Of een gemeenschappelijke deler zoeken, als je eenzelfde interesse hebt waar je enthousiast over kunt praten wordt ook een hoop door de vingers gezien.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:22 schreef Jussi het volgende:
Flauwe moppen vertellen aan de examinator, gegarandeerd succes.
Ik probeer me wel gewoon op de weg te concentrerenquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:24 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Of een gemeenschappelijke deler zoeken, als je eenzelfde interesse hebt waar je enthousiast over kunt praten wordt ook een hoop door de vingers gezien.
Je moet sowieso een beetje geluk hebben. Bij mijn eerste examen had ik zo'n stijve kerel, die zei de hele weg niks behalve links, rechts, ...borden volgenquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:24 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Of een gemeenschappelijke deler zoeken, als je eenzelfde interesse hebt waar je enthousiast over kunt praten wordt ook een hoop door de vingers gezien.
Een brommobiel telt niet.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:28 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik heb het ook pas in 3 keer gehaald en nu ben ik een fantastische chauffeur dus er is niks aan de hand.
Je kan ook niet rijden als je net je rijbewijs hebt hoor. Dat duurt jaren. En zelfs dan heb je idd mongolen die er na 10 jaar nog steeds niks van bakken.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:31 schreef LeaderRoel het volgende:
Ik zie op de weg soms de grootste mongolen rijden die waarschijnlijk op een of andere manier hun rijbewijs hebben gehaald, dus kan ik het vast ook wel
Ik had m'n theorie gelukkig in 1 keerquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:34 schreef VMSDKR het volgende:
Ik kan je wel een hart onder de riem steken, mijn zusje heeft het vorige week ook gehaald. En als zij dat kan halen, dan kan jij dat ook.
Groetjes van iemand die zelf 4x over zijn theorie gedaan heeft.
Hier gaat het mis! De examinator wil niet zien dat jij denkt goed te kunnen rijden. De examinator ziet veel liever dat je weet wat je fout doet, zodat je er nog wat van kan leren en het zelfstandig kan verbeteren.quote:
Ik zou graag zien dat je 1 keer vaker moet slagen dan zakken. Dus 2 keer gezakt? Dan 3 keer slagen voor je je rijbewijs krijgt! Dit voorkmot de idioten die na vele malen "proberen" een keer geluk hebben.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:29 schreef buzz1291 het volgende:
Three strikes and you're out. Eigenlijk zou het voor de veiligheid op de weg beter zijn om na 2 keer gezakt helemaal nooit meer rij examen te mogen doen.
En hiervoor: verplicht herexamens invoeren. Ik kwam pas een idioot (met petje) tegen, in een 30-wijk, zat met z'n hoofd tegen de zijruit (!) onderuitgezakt, reed zonder te knipperen en zonder te kijken een zijstraat in, en eindigde op de weghelft van de tegenligger... En dat rijdt gewoon rondquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:31 schreef LeaderRoel het volgende:
Ik zie op de weg soms de grootste mongolen rijden die waarschijnlijk op een of andere manier hun rijbewijs hebben gehaald, dus kan ik het vast ook wel
Nou, blijkbaar niet. Maar ik had het niet van haar verwacht. Ze heeft twee keer over haar theorie gedaan en haar TTT ook in één keer.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:36 schreef LeaderRoel het volgende:
[..]
Ik had m'n theorie gelukkig in 1 keer
Is je zusje zo slecht dan?
Even nuanceren? Je kunt nog niet 'zo goed' rijden als je net je rijbewijs hebt. Een hoop dingen zijn gebaseerd op ervaring, met name het inschatten van bepaalde situaties.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:34 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Je kan ook niet rijden als je net je rijbewijs hebt hoor. Dat duurt jaren. .
Haha chille examinator manquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 11:47 schreef Biogarde het volgende:
En verder blijft het de waan van de dag. Heb je een oldskool examinator, dan is dat 9 van de 10 keer een regelneuker. Ik trof toentertijd een jonge dude die maar bleef lullen tegen mij en de rijschoolhouder over vliegeren met z'n zoontje. Na drie kwartier zat ik onderhand in A'dam en moest ik plankgas terug naar Utrecht omdat hij om 9 uur de volgende had.
Zo, Fred (rijschoolhouder) weet wel waar je je rijbewijs kunt ophalen en nu plankgas naar Utrecht over de A2. Ik mocht 150 rijden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |