Zullen we stoppen met d/t-fouten maken. Dank u.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:51 schreef Cue_ het volgende:
Zullen we stoppen met het spelletje namenraden? Is het topic niet voor bedoelt. Dank u
quote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:52 schreef Fascination het volgende:
[..]
Zullen we stoppen met d/t-fouten maken. Dank u.
Gewoon in een SC meeposten, dan heb je die 50 binnen een dagquote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:58 schreef Ballard het volgende:
maar vinnie, het is geen date? maar wat dan wel?
ik heb nog geen 50 posts dus ik mag nog niet in KPD om te kijken wat daar nou allemaal gebeurt
Of hier gewoon in het kort je 50-het aantal posts die je al hebt, grootste datingblunders posten.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 13:00 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Gewoon in een SC meeposten, dan heb je die 50 binnen een dag
Gewoon, een meet. Geen idee of het echt een date is.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:58 schreef Ballard het volgende:
maar vinnie, het is geen date? maar wat dan wel?
ik heb nog geen 50 posts dus ik mag nog niet in KPD om te kijken wat daar nou allemaal gebeurt
Oh en dit, dat lukt makkelijkquote:Op donderdag 4 oktober 2012 13:00 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Gewoon in een SC meeposten, dan heb je die 50 binnen een dag
Wat is het verschil tussen een date en een meet met 1 ander persoon? Als het een groep is dan zou ik het een meet noemen. Met één iemand eerder een date...wat niet hoeft te betekenen dat er amoureuze gevoelens voor elkaar moeten zijn.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 13:06 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Gewoon, een meet. Geen idee of het echt een date is.
I don't know, in dat geval zou je het een date kunnen noemen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 13:08 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Wat is het verschil tussen een date en een meet met 1 ander persoon? Als het een groep is dan zou ik het een meet noemen. Met één iemand eerder een date...wat niet hoeft te betekenen dat er amoureuze gevoelens voor elkaar moeten zijn.
'mijn collectie'?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:50 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja en anders kan je vast wel wat van splash zijn collectie lenen
Van die familie kan ik het mij voorstellen dat je ze niet date. Net zo als dat ik een afspraak met vrienden ook geen date zou noemen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 13:12 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Een date heeft meer weg van een ontmoeting met verwachtingen waar een meet (ontmoeting) gewoon een ontmoeting is
Zo kan je een familielid ontmoeten maar niet daten
En volgende week weer een date, dus dat zit wel goedquote:Op donderdag 4 oktober 2012 13:19 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Van die familie kan ik het mij voorstellen dat je ze niet date. Net zo als dat ik een afspraak met vrienden ook geen date zou noemen.
Maar iemand die je niet kent en waar je mee afspreekt heb je toch altijd een soort verwachting. Je spreekt tenslotte niet voor niks af. Je wilt iets van elkaar of over elkaar te weten komen.
Zo noemde ik mijn date met eefje ook een date. Mijn 'verwachting' was om daar een vriendschap aan over te houden. Maar goed, geef het beestje een naam...
Serieuze vraag, maar een KPD'er is leuker of wat? Zou niet direct de meerwaarde ervan zien tenzij je vooral sex wil eigenlijkquote:Op donderdag 4 oktober 2012 14:29 schreef Perzephone het volgende:
Date en meet zijn (voor mij) toch wel heel andere dingen. Bij een date heb ik toch een insteek dat ik flink wil flirten en benieuwd ben of er wederzijds een bepaalde klik is.
Deze week erg druk. Eind volgende week weer daten!![]()
en niet eens een KPD-er![]()
Was sarcasme hequote:Op donderdag 4 oktober 2012 14:30 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Serieuze vraag, maar een KPD'er is leuker of wat? Zou niet direct de meerwaarde ervan zien tenzij je vooral sex wil eigenlijk
Leuk! Veel mee gekletst al? En heb je aan de hand van de gesprekken het idee dat het meer kan worden?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 14:29 schreef Perzephone het volgende:
Date en meet zijn (voor mij) toch wel heel andere dingen. Bij een date heb ik toch een insteek dat ik flink wil flirten en benieuwd ben of er wederzijds een bepaalde klik is.
Deze week erg druk. Eind volgende week weer daten!![]()
en niet eens een KPD-er![]()
*ooww hmmmm haha ziet er lekker uit hoor! aiaiaiai daar zou ik wel eens aan willen zitten ooooohh hahahaha*quote:Op donderdag 4 oktober 2012 14:32 schreef Perzephone het volgende:
[..]
Was sarcasme heIk zou zelf juist niemand daar daten. Bepaalde insteek, plus dat ik de mannen daar over het algemeen te easy voor woorden vind. Een beetje tiet en meteen zoiets:
![]()
![]()
![]()
Dat klopt wel. En dan ook echt op alles en iedereen die er post met een hartslag.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 14:32 schreef Perzephone het volgende:
[..]
Was sarcasme heIk zou zelf juist niemand daar daten. Bepaalde insteek, plus dat ik de mannen daar over het algemeen te easy voor woorden vind. Een beetje tiet en meteen zoiets:
![]()
![]()
![]()
Bij de kapper....quote:Op donderdag 4 oktober 2012 14:33 schreef Silenus het volgende:
[..]
*ooww hmmmm haha ziet er lekker uit hoor! aiaiaiai daar zou ik wel eens aan willen zitten ooooohh hahahaha*![]()
(Overigens kom ik zelf niet in KPD, las hier laatst een artikel over in de Volkskrant)
Dit, alleen dan onvindbaar.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 14:33 schreef -Splash- het volgende:
Ik twijfel steeds meer wat KPD is. Ik dacht een soort forum waar iedereen zijn/haar porno collectie deelt die je met een google search kan vinden. Maar nu twijfel ik.
Zit hem nou niet zo te fuckenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |