quote:
Do maakt haar presentatiedebuut in Van je vrienden moet je ’t hebben. In dit nieuwe SBS6-programma laten bekende Nederlanders zich van een geheel andere kant zien. Iedere week staat een andere BN’er centraal als hoofdgast.
De hoofdgast wordt in de studio vergezeld door vrienden en collega’s uit de showbizz. Zij nemen het in twee teams tegen elkaar op, onder leiding van teamcaptains Rick en Ron Brandsteder. Wie kent de hoofdgast het beste? Een uitdaging die nog niet zo gemakkelijk is, want ook al gaat de vriendschap jaren terug, een snufje hypnose zorgt voor onverwachtse situaties en verrassende wendingen.
In Van je vrienden moet je ’t hebben zien we de bekende Nederlanders zoals we ze nog nooit eerder zagen. Onder anderenPatty Brard, Babette van Veen, Leontien van Moorsel en Mari van de Ven laten zich onder hypnose brengen.
Twee dagen lang gaan zij op stap met hypnotiseur Jos Claus. In de uitzending zien zij de beelden voor het eerst terug, maar ze kunnen zich er niks meer van herinneren omdat hun geheugen door de hypnose tijdelijk gewist is. Hoe zij onder hypnose reageren op de meest uiteenlopende situaties is niet alleen een verrassing voor henzelf, maar vooral ook voor hun vrienden en collega’s uit de showbizz. Wie weet het beste in te schatten hoe de hoofdgast zich onder hypnose gedraagt?
In vijf verschillende spelrondes nemen de twee vriendenteams het tegen elkaar op. In de laatste ronde wordt de bekende hoofdgast in de studio nogmaals onder hypnose gebracht.
Voor Patty Brard zullen onder anderen Viktor Brand en Patricia Paay in de vriendenteams plaatsnemen. Leontien van Moorsel wordt vergezeld door sportvrienden en –collega’s Anky van Grunsven, Pierre van Hooijdonk, Danielle Oerlemans en Michael Boogerd.
Van je vrienden moet je ’t hebben is vanaf zaterdag 13 oktober wekelijks om 20.00 uur bij SBS6 te zien.
Lijkt me wel geinig.
Yvonne riep ergens: [b]Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.[/b]