Oohja, dat klopt. Vond het Luik van een paar jaar geleden wel een lekker team hebben, maar die kunnen ook de toppers niet behouden.quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:53 schreef Thorb het volgende:
[..]
Genk speelde vorig jaar nog champions league (De Bruyne, Van Vossen)
Ach, ik maakte ook een late 1-1 anders was er geen eens een verlenging gekomen en na mijn 2-1 had je ook wel grote kansen hoorquote:Op zondag 7 oktober 2012 14:50 schreef wieisboos het volgende:
gg DSL.. lullig die gelijkmaker in de 120e minuut want je had het wel verdiend om te winnenRM tegen m'n eredivisie silvers?
Net zoals Ajax dus...quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:54 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
En daar verloren ze met 7-0 ofzo.
Zo goed dat ie nooit speeltquote:Op zondag 7 oktober 2012 14:52 schreef KrAlex het volgende:
[..]
Zegt me eerlijk gezegd niks die clubs, Vlemincks is daar een van de betere toch? Dat zegt meer dan genoeg lijkt me.
Primaquote:Op zondag 7 oktober 2012 14:55 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ach, ik maakte ook een late 1-1 anders was er geen eens een verlenging gekomen en na mijn 2-1 had je ook wel grote kansen hoor
Gefeliciteerd, leukste partij die ik tot dusver gespeeld heb
Rematch is goed, over minuut of 10 ?
Heb even gekeken, Genk heeft 3x gelijk gespeeld en 2x hard verloren (5-0 en 7-0). Ik kan niet zeggen dat Ajax het veel beter doet tot nu toe. PSV verloor dat jaar ook aardig van Valencia volgens mij.quote:
Als die 10 meter voorsprong heeft heb je nog tijd om even te gaan kakkenquote:Op zondag 7 oktober 2012 14:57 schreef Thorb het volgende:
[..]
Moest hij nou bij Zeefuik aan de noodrem trekken?
Maaskant heeft Zeebuik beloofd dat ze met zn allen naar de Mac gaan als ze winnen.quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:57 schreef Thorb het volgende:
[..]
Moest hij nou bij Zeefuik aan de noodrem trekken?
Had al geel en dan dom shirtje trekken bij Zweefduikquote:Op zondag 7 oktober 2012 14:57 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik volg het niet maar wat gebeurde er? Groningen kan tegen 10 man alsnog verliezen
Tegen wie had Genk zo verloren?quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:57 schreef Thorb het volgende:
[..]
Heb even gekeken, Genk heeft 3x gelijk gespeeld en 2x hard verloren (5-0 en 7-0). Ik kan niet zeggen dat Ajax het veel beter doet tot nu toe. PSV verloor dat jaar ook aardig van Valencia volgens mij.
Chelsea en Valencia. Ze speelden tegen beide ploegen ook nog gelijk.quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:59 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Tegen wie had Genk zo verloren?
Zwaartekracht.quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:59 schreef laucas het volgende:
Die Zeefuik ging vorige week ook al makkelijk liggen met zijn dikke reet
Oke, maar ik denk dat Ajax bijvoorbeeld wel van ze kan winnen. Volg het alleen niet, dus heb er weinig over te zeggen.quote:Op zondag 7 oktober 2012 15:00 schreef Thorb het volgende:
[..]
Chelsea en Valencia. Ze speelden tegen beide ploegen ook nog gelijk.
Het is in deze eeuw pas 1x voorgekomen dat de beste Belgische club meer punten in Europa pakte dan de beste Nederlandse club.quote:Op zondag 7 oktober 2012 14:57 schreef Thorb het volgende:
[..]
Heb even gekeken, Genk heeft 3x gelijk gespeeld en 2x hard verloren (5-0 en 7-0). Ik kan niet zeggen dat Ajax het veel beter doet tot nu toe. PSV verloor dat jaar ook aardig van Valencia volgens mij.
Ah oke. Neemt voor mij niet weg dat de Nederlandse clubs best moeite zullen hebben met de top 5 van Belgie.quote:Op zondag 7 oktober 2012 15:03 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Het is in deze eeuw pas 1x voorgekomen dat de beste Belgische club meer punten in Europa pakte dan de beste Nederlandse club.
vandermar heeft een PS3?quote:Op zondag 7 oktober 2012 15:03 schreef wieisboos het volgende:
[ afbeelding ]
Wtf kreeg een feyenoord kit uit een packje, gooi 'm er maar op voor 150c open bid krijg ik dit
Als ze al moeite hebben met Utrecht, RKC en co wel ja.quote:Op zondag 7 oktober 2012 15:04 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ah oke. Neemt voor mij niet weg dat de Nederlandse clubs best moeite zullen hebben met de top 5 van Belgie.
Vrijdag en Dinsdagquote:
Anderlecht enige ploeg met 18 op 18...quote:Op zondag 7 oktober 2012 15:08 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Als ze al moeite hebben met Utrecht, RKC en co wel ja.
Maar in Europa presteert bijna iedereen seizoen een stuk of drie Nederlandse clubs beter dan de beste Belgische ploeg. Zo ook vorig jaar:
1. PSV / AZ 18.7200
3. Twente 17.7200
4. Standard 15.0200
5. Ajax 14.7200
kut dan ben ik uitetenquote:Op zondag 7 oktober 2012 15:10 schreef Thorb het volgende:
[..]
Vrijdag en Dinsdag
@DutchSL oke daar zit toch nog een aardig verschil tussen, terwijl we bij Nederlandse clubs altijd al het idee hebben dat ze niets presteren
Prestaties in de CL / Europa League.quote:Op zondag 7 oktober 2012 15:10 schreef stoereboii het volgende:
[..]
Anderlecht enige ploeg met 18 op 18...
En wat zijn die cijfers dan?
Standard speelde geen CL vorig seizoenquote:Op zondag 7 oktober 2012 15:13 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Prestaties in de CL / Europa League.
Daarom ook / Europa League.quote:Op zondag 7 oktober 2012 15:15 schreef stoereboii het volgende:
[..]
Standard speelde geen CL vorig seizoen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |