerders klaar voor dit plan.
Dit actiegroepje frustreert die onderhandelingen alleen maar en vertraagt het geheel waardoor per saldo Feyenoord er op achteruit gaat.
Volgens mij is er vorige maand toch de knoop doorgehakt wat betreft de locatie? Pas dan kan je ook met een definitief plan naar de gemeente stappen. Daar wordt nu weer aan gewerkt neem ik aan.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:55 schreef E.H. het volgende:
[..]
Openheid? Heb er nog nooit iets over terug kunnen lezen. Feijenoord doet wat ergens achter af in een kantoortje en meld niks. Al het nieuws kwam via het AD.
De Vrij moet helemaal niet gaan werken aan zijn kracht.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:05 schreef Typisch het volgende:
Als De Vrij bijtekent he, en een beetje gaat werken aan zijn kracht. Bohhhhh, De Vrij-Indi centraal tijdens het WK en bij Feyenoord.![]()
Iets meer body kan imo geen kwaad, het moet geen Vlaar worden maar iets meer power lijkt mij geen overbodige luxe.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:08 schreef Caland het volgende:
[..]
De Vrij moet helemaal niet gaan werken aan zijn kracht.
Zo iel is hij ook allang niet meer.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:12 schreef Typisch het volgende:
[..]
Iets meer body kan imo geen kwaad, het moet geen Vlaar worden maar iets meer power lijkt mij geen overbodige luxe.
Wordt het misschien ergens op internet uitgezonden? Wil wel wat spelers aan het werk zien die er normaal niet instaan.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:49 schreef Caland het volgende:
Feyenoord (of wat ervan over is) zal morgen een oefenpartijtje tegen Excelsior spelen.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:22 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Is grindtegelkop aanvoerder?
Vrijdagochtend zie ik nu. Gewoon gratis te bezoeken op varkenoord.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 21:12 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Wordt het misschien ergens op internet uitgezonden? Wil wel wat spelers aan het werk zien die er normaal niet instaan.
Op fr12 staat morgenochtendquote:Op woensdag 10 oktober 2012 21:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Vrijdagochtend zie ik nu. Gewoon gratis te bezoeken op varkenoord.
Ja moet tentamen leren dus dat gaat wat moeilijk.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 21:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Vrijdagochtend zie ik nu. Gewoon gratis te bezoeken op varkenoord.
Aldus de club die het stadion niet eens voor een kwart gevuld kreeg.quote:N.E.C. Nijmegen heeft via de officiële clubwebsite haar frustratie geuit over de doorverkoop van kaartjes voor de thuisvakken aan supporters van Feyenoord. In het bekerduel tussen beide voetbalclubs zaten aanhangers van Feyenoord door het gehele stadion verspreid. N.E.C. voelt zich nu genoodzaakt om maatregelen door te voeren om die doorverkoop te belemmeren. Lees hieronder de gehele verklaring.
Extra maatregelen tegen Feyenoord supporters in de "thuis" vakken
Tijdens de bekerwedstrijd tegen Feyenoord zijn veel supporters van de tegenstander buiten het uitvak gesignaleerd. Feyenoord supporters wonen verspreid door het gehele land. We zien dan ook dat veel fans uit Nijmegen en omstreken naar deze wedstrijden komen.
Er zijn tijdig de noodzakelijke maatregelen getroffen om dit onder controle te houden. Aangezien het stadion niet uitverkocht was is een buffer gemaakt naast het uitvak. Er zijn vervolgens verschillende Feyenoord-supporters zijn in deze buffer geplaatst en de kaarten zijn ingenomen.
Deze kaarten zijn geanalyseerd en we moeten helaas concluderen dat deze door CC/SCC houders, KNVB en sponsoren zijn aangekocht.
Om deze risico's in de toekomst tegen te gaan hebben wij besloten om verschillende clubcards te blokkeren. Daarnaast worden diverse seizoenkaarthouders aangeschreven met de mededeling dat zij voor de wedstrijden tegen Feyenoord geen extra kaarten meer kunnen bijkopen.
De KNVB zal een brief van ons ontvangen aangezien zij ook hun kaarten aan Feyenoorders verstrekken en dit tot problemen leidt.
Wij willen benadrukken dat wij geen kaarten aan Feyenoord supporters, buiten het uitvak, verkopen en dat ons doel is om de vakken te verkopen aan N.E.C. supporters.
Wij kunnen het helaas niet tegen gaan dat mensen (al dan niet via internet) kaarten kopen met hun (S)CC kaarten voor Feyenoord-aanhangers, maar willen wel benadrukken dat iedereen verantwoordelijk is voor de aankoop van elke kaart op zijn of haar naam.
Feyenoord heeft een landelijke dekking, dus ook in Nijmegen. We zien dus ook dat veel fans uit Nijmegen en omstreken naar deze wedstrijden komen.
Zijn sigaretten verstoptquote:
maarten stekelenburg ookquote:Op donderdag 11 oktober 2012 00:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Valt niet op verder.
Ach, Mulder is ook kettingroker.
Zidane ook, maar die kon d'r dan ook geen klote vanquote:Op donderdag 11 oktober 2012 00:21 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
maarten stekelenburg ook
Die zag ik ooit op een voetbaltoernooi bij mij in de buurt de een na de andere opsteken
Lekker boeiend ook verder
Snap ook niet dat hij zo'n grote carrière heeft gehad nee, waardeloze spelerquote:Op donderdag 11 oktober 2012 00:36 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Zidane ook, maar die kon d'r dan ook geen klote van
85 euro? Verkoopt Kuyt het zelf ofzo?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 01:46 schreef Dr.Mikey het volgende:
[TK]Feyenoord shirt met handtekeningen o.a. Dirk Kuyt
Succes met je lege stadionquote:NEC geïrriteerd over vele Feyenoorders in thuisvakken
N.E.C. Nijmegen heeft via de officiële clubwebsite haar frustratie geuit over de doorverkoop van kaartjes voor de thuisvakken aan supporters van Feyenoord. In het bekerduel tussen beide voetbalclubs zaten aanhangers van Feyenoord door het gehele stadion verspreid. N.E.C. voelt zich nu genoodzaakt om maatregelen door te voeren om die doorverkoop te belemmeren. Lees hieronder de gehele verklaring.
Extra maatregelen tegen Feyenoord supporters in de "thuis" vakken
Tijdens de bekerwedstrijd tegen Feyenoord zijn veel supporters van de tegenstander buiten het uitvak gesignaleerd. Feyenoord supporters wonen verspreid door het gehele land. We zien dan ook dat veel fans uit Nijmegen en omstreken naar deze wedstrijden komen.
Er zijn tijdig de noodzakelijke maatregelen getroffen om dit onder controle te houden. Aangezien het stadion niet uitverkocht was is een buffer gemaakt naast het uitvak. Er zijn vervolgens verschillende Feyenoord-supporters zijn in deze buffer geplaatst en de kaarten zijn ingenomen.
Deze kaarten zijn geanalyseerd en we moeten helaas concluderen dat deze door CC/SCC houders, KNVB en sponsoren zijn aangekocht.
Om deze risico's in de toekomst tegen te gaan hebben wij besloten om verschillende clubcards te blokkeren. Daarnaast worden diverse seizoenkaarthouders aangeschreven met de mededeling dat zij voor de wedstrijden tegen Feyenoord geen extra kaarten meer kunnen bijkopen.
De KNVB zal een brief van ons ontvangen aangezien zij ook hun kaarten aan Feyenoorders verstrekken en dit tot problemen leidt.
Wij willen benadrukken dat wij geen kaarten aan Feyenoord supporters, buiten het uitvak, verkopen en dat ons doel is om de vakken te verkopen aan N.E.C. supporters.
Wij kunnen het helaas niet tegen gaan dat mensen (al dan niet via internet) kaarten kopen met hun (S)CC kaarten voor Feyenoord-aanhangers, maar willen wel benadrukken dat iedereen verantwoordelijk is voor de aankoop van elke kaart op zijn of haar naam.
Feyenoord heeft een landelijke dekking, dus ook in Nijmegen. We zien dus ook dat veel fans uit Nijmegen en omstreken naar deze wedstrijden komen.
Zijn inderdaad nooit echt problemen. Twee jaar terug wel een groepje aangevallen, waarbij zij en hun auto er niet helemaal ongeschonden uit kwam. Verder gebeurd er nooit iets. Gaat allemaal vrij gemoedelijk. Gezeik komt meestal van de NEC supporters zelf, die het niet kunnen hebben dat er andere supporters zitten.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 23:25 schreef Muto het volgende:
Het duurde even, maar we hebben een reactie:
[..]
Aldus de club die het stadion niet eens voor een kwart gevuld kreeg.
Gelukkig is de volgende thuiswedstrijd pas 8 dagen later. Is er wat tijd om stoeltjes te vervangen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:38 schreef Grifte het volgende:
En de bekerwedstrijd is op het Kasteel
Fuck zooi. Vanochtend rond 9:05 bij de primeraquote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:36 schreef Grifte het volgende:
Feyenoord-Ajax is UITVERKOCHT. De laatste kaarten werden vanmorgen binnen 4 minuten verkocht. #feyaja #Klassieker pic.twitter.com/Ip1umzLJ
Ik denk dat de nieuwbouwplannen verder zijn als dat wij allemaal denken, hoe kan je anders aan een bedrag van 300 miljoen komen?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:51 schreef Dekatria het volgende:
Dat gezegd hebbend is RDK in hun idee op het moment natuurlijk nog altijd verder dan het nieuwbouwplan is.
Probeer het via viagogo, waten dacht ik nog kaarten.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:04 schreef satecl het volgende:
[..]
Fuck zooi. Vanochtend rond 9:05 bij de primera![]()
UITVERKOCHT
![]()
Dat wordt vanaf 11:00 smorgens in t Fust zitten
Van Wonderen had ook geen kracht.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:08 schreef Caland het volgende:
[..]
De Vrij moet helemaal niet gaan werken aan zijn kracht.
Klopt, maar alleen 1 kaart per vak. Ik heb er 3 nodig. Maar we houden het in de gaten.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:11 schreef Grifte het volgende:
[..]
Probeer het via viagogo, waten dacht ik nog kaarten.
Sta je dan met je goeie gedrag om 9 uur bij de primeraquote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:36 schreef Grifte het volgende:
Feyenoord-Ajax is UITVERKOCHT. De laatste kaarten werden vanmorgen binnen 4 minuten verkocht. #feyaja #Klassieker pic.twitter.com/Ip1umzLJ
Wat voor "problemen"zijn er geweest dan? Zo mogen blij zijn dat die kaarten verkocht worden en You can't ban a Feyenoordfan!quote:Op woensdag 10 oktober 2012 23:25 schreef Muto het volgende:
Het duurde even, maar we hebben een reactie:
[..]
Aldus de club die het stadion niet eens voor een kwart gevuld kreeg.
Zoals ik zeg, geen. NEC supporters hebben er gewoon moeite mee dat wij wat enthousiast zijn.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:19 schreef Luni het volgende:
[..]
Wat voor "problemen"zijn er geweest dan? Zo mogen blij zijn dat die kaarten verkocht worden en You can't ban a Feyenoordfan!
Zitten vast wel oplichters tussen. Maar aan kaarten komen de meeste toch wel. Over het algemeen nooit een probleem.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 11:00 schreef Jimbo het volgende:
Zijn de marktplaats kaartjes geen optie? of zijn dat voornamelijk oplichters ?
Dat dus, kan me niet voorstellen dat iemand die écht nog wil gaan niet aan kaartjes kan komen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 11:37 schreef E.H. het volgende:
[..]
Zitten vast wel oplichters tussen. Maar aan kaarten komen de meeste toch wel. Over het algemeen nooit een probleem.
tuurlijk is hij wel uitverkocht..quote:Op donderdag 11 oktober 2012 11:44 schreef E.H. het volgende:
Klassieker nog niet uitverkocht trouwens.
http://www.viagogo.nl/fey(...)rd-Kaartjes/E-473079
Ik probeerde via die crapsite mijn seizoenkaartplek te verkopen. Kon ik alleen maar een bedrag tussen de 6 en 16 euro kiezen?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 11:44 schreef E.H. het volgende:
Klassieker nog niet uitverkocht trouwens.
http://www.viagogo.nl/fey(...)rd-Kaartjes/E-473079
Ik weet niet op welk vak je zit, maar er zal inderdaad altijd wel een marge zitten tussen verkoop- en koopprijs, administratie en winst voor viagogo natuurlijk...quote:Op donderdag 11 oktober 2012 12:21 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik probeerde via die crapsite mijn seizoenkaartplek te verkopen. Kon ik alleen maar een bedrag tussen de 6 en 16 euro kiezen?
W1, dus mocht je interesse hebbenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 12:27 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik weet niet op welk vak je zit staat, maar er zal inderdaad altijd wel een marge zitten tussen verkoop- en koopprijs, administratie en winst voor viagogo natuurlijk...
Al vind ik 6E wel weinig geld voor je kaartje...
Ik wil hem wel maar dan gratisquote:Op donderdag 11 oktober 2012 12:28 schreef onlogisch het volgende:
[..]
W1, dus mocht je interesse hebben
Ik betaal de kaart voor je als je er in je ajaxshirt komt zitten.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:00 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik wil hem wel maar dan gratis
Is goed hoorquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:32 schreef Luni het volgende:
[..]
Ik betaal de kaart voor je als je er in je ajaxshirt komt zitten.
dan gaat het niet doorquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:33 schreef stevenmac26 het volgende:
trek wel een vest en jas erover heen he
quote:
Mag ik dan met jou mee ja?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:41 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ok Ajaxshirt hoeft niet, maar dan wel op z'n 410s zonder shirt
Ik heb geen kaartje, maar als je dat doet met die tattoo's van je, regel ik ze alsnogquote:
Heb er maar 1 van Ajaxquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:43 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik heb geen kaartje, maar als je dat doet met die tattoo's van je, regel ik ze alsnog
Wanneer is de voorverkoop?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 09:38 schreef Grifte het volgende:
En de bekerwedstrijd is op het Kasteel
Ik denk dat het aantal niet zoveel verschil zal makenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:44 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Heb er maar 1 van Ajax
Nouja het zijn er 2 in 1
blote barst en verband op mijn armquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:47 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik denk dat het aantal niet zoveel verschil zal maken
Gewoon wegblijven, is beter.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:33 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Is goed hoor
trek wel een vest en jas erover heen he
Wantquote:
Deal, gaan we vooraf wel even bij Happel langs op Varkenoord.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:48 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
blote barst en verband op mijn arm
begin maar met regelen pik
topquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:51 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Deal, gaan we vooraf wel even bij Happel langs op Varkenoord.
Omdat.quote:
Voor die gelegenheid doen we DHZ.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:51 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Deal, gaan we vooraf wel even bij Happel langs op Varkenoord.
wil je graag hand in hand met je nieuwe kameradenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:00 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik wil hem wel maar dan gratis
En toch ga ikquote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:53 schreef E.H. het volgende:
[..]
Omdat.
[..]
Voor die gelegenheid doen we DHZ.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:53 schreef Adames het volgende:
[..]
wil je graag hand in hand met je nieuwe kameraden
Ok, geen probleem. Nu nog onder een zakentripje uitkomen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 13:53 schreef E.H. het volgende:
[..]
Omdat.
[..]
Voor die gelegenheid doen we DHZ.
quote:Martins Indi is relaxt: 'Ik ben ik hè. Ik ben Bruno'
Alsof hij al jaren rondloopt bij Oranje bereidt Bruno Martins Indi zich voor op de interlands tegen Andorra en Roemenië. De drievoudig international vermaakt zo met zijn relaxte houding en eeuwige lach dat je hem zou missen als de bondscoach hem binnenkort eens zou passeren. 'Dank je, dat is een compliment'', reageert de verdediger op die stelling. 'Maar ik ben ik hè. Ik ben Bruno.''
Bruno is Bruno en handelt uit intuïtie. Daarom sprong de 20-jarige verdediger vorige maand na de bevrijdende tweede treffer van Luciano Narsingh tegen Turkije (2-0) zo wild in de armen van Van Gaal dat een nieuwe heupoperatie even onontkoombaar leek. 'Ik was zo blij. Dan denk ik niet na en dan doe ik die dingen.'', zegt de verdediger die zondag na zijn treffer voor Feyenoord (2-2) weer doodleuk Ronald Koeman met zijn gespierde lijf besprong.
Martins Indi zag het levenslicht in Portugal, als kind van een vader en moeder uit het Afrikaanse Guinee-Bissau. Hij verhuisde na 3 maanden richting Rotterdam omdat zijn vader daar als vrachtwagenmonteur aan de slag kon. Portugees bleef de voertaal in huize Martins Indi. Bruno liet zijn voeten vaak spreken op het trapveldje Hijkerveld in Rotterdam-Zuid. Eerst toonde Spartaan'20 interesse, vervolgens al snel Feyenoord.
Straatvoetballers zijn vaak niet op hun mondje gevallen, merkte Robin van Persie weer eens toen hij de pas 16-jarige Martins Indi eens een lift gaf. 'Ik vertelde hem in de auto dat hij nog vaker moest scoren'', blikt de verdediger 4 jaar later terug. 'Robin was stil tijdens die rit. Hij zei alleen een keer: jongen je moet niet praten maar doen. Pas later begreep ik wat hij bedoelde.''
Geen woorden maar daden, zeggen ze in Rotterdam. Martins Indi houdt ook niet van poespas. 'Verdedigen is voor mij vooral de man uitschakelen en de nul houden', zegt de linksbenige speler die Abidal en Pepe als zijn voorbeelden ziet. Het liefst voetbalt hij links centraal in de defensie, maar als de bondscoach hem voorlopig nodig heeft als linksback, vindt Martins Indi dat geen enkel probleem.
Ondanks zijn 20 jaar oogt de verdediger al zo volwassen. Martins Indi is al vader van een dochtertje. Zoë Miliana is net 6 maanden oud en zit nog niet op de tribune als papa tegen Andorra zijn vierde interland voetbalt. Vader Martins Indi komt wel naar de Kuip. Hij volgde de eerste interland van zijn zoon in Nederland noodgedwongen via de radio omdat hij aan vrachtwagens moest sleutelen. 'Maar nu is hij er bij'', zegt Martins Indi. 'Dat is bijzonder voor hem, maar ook voor mij.''
Ook nu werden er weer groepjes aangevallen na afloop trouwens. Paar Feyenoorders nog tegengekomen die flink bebloed waren.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 08:28 schreef E.H. het volgende:
[..]
Zijn inderdaad nooit echt problemen. Twee jaar terug wel een groepje aangevallen, waarbij zij en hun auto er niet helemaal ongeschonden uit kwam. Verder gebeurd er nooit iets. Gaat allemaal vrij gemoedelijk. Gezeik komt meestal van de NEC supporters zelf, die het niet kunnen hebben dat er andere supporters zitten.
Zondag bij Groningen ook niks aan de hand. Mensen om ons heen wisten dat we voor Feijenoord waren, maar geen onvertogen woord gehoord. Dat is in 90% van de stadions waar ik kom.
Ah, toch wel. Zullen wel bij die bushalte hebben gestaan.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Ook nu werden er weer groepjes aangevallen na afloop trouwens. Paar Feyenoorders nog tegengekomen die flink bebloed waren.
Niks over meegekregen. Wel dat FIIIR in Groningen was.quote:In Grunn bleek het hetzelfde verhaal te zijn geweest, flinke matpartij onder dat stadion kreeg ik iets van mee?
Twee pingels, dat wel.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:43 schreef Caland het volgende:
Achahbar weer twee keer gescoord voor onder 19.
Nou de Vrij zie ik regelmatig in de sportschool bij mij net als Vlaar toen hij heir nog speelde (zal vast aanvullend zijn) maar om nou te zeggen dat het een geweldenaar is...quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Zo iel is hij ook allang niet meer.
Ten opzichte van toen hij debuteerde wel. En nogmaals, hij heeft dat helemaal niet zo nodig. Van Wonderen had dat inderdaad ook totaal niet.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:52 schreef kidkash19 het volgende:
[..]
Nou de Vrij zie ik regelmatig in de sportschool bij mij net als Vlaar toen hij heir nog speelde (zal vast aanvullend zijn) maar om nou te zeggen dat het een geweldenaar is...
Wat is FIIIRquote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:32 schreef E.H. het volgende:
[..]
Ah, toch wel. Zullen wel bij die bushalte hebben gestaan.
[..]
Niks over meegekregen. Wel dat FIIIR in Groningen was.
SCF?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 16:02 schreef satecl het volgende:
[..]
Een groep lieverds uit Rotterdam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |