oh gemist, mag ik een linkje naar je introductie, of een korte hiero?quote:
Alleen Julis en zarGon, geloof ik. Maar dat is een koppeltje.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:55 schreef Ambipur het volgende:
Hebben jullie elkaar wel eens IRL gezien?
Sommigen wel, anderen weer niet.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:55 schreef Ambipur het volgende:
Hebben jullie elkaar wel eens IRL gezien?
Jij cahil.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:56 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Alleen Julis en zarGon, geloof ik. Maar dat is een koppeltje.
Tsjah, je manier van schrijven komt wel normaal over vandaar.. Maar ik had het kunnen weten! Chatnu lid hé!quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:53 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Hoezo?
School is echt niks voor mij.
Sommigen hebben gemeet, anderen gaan zelfs met elkaar.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:55 schreef Ambipur het volgende:
Hebben jullie elkaar wel eens IRL gezien?
neuh, nog niet echt introductie gedaan denk ikquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
oh gemist, mag ik een linkje naar je introductie, of een korte hiero?
Heb Turquaz en Jaleesajoaia gezien IRL.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:55 schreef Ambipur het volgende:
Hebben jullie elkaar wel eens IRL gezien?
Ik heb zG. gezienquote:Op zondag 7 oktober 2012 21:58 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Ja, wel meer, maar volgens mij bedoelde ze de mensen die op dit moment posten.
Achtergrond?quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:58 schreef YbKg7 het volgende:
[..]
neuh, nog niet echt introductie gedaan denk ikwat moet je weten?
De meeste mensen die ik via ChatNu heb leren kennen (zoals Genus) doen een Universitaire studie.quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:57 schreef xminator het volgende:
[..]
Tsjah, je manier van schrijven komt wel normaal over vandaar.. Maar ik had het kunnen weten! Chatnu lid hé!
Wel zonde dat je niet eens MBO heb behaald.
Half Turk, pa is turk, bijna 17, VWO5, sinds kort weer vrijgezel, muzikantquote:
u weet dat het niveau aan onderwijs in Nederland bedroevend laag is en de opleiding van een persoon niet veel zegt over de intelligentie van een persoon?quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:57 schreef xminator het volgende:
[..]
Tsjah, je manier van schrijven komt wel normaal over vandaar.. Maar ik had het kunnen weten! Chatnu lid hé!
Wel zonde dat je niet eens MBO heb behaald.
quote:Op zondag 7 oktober 2012 21:59 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
sommige users hebben elkaar gezien ja.
Sommigen gaan samen shoppen.*hintbortehint*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |