Wat een onzin. Product is zeker wel deugdelijk, maar voldoet echter niet aan de eisen van TS.quote:Op woensdag 26 september 2012 08:48 schreef Maanvis het volgende:
je kunt altijd je geld terugvragen. Product is niet conform.
http://www.consumentenaut(...)-repareren-vervangen
Check even het tabje 'deugdelijk product' op diezelfde site.quote:Op woensdag 26 september 2012 08:49 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Wat een onzin. Product is zeker wel deugdelijk, maar voldoet echter niet aan de eisen van TS.
quote:Wat is een ondeugdelijk product?
Er is sprake van een ondeugdelijk product als het:
niet (goed) werkt
niet compleet is
beschadigd is
niet werkt zoals door u of door de fabrikant in bijvoorbeeld reclame is toegezegd of niet voldoet aan de opgegeven specificaties.
Hoezo lastige zaak? TS laat een steek vallen. Hij weet dondersgoed dat er een dvb-s tuner in moet zitten maar controleert dit niet bij aankoop.quote:Op woensdag 26 september 2012 08:52 schreef TheClown1 het volgende:
mondelinge overeenkomsten. moeilijk te bevestigen en te ontkenne. vrij lastige situatie. tv is prima maar voldoet dus niet aan de eisen. wordt een moeilijke zaak.
TS heeft de verkoper gevraagd om een TV die geschikt is voor CanalDigitaal zonder tussenkomst van losse tuner. Of dat dan dvb-s, dvb-t of dvb-c moet zijn is dan aan de verkoper. Niet goed voorgelicht dus...quote:Op woensdag 26 september 2012 09:11 schreef Kreator het volgende:
Je hebt ook nog zoiets als kopersverantwoordelijkheid. Het is niet erg moeilijk om te controleren of er een dvb-s tuner in zit.
Ik zeg ... dwaling.quote:Op woensdag 26 september 2012 09:35 schreef Buzzy81 het volgende:
[..]
TS heeft de verkoper gevraagd om een TV die geschikt is voor CanalDigitaal zonder tussenkomst van losse tuner. Of dat dan dvb-s, dvb-t of dvb-c moet zijn is dan aan de verkoper. Niet goed voorgelicht dus...
Of zie ik het verkeerd?
Ik vind van wel. Hoeveel werk is het om dat soort, voor jou kennelijk zeer belangrijke, details even op te zoeken en te controleren.quote:
Als je HD kanalen wil ontvangen moet je zelfs een S2 tuner hebben.quote:Op woensdag 26 september 2012 09:35 schreef Buzzy81 het volgende:
[..]
TS heeft de verkoper gevraagd om een TV die geschikt is voor CanalDigitaal zonder tussenkomst van losse tuner. Of dat dan dvb-s, dvb-t of dvb-c moet zijn is dan aan de verkoper. Niet goed voorgelicht dus...
Of zie ik het verkeerd?
Dat is het verschil tussen de TV's die hij mij kan bieden. Over die S2 tuner heeft ie het ook niet gehad. De verkoper is gewoon niet op de hoogte dus kan hij zijn klanten niet goed voorlichten. Daarom zitten wij nu met een probleem denk ik...quote:Op woensdag 26 september 2012 10:25 schreef _VoiD_ het volgende:
[..]
Als je HD kanalen wil ontvangen moet je zelfs een S2 tuner hebben.
Bijvoorbeeld de UE46ES6800. Deze heeft een S2 tuner. Kost circa 1000 euro (via Tweakers.net). Jouw televisie is voor circa 650 euro te koop. Dus waar die verkoper 1000 euro verschil vandaan haalt is mij een raadsel.
Luister, ik ga er vanuit dat ik koop waar ik om vraag. Waarom moet ik dat controleren? Als je een nieuwe auto hebt gekocht ga je dan ook meteen kijken of er olie in zit en zo ja, of dat de juiste olie is? Ik koop een TV geschikt voor CanalDigitaal. Dan wil ik een TV geschikt voor CanalDigitaal.quote:Op woensdag 26 september 2012 13:04 schreef Fratz het volgende:
Als je dit nou direct had gecontroleerd en was terug gegaan dan was er waarschijnlijk niets aan de hand geweest. Maar een maand later hiermee komen, om op zeg. Vind je het gek dat de verkoper zich niets meer kan herinneren van jullie gesprek. Zo'n man spreekt meer klanten in een maand tijd hoor.
Gewoon omdat iedereen dat doet om er zeker van te zijn dat het product voldoet aan de eisen welke jij eraan stelt. En neem even aan dat de televisie al uit de doos is geweest?quote:Op woensdag 26 september 2012 13:16 schreef Buzzy81 het volgende:
[..]
Luister, ik ga er vanuit dat ik koop waar ik om vraag. Waarom moet ik dat controleren? Als je een nieuwe auto hebt gekocht ga je dan ook meteen kijken of er olie in zit en zo ja, of dat de juiste olie is? Ik koop een TV geschikt voor CanalDigitaal. Dan wil ik een TV geschikt voor CanalDigitaal.
Parkeer jij je nieuwe auto vlak om de hoek om er een maand later pas mee te gaan rijden?quote:Op woensdag 26 september 2012 13:16 schreef Buzzy81 het volgende:
[..]
Luister, ik ga er vanuit dat ik koop waar ik om vraag. Waarom moet ik dat controleren? Als je een nieuwe auto hebt gekocht ga je dan ook meteen kijken of er olie in zit en zo ja, of dat de juiste olie is? Ik koop een TV geschikt voor CanalDigitaal. Dan wil ik een TV geschikt voor CanalDigitaal.
Ik ben bang dat dát wel erg makkelijk is. Je bezit een stel hersenen en twee ogen, en volgens mij wordt er van de koper toch wel verwacht dat die een beetje oplet. Overigens zou ik ook niet in de winkel alle specificaties gaan controleren, maar als iets voor mij erg van belang is, dan is het best logisch nog ff te checken of het is zo je wilt.quote:Op woensdag 26 september 2012 13:16 schreef Buzzy81 het volgende:
Luister, ik ga er vanuit dat ik koop waar ik om vraag. Waarom moet ik dat controleren?
Dat is een kromme vergelijking: niemand vraagt je de interne bedrading van de TV te controleren. Is die niet in orde, dan gaat de boel stuk en valt dat onder de garantie.quote:Als je een nieuwe auto hebt gekocht ga je dan ook meteen kijken of er olie in zit en zo ja, of dat de juiste olie is? Ik koop een TV geschikt voor CanalDigitaal. Dan wil ik een TV geschikt voor CanalDigitaal.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |