M'n broertje heeft 't laatst gekocht. Geen idee waar alleen. Kreeg er een xperia bijquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:50 schreef MrDrako het volgende:
eh 20 per maand, met internet EN een gratis telefoon?
Misschien een 2 jarig abbo en een vorige generatie telefoon.. Arc S of Galaxy S Plus.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:50 schreef MrDrako het volgende:
eh 20 per maand, met internet EN een gratis telefoon?
Ben ik het niet mee eens.quote:
DIt.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:50 schreef destrovel het volgende:
[Jiayu]#5 - Er zit schot in de zaak!
Half FOK! heeft deze zo ongeveer in de pre-order staan voor zo'n ¤170. Hoera!
Maar sowieso zijn abo's met telefoons momenteel erg aan de prijs. Ik geef zelf de voorkeur aan sim-only met een los toestel.
Neger alsjeblieft,de 3310 heeft zeker geen polyfone ringtonesquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:52 schreef Michhas het volgende:
Ik zou voor de Nokia 3310 gaan. Meerdere frontjes, polyfone ringtones, snake en rekenmachine op het toestel aanwezig. Perfect, digital man.
Je link doet het niet maar als ik even filter op die website is het allergoedkoopste abonnement van vodafone met dat toestel en TS' verbruikgedrag totaal 630 euro voor het eerste jaar, terwijl het bij een sim-only provider idd voor rond de 500 makkelijk uit moet kunnen.quote:Op zondag 7 oktober 2012 22:15 schreef Zapata het volgende:
[..]
Ben ik het niet mee eens.
Voorbeeld:
Samsung Nexus i9250
Los: 340
Sim only abbo met internet: 12 p maand= 144
Totaal jaar kosten: 484
Vergeleken met ¤423 jaarkosten bij Vodafone:
http://www.telecomvergeli(...)=0&sut=0&sumb=0&or=2
Ok goed bezig.quote:Op maandag 8 oktober 2012 16:42 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Je link doet het niet maar als ik even filter op die website is het allergoedkoopste abonnement van vodafone met dat toestel en TS' verbruikgedrag totaal 630 euro voor het eerste jaar, terwijl het bij een sim-only provider idd voor rond de 500 makkelijk uit moet kunnen.
TS heeft aangegeven nu al nauwelijks te SMS-en, en ip-bellen is nog niet erg ingeburgerd en bovendien niet kosteneffectief als je niet op wifi zit.quote:Op maandag 8 oktober 2012 16:44 schreef Zapata het volgende:
[..]
Ok goed bezig.
Maar de TS moet er ook rekening mee houden dat ie misschien geen 175 minuten meer belt.. Ik ben van 225 naar 30 gegaan sinds ik whatsapp heb.
wat is ip bellen, ik heb het over whatsapp.quote:Op maandag 8 oktober 2012 16:46 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
TS heeft aangegeven nu al nauwelijks te SMS-en, en ip-bellen is nog niet erg ingeburgerd en bovendien niet kosteneffectief als je niet op wifi zit.
Bellen via internet. Skype, Viber, enz.quote:Op maandag 8 oktober 2012 16:54 schreef Zapata het volgende:
[..]
wat is ip bellen, ik heb het over whatsapp.
Ik ken niemand die dat gebruikt en ik had het over whatsapp.quote:Op maandag 8 oktober 2012 16:55 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Bellen via internet. Skype, Viber, enz.
Whatsapp is een tekstberichtenservice.
Budget broertje? Nog steeds 500 euro hoor...quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 00:36 schreef Boterbartje het volgende:
Lumia 820, het budget broertje van de 920 en komt begin november uit. Super genieten
Ja, 500 euro adviesprijs.. dat komt winkelprijs nog wel lager te liggenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:21 schreef Expression het volgende:
[..]
Budget broertje? Nog steeds 500 euro hoor...
Wat een vooruitgang.quote:Op zondag 7 oktober 2012 22:08 schreef AppelCake het volgende:
Ik heb mijn Blackberry kapot gegooid tegen de grond en heb toen mijn moeders Nokia gestolen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |