TT's zijn niet m'n sterkste punt, had ook nog niet door dat het al laatste post wasquote:Op vrijdag 28 september 2012 14:07 schreef Perzephone het volgende:
Had dan 'daten met een naaktmodel' gedaan.
Via pmquote:
Jazeker kan dat. Je moet alleen wat fototjes plaatsen terwijl je in de keuken staat en de vloer boent om te beoordelen wie het beste bij je pastquote:
Lijkt mij redelijk. Sterker nog, onderhandelen over de eisen en/of concessis doen we niet aan, het is hier geen kabinetsformatie hé.quote:
Zit je nu al weer achter de pc? Waar blijven mijn tosties?!quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:05 schreef Perzephone het volgende:
Ha geweldig! Zulke mensen maken het leven mooi![]()
Ben ook wel eens de leidinggevende macho tegengekomen, wilde een mooi vrouwtje om mee te pronken. Hobby/Werk was niet meer nodig voor 'zijn dame', aandacht moest naar hem gaan.
Nou. Heb ik nog wat te doen.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:15 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Jazeker kan dat. Je moet alleen wat fototjes plaatsen terwijl je in de keuken staat en de vloer boent om te beoordelen wie het beste bij je past
De vloer schrobben? Nee.... Sorry.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:20 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Get to work then (in het Nederlands: ga aan het werk dan)
Op basis van deze post: welkom. Daten kan hier ja.quote:Op donderdag 27 september 2012 22:51 schreef MissExpert het volgende:
Hier even een serieus antwoord. Als je anaal wil gaan is het belangrijk om eerst naar de wc te gaan. Dan weet je zeker dat je schoon bent. Vaak blijf er na het poepen niet veel ontlasting meer in de endeldarm zitten dus je hoeft geen angst te hebben voor evt poep aan zijn lul.
Daarnaast is het belangrijk om je helemaal bij elkaar op je gemak te voelen, en geen schaamte te hebben. Maar dat is toch m.i. een voorwaarde bij seks.
Als je aan het neuken bent en je wilt allebei anaal is het misschien handig als hij eerst je ster maseert en er voorzichtig met 1 vinger is te gaan..als dit niet prettig voelt / pijn doet vooral NIET doorgaan. Seks moet geen pijn doen. Als het gewoon prettig is zal je merken dat het ook veel makkelijker gaat.
Als hij je daadwerkelijk anaal wilt nemen, kan je dat met glijmiddel doen, soms lukt het ook gewoon met je eigen kutvocht. Hou voor de zekerheid toch glijmiddel bij de hand.
Ik hoop dat je vriend niet een al te grote, en dikke lul heeft dat kan nog wel is pijn gaan doen...
Ik hoop dat je hiermee iets kan
quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:22 schreef MissExpert het volgende:
[..]
De vloer schrobben? Nee.... Sorry.
Haha. Heb je al mn posts uitgezocht. Ben net een dag op Fok!. Weet nog niet hoe alles werktquote:Op vrijdag 28 september 2012 14:22 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Op basis van deze post: welkom. Daten kan hier ja.
Waar ben jij een Expert in?quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:22 schreef MissExpert het volgende:
[..]
De vloer schrobben? Nee.... Sorry.
Een nieuwe meid hier is voor ons als een 5 gangenmaaltijd voor een zwerverquote:Op vrijdag 28 september 2012 14:23 schreef MissExpert het volgende:
[..]
Haha. Heb je al mn posts uitgezocht. Ben net een dag op Fok!. Weet nog niet hoe alles werkt
Waar ik een Expert in ben? Ik laat dat andere mensen altijd ontdekken. Wel erg uit de hoogte als ik van mezelf ga zeggen waar ik goed(of zelfs heel goed) ergens in ben.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:24 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Waar ben jij een Expert in?
Die hoofdletter is dat een teken dat je heel erg goed bent?
Nogmaals; Wil je 'ons' niet gebruiken maar 'ik'? Je bent de koningin niet.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:24 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Een nieuwe meid hier is voor ons als een 5 gangenmaaltijd voor een zwerver
Ik lach stiekum hardop.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:24 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Een nieuwe meid hier is voor ons als een 5 gangenmaaltijd voor een zwerver
Dat had je al in een ander topic gezetquote:Op vrijdag 28 september 2012 14:26 schreef MissExpert het volgende:
[..]
Waar ik een Expert in ben? Ik laat dat andere mensen altijd ontdekken. Wel erg uit de hoogte als ik van mezelf ga zeggen waar ik goed(of zelfs heel goed) ergens in ben.
quote:Op donderdag 27 september 2012 19:31 schreef MissExpert het volgende:
Ik vergelijk de seks ook altijd met die van mijn fuckbuddy. En hierdoor ga ik altijd in die relatie nog neuken met fuckbuddy. En uiteindelijk gaan die relaties weer uit.
Wat vinden jullie ervan? Is het slecht dat ik altijd de seks ge vergelijken, en daardoor vreemdga met fuckbuddy?
Mijn functie maakt niet uit. Het gaat erom dat de waarheid uitgedragen wordt. Wat bij mijn posts altijd zo isquote:Op vrijdag 28 september 2012 14:26 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Nogmaals; Wil je 'ons' niet gebruiken maar 'ik'? Je bent de koningin niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |