Mooi.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:22 schreef Capstan het volgende:
[..]
Een paar uur gelden lag 't nog lager. We gaan erop vooruit.
5 euro en 5 minuten, meer heb ik niet nodig.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:22 schreef Lokasenna het volgende:
Kappers doen er meestal geen kwartier over bij mij en dan toch 20 euro vragen
Jouw tempo ligt gewoon te hoog.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:22 schreef moneyfornothing het volgende:
Het tempo ligt te laag, ik zie steeds te kort op elkaar mijn usericon.
In vergelijking met wat ik kwijt benquote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:23 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Goedkoop, wtf, dat is megaduur man.
Ik ben wel blij dat je alle leggings met luipaardprint in de kast laat liggen ja.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:23 schreef Myraela het volgende:
Als hij het dan alsnog niet leuk zou vinden zou ik het wel veranderen. Tenzij kleren, dan draag ik ze wel op een moment dat hij er niet bij is.
Ja kleding en schoenen boeit met inderdaad niet, maar ik doe in ieder geval ook een keertje mijn haar krijten (whehe) als hij het kan zien, misschien vind hij het dan toch leuk. Kan ik dan weer mooi verder twijfelen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:23 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik ben meestal koppig in wat ik doe, zeker als ik er van overtuigd ben dat het wel leuk is. Tot nu toe krijg ik dan meestal reacties van "Normaal vind ik het niets, maar bij jou kan het eigenlijk wel"
Als hij het dan alsnog niet leuk zou vinden zou ik het wel veranderen. Tenzij kleren, dan draag ik ze wel op een moment dat hij er niet bij is.
Zodat jij ruime keuze hebt?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:24 schreef twi het volgende:
[..]
Ik ben wel blij dat je alle leggings met luipaardprint in de kast laat liggen ja.
Ik ben de old days gewend.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:23 schreef twi het volgende:
[..]
Jouw tempo ligt gewoon te hoog.
En eens in de zoveel tijd vind ik iets raars doen met je haar best wel leuk. Zolang het niet te overdreven is. Volledig groen, blauw of roze vind ik op permanente basis echt niet kunnen.
Waarom ga je naar zo'n dure kapper dan?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:24 schreef Capstan het volgende:
[..]
In vergelijking met wat ik kwijt benWant dat is toch echt nog iets meer, hoewel ik me niet kan voorstellen dat 'ie bij mij meer werk heeft
Ik zie nog iedere dag mensen die ik niet kenquote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:25 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik ben de old days gewend.![]()
Die zijn wel multifunctioneel als blinddoek en om handen vast te binden.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:24 schreef twi het volgende:
[..]
Ik ben wel blij dat je alle leggings met luipaardprint in de kast laat liggen ja.
Ik heb er 1 met panterprint.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:24 schreef twi het volgende:
[..]
Ik ben wel blij dat je alle leggings met luipaardprint in de kast laat liggen ja.
Misschien vind hij het voor dagelijkse dingen niet tof, maar gaat die het voor een keertje stappen of een bepaald feest wel leuk vinden.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:24 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ja kleding en schoenen boeit met inderdaad niet, maar ik doe in ieder geval ook een keertje mijn haar krijten (whehe) als hij het kan zien, misschien vind hij het dan toch leuk. Kan ik dan weer mooi verder twijfelen.En anders mooie tijdelijke manier om goedkoop af en toe kleurtje erin te doen, en ook handig om kleurtjes uit te testen.
Omdat die man precies weet hoe het moetquote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:26 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Waarom ga je naar zo'n dure kapper dan?
Dat had ik de afgelopen dagen ook inderdaad.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:26 schreef Capstan het volgende:
[..]
Ik zie nog iedere dag mensen die ik niet ken
Kijk maar uit, ik moet telkens aan je denken als ik een Polo van een bepaald bedrijf zie rijden. Nog één zo'n opmerking en ik ga er "I was @ Gay Pride" in graveren als ik er weer eens eentje tegenkom. Kans dat het die van jou is.quote:
Ja precies, en als hij het niet tof vind maakt het niet uit omdat het tijdelijk is. Dan kan hij er wel mee leven, want hij tolereert ook mijn spiked lita's die hij vreselijk vind. Niet dat hij nog zou toegeven ze toch wel leuk te vinden want hij bestempelde het model al als afschuwelijk na het zien van enkel foto's. But I know they grow on you.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:27 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik heb er 1 met panterprint.
[..]
Misschien vind hij het voor dagelijkse dingen niet tof, maar gaat die het voor een keertje stappen of een bepaald feest wel leuk vinden.
Neem 'm komend weekend mee. Doe ik m'n housebroek aan en maken we er een privé fout feest vanquote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:28 schreef Myraela het volgende:
[..]
Nee.Ik heb hem bewaard voor als ik ooit een fout feest of iets zou hebben.
Doe je dat toch lekker, toch een auto van de zaakquote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:28 schreef twi het volgende:
[..]
Kijk maar uit, ik moet telkens aan je denken als ik een Polo van een bepaald bedrijf zie rijden. Nog één zo'n opmerking en ik ga er "I was @ Gay Pride" in graveren als ik er weer eens eentje tegenkom. Kans dat het die van jou is.
Ik heb ook een panterprint nachtjurkje.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:29 schreef twi het volgende:
[..]
Neem 'm komend weekend mee. Doe ik m'n housebroek aan en maken we er een privé fout feest van
Zie vorige post.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:29 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik heb ook een panterprint nachtjurkje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |