Netwerkbeheer ICT Niveau 4.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:56 schreef Ticootje het volgende:
En wat is je vooropleiding en welke niveau is je functie?
1600 bruto vind ik niet zo heel veel eigenlijk.
Voor een helpdeskfunctie op mbo niveau zit je met 1600 en 2 jaar werkervaring misschien wat aan de lage kant. Maar wat voor promotie ga je maken, we hebben het hier over 4 maanden tot promotie?quote:Op donderdag 27 september 2012 13:58 schreef Clusive het volgende:
[..]
Netwerkbeheer ICT Niveau 4.
Zit nu op een 1e lijns servicedesk om ervaring op te doen.
Promotie tot een hogere engineer functie. Ik weet namelijk niet wat een redelijk salaris dan zou zijn. 1900?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:02 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Voor een helpdeskfunctie op mbo niveau zit je met 1600 en 2 jaar werkervaring misschien wat aan de lage kant. Maar wat voor promotie ga je maken, we hebben het hier over 4 maanden tot promotie?
Vragen kan uiteraard altijd.. Nee heb je..
Je hebt net ook geedit dat je gratis een auto van de zaak rijdt...quote:Op donderdag 27 september 2012 14:06 schreef Clusive het volgende:
[..]
Promotie tot een hogere engineer functie. Ik weet namelijk niet wat een redelijk salaris dan zou zijn. 1900?
Hoezo kan hij dat wel vergeten? 1900 bruto is niet zoveel hoor. Ik zou het er gewoon op wagen en 2000 vragen. Dan kom je waarschijnlijk ergens in het midden uit en zal het wel een euro'tje of 1800 wordenquote:Op donderdag 27 september 2012 14:08 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Je hebt net ook geedit dat je gratis een auto van de zaak rijdt...
Van 1600 naar 1900 kun je wel vergeten gok ik.. 1900 is zo'n beetje een startsalaris voor een hbo functie.
Of je krijgt een afwijzing en blijft gewoon op het oude bedrag staan.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:16 schreef erikkll het volgende:
[..]
Hoezo kan hij dat wel vergeten? 1900 bruto is niet zoveel hoor. Ik zou het er gewoon op wagen en 2000 vragen. Dan kom je waarschijnlijk ergens in het midden uit en zal het wel een euro'tje of 1800 worden
Eerder dat... Omdat je gewoon te veel wilt...quote:Op donderdag 27 september 2012 14:19 schreef trovey het volgende:
[..]
Of je krijgt een afwijzing en blijft gewoon op het oude bedrag staan.
Het gaat toch om een verhoging in zijn huidige functie?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:21 schreef Deetch het volgende:
Heeft je bedrijf een CAO? En je nieuwe functie daar hoort toch ook een slarisschaal oid bij, vraag het eens aan je personeelszaken dame/heer
Ze hebben een personeelsgids waar ze alles ten allen tijden kunnen veranderen.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:21 schreef Deetch het volgende:
Heeft je bedrijf een CAO? En je nieuwe functie daar hoort toch ook een slarisschaal oid bij, vraag het eens aan je personeelszaken dame/heer
Neger please, denken dat je even een salarisverhoging van 25% kan vragen. En dan zeker denken dat je aan het einde van het jaar nog een keer promotie maakt....quote:Op donderdag 27 september 2012 14:16 schreef erikkll het volgende:
Hoezo kan hij dat wel vergeten? 1900 bruto is niet zoveel hoor. Ik zou het er gewoon op wagen en 2000 vragen. Dan kom je waarschijnlijk ergens in het midden uit en zal het wel een euro'tje of 1800 worden
Met dat soort lage salarissen moet je nooit om verhoging in procenten vragen, maar gewoon een bedrag. 200 euro bruto per maand erbij is niet onredelijk, iets hoger inzetten als je je echt goed hebt ingezet (afzetten tegenover collega's, TS weet dan zelf wel of hij de beste was of niet).quote:Op donderdag 27 september 2012 14:26 schreef _VoiD_ het volgende:
[..]
Neger please, denken dat je even een salarisverhoging van 25% kan vragen. En dan zeker denken dat je aan het einde van het jaar nog een keer promotie maakt....
ICT heeft geen CAO iigquote:Op donderdag 27 september 2012 14:26 schreef Ticootje het volgende:
En hebben jullie salarisschalen? Misschien zit je ook wel op de max van de schaal waar je nu in zit..
En als je salaris al een keer omhoog is gegaan van 1560 naar nu 1600, dan zal een verhoging naar 1900 er echt niet inzitten...
Wat doet het percentage ertoe?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:26 schreef _VoiD_ het volgende:
[..]
Neger please, denken dat je even een salarisverhoging van 25% kan vragen. En dan zeker denken dat je aan het einde van het jaar nog een keer promotie maakt....
Ik neem aan dat bij je promotie ook een ander salaris hoort? En krijg je niet gewoon elk jaar er iets bij?quote:Op donderdag 27 september 2012 14:45 schreef Clusive het volgende:
Die verhoging is inmiddels al ander half jaar geleden. Ik onderscheid me erg van de rest van de collega's. Houd me aan afspraken en toon initatief daar waar mogelijk is. Misschien is het een optie om de verhoging te onderhandelen tijdens de promotie.
Zelfde opleiding gedaan afgerond in 2005 en werk nu bij mijn huidige werkgever sinds 2007. Ben begonnen met 1800 bruto. En zit nu ondertussen op 2600 bruto. Elk jaar met aardige sprongen de lucht in gegaan.quote:Op donderdag 27 september 2012 14:48 schreef Bootje84 het volgende:
1600 euro bruto .. de tering ... daar kom ik mijn bed niet voor uit ..
En als je elk jaar dus wat groeit, en niet genoegen nemen met een keertje 40 eu erbij in 2 jaar.quote:Op donderdag 27 september 2012 15:31 schreef GodZZila het volgende:
[..]
Zelfde opleiding gedaan afgerond in 2005 en werk nu bij mijn huidige werkgever sinds 2007. Ben begonnen met 1800 bruto. En zit nu ondertussen op 2600 bruto. Elk jaar met aardige sprongen de lucht in gegaan.
Dus het kan wel en vooral als je van functie veranderd.
Dat dacht ik dus ook al. Heb wel de mogelijkheid ja, ben nu ondertussen ook weer bezig!quote:Op donderdag 27 september 2012 19:53 schreef Diepvriez het volgende:
En de detacheringsburo waar je voor werkt vangt 7 keer zoveel voor jou!
Heb je de mogelijkheid om studies/cursus te doen?
7 keer is natuurlijk onzinquote:Op donderdag 27 september 2012 19:53 schreef Diepvriez het volgende:
En de detacheringsburo waar je voor werkt vangt 7 keer zoveel voor jou!
Heb je de mogelijkheid om studies/cursus te doen?
Zal er niet ver vanaf zitten hoor.quote:Op donderdag 27 september 2012 23:26 schreef nasty_popovich het volgende:
[..]
7 keer is natuurlijk onzin
Servicedesker met amper ervaring? 4, hooguit 5 tientjes per uur. Het is geen 1999 meer...quote:Op donderdag 27 september 2012 23:34 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Zal er niet ver vanaf zitten hoor.
Factor 2 of factoor 3 kan ik me best voorstellen, maar 7 keer...quote:Op donderdag 27 september 2012 23:34 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Zal er niet ver vanaf zitten hoor.
Voor een ervaren beheerder werd een paar jaar geleden 70-80 euro per uur betaald, dat zal nu niet heel veel anders zijn. Factor 4 dus, in jouw voorbeeld. Voor korte projecten zijn de tarieven misschien wat hoger, voor gespecialiseerde kennis zeker (maar dan zijn ook de salarissen hoger, dus kom je nog steeds niet boven die factor 4 uit)quote:Op donderdag 27 september 2012 23:59 schreef nasty_popovich het volgende:
[..]
Factor 2 of factoor 3 kan ik me best voorstellen, maar 7 keer...![]()
Stel dat ik 3000 euro bruto verdient en ik ben gedetacheerd, dat betekent dat het bureau waar ik werk 21.000 euro p/m aan mijn detacheringsbureau overmaken...
In deze tijden van crisis zullen ze denk ik zulke bedragen niet hanteren
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |