Ach ze is niet de enige hoor. Het is met Oop's stream precies als vroeger met de Pin Up Club: de kijkcijfers rezen de pan uit, maar als je het vroeg keek er nooit iemand naar.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:05 schreef Scrutinizer het volgende:
Ja Mootie, geef maar toe. Je zit dagenlang gekluisterd aan het scherm naar Opa te kijken.
Dus datquote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:31 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik moest je zin 4 keer lezen, maar dat kan je toch ook gewoon op de caps hier zien? Daar hoef je echt de streams iet voor te volgen.
Nou, ik neem aan dat ze maar 1 zitkamer hebben.... tenzij oma opgeborgen zit in de slaapkamer of de logeerkamer. En ik zie de deur van de keuken op de caps. 3 stappen was een wilde gok, het zullen er waarschijnlijk een stuk of 7 zijn.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:53 schreef Toverheks het volgende:
[..]en je keek nooit Mootie vertelde je verleden week aan mij, de smoes op ip adres enzo weet je nog, hoe weet jij dan van Oma in de zelfde kamer en dat Opa maar 3 stappen( dus goed geteld ) heb je ze en dan in de keuken dan staat.
![]()
Neem het op, dan heb je de ganse dag gezellige muziek!quote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:43 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik kijk alleen maar om oma te horen zingen.
Goed ideequote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:44 schreef mootie het volgende:
[..]
Neem het op, dan heb je de ganse dag gezellige muziek!
Nah.. voor deze ene keer dan, heb ik Oop lastig moeten vallen tijdens een van zijn zeer intensieve Online game-sessies!quote:Op donderdag 4 oktober 2012 19:13 schreef Lavenderr het volgende:
Dineert opa tegenwoordig niet meer?
En mogen 'we' niet meer meegenieten?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 19:41 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nah.. voor deze ene keer dan, heb ik Oop lastig moeten vallen tijdens een van zijn zeer intensieve Online game-sessies!
Maar De Oop was zo goed te laten weten dat zijn culinaire genoegen van vanaaf bestond uit twee broodjes kroket...
Ik denk dat Oop gewoon vergeten had zijn stream aan te zetten. Hij moest de kroketjes zelf bakken, dus hij had het erg drukquote:Op donderdag 4 oktober 2012 19:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En mogen 'we' niet meer meegenieten?
Waar is oma dan? Toch niet ziek he?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:08 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik denk dat Oop gewoon vergeten had zijn stream aan te zetten. Hij moest de kroketjes zelf bakken, dus hij had het erg druk
Hahaha.. Nee hoor, Oma is vandaag aan het oppassen bij hun kleindochter.:)quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:11 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Waar is oma dan? Toch niet ziek he?
Oh wacht, hij heeft natuurlijk te vaak met de bel gezwaaid, oma is er vandoor . Dag ouwe zei ze![]()
Heeft ze die vogel ook meegenomen?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:14 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Hahaha.. Nee hoor, Oma is vandaag aan het oppassen bij hun kleindochter.:)
Opa en de stream vergeten? Nah..bestaat niet.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:19 schreef pullup het volgende:
Multitasking hoort dus niet bij het uitgebreide repertoire aan vaardigheden van die ouwe.
Als er kroketten gebakken moeten worden is het ook logisch dat hij de stream vergeet aan te zetten.
Zo zie je meteen hoe nuttig oma is.
Ik zit al de hele dag te f5-en, maar niks!quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:24 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik neem aan dat mootie Opa wel even gebeld heeft om te zeggen dat de stream niet aanstond.
Mannen missen nu eenmaal de efficiency die vrouwen eigen isquote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:19 schreef pullup het volgende:
Multitasking hoort dus niet bij het uitgebreide repertoire aan vaardigheden van die ouwe.
Als er kroketten gebakken moeten worden is het ook logisch dat hij de stream vergeet aan te zetten.
Zo zie je meteen hoe nuttig oma is.
Op zich is oma blijkbaar nu ook weer niet slim genoeg om hem zonder dat belletje een biertje te komen brengen.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:30 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Mannen missen nu eenmaal de efficiency die vrouwen eigen is
Je hebt je best gedaan, dat is wat telt.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:29 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik zit al de hele dag te f5-en, maar niks!
En hij neemt weer niet op, stalkers liggen nog steeds op de loer.
Stukjes kip. Van eentje die ontploft is.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 20:44 schreef pullup het volgende:
[ afbeelding ]
Zo te zien heeft oma een hele tas vol biefstukken voor hem meegenomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |