quote:Op donderdag 27 september 2012 19:52 schreef espri het volgende:
Belle,wat een leuk mens ben jij!!
leuke foto,s en gaaf jurkje heb je aan
Daar gaat mijn garpje.quote:
Ik zou je niet herkend hebben. Mja, ik heb dan ook maar een foto gezien en dat was met Merlijn en zijn kotertje in een schilderij lijst. En ook nog foto's door Merlijn gemaakt bedenk ik me net.quote:
Ja allebei hele andere settings, op deze foto's ben ik niet relaxt en ontspannen haha op die foto van ons 3en wel en die foto's die Merlijn gemaakt heeft zijn 'puur natuur' zonder make-up enzoquote:Op donderdag 27 september 2012 19:53 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Ik zou je niet herkend hebben. Mja, ik heb dan ook maar een foto gezien en dat was met Merlijn en zijn kotertje in een schilderij lijst. En ook nog foto's door Merlijn gemaakt bedenk ik me net.
Hmm, nee valt mee, oogschaduw, mascara, lipgloss en beetje rouge, maar normaal heb ik geen make-up opquote:Op donderdag 27 september 2012 19:55 schreef dolfina-chica het volgende:
zoveel make up heb je toch niet op, met deze foto's?
Ja daar waren we ene beetje aan het kloten, is een pasje in de Engelse wals, waarbij je in 3 tellen moet overhellen naar de andere kant, maar we vielen omquote:Op donderdag 27 september 2012 19:55 schreef espri het volgende:
die onderste foto is echt heel leuk, daar sta je toch wel ontspannen op
ja, ok, dan is het best wel wat...quote:Op donderdag 27 september 2012 19:56 schreef belle1608 het volgende:
[..]
Hmm, nee valt mee, oogschaduw, mascara, lipgloss en beetje rouge, maar normaal heb ik geen make-up op
Ik draag nooit makeup en om me niet bloot te voelen doe ik en kleding aanquote:Op donderdag 27 september 2012 19:57 schreef espri het volgende:
en ik zie ook niet veel make-up hoor.
ik draag dagelijks make-up anders voel ik me half bloot haha
Misschien moet je ook iets aandoen naast je make-up.quote:Op donderdag 27 september 2012 19:57 schreef espri het volgende:
en ik zie ook niet veel make-up hoor.
ik draag dagelijks make-up anders voel ik me half bloot haha
wow!!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |