SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe:
De openingspost is hier te vinden.
Je moet jezelf dan wel even registreren!NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600
Bij challenge mode heb je juist dat alles geschaald wordt naar hetzelfde level en het voor iedereen even moeilijk is. Dus jezelf gearen voor challenge modes is een beetje zinloos...quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:11 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Vooral de OT eerste gevecht. De MT kan lekker jouw target taunten en verder wat CD's rouleren.
Dungeons ren ik door met mijn ogen dicht. Wil eigenlijk challenge modes proberen maar niet idereen is even goed gegeared en ik wil graag met een guild group lopen.
Ben ook een warrior , en dat is inderdaad erg irritant.quote:Op zondag 7 oktober 2012 18:35 schreef Bienelientjee het volgende:
Iemand die speelt als warrior hier.....
En een idee heeft of het mogelijk is om Demoralizing Banner in één keer neer te zetten? Ik snap niet waarom Skull Banner wel instantly placed is, maar die eigenlijk niet. En het is behoorlijk irritant om tijdens een raid te moeten klikken en hem dan nog te moeten plaatsen....
Ja, maar het wordt niet op gescaled... Dus als iemand nog niet klaar is voor heroics, zijn challenge modes niet zo'n bijster briljant idee.quote:Op maandag 8 oktober 2012 11:14 schreef Wolve000 het volgende:
Wat ik net voor het sluiten zei:
[..]
Bij challenge mode heb je juist dat alles geschaald wordt naar hetzelfde level en het voor iedereen even moeilijk is. Dus jezelf gearen voor challenge modes is een beetje zinloos...
Mushu! (maar ik neem aan dat mensen dat al wel door hadden met dat Mishi draakje wat je tegenkomt met questenquote:Op maandag 8 oktober 2012 11:57 schreef Friday12 het volgende:
wie is er niet lvl 90 dan?
mijn nieuwe mount![]()
[ afbeelding ]
Misschien omdat die Demoralizing Banner een debuff voor tegenstanders is (die vaak wat verderop staan) en de ander een buff voor jezelf en je allies is? /gokjequote:Op maandag 8 oktober 2012 11:21 schreef Altron het volgende:
[..]
Ben ook een warrior , en dat is inderdaad erg irritant.
Weet eigenlijk niet of je hem gelijk kan neerzetten , volgens mij is dat niet eens mogelijk...
Met /cast Demoralizing Banner moet je hem alsnog zelf neerzetten..
Ja klopt.quote:Op maandag 8 oktober 2012 12:20 schreef Perrin het volgende:
[..]
Misschien omdat die Demoralizing Banner een debuff voor tegenstanders is (die vaak wat verderop staan) en de ander een buff voor jezelf en je allies is? /gokje
Nice1 , gzquote:Op maandag 8 oktober 2012 11:57 schreef Friday12 het volgende:
wie is er niet lvl 90 dan?
mijn nieuwe mount![]()
[ afbeelding ]
Dat ene item wat je er voor moet kopenquote:Op maandag 8 oktober 2012 12:23 schreef Altron het volgende:
Nice1 , gz
Gisteren even een Jade Panther voor mezelf gemaakt , jammer dat die laatste zo overdreven duur is.
JAquote:Op maandag 8 oktober 2012 13:05 schreef Tim_G het volgende:
Nu MOP een paar weken live is en ik er nog niet mee begonnen ben even een vraag.
Is het wat?
quote:
Ik zag dat in mijn allereerste guild ooit er nog maar 1 persoon lvl 90 wasquote:Op maandag 8 oktober 2012 13:01 schreef Sapstengel het volgende:
Ik ben inmiddels al 90 op twee characters. En alleen nog Blacksmithing en Engineering te gaan voor die max alle professions achievement.
/nolife.
Hier zijn er ook niet zoveel, 6 op 90, waarvan er twee van mij zijn.quote:Op maandag 8 oktober 2012 13:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik zag dat in mijn allereerste guild ooit er nog maar 1 persoon lvl 90 was
En nog best veel mensen actief, want allemaal tussen 85 en 89.
Bij ons zit zelfs een gestoord persoon die eerst zijn rogue naar lvl 90 heeft gedaan en daarna een monk zonder RAF naar lvl 90.
Ikquote:Op maandag 8 oktober 2012 11:57 schreef Friday12 het volgende:
wie is er niet lvl 90 dan?
mijn nieuwe mount![]()
[ afbeelding ]
In mijn ex-guild (dit weekend geswitched) zat er idd ook een, eerst zn main en toen in een paar dagen een monk van 1 naar 90. Bikkel hoor, idd zonder RAF, wel met alle loompjes/perks..quote:Op maandag 8 oktober 2012 13:24 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik zag dat in mijn allereerste guild ooit er nog maar 1 persoon lvl 90 was
En nog best veel mensen actief, want allemaal tussen 85 en 89.
Bij ons zit zelfs een gestoord persoon die eerst zijn rogue naar lvl 90 heeft gedaan en daarna een monk zonder RAF naar lvl 90.
Ik vrees dat dat mijn voorland is ja, alles heel erg secuur checkenquote:Op maandag 8 oktober 2012 14:02 schreef KataStrofe het volgende:
Ahwww dat is kut.. Ik heb dat 1x gehad met het verkeerde VP item kopen.. Sindsdien check ik altijd heel paranoia 5x of het echt wel de goeie is
Ja die Orb of Mystery , dat gaat nergens over... 20k , met guild perk 18kquote:Op maandag 8 oktober 2012 12:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat ene item wat je er voor moet kopenWoah! Maar hij is wel heel mooi
Ik heb geen raidgroepStraks maar eens een pug zoeken, als ik die kan vinden.
Deed me denken aan al die mats die je moest kopen voor je mechano hog.quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:25 schreef Altron het volgende:
Ja die Orb of Mystery , dat gaat nergens over... 20k , met guild perk 18k
Ja , dat ging ook nergens over :/quote:Op maandag 8 oktober 2012 14:31 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Deed me denken aan al die mats die je moest kopen voor je mechano hog.
Die kreeg ik een keer op verjaardag van een guildie
Dan doe je hem nog 20x tot je het hebtquote:Op maandag 8 oktober 2012 17:15 schreef cherrycoke het volgende:
waarom gooi ik nou steeds laag, als die kut trinket van coren direbrew valt
Er is er nog maar 1 open...quote:Op maandag 8 oktober 2012 17:26 schreef Smoofie het volgende:
Zit er tussen de nieuwe raids nog een pareltje bij a la Ulduar?
Maar 1quote:
Kan geen toeval zijnquote:Op maandag 8 oktober 2012 17:28 schreef Isabeau het volgende:
En Elegon lijkt op Algalon
[ afbeelding ]
Is dat nog steeds aan de gang?quote:Op maandag 8 oktober 2012 17:19 schreef cherrycoke het volgende:
[ afbeelding ]
http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/5616171565#1
Nee, is niet meer aan de gang.quote:Op maandag 8 oktober 2012 17:34 schreef WyriHaximus het volgende:
Is dat nog steeds aan de gang?Ifso waar dat wil ik ook wel ff zien
Jammer (en ook wel weer mooi dat ze dat gat gefixed hebben maar had het wel ff willen zien).quote:
BMAH is net zo erg, denk je een toffe mount te kopen met je 40K gaan die dingen uitendelijk weg voor 500Kquote:Op maandag 8 oktober 2012 17:51 schreef Isabeau het volgende:
Ik wil wel graag een Crane Deck, maar die dingen kosten 150.000 gold op ons AH
Is zoiets nou heel moeilijk te maken als Scribe?
40K is niks op dat AH, daar kan je een toothpick van kopenquote:Op maandag 8 oktober 2012 17:54 schreef WyriHaximus het volgende:
BMAH is net zo erg, denk je een toffe mount te kopen met je 40K gaan die dingen uitendelijk weg voor 500K.
Dat kan idd ook ja. Eerst maar eens alle nieuwe rep mounts verzamelenquote:Op maandag 8 oktober 2012 17:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
40K is niks op dat AH, daar kan je een toothpick van kopen
Misschien willen ze er goldbuyers mee opsporenIedereen die zoveel uitgeeft wordt onderzocht.
Niet moeilijk, kostbaar. Je moet 10 van die rare inks hebben en zit nu een 24h cooldown op.quote:Op maandag 8 oktober 2012 17:51 schreef Isabeau het volgende:
Ik wil wel graag een Crane Deck, maar die dingen kosten 150.000 gold op ons AH
Is zoiets nou heel moeilijk te maken als Scribe?
Moet je na gaan als je de Onyx Panter wilt. Dan moet je die 4 panters maken (niet leren!) en samen voegen. Maar als je die individuele panters nog wilt, mag je ze nog een keer maken.quote:Op maandag 8 oktober 2012 12:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat ene item wat je er voor moet kopenWoah! Maar hij is wel heel mooi
Ik heb geen raidgroepStraks maar eens een pug zoeken, als ik die kan vinden.
wtfquote:Op maandag 8 oktober 2012 18:38 schreef Bienelientjee het volgende:
Moet je na gaan als je de Onyx Panter wilt. Dan moet je die 4 panters maken (niet leren!) en samen voegen. Maar als je die individuele panters nog wilt, mag je ze nog een keer maken.
Ja sprak daar iemand over vandaag, en die had het er over dat 1 al heel erg duur isquote:
Ik denk dat ik Invincible maar semi-legaal ga halenquote:Op maandag 8 oktober 2012 19:01 schreef Sjiznit het volgende:
Dure expac wordt dit. Wil nog steeds Incinvible halen van de BMAH, zal wel voor een hoop gaan en als ik tzt het heb bied ik er zonder blikken of blozen 1mil voor. Dan die 5 panters en die engi mount. En nog een paar die ik wel vergeten ben:P
leg uit o.Oquote:Op maandag 8 oktober 2012 19:26 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat ik Invincible maar semi-legaal ga halen
tf XDquote:Op maandag 8 oktober 2012 19:29 schreef Isabeau het volgende:
Achternaam van vriendlief overnemenKrijg ik er direct een leuk stapeltje achievements bij die ik niet had.
En dan nog moet je elke week heel ICC clearen en is er een minimale dropchance.quote:Op maandag 8 oktober 2012 19:30 schreef Sapstengel het volgende:
Kan je LK25 straks niet gewoon soloen als we in de 2e of 3e tier zitten? Naxx kon ik bijv op 85 al zo goed als soloen. En er waren ook 85 dk's die Lich King deden.
dat moet wel lukken, icc 10 was best te soloen, en als je een healer had kon je hem clearen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 19:30 schreef Sapstengel het volgende:
Kan je LK25 straks niet gewoon soloen als we in de 2e of 3e tier zitten? Naxx kon ik bijv op 85 al zo goed als soloen. En er waren ook 85 dk's die Lich King deden.
maar om gear the maken met tailoring heb je somige factions op revered nodig.quote:Op maandag 8 oktober 2012 20:53 schreef Sjiznit het volgende:
Top, tailoring kan ik zonder spirits naar 600 levelen. Nu engineering nog.
Mja, daar gaat het ff niet om. Wil alle 10 de profs zo snel mogelijk op 600 krijgen voor die achievement. Alleen engineering nog overquote:Op maandag 8 oktober 2012 20:55 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
maar om gear the maken met tailoring heb je somige factions op revered nodig.
Van de AH plukken is vaak een veel betere tijdsbesteding, als je een beetje snugger ben verdien je het wel terug. Ik gebruik mijn miner op het moment alleen om te smelten als dat goedkoper is dan bars kopenquote:Op maandag 8 oktober 2012 21:06 schreef Sapstengel het volgende:
Klote darkmoon cards, zit je elke dag een uur lang herbs te farmen. Ga ze nu maar gewoon kopen, die ~1k die je aan herbs kwijt bent verdien je hopelijk tienvoudig terug.
Voor t laatste stukje van tailoring hoef je maar 1 pvp recipe te kopen en je bent 600quote:Op maandag 8 oktober 2012 20:55 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
maar om gear the maken met tailoring heb je somige factions op revered nodig.
dat weet ik, het gaat om het epic maken van spelltwister gear ofzo heet dat. en daar moet je weer revered met blossem voor zijn. en dat duurt lang, want je krijgt namelijk maar 100 rep per daily qeust (110 met guild perk)quote:Op maandag 8 oktober 2012 22:28 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Voor t laatste stukje van tailoring hoef je maar 1 pvp recipe te kopen en je bent 600
recipes zijn honoredquote:Op maandag 8 oktober 2012 22:40 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
dat weet ik, het gaat om het epic maken van spelltwister gear ofzo heet dat. en daar moet je weer revered met blossem voor zijn. en dat duurt lang, want je krijgt namelijk maar 100 rep per daily qeust (110 met guild perk)ach ja ik kan het zo zien blijf ik in ieder geval nog een poosje bezig.
volgende week LFR mogu shan open
Kijk dat is goed nieuwsquote:
Er is op MMO een filmpje hiervan, mocht je nog interesse hebben in hoe die exploit ongeveer ging:quote:Op maandag 8 oktober 2012 17:34 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Is dat nog steeds aan de gang?Ifso waar dat wil ik ook wel ff zien
Worden die decks dan ook wat fatsoenlijker geprijsd? Want wie betaalt er nu 100k voorquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 01:13 schreef Sapstengel het volgende:
Goed nieuws voor de mensen met inscription en de darkmoon card crafters: Na de maintenance van morgennacht wordt Ink of Dreams de nieuwe currency bij de Ink Trader en is die ook te ruilen voor de groene Starlight Ink.
Idd... snap echt niet dat mensen daar zoveel G voor neerleggen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 09:09 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Worden die decks dan ook wat fatsoenlijker geprijsd? Want wie betaalt er nu 100k voor
Ik hoop er wat winst mee te maken nu, gisteren een Black Tabby (de Hillsbrad zone drop) gekocht voor 10,5k. Die gaat op de reguliere AH voor 25k. Hopelijk koopt iemand em :pquote:Op maandag 8 oktober 2012 17:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
40K is niks op dat AH, daar kan je een toothpick van kopen
Misschien willen ze er goldbuyers mee opsporenIedereen die zoveel uitgeeft wordt onderzocht.
Maar dat is wel een handige!quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 10:22 schreef DjNivek het volgende:
Ik hoop er wat winst mee te maken nu, gisteren een Black Tabby (de Hillsbrad zone drop) gekocht voor 10,5k. Die gaat op de reguliere AH voor 25k. Hopelijk koopt iemand em :p
Ja, die trinket is dus aangepast/hotfixed vannacht. Dus als je nog van die kaarten hebt, prijs je gelukkigquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 15:45 schreef Sapstengel het volgende:
Is die nu beter ja? Vond het altijd al kut als ik zo'n Oxen kaart kreeg die geen zak waard waren, maakte je altijd wel 700g verlies op ofzo.
Anyone?quote:Op maandag 8 oktober 2012 21:46 schreef Blistering het volgende:
Zeg mensen, hoe bevalt de x-pac tot nu toe?
En dan met name in vergelijking met de andere x-pacs uit het verleden? Positiever/negatiever?
Ben wel benieuwd eigenlijk!
Ik heb hier denk ik al 100x lopen juichen hoor. Echt zoveel beter from the start dan Cataclysm.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:05 schreef Blistering het volgende:
Anyone?Isa/Twy/andere spelers die al wat langer meegaan?
Ik heb niks met panda's maar vermaak me goed met deze expansion. Merk van mezelf dat ik stukken actiever weer speel dan tijdens Cataclysm. Mogelijk ook doordat ik nu als Monk speel, maar tegen het einde van Cataclysm zat ik tegen het stoppen met WoW aan. Het is toch wel wat frisser, ook al vond ik de quest zones niet enorm boeiend, maar veel leuke kleine details te vinden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:05 schreef Blistering het volgende:
[..]
Anyone?Isa/Twy/andere spelers die al wat langer meegaan?
Bevalt super imoquote:Op maandag 8 oktober 2012 21:46 schreef Blistering het volgende:
Zeg mensen, hoe bevalt de x-pac tot nu toe?
En dan met name in vergelijking met de andere x-pacs uit het verleden? Positiever/negatiever?
Ben wel benieuwd eigenlijk!
Dacht al dat ik de enige wasquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:37 schreef Friday12 het volgende:
alleen die dailies word je moe van... anti alt(nee die buff 2x zo snel is nog steeds kut)
nu heb ik shado-pan en weet ik veel hoe die andere heet ook unlocked dus nog meer dailiesquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:55 schreef Maureentje het volgende:
[..]
Dacht al dat ik de enige wasVind al die dailies ook maar nix...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |