of een wolfraamstaaf met bladgoud.quote:Op woensdag 26 september 2012 12:52 schreef ohokok het volgende:
goud is altijd echt, tenzij het nep is
ah nu snap waar het vandaan komt dat je vertrouwen hebt in alles wat autoritair is. Pluskut of al placesquote:Op dinsdag 25 september 2012 15:33 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ik weet van minstens 1 (huis)arts in Enschede die er bekend mee is, en weet wat je moet doen als zo'n rode kring ontstaat. Je statement hier is dus FOUT.
Maakt geen drol uit wat je er over zegtquote:Op woensdag 26 september 2012 22:16 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ah nu snap waar het vandaan komt dat je vertrouwen hebt in alles wat autoritair is. Pluskut of al places
Huh? Duid je op de plaats? Of wat?quote:Op woensdag 26 september 2012 22:16 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ah nu snap waar het vandaan komt dat je vertrouwen hebt in alles wat autoritair is. Pluskut of al places
Niet. Maar dat gelooft Lambiekje niet.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:47 schreef ATuin-hek het volgende:
Oh en hoe gaat een dieet er nou voor zorgen dat de insuline productie weer hersteld wordt?
Ik mis volgens mij ook wat ja.quote:Op woensdag 26 september 2012 22:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Huh? Duid je op de plaats? Of wat?
Zie, zelfs in MSM worden doktoren afgeschilderd als sukkels en tegelijk BigPharma nog gemener dan dat ze al zijn. Mooi.quote:The drugs don't work: a modern medical scandal
The doctors prescribing the drugs don't know they don't do what they're meant to. Nor do their patients. The manufacturers know full well, but they're not telling.
bron
Geef nou eens antwoord johquote:Op woensdag 26 september 2012 23:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Zie, zelfs in MSM worden doktoren afgeschilderd als sukkels en tegelijk BigPharma nog gemener dan dat ze al zijn. Mooi.
En type I?quote:Op woensdag 26 september 2012 23:24 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
How to Halt Diabetes in 25 Days
Allemaal een beetje nietszeggend he? Voorbeeldje van vrijheid van meningsuiting, hoe debiel het ook isquote:Op woensdag 26 september 2012 23:55 schreef ohokok het volgende:
wo 26 sep 2012, 07:15
Uitspraak over nut van griepprik
MIDDELBURG - Maken minister Edith Schippers (Volksgezondheid) en het RIVM zich schuldig aan belangenverstrengeling bij de griepvaccinaties? De rechtbank in Middelburg doet woensdag uitspraak in de zaak die door het ministerie en het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) is aangespannen tegen huisarts Hans van der Linde.
http://www.telegraaf.nl/b(...)van_griepprik__.html
even later
Rechtbank: huisarts mag RIVM betichten van belangenverstrengeling
http://www.volkskrant.nl/(...)jkse-griepprik.dhtml
ja, zo is het, gaat alleen maar over kliekjes die elkaar geld geven.quote:Op donderdag 27 september 2012 00:16 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Allemaal een beetje nietszeggend he?
ze konden het beter stil houden, toch? al die ophef vooraf.quote:Voorbeeldje van vrijheid van meningsuiting, hoe debiel het ook is
Lijkt me dus juist iets wat tegen een almachtige overheid en/of big pharma spreekt hequote:Op donderdag 27 september 2012 00:37 schreef ohokok het volgende:
[..]
ja, zo is het, gaat alleen maar over kliekjes die elkaar geld geven.
big deal, what else is nieuw.
jij en ik betalen het anyway
[..]
ze konden het beter stil houden, toch? al die ophef vooraf.
Hoe ... in balans met bacteriën. De paranoia omtrent bacteriën maakt ons ziek.quote:Op woensdag 26 september 2012 23:31 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En type I?
Dat gaat overigens over pre-diabetes... Dan heb je het nog niet echt, maar zit je op de rand. Dus nog maar eens de vraag, Hoe gaat een dieet er voor zorgen dat je insuline productie weer hersteld wordt?
quote:But breakthrough research just published in the journal Nature strongly indicates another, bottom line cause has been discovered - an imbalance of "good" versus "bad" bacteria in the intestinal tract appears to trigger type 2 diabetes.
Sound familiar? Natural health advocates have long insisted that a healthy digestive tract is crucial to preventing and treating diseases and that making sure there's a healthy balance between the "good" bacteria and the disease-promoting kind is key. In recent years, this concept has been backed up by numerous studies linking the overuse of antibiotics, which wipe out the "good" germs in the gut, to serious ills. Researchers have also found that promoting a healthy internal flora rich in the "good" kind of bacteria is beneficial in a myriad of ways - including boosting the immune system to fight flu and treating Crohn's disease and ulcerative colitis. And research recently published by Austrian scientists in the Journal of Clinical Investigation suggests an unhealthy balance of gut flora could cause obesity and metabolic syndrome which have long been linked to type 2 diabetes.
http://www.naturalnews.com/037336_type-2_diabetes_gut_bacteria_imbalance.html
En weer over type I, en weer beantwoord je mijn vraag nietquote:Op donderdag 27 september 2012 20:13 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Hoe ... in balans met bacteriën. De paranoia omtrent bacteriën maakt ons ziek.
[..]
Niet.quote:Op donderdag 27 september 2012 21:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En weer over type I, en weer beantwoord je mijn vraag niet
Nog een keer dan. Stel, je hebt type I diabetes. Je insuline productie is kaput. Hoe zorgt een dieet er voor dat dit weer hersteld wordt?De dingen waar je tot nu toe mee komt is allemaal ter preventie van type II.
onzinquote:Op donderdag 27 september 2012 21:48 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Niet.
En dat weet Biekje ook wel, maar hij draait er omheen en haalt er bacterien bij.
Wat is dat toch voor een waanidee? Als jij naar de dokter gaat met een longontsteking-en ja, dat kan zelfs een Lambiekje gebeuren-krijg je een kuurtje doxycicline of iets aanverwants en dan is de longontsteking na de kuur weer over. Als je die kuur niet neemt en je verwaarloost de longontsteking en je eet bijv bosbessen omdat je denkt dat dat ook wel helpt heb je straks van die fijne infiltraten waar je nooit meer van af komt en waar je je hele leven last van blijft houden. Vervolgens kun je een fijne chronische bronchitis opbouwen en ben je idd chronisch patient , alleen komt dat dan door eigen schuld.quote:Op vrijdag 28 september 2012 08:28 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
onzin
Als een proces tot insuline onbalans is geraakt .. dan is de omkeerbaar. period. Dat wij (regulier) diabetes zien als onomkeerbaar is omdat onze zorg niemand (echt) beter wil maken. Medicatie is er niet voor ons, ook moeten we het dwangmatig innemen. Wanneer doorziet men dat eens.
Theoretische is dat mogelijk (maar dan niet met thee drinken). Een salamander kan het. Echter ik denk dat we niet dermate lang zonder kunnen dat het genoeg tijd heeft om weer functioneel aan te groeien.quote:Op vrijdag 28 september 2012 13:08 schreef ATuin-hek het volgende:
Misschien is het tijd voor een andere vraag Lambiekje. Weet je uberhaupt wat er aan de hand is bij diabetes I/II? Als ik je lever er uit zou snijden en aan je hond zou voeren, is dat volgens jou ook een omkeerbaar proces? Gewoon veel groene thee drinken, en je kweekt wel even een nieuwe lever?
Echt man, nu sla je door hoor.quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:30 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Theoretische is dat mogelijk (maar dan niet met thee drinken). Een salamander kan het. Echter ik denk dat we niet dermate lang zonder kunnen dat het genoeg tijd heeft om weer functioneel aan te groeien.
Een wondje heelt ook. Een afgeknipt pink zou ook weer moeten kunnen. Er zijn wel verhalen bekend bij dat het weer is aangegroeid. Dus waarom een lever ook niet. Alleen we zijn geindoctrineerd dat het niet kan. En is er een psychische (en onbewust) een barriere opgebouwd.
Theoretisch is dat helemaal niet mogelijk. Sommige dieren kunnen ledematen beperkt teruggroeien. Dat is iets heel anders dan een essentieel orgaan.quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:30 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Theoretische is dat mogelijk (maar dan niet met thee drinken). Een salamander kan het. Echter ik denk dat we niet dermate lang zonder kunnen dat het genoeg tijd heeft om weer functioneel aan te groeien.
Een wondje heelt ook. Een afgeknipt pink zou ook weer moeten kunnen. Er zijn wel verhalen bekend bij dat het weer is aangegroeid. Dus waarom een lever ook niet. Alleen we zijn geindoctrineerd dat het niet kan. En is er een psychische (en onbewust) een barriere opgebouwd.
Het zou wel moeten kunnen hoor, een volledig regenereerbaar lichaam. Veroudering en dood zijn noodzakelijk om zich te kunnen bljiven aanpassen, maar - althans dat heb ik weleens gelezen - ze zijn geen biologische noodzaak.quote:Op zaterdag 29 september 2012 18:23 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Theoretisch is dat helemaal niet mogelijk. Sommige dieren kunnen ledematen beperkt teruggroeien. Dat is iets heel anders dan een essentieel orgaan.
Het zou wel heel mooi zijn.quote:Op zaterdag 29 september 2012 18:54 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Het zou wel moeten kunnen hoor, een volledig regenereerbaar lichaam. Veroudering en dood zijn noodzakelijk om zich te kunnen bljiven aanpassen, maar - althans dat heb ik weleens gelezen - ze zijn geen biologische noodzaak.
De lever is een van de weinige organen in de mens dat een groot regeneratievermogen heeft. Maar je kan het niet geheel wegsnijden, want dan heb je slechts enkele dagen te leven.quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:30 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Theoretische is dat mogelijk (maar dan niet met thee drinken). Een salamander kan het. Echter ik denk dat we niet dermate lang zonder kunnen dat het genoeg tijd heeft om weer functioneel aan te groeien.
Een wondje heelt ook. Een afgeknipt pink zou ook weer moeten kunnen. Er zijn wel verhalen bekend bij dat het weer is aangegroeid. Dus waarom een lever ook niet. Alleen we zijn geindoctrineerd dat het niet kan. En is er een psychische (en onbewust) een barriere opgebouwd.
En weer een sneer naar die walgelijke criminele misdadigers. Ze zijn nog doortrapter dan dat ik kan verzinnen. Zo weerzinwekkend slecht.quote:Investigation reveals epidemic of fraudulent research by scientists and doctors
The journal Nature sounded an alarm in the scientific and medical communities in 2011 by reporting that the number of research papers that had to be retracted was soaring to over 300 a year. The findings were often excused as simply honest mistakes. But now the real truth is coming out. Greed, forgery, and downright lies are behind much of this scientific fraud. And the researchers who make up facts and figures to snag lucrative grants and commit these crimes usually get away with little punishment.
bron
Ja, het zijn criminelen. Ze zouden opgesloten moeten worden. Allemaal.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 17:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
En weer een sneer naar die walgelijke criminele misdadigers. Ze zijn nog doortrapter dan dat ik kan verzinnen. Zo weerzinwekkend slecht.
Heb je de bron gelezen?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 17:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
En weer een sneer naar die walgelijke criminele misdadigers. Ze zijn nog doortrapter dan dat ik kan verzinnen. Zo weerzinwekkend slecht.
quote:This week, some 27,000 freshly published research articles will pour into the Web of Science, Thomson Reuters' vast online database of scientific publications. Almost all of these papers will stay there forever, a fixed contribution to the research literature. But 200 or so will eventually be flagged with a note of alteration such as a correction. And a handful — maybe five or six — will one day receive science's ultimate post-publication punishment: retraction, the official declaration that a paper is so flawed that it must be withdrawn from the literature.
It is reassuring that retractions are so rare, for behind at least half of them lies some shocking tale of scientific misconduct — plagiarism, altered images or faked data — and the other half are admissions of embarrassing mistakes. But retraction notices are increasing rapidly. In the early 2000s, only about 30 retraction notices appeared annually. This year, the Web of Science is on track to index more than 400 (see 'Rise of the retractions') — even though the total number of papers published has risen by only 44% over the past decade.
Het gaat niet eens zo zeer om de frequentie maar om de al gehele houding van farmacie fraudacie.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 17:14 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Heb je de bron gelezen?
www.nature.com/news/2011/111005/full/478026a.html
De situatie is dat van de 27.000 artikelen per week er eerst 30 teruggetrokken moesten worden en nu loopt het soms op tot 44% meer, zo'n 400 dit jaar. Reken dat percentage 's uit, voor je weer een verkeerde conclusie trekt. Discussieren is dus nog steeds zinsloos met je, aangezien je je eigen 'feiten' niet eens leest.
[..]
Waarom lees je je eigen bronnen nou niet gewoonquote:Op donderdag 4 oktober 2012 18:09 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Het gaat niet eens zo zeer om de frequentie maar om de al gehele houding van farmacie fraudacie.
Jep, dan kan ie allicht een oneliner bedenken die er een beetje op slaatquote:Op donderdag 4 oktober 2012 18:15 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Waarom lees je je eigen bronnen nou niet gewoonDat zou je echt veel gedoe schelen.
Lambiekje is inmiddels een tijdje weg. Ik mag hopen niet door dit topic, want dat zou toch wel bijzonder kansloos zijn.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 11:23 schreef Thomas2301 het volgende:
Ik vind dat Lambiekje in dit topic wel redelijk overkomt. Helaas begint het oude verhaaltje weer op deze pagina...
Aah, vandaar.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:20 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Lambiekje is inmiddels een tijdje weg. Ik mag hopen niet door dit topic, want dat zou toch wel bijzonder kansloos zijn.
Exorbitante winsten ... en de patient, die kan verrekken.quote:Pharmaceutical giant Genzyme withdraws MS drug in order to re-brand it and sell at 20 times the original price
Thousands of British patients suffering from the devastating chronic inflammatory disease known as multiple sclerosis (MS) now have one fewer conventional treatment option at their disposal thanks to the merciless greed of the Sanofi-owned pharmaceutical giant Genzyme. The U.K.'s Independent reports that Genzyme has intentionally withdrawn a popular MS drug known as alemtuzumab in order to re-brand it and sell it for up to 20 times its current price.
bron
Mee eens, dat zou niet mogen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 08:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Exorbitante winsten ... en de patient, die kan verrekken.
En gister bij Tros Radar. Ook al met idioterie met prijsstelling van de rommel van BigPharma. Ook hier is overduidelijk niet de patient waar het om draait. Ook leuk om te horen dat de verzekeraard bepaalt wat je dosering wordt en niet de arts....
Ghehehe. Nee in vaccins wordt geen kwik gebruikt. Neuhhh.quote:What's really in vaccines? Proof of MSG, formaldehyde, aluminum and mercury
Have you ever wondered what's really in vaccines? According to the U.S. Centers for Disease Control's vaccine additives page, all the following ingredients are routinely used as vaccine additives:
• Aluminum - A light metal that causes dementia and Alzheimer's disease. You should never inject yourself with aluminum.
• Antibiotics - Chemicals that promote superbugs, which are deadly antibiotic-resistant strains of bacteria that are killing tens of thousands of Americans every year.
• Formaldehyde - A "pickling" chemical used to preserve cadavers. It's highly toxic to the nervous system, causing blindness, brain damage and seizures. The U.S. Department of Health and Human Services openly admits that formaldehyde causes cancer. You can see this yourself on the National Toxicology Program website, featuring its 12th Report on Carcinogens.
There, the formaldehyde Fact Sheet completely neglects to mention formaldehyde in vaccines. This is the "dirty little secret" of government and the vaccine industry. It does state, however, that "...formaldehyde causes myeloid leukemia, and rare cancers including sinonasal and nasopharyngeal cancer."
• Monosodium Glutamate (MSG) - A neurotoxic chemical called an "excitotoxin." It causes brain neurons to be overexcited to the point of death. MSG is toxic even when consumed in foods, where it causes migraine headaches and endocrine system damage. You should NEVER inject MSG into your body. But that's what health workers do when they inject you with vaccines.
• Thimerosal - A methyl mercury compound that causes severe, permanent nervous system damage. Mercury is highly toxic to the brain. You should never touch, swallow or inject mercury at any dose. There is no safe dose of mercury! Doctors and vaccine pushers LIE to you and say there is no mercury in vaccines. Even the CDC readily admits vaccine still contain mercury (thimerosal).
bron
Als ik een tekst online zet waarin zonder een bron wordt geroepen dat er neergeknuppelde zeehondjes in zitten, geloof je dat dan ook?quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:26 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ghehehe. Nee in vaccins wordt geen kwik gebruikt. Neuhhh.
Jij wil niet geloven dat je bedonderd wordt door de schoften van BigPharma he.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 15:39 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Als ik een tekst online zet waarin zonder een bron wordt geroepen dat er neergeknuppelde zeehondjes in zitten, geloof je dat dan ook?
Let op je woorden, Lambiek...quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 08:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Jij wil niet geloven dat je bedonderd wordt door de schoften van BigPharma he.
Geen reactie op het bronloos zijn?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 08:47 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Jij wil niet geloven dat je bedonderd wordt door de schoften van BigPharma he.
Er is wel een bron: http://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/additives.htmquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:12 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Geen reactie op het bronloos zijn?
Ahjaquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:15 schreef .SP. het volgende:
[..]
Er is wel een bron: http://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/additives.htm
Helaas trekken de alu-hoedjes belachelijke conclusies en hebben geen flauw benul van de achterliggende chemie/biologie.
Ik vrees dat hun beperkte breintjes niet verder komen dan enkele woordjes herkennen zoals aluminium en MSG.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:17 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
AhjaWat ook uitmaakt is of het een actief ingredient is, of een net meetbaar restant van het productie process.
Oeh, en dat heb ik op mijn brood vandaag.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:21 schreef .SP. het volgende:
[..]
Ik vrees dat hun beperkte breintjes niet verder komen dan enkele woordjes herkennen zoals aluminium en MSG.
Leuk feitje voor de alu-hoofdjes, MSG komt in hoge concentratie van nature in oude kaas en tomaten voor.
Nog wat laatste woorden of wensen?quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oeh, en dat heb ik op mijn brood vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |