Misschien is het handig dat, als de Burgerking je verteld dat je een bewijs moet hebben dat je mag werken, ook even aan hun vraagt wat voor bewijs ze willen, en waar je dat moet halen...quote:Op vrijdag 28 september 2012 13:50 schreef MakaveliTh3don het volgende:
Dat heb ik gedaan maar ze wisten zeker dat het een GBA uittreksel was heb ik het gehaald voor 12,50 blijkt het een foute te zijn.
En waarom heb je een verblijfsdocument en geen NL-paspoort , hebben je ouders/jijzelf dat nooit aangevraagd?quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:04 schreef MakaveliTh3don het volgende:
Ik heb een turkse paspoort en ik heb mijn verblijfsdocument nieuw verlengt en heb ook een gloed nieuw turks paspoort. Ja volgens mij omdat turkije nog niet in europese unie ziet moet ik zo'n bewijs hebben en hij zei wel dat ik zo iets van de gemeente kan afhalen?
Die kan je verder advies geven.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:27 schreef MakaveliTh3don het volgende:
En wat moet belastingdienst er mee?
Of bij een kantoor: http://www.ind.nl/contact/Adressen/index.aspxquote:Telefonisch
U kunt bellen met algemene vragen en met vragen over uw dossier. Houdt u in dat laatste geval uw dossiernummer of uw V-nummer bij de hand.
De IND is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00 uur tot 17:00 uur.
Bel 0900-1234561 (¤ 0,10 per minuut plus de kosten voor het bellen met uw mobiele telefoon).
Vanuit het buitenland kunt u bellen naar +31 20 8893045.
Het lijkt me sterk dat je toestemming hebt om dat te doen.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:32 schreef Son-Goku het volgende:
Je hebt een BSN, maar in het GBA uitreksel staat deze er niet opALs ik in het GBA @ work kijk zie ik gewoon een bsn staan hoor
Als je pm-ed kan ik altijd ff kijken in het gba en evt een pdfje met het het uitreksel uit het gba sturen
Son-Goku heeft kennelijk niet door dat hij dan frauduleus bezig is aangezien hij zijn bevoegdheden misbruikt.. Tevens is het niet slim om zomaar aan iemand je BSN te geven..quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:36 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Het lijkt me sterk dat je toestemming hebt om dat te doen.
Dat mag je niet doen... dan pleeg je een misdrijf.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:32 schreef Son-Goku het volgende:
Je hebt een BSN, maar in het GBA uitreksel staat deze er niet opALs ik in het GBA @ work kijk zie ik gewoon een bsn staan hoor
Als je pm-ed kan ik altijd ff kijken in het gba en evt een pdfje met het het uitreksel uit het gba sturen
Hij heeft er schijnbaar weinig moeite mee.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:37 schreef Peter het volgende:
[..]
Son-Goku heeft kennelijk niet door dat hij dan frauduleus bezig is aangezien hij zijn bevoegdheden misbruikt.. Tevens is het niet slim om zomaar aan iemand je BSN te geven..
quote:Op woensdag 9 mei 2012 15:23 schreef Son-Goku het volgende:
Ik zou wel voor je in het GBA kunnen kijken @ work als je je bsn in een pm zou geven
Jij wel. Maar Son-Goku mag niet zomaar jouw gegevens opvragen voor je.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:42 schreef MakaveliTh3don het volgende:
Dus een GBA mag je aan niemand uitgeven ook niet aan je werkgever?
op de achterkant moet er iets staan. iets met twv niet vereist etc. ...quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:21 schreef MakaveliTh3don het volgende:
@chrisje013
Naaam:
*****
************
Experatie datum:
19-03-17
Plaats en datum afgifte:
Eindhoven 24-01-12
Bijzonderheden:
Regulier Bepaalde Tijd
are you fucking kidding me??? kut kaaskop weerquote:Op vrijdag 28 september 2012 14:48 schreef KeimpeHart het volgende:
Maar dat doet hij wel. Allochtonen onder elkaar, dan kan de Nederlandse systeem aan regels doodvallen.
ik wou alleen maar ff behulpzaam zijn hoor zegquote:Op vrijdag 28 september 2012 14:48 schreef KeimpeHart het volgende:
Maar dat doet hij wel. Allochtonen onder elkaar, dan kan de Nederlandse systeem aan regels doodvallen.
dat betekent dat je geen werk vergunning nodig hebt. ga terug naar je manager en vertel hem hoe en wat! die gast weet niks...quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:49 schreef MakaveliTh3don het volgende:
Er staat Arbeid toegestaan TWV niet vereist
Je posthistory, en je gebrek aan respect voor de Nederlandse wetregels omtrent bevoegdheden.quote:Op vrijdag 28 september 2012 14:49 schreef Son-Goku het volgende:
[..]
ik wou alleen maar ff behulpzaam zijn hoor zeg![]()
hoe komt je er btw bij dat ik een allochtoon ben:?
Op zijn verblijfsdocument staat ook al aangegeven dat TS gewoon mag werken.quote:Op vrijdag 28 september 2012 17:49 schreef Wolkje het volgende:
Bij de belastingdienst kan je uitzoeken wat je sofinummer is.
Bij de IND kan je een uitdraai vragen met wat voor code je hebt, en of je dan mag werken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |