Hoe vaak ik dat al niet vergeten ben. Echt irritantquote:Op vrijdag 5 oktober 2012 23:40 schreef Burnedgamer het volgende:
Oh, dus gewoon eerst even naar de trainer gaan, dan doe ik dat. Dankje!
quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 23:54 schreef Sapstengel het volgende:
Haha ja, en je dan blijven afvragen waarom je de laatste 15 veins nog geen skillup hebt gekregen.
Als je er van af springt links om de berg gaan, daar is een pad naar boven.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 13:21 schreef Bienelientjee het volgende:
Argh, wat heb ik een hekel aan doodgaan rond die Arboretum. Je komt bij de ghost spirit op een bergje in die zee, maar je kan niet vliegen naar je lichaam natuurlijk.Dan of resurection sickness, of een weg naar boven zoeken.
I know, maar dan nog. Nu ze die ghost spirit speed nog lager hebben gezet. Is dat veel te traag!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:22 schreef SuperKaasNacho het volgende:
[..]
Als je er van af springt links om de berg gaan, daar is een pad naar boven.
Ik had bij die bijen daily met mijn AOE een horde geraakt, verder niks gebeurd. Loop leuk het dorpje in beginnen die guards op me te hakken
Ik ben nu met een alt supertraag aan het levelen. Al leuke dingetjes gevonden zoals een item wat je immuun voor alles maakt met 3 charges a 20 seconden, 1 minuut totaal dus, alleen te gebruiken in The Jade Forest. Horde pvp'ers kom maar op! Mijn eigen bubble-hearthstonequote:Op zaterdag 6 oktober 2012 22:28 schreef Sjiznit het volgende:
Zo, level 90 op mijn main. Duurde ff, maar ik heb dan ook geen haast.
Brave Sir Robin, bravely ran away!quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 23:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ben nu met een alt supertraag aan het levelen. Al leuke dingetjes gevonden zoals een item wat je immuun voor alles maakt met 3 charges a 20 seconden, 1 minuut totaal dus, alleen te gebruiken in The Jade Forest. Horde pvp'ers kom maar op! Mijn eigen bubble-hearthstone
Alle tijd voor /laugh en zo!quote:
Och, die estimated time is zo'n onzin. Het is meestal meer.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |