Waar heb je gesolliciteerd?quote:Op maandag 24 september 2012 13:21 schreef bobbernaut het volgende:
OGO MGO MODNHEJEJWJD
IK BEN NET GEBELD
OMG IKMOET OP GESPREK KOMEN!!!
Ik ga m vanmiddag terugbellen!
(deze keer is t echt)
Instellingen > Beeld roterenquote:Op maandag 24 september 2012 09:17 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Ik had op mijn vorige laptop een webcam die alles ondersteboven opnam. Dat is dan ook de reden dat mijn skype-afbeelding ondersteboven staat
Weet ik dus niet..quote:
detacheerders en sommige uitzendbureau's doen dat in eerste instantie ook.. heel raar is het iig niet..quote:
Dus je weet dan alleen een beetje wat voor type werk het is?quote:Op maandag 24 september 2012 14:42 schreef mschol het volgende:
[..]
detacheerders en sommige uitzendbureau's doen dat in eerste instantie ook.. heel raar is het iig niet..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt!quote:Op maandag 24 september 2012 14:50 schreef Lorrelies het volgende:
Bobber had een kwartier geleden regen
Waarom de neuk zoek je dit opquote:Op maandag 24 september 2012 16:40 schreef SosuaCafe het volgende:
The Japanese word for "Uvula" (the pink dangling flesh in the back of your mouth) is "Nodo Chinko" which means "throat penis."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |