Assisi.quote:
Aangenomen zeker?quote:Op woensdag 26 september 2012 19:09 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik had gisteren een sollicitatiegesprek en ik heb het niet genoemd, nee.
Nog 4 dagen.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 20:37 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ga volgende week de Sparks zien optreden in Edinburgh..
Het is nog erger (nou ja...), ik heb 10 euro meer betaald om met KLM te vliegen ipv met EasyJet.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 20:55 schreef Gellius het volgende:
IR heeft inmiddels wel wat geld - die jongen vliegt.
Een man van stand gaat vanzelfsprekend met de Koninklijke...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 08:12 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Het is nog erger (nou ja...), ik heb 10 euro meer betaald om met KLM te vliegen ipv met EasyJet.
Ondertussen is het allemaal nog steeds low budget, want ik zit in een hostel.
Nieuwbouw dus.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 12:24 schreef Gellius het volgende:
Zo goed als, Z. We zijn bezig met het vaststellen van het bouwdepot.
Ben ik toch half Amsterdam doorgeweest vandaag, maar vast niet in Nieuw-West.quote:
Ik ben dankbaar weer thuis te zijn in de provincie.quote:biologisch bier en ganskroketten
"vrijgezellige" avond in de hunkerbunker
hoe vraag ik een ontheffing voor de blauwe zone aan?
Take a road trip.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 19:30 schreef Gellius het volgende:
Ligt het aan mij of heerst er een wat landerige sfeer in de TTKLPT?
Zou dat andersom ook zo zijn? Want waar moet JAM zijn luierverhalen dan kwijt?quote:Op zondag 21 oktober 2012 13:06 schreef Gellius het volgende:
Claudia mag het van JAM niet over haar nakroost hebben
Het probleem is dat jullie na zoveel jaar niet durven te onderkennen dat het leven niet uit parels bestaat. Tien jaar geleden was het veelbelovend ook. Mooi bezig met een studie en denken dat de wereld op jou zit te wachten. Je gaat het maken en fuck de grijze massa. Maar ja, de realiteit is dat het gros met een mooie afgeronde studie toch niet verder komt dan de middenmoot. Zo is het leven voor de meeste mensen. Het is gewoon werken en als je geluk hebt tref je af en toe een parel. Zoals deze tekst van jou. Maar jullie delen op het forum inmiddels niets met elkaar behalve wat krampachtigheid.quote:Op zondag 21 oktober 2012 13:06 schreef Gellius het volgende:
Het probleem is eerder dat vrijwel alle gespreksonderwepen gevetood zijn. Ik mag het van Frollo niet over recepten hebben, en Claudia mag het van JAM niet over haar nakroost hebben, en Z mag het van Gillingham over vrijwel niets hebben, en k_man mag het van mij niet over zijn vakantiefoto's hebben en aangezien we allemaal ontieglijk veel respect voor elkaars mening hebben, doen we er in deze sc gezamenlijk liefdevol het zwijgen toe. Ik vind dat wel gezellig hoor, ik kijk iedere dag even naar wat er allemaal weer niet gezegd is. Je moet een beetje door de ruis van Mainport héén kunnen kijken, maar dan zie je toch echt een schitterende leegte.
Jij telt niet mee in de kritiek. Ik vraag me af wat je in je leven doet trouwens.quote:
Als 1 forum een kerkhof is, is het Partyflock.quote:Op zondag 21 oktober 2012 02:13 schreef Ringo het volgende:
Dit hele forum is toch één groot kerkhof?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |